7 stycznia - Dzień Dziwaka

Masz ochotę pogadać o czymś innym? Oto miejsce!
Awatar użytkownika
dimgraf
szarASek
Posty: 2628
Rejestracja: 7 sie 2011, 13:26
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post autor: dimgraf »

Oj przepraszam jako przedstawiciel inteligencji wypraszam sobie nazywanie mnie dziwakiem :partyanimal:, a tym bardziej nieokrzesanym.
Awatar użytkownika
Tuatha
ciAStoholik
Posty: 350
Rejestracja: 18 kwie 2011, 15:19
Lokalizacja: Toruń przez większość czasu
Kontakt:

Post autor: Tuatha »

okej, okej... Że nie jesteś nieokrzesany przyznam ci bez dyskusji, ale co do tego "dziwaka".. hmm... chyba będę musiała po prostu poszukać synonimu :D

I naprawdę, "nienormalny" to największy komplement jakiego zdarza mi się używać :3

p.s. co to? Wygląda jak ten taki z Muminków... Bobek :D
Awatar użytkownika
dimgraf
szarASek
Posty: 2628
Rejestracja: 7 sie 2011, 13:26
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post autor: dimgraf »

Nie wiem ale zauważyłem go w emotach i musiałem dopasować wypowiedź do niego
Awatar użytkownika
Goś
pASibrzuch
Posty: 272
Rejestracja: 10 sie 2011, 17:42
Lokalizacja: Głogów/Poznań

Post autor: Goś »

dimgraf, że tak zarzucę reklamą, to sorry memory, ale jedyneczkę z przodu to chyba trzeba ci wymazać, żeby wypowiedź do emotki dostosowywać to dopiero ultra popis dziwactwa :P
Awatar użytkownika
Tuatha
ciAStoholik
Posty: 350
Rejestracja: 18 kwie 2011, 15:19
Lokalizacja: Toruń przez większość czasu
Kontakt:

Post autor: Tuatha »

Oj przestań Goś nie bądź taka surowa, czy ty byś się potrafiła oprzeć takiemu ładnemu Bobkowi? :serce: :serce: :serce: :D

jest dziwnie. jest wesoło. jest offtopowo i JEST FAJNIE :D
Awatar użytkownika
dimgraf
szarASek
Posty: 2628
Rejestracja: 7 sie 2011, 13:26
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post autor: dimgraf »

Z przykrością to stwierdzam ale muszę was opuścić bo chol*rny złom odmawia współpracy.
Awatar użytkownika
Tuatha
ciAStoholik
Posty: 350
Rejestracja: 18 kwie 2011, 15:19
Lokalizacja: Toruń przez większość czasu
Kontakt:

Post autor: Tuatha »

Zwyzywałeś go stosownie do okoliczności a nie szczędząc słów powszechnie uważanych za obraźliwe? :D
Awatar użytkownika
dimgraf
szarASek
Posty: 2628
Rejestracja: 7 sie 2011, 13:26
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post autor: dimgraf »

Umierającego wyzywać wulgarnie:P Już bez przesady teraz musi poczekać na zasilacz nowy. Ale nawet ładnie iskrzyło z przepalającego się kabla jak pisałem posta. A sformułowanie jakiego użyłem to była tylko aluzja do dawania sprzętom imion o czym wcześniej pisałem (patrz 10 postów wcześniej)
Awatar użytkownika
Tuatha
ciAStoholik
Posty: 350
Rejestracja: 18 kwie 2011, 15:19
Lokalizacja: Toruń przez większość czasu
Kontakt:

Post autor: Tuatha »

Wiem że była :3

Ale wiesz, kopiącego się leży, czy jakoś tak :roll:

Aż mu współczuję... chociaż lubię oglądać jarającą się elektronikę... takie moje informatyczne zboczenie zawodowe :D
Libra

Post autor: Libra »

Kawa smakuje mi tylko z kubków o obłych kształtach, rozszerzanych ku górze. Jak mi dadzą w jakimś równym kwadraciaku a mam możliwość, to przeleję.

W sklepach papierniczych bliskam orgazmu(kroniki, kołonotesy ze zdobną połyskliwą mozaikową okładka i zapięciem na magnes, cudnej urody ołówki, eleganckie długopisy...)
Nicktorius
starszASek
Posty: 44
Rejestracja: 28 sie 2011, 14:15

Post autor: Nicktorius »

Mi czasem sprzęt mówi co mu jest... O.o hahaha xD.

A z dziwactw to oglądam dużo anime oraz czytam mangę co jest powszechnie dziwne na ludzi ^^.
Harmonia jest Wszystkim. Wszystkim jest Harmonia....
Awatar użytkownika
dziwożona
tłumok bezczASowy
Posty: 1940
Rejestracja: 29 lut 2008, 20:29
Lokalizacja: z bagien i uroczysk
Kontakt:

Post autor: dziwożona »

Libra! Mam tak samo :D
Seks należy tępić, gdyż z niego biorą się dzieci - źródło naszej nieustającej, pedagogicznej udręki.
Awatar użytkownika
Tuatha
ciAStoholik
Posty: 350
Rejestracja: 18 kwie 2011, 15:19
Lokalizacja: Toruń przez większość czasu
Kontakt:

Post autor: Tuatha »

Nie odzywam się. Zawsze jak wejdę do empiku to omal nie obśliniam kalendarza National Geographic bo mnie na niego nie stać xP

KOCHAM kredki. Mam niesamowicie dużo kredek, ale wciąż za mało. I nie jest to czyste kolekcjonerstwo, po prostu jak mam za mało kredek to się frustruję i nie mogę rysować :3

E tam, anime i manga są już dawno normalne... no chyba że czytasz/oglądasz te nienormalne mangi i animce, bo wtedy to inna historia xP
Winkie
AScetyk
Posty: 4640
Rejestracja: 25 sie 2011, 18:58

Post autor: Winkie »

Czy te "nienormalne mangi i anime" to te o których myślę? Z dopiskiem od lat 18? Czy może shoujo ze słodziutkimi magical girls? :lol:
Awatar użytkownika
Goś
pASibrzuch
Posty: 272
Rejestracja: 10 sie 2011, 17:42
Lokalizacja: Głogów/Poznań

Post autor: Goś »

Nienormalne mangi? Ja obstawiam Clampa Tsubasę Reservoir Chronicle, ja wymiękłam i fabuła mnie przerosła, a nie jest to od lat 18, ani żadne słodkie x]
ODPOWIEDZ