7 stycznia - Dzień Dziwaka

Masz ochotę pogadać o czymś innym? Oto miejsce!
Awatar użytkownika
urtika
sASanka
Posty: 2427
Rejestracja: 27 maja 2008, 21:06

7 stycznia - Dzień Dziwaka

Post autor: urtika »

Dziś, 7 stycznia, proszę państwa, mamy Dzień Dziwaka. :mrgreen: Z tej okazji duży tort dla wszystkich forumowiczów :cake2:
( dla mnie oczywiście największy kawałek :xmrgreen:).
Skąd się wzięło to święto? Otóż Philip Zimbardo, profesor psychologii społecznej na uniwersytecie Stanforda w Kalifornii, zyskał światowy rozgłos w ten sposób, że swego czasu zorganizował na swym uniwersytecie dzień dziwaka (deviant day). Studenci tego dnia otrzymali polecenie, by przywdziać głupie (najlepiej odrażające) stroje oraz by zachowywać się głupio (najlepiej odrażająco). Sam profesor prowadził wykład przebrany w perukę i sukienkę oraz celem wzmożenia naukowości w trakcie wykładu nakładał kolczyki, a także malował się szminką. Ten eksperyment dał podobno wstrząsające rezultaty. Amerykańscy studenci na własnej skórze odczuli, co znaczy konformizm.
Każdy z nas ma jakieś dziwactwa, więc jest to święto nas wszystkich. :wink:
A może ktoś ma ochotę pochwalić się przed innymi swoimi dziwactwami? :lol:
Ostatnio zmieniony 7 sty 2011, 21:45 przez urtika, łącznie zmieniany 1 raz.
Quirkyalone
Awatar użytkownika
Artemis
pASsiFlora
Posty: 1355
Rejestracja: 7 sie 2008, 21:41
Lokalizacja: z miasta

Post autor: Artemis »

Och, Urtiko! Moje dziwactwa zachowuję na spotkania forumowe ;).
Niemniej życzę Ci wszystkiego najlepszego :ciasto: :ciasto: :ciasto: i staję w szeregu obok Ciebie by takież przyjmować :).
Turysta-człowiek pętający się po szlakach w poszukiwaniu jedzeniaObrazek
Awatar użytkownika
dziwożona
tłumok bezczASowy
Posty: 1940
Rejestracja: 29 lut 2008, 20:29
Lokalizacja: z bagien i uroczysk
Kontakt:

Post autor: dziwożona »

Niektórzy mówią, że jestem inna, specyficzna, pieprznięta, chora, oryginalna, że jestem dziwna. Jak zwał, tak zwał. To mój dzień. Kto mnie zna, wie o czym mówię.
Seks należy tępić, gdyż z niego biorą się dzieci - źródło naszej nieustającej, pedagogicznej udręki.
Awatar użytkownika
nightmare
ASter
Posty: 663
Rejestracja: 26 lip 2009, 00:58
Lokalizacja: w trakcie poszukiwań

Post autor: nightmare »

Nie do wiary! Zimbardo!
No to zdrówko! :drunk:
"Kotom nie wolno! Z kotami nie wolno! Psik! Wyłaź, bo zawołam milicjanta!"
Awatar użytkownika
Hotarubi
łASuch
Posty: 164
Rejestracja: 22 paź 2010, 22:58
Lokalizacja: Fabryka lalek

Post autor: Hotarubi »

:hexer: Yupiii wszystkiego najlepszego na codzień ;)
Bycie dziwakiem to fajna sprawa :D
Ckliwy prestidigitator Todoregaldowerdadero do bufeciku mknie po buteleczkę spirytusiku najwydestylowaniuchniejszego dla reżysera Laubzegi który wyreżyserował przeintelektualizowane, przeliteraturalizowane, przekarykaturalizowane dzieło pod tytułem "Bichum bała bomba buła gochamba"
Awatar użytkownika
DZIEWICA8
zarASek
Posty: 1874
Rejestracja: 6 paź 2006, 09:33
Lokalizacja: z Lublina

Dzień dziewaka

Post autor: DZIEWICA8 »

Ja też jak każdy mam zapewne jakieś swoje dziwactwa, ale może lepiej się nimi nie chwalić.
Co do tych wszystkich dni, to niektóre są po prostu idiotyczne tak jak na przykład "dzień dużego rozmiaru", tylko ciekawe rozmiaru czego? chyba głupoty tego co to wymyślił. :lol: :lol: :lol:
DZIEWICA8
"Boże, daj mi pogodę ducha, abym godziła się z tym, czego zmienić nie mogę,
odwagę, abym zmieniała to, co zmienić mogę, i mądrość, abym zawsze potrafiła
odróżnić jedno od drugiego."

