Witajcie wszyscy ^^

Każdy nowy użytkownik musi się wpisać! No dobra, to tylko żart, ale przedstawcie się. :)
Nicktorius
starszASek
Posty: 44
Rejestracja: 28 sie 2011, 14:15

Witajcie wszyscy ^^

Post autor: Nicktorius »

Z góry przepraszam , że wystosuję tak obszerne przywitanie się :).



Cieszę się , że mogłem w końcu odnaleźć takie miejsce w sieci jak to. Pomimo , że ktoś mógłby powiedzieć , że to tylko forum … to jest AŻ forum i to ważne dla takich osób jak i tu pozwolę sobie na użycie sformułowania „jak My” ^^.



Nawet jeśli jestem w stanie odczuwać podniecenie… zawsze czułem się kompletnie odmienny w tych dziedzinach . Kiedy poznawałem kobietę na swojej drodze pierwszą myślą , która zawsze mi towarzyszyła to „Jak powiedzieć jej , że …… chciałbym to chociaż przełożyć mocno w czasie”.

Jest to dla mnie coś kompletnie niewyobrażalnego i niepotrzebnego. Jednak to , że czuję podniecenie ( głownie opiera się na fetyszach , czyli kompletnie wszystkim co pomija dosłowny akt seksualny .) muszę stwierdzić , że to albo inna odmiana aseksualności lub też po prostu jak ja to nazywam pół aseksualność .


Nie mam żadnego awersu czy też przeżyć tak jest od samego początku. Nie wiem czy macie podobnie.. ale głownie szukam osoby , która mogłaby być Towarzyszem życiowym ponieważ potrafię darzyć miłością i tego aseksualność mi nie zabrała.


Wybaczcie za smęty już na samym początku xD.
Harmonia jest Wszystkim. Wszystkim jest Harmonia....
Winkie
AScetyk
Posty: 4640
Rejestracja: 25 sie 2011, 18:58

Post autor: Winkie »

Jakie smęty? To co napisałeś jest bardzo ciekawe i mam nadzieję, że zostaniesz na dłużej. :)
Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Tuatha
ciAStoholik
Posty: 350
Rejestracja: 18 kwie 2011, 15:19
Lokalizacja: Toruń przez większość czasu
Kontakt:

Post autor: Tuatha »

Mogłabym napisać coś więcej, ale najważniejsze jest jedno - witaj na forum i :ciasto: :ciasto: :ciasto: dla ciebie :)
Awatar użytkownika
meg
ASter
Posty: 693
Rejestracja: 24 mar 2011, 09:46

Post autor: meg »

Witaj Nicktorius :D

Cieszymy się, że do nas trafiłeś, czuj się jak u siebie :ciasto: :kawa:
Jesteśmy ofiarami geografii. Kulturowo, intelektualnie, uczuciowo.
pomaranczka1982
mASełko
Posty: 133
Rejestracja: 25 maja 2011, 20:23
Lokalizacja: Mysłowice/Katowice

Post autor: pomaranczka1982 »

Hej :ciasto: :D
Paruzja
młodASek
Posty: 21
Rejestracja: 18 sie 2011, 18:50
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Paruzja »

Witamy!!! :D
Awatar użytkownika
dimgraf
szarASek
Posty: 2628
Rejestracja: 7 sie 2011, 13:26
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post autor: dimgraf »

Witam konkurenta:P Kilka razy o sobie pisałem nie całkiem as, pół as itp. I nagle dołączasz ty i też używasz tego określenia i.... już cię lubię.

Masz trochę specyficzny sposób pisania. Nie wiem czemu czytając twoje posty miałem wrażenie że pisze je kobieta. Trudno to wyjaśnić nie jestem specjalistom. Ale mnie to nie przeszkadza i pisz jak najwięcej zawsze się przyda ktoś nowy do dyskusji.

Więc witaj i baw się dobrze. I przepraszam za obszerne powitanie w odpowiedzi:P
Nicktorius
starszASek
Posty: 44
Rejestracja: 28 sie 2011, 14:15

Post autor: Nicktorius »

Ponieważ moja dusza jest kobieca.... długo by tłumaczyć ... ^^'.

Jak na faceta to mam dziwny kompleks. Kobiece biodra . Nie jedna kobieta chciałaby takie mieć a akurat ja musze je mieć .. masakra.... plaża... odpada ! xD.
Harmonia jest Wszystkim. Wszystkim jest Harmonia....
Awatar użytkownika
Saphiriss
świrASek
Posty: 148
Rejestracja: 29 sie 2011, 22:08
Lokalizacja: Hogwart / Silesia

Post autor: Saphiriss »

Tak sobie myślę, że także jestem takim pół ASem ;)
Wiem, że część ludzi za mną nie przepada, trudno ja też nie przepadam za większością z nich ;)
ODPOWIEDZ