Romans Wielkiej Czwórki (Ex Jak określić siebie?)

Dla ludzi o mocnych nerwach i nadprogramowej cierpliwości, czyli flame'y i offtopy wszelkiej maści tylko tutaj!
Awatar użytkownika
dimgraf
szarASek
Posty: 2628
Rejestracja: 7 sie 2011, 13:26
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Romans Wielkiej Czwórki (Ex Jak określić siebie?)

Post autor: dimgraf »

Tyatha (+) to już drugi dzisiaj:P
Goś pisze:I do dzisiaj śmieję się często, że mnie potrzeba dziewczyny, bo w związku byłabym jak taki "facet" - o rocznicy pierwszego wyjścia do kina na pewno zapomnę, ile słodzisz herbatę też, nadmiernie wylewna nie jestem, i ktoś musiałby mi truć nad uchem, że chce mieć dzieci, a poza tym będę mentalnym ojcem (gwoli wyjaśnienia, chcę mieć dzieci, ale nie chcę być w ciąży, czułabym się w niej... no, chyba tak jak facet w ciąży, trochę dziwnie )
To ja chce być dziewczyną :P Oczywiście to też żart. Mimo wszystko dobrze mi jako facet, a dziewczyny które potrafią wbić gwóźdź same bardzo lubię.
Awatar użytkownika
Tuatha
ciAStoholik
Posty: 350
Rejestracja: 18 kwie 2011, 15:19
Lokalizacja: Toruń przez większość czasu
Kontakt:

Post autor: Tuatha »

I tym optymistycznym akcentem... :) Goś też mogłabym napisać "nigdy nie mów nigdy", nie ma co się rozpisywać ;) Ale dzieci nie chcę. Tzn. nie wykluczam tego tak super hiper totalnie, bo <patrz wyżej>, ale zupełnie nie widzę tej cegłówki co musiałaby mi spaść na głowę żebym zmieniła zdanie... no chyba że takie w miarę odchowane to dziecię. I inteligentne a nie bezmózgi bachor... see? musieliby mi zrobić chyba cyborga na zamówienie, a nie dziecko xP

@dimgraf Yay, dostanę piąteczkę za aktywność :)
Awatar użytkownika
dimgraf
szarASek
Posty: 2628
Rejestracja: 7 sie 2011, 13:26
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post autor: dimgraf »

Tuatha i 5 za aktywność ci się należy, bo jakoś nie nadążam pisać tak dyskusja się nakręciła:P
Awatar użytkownika
Tuatha
ciAStoholik
Posty: 350
Rejestracja: 18 kwie 2011, 15:19
Lokalizacja: Toruń przez większość czasu
Kontakt:

Post autor: Tuatha »

A dopiero co widziałam jak pisałeś, że sam tu piszesz... :) Może trzeba temu forum, abyśmy je trochę rozkręcili po prostu ;)
Awatar użytkownika
Goś
pASibrzuch
Posty: 272
Rejestracja: 10 sie 2011, 17:42
Lokalizacja: Głogów/Poznań

Post autor: Goś »

Nakręciliśmy się :P Ja też chcę piątkę za aktywność... No może być 4+ :P


Mogę o tych dzieciach, mogę? Ja chcę je mieć, ale pewnie po trzydziestce... Tzn. z jednej strony będę okropną matką, z drugiej, tak sobie umyśliłam jako to czternastoletnie dziecię, że chcę mieć syna :P (płodna w myśli byłam w tym wieku, wisienką na torcie była myśl, że to połowa mojego życia i w wieku 28 lat pora będzie ze sobą skończyć ;) ) I oby kiedyś mi się spełniło, trzymajcie za to kciuki ;) Na razie zostanę za parę dni matką chrzestną, o :P


dimgraf, nie powiem, że chowano mnie jak chłopca, bo to nieprawda, ale... do typowej dziewczyny jest mi daleko jak stąd do Burkina Faso ;) Niestety, bo to się słabo sprzedaje u płci przeciwnej (na podstawie doświadczeń koleżanki).
Awatar użytkownika
dimgraf
szarASek
Posty: 2628
Rejestracja: 7 sie 2011, 13:26
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post autor: dimgraf »

No właśnie cieszę się, że coś tu ruszyło, a nie co zajrzę to moje posty z przed kilku dni jako ostatnio dodany:P Liczę Tuatha na więcej taki dyskusji.