DZIEWICA8
Awatar użytkownika
Honzol
AStral
Posty: 1047
Rejestracja: 26 lis 2006, 20:44
Lokalizacja: Centralna Polska

Post autor: Honzol »

Dziewica8 napisala:
Co do tych wszystkich dni, to niektóre są po prostu idiotyczne tak jak na przykład "dzień dużego rozmiaru", tylko ciekawe rozmiaru czego? chyba głupoty tego co to wymyślił.
hihihi dobre :D
Obrazek
Obrazek
नमस्ते
Tyle jest Swiatow ile Ludzi na Ziemi... .. .
Awatar użytkownika
dimgraf
szarASek
Posty: 2628
Rejestracja: 7 sie 2011, 13:26
Lokalizacja: Dolny Śląsk

My dziwaki i nasze dziwactwa

Post autor: dimgraf »

Na specjalne życzenie Goś temat. My dziwaki i nasze dziwactwa czyli wszystko to co uważamy za dziwne i... zresztą chyba nie muszę tłumaczyć tematu jest jasny.
Awatar użytkownika
Goś
pASibrzuch
Posty: 272
Rejestracja: 10 sie 2011, 17:42
Lokalizacja: Głogów/Poznań

Post autor: Goś »

Jest jasny :P

To co, dziwaczki, jakie macie swoje małe dziwastewka, mówić no jak na spowiedzi :diabel:

Kocham kawę ;) I często mówię o sobie w liczbie mnogiej, ale nie pytajcie, o co chodzi :lol: [Tuatha, zgadnij czemu xP]
Awatar użytkownika
Tuatha
ciAStoholik
Posty: 350
Rejestracja: 18 kwie 2011, 15:19
Lokalizacja: Toruń przez większość czasu
Kontakt:

Post autor: Tuatha »

BUAHAHA no serio Goś, właśnie zaliczyłam rotfla... grupowego xP Kazali pozdrowić xD (lol dimgraf się nas zaraz przestraszy i ucieknie... więc ciiii!)

Nie cierpię kawy. Planuję sobie zrobić opis tutaj na forum "nie pije alkoholu, papierosy i kawa jej śmierdzą, nie tknie narkotyków i innych używek, nawet słodycze w zbyt dużych ilościach jej nie pasują, a na domiar złego nie chce seksu... prosty wniosek że w moim życiu nie ma i nie może być ŻADNYCH przyjemności xD " Sądzicie że to wystarczająco ironiczny opis? :D A najśmieszniejsze jest to, że niczego z tych rzeczy nie potępiam. I jak ktoś chce to proszę bardzo, byle by mnie nie zmuszać :) Wręcz staram się zrozumieć po co to ludziom.

A chciałam ja założyć ten temat... dimgraf, za szybko piszesz ;P
Awatar użytkownika
dimgraf
szarASek
Posty: 2628
Rejestracja: 7 sie 2011, 13:26
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post autor: dimgraf »

Heh Tuatha tak jakoś wyszło ale możesz nadrobić bo ja zaraz się zmywam za 5 godzin budzik do pracy, a ja pisze posty zamiast spać. I macie moje dziwactwo jak na coś złapie wenę to ciężko mi przestać jak teraz dyskusje z wami. Mam też pracoholizm ale jak ktoś czytuje moje posty to już to wie:P
Awatar użytkownika
Goś
pASibrzuch
Posty: 272
Rejestracja: 10 sie 2011, 17:42
Lokalizacja: Głogów/Poznań

Post autor: Goś »

My też pozdrawiamy :P

Haha, moja przyjaciółka też twierdzi, że kawa śmierdzi i pilnuje, żebym nie piła jej za dużo. Ale są wakacje, jej tutaj nie ma i hulaj dusza :diabel: Z używek jestem odprenatalnym palaczem biernym, alkohol tylko okazjonalnie, słodycze... też okazjonalnie, kocham chipsy :x

Wiem! Kolejne dziwactwo - każdy mój sprzęt elektroniczny ma imię. I duszę, co za tym idzie, a zawsze są powalone, słowo honoru :P

EDIT:

dimgraf, jak mnie coś wkręci to też dostaję mentalnego ADHD ;) a przez Tuathę i tak nie zasnę dziś chyba :P
Awatar użytkownika
dimgraf
szarASek
Posty: 2628
Rejestracja: 7 sie 2011, 13:26
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post autor: dimgraf »

Ja przez was też chyba nie pójdę spać:P Goś zawsze musisz mieć ostatnie słowo:P Co odpisze to zaraz znów i kolejne dziwactwo wychodzi mania stawiania kropki.

Dobra to chyba jest ostatni post bo naprawdę do tej roboty nie wstanę:P
Awatar użytkownika
Tuatha
ciAStoholik
Posty: 350
Rejestracja: 18 kwie 2011, 15:19
Lokalizacja: Toruń przez większość czasu
Kontakt:

Post autor: Tuatha »

To wiesz, bądź przygotowany na to co możesz tu zastać po naszej aktywności nocnej xP Ale ja tez niedługo idę spać, już padam na nos bo wcześnie wstałam :) Goś wyśpij się też bo jutro nie będziesz miała siły... xP

Moje sprzęty też mają imiona... nazywam je po stworzonych przez siebie postaciach, na podstawie podobieństw (np mój laptop dostał imię bo "niby pełen bajer, ale non stop się piep..." :D )

Offtop od offtopu, ale jak widzę pewne słowo to nie mogę ze śmiechu bo mi się coś przypomina... podobno jakaś znajoma mojej ciotki kiedyś oświadczyła, że zrobi sobie makijaż prenatalny... (miało był ofkors permanentny :D )
Awatar użytkownika
Goś
pASibrzuch
Posty: 272
Rejestracja: 10 sie 2011, 17:42
Lokalizacja: Głogów/Poznań

Post autor: Goś »

Tak, Goś musi mieć ostatnie słowo, o :P.

Jutro i tak nastawię budzik x]

Hahaha! Moje sprzęty mają imiona z tego samego źródła :D Mój komp to też taki niby pełen bajer, ale psychiczny, więc ma po psychiatrze :P

Hm, makijaż prenatalny - twój pomysł na biznes, że się tak wyrażę :P
ODPOWIEDZ