No Goś też na 5 za aktywność zasłużyłaś a o dzieciach chętnie pogadam:p
Awatar użytkownika
Goś
pASibrzuch
Posty: 272
Rejestracja: 10 sie 2011, 17:42
Lokalizacja: Głogów/Poznań

Post autor: Goś »

dimgraf, przyznam, że dzieci są moją specyficzną bolączką ;) czyżby szykował nam się nowy temat? Ja chętnie o tym też podyskutuję, czy jest tu już taki gdzieś by przenieść dyskusje? :)
Awatar użytkownika
dimgraf
szarASek
Posty: 2628
Rejestracja: 7 sie 2011, 13:26
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post autor: dimgraf »

Trzeba poszukać a jak nie ma możesz założyć :P
Awatar użytkownika
Tuatha
ciAStoholik
Posty: 350
Rejestracja: 18 kwie 2011, 15:19
Lokalizacja: Toruń przez większość czasu
Kontakt:

Post autor: Tuatha »

No przez jakiś czas ja tak miałam.. "o, znowu nic nowego.. to ja spadam..." Teraz jest o wiele ciekawiej :)

@Goś no to ja rok później niż ty... Zastanawiałam się w wieku lat 15 nad tym, czy nie skończyć żywota w wieku lat 30 :D Ale jakoś zrezygnowałam, uznawszy że zabić się zawsze zdążę, a póki co jest po co żyć :D (i co ciekawe to NIE był komentarz z gatunku depresyjnych myśli samobójczych, bo i z żadnymi problemami się to nie wiązało. Ot, zastanawiałam się tak teoretycznie bo uważam że człowiek powinien żyć tyle ile chce, a nie trzymać kurczowo życia. Żyjąc "bo tak trzeba, a o samobójstwie się nie myśli bo to złe i nienaturalne" przecież nie można docenić życia. Ja się swoim cieszę, każdą jego chwilą, bo dzięki myślom o samobójstwie wiem, że każda sekunda to mój własny wybór, robię to bo chcę) O kuźwa, ale offtop... Może przeniesiemy ten post do nowego wątku (tzn poprosimy Modów) bo wyszło.... EPICKO O_o'

eee... tego.. tak czy inaczej trzymam kciuki za twoje dziecko, a tego tematu chyba nie ma co ratować bo zaofftopowaliśmy go już na trzy różne sposoby.. NA RAZ :D
Awatar użytkownika
Goś
pASibrzuch
Posty: 272
Rejestracja: 10 sie 2011, 17:42
Lokalizacja: Głogów/Poznań

Post autor: Goś »

Usunę tego posta chyba za chwilę, ale powiem wam jedno: O wielki lol z nas :D :D

A tematu o dzieciach spróbuję poszukać, wydaje mi się, że coś widziałam, ino gdzie ;)
Awatar użytkownika
dimgraf
szarASek
Posty: 2628
Rejestracja: 7 sie 2011, 13:26
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post autor: dimgraf »

No trochę od tego drugiego plusa zrobiliśmy off topik i będzie do wycięcia, ale pojawiły się nowe ciekawe wątki, a w innym aktywnym temacie o podniecaniu też pełno off topików się pojawiło no ale dobra koniec z tymi off topami przerzućmy dyskusje na nowe wątki w odpowiednie miejsca:p

Goś znalazłem http://asexuality.org/pl/viewtopic.php? ... ci&start=0 temat z 2005 roku ostatnio otwarty w 2010

I Tuatha o samobójstwie też znalazłem http://asexuality.org/pl/viewtopic.php?t=639
Ostatnio zmieniony 25 sie 2011, 22:38 przez dimgraf, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Tuatha
ciAStoholik
Posty: 350
Rejestracja: 18 kwie 2011, 15:19
Lokalizacja: Toruń przez większość czasu
Kontakt:

Post autor: Tuatha »

Wszystkie dyskusje nam błądzą po kątach bo zwyczajnie piszemy na bierząco i to zawsze tak wychodzi... może zróbmy temat offtopowy z założenia i tam kontynuujmy...?
Awatar użytkownika
dimgraf
szarASek
Posty: 2628
Rejestracja: 7 sie 2011, 13:26
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post autor: dimgraf »

heh możemy założyć jakiś temat z innej beczki w stylu my dziwaki i nasze dziwactwa:p
Awatar użytkownika
Goś
pASibrzuch
Posty: 272
Rejestracja: 10 sie 2011, 17:42
Lokalizacja: Głogów/Poznań

Post autor: Goś »

Ostatni off top, ale chcę poprzeć, załóżmy taki temat :P
pomaranczka1982
mASełko
Posty: 133
Rejestracja: 25 maja 2011, 20:23
Lokalizacja: Mysłowice/Katowice

Post autor: pomaranczka1982 »

:( no tak Wy sobie tu gadu-gadu a ja musiałam zakuwać po nocach do egzaminu.

No ale skoro tak narzekacie na brak osób chętnych do dyskusji to ja się zgłaszam :D

Hm.... a co do dzieci to ja bardzo chętnie i to najlepiej 2 lub 3 :D
Zablokowany