Bale, imprezy, biby...

Masz ochotę pogadać o czymś innym? Oto miejsce!
klapouchy
zapASnik
Posty: 651
Rejestracja: 22 mar 2006, 22:45

Post autor: klapouchy »

Ja byłem sam na studniówce. Gdyby nie kilku kumpli, którzy byli sami to pewnie bym nie poszedł. Nawet próbowałem zaprosić dziewczynę, ale mi odmówiła i w sumie dobrze, bo to było takie zpraszanie na siłe. Osiemnastki nie robiłem. W sumie chciałem ale nie miałem kogo zaprorsić. Sam byłem na zaledwie kilku. Kiedyś nawet lubiłem imprezy. Nie lubiłem tańczyć, nie zarywałem, lubiłem pić choć zawsze byłem w tym cienki. Teraz nie lubie imprez. Nie byłem już dawno na porządnej imprezie. Inna sprawa, że raczej nikt mnie nie zaprasza:p Ale w sumie dobrze. Nie lubie głupich pytań, czemu nie tańczysz, nie zarywasz, pytań o moje życie, nie mogę pić i jeść większości rzeczy. Choć brakuje mi kontaktu z ludźmi to jednocześnie nie chce mi się z nikim spotykać.
Awatar użytkownika
Unheilig76
łASuch
Posty: 198
Rejestracja: 4 paź 2010, 06:53
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: Unheilig76 »

Chciałem iść na studniówkę. Niestety, obowiązki nie pozwoliły, ugrzęzłem w stercie faktur aż do rana.
Potem mogłem sobie tylko zdjęcia pooglądać, w wersji papierowej, bo cyfrówek jeszcze wtedy nie było. To był 1997 rok. Trochę żal...
Nigdy nie byłem na imprezie typu dyskoteka i nie żałuję. Coś takiego mi nie odpowiada i wiem to nawet bez próbowania. Muzyka, towarzystwo, atmosfera- nie dla mnie.
Nigdy też nie chodziłem na imprezy organizowane w firmie ale ostatnio się przemogłem i nie żałuję.
Spotkania w zaufanym gronie, trochę alkoholu, posiedzieć, pogadać- jak najbardziej. Bardzo fajna sprawa.
Awatar użytkownika
MillvinaDean
ASiołek
Posty: 62
Rejestracja: 7 sty 2011, 23:52

Post autor: MillvinaDean »

Ja nie byłam na swojej studniówce. W sumie chciałam i planowałam pójść, ale pojawiło się sporo problemów. Przede wszystkim przeszkodziła kwestia finansowa, ponieważ chodziłam do szkoły dla "bogatych dzieciaków" będąc z dużo niższej warstwy społecznej. Samorząd wybrał jako miejsce imprezy najdroższy z pobliskich hoteli z bardzo wykwintnym menu, co w połączeniu z typowymi wydatkami na sukienkę, buty i tak dalej, po prostu przerosło moje zdolności finansowe. Ponadto w czasie gdy zbierano zapisy atmosfera w klasie była bardzo napięta, ponieważ wydarzyło się parę incydentów, które wszystkich podzieliły. To dodatkowo zniechęcało mnie do pójścia, ponieważ zadawałam sobie w kółko pytanie: co jeśli zapożyczę się na studniówkę, wydam tyle pieniędzy, a impreza będzie straszna i ucieknę stamtąd po pół godziny?
Wszystko jest tylko płytkim morzem zakazanych słów, tak brudnym, że aż mylonym z przejrzystym.
Winkie
AScetyk
Posty: 4640
Rejestracja: 25 sie 2011, 18:58

Post autor: Winkie »

Powiem tak: jeśli bal to tylko maskowy. :wink: Za Śmierć ze Świata Dysku Terry'ego bym się przebrała. Nawet najważniejsze mam - czyli kosę. Naostrzyć ją trzeba by tylko...

Imprezy, biby - nie mój klimat. Wolę spotkania w kameralnym gronie dobrze znanych mi osób, z którymi wiem, że nie będę się męczyć przez kilka następnych godzin.
Awatar użytkownika
Tuatha
ciAStoholik
Posty: 350
Rejestracja: 18 kwie 2011, 15:19
Lokalizacja: Toruń przez większość czasu
Kontakt:

Post autor: Tuatha »

Lubię dobre imprezy/dyskoteki w ostrzejszych klimatach. Rock/metal/visual kei <3 Ale niestety, bardzo rzadko się coś takiego trafia. Oprócz tego naprawdę lubię czasem iść potańczyć, wtedy nie ma nic lepszego niż te klimaty:

http://www.youtube.com/watch?v=RQa7SvVCdZk&ob=av3e
http://www.youtube.com/watch?v=nrc2wATvHF4

I proszę bez komentarzy, że to nie pasuje do aseksualistki ;) (Albo.. komentujcie jak chcecie ;) )
Obrazek
Awatar użytkownika
dimgraf
szarASek
Posty: 2628
Rejestracja: 7 sie 2011, 13:26
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post autor: dimgraf »

Nie jestem typem imprezowicza, a najlepsza dla mnie impreza to poker z kumplami:P Dyskoteki, łupanki i inne z głośną muzyką to nie dla mnie.
"Szczęście jest tak bardzo blisko, jeśli tego chcesz
marzeniami zbuduj przyszłość, swój własny los"
Obrazek
Winkie
AScetyk
Posty: 4640
Rejestracja: 25 sie 2011, 18:58

Post autor: Winkie »

Poker rozbierany czy poker o pieniądze?
Ja tam w wojnę umiem grać. :lol:

Fajna impreza - wino, jazz/tudzież blues i rozmowy do późna. Najlepiej o niczym. :lol:
Awatar użytkownika
dimgraf
szarASek
Posty: 2628
Rejestracja: 7 sie 2011, 13:26
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post autor: dimgraf »

Poker rozbierany z facetami? Jestem asem ale hetero:P

Ale z dziewczynami w rozbieranego mogę grać:P Kiedyś jak byłem młodszy(nieletni) to z dziećmi(rówieśnikami) się fanie grało w rozbieranego, ale dorosły nagi facet to jakoś inaczej poza tym moi kumple są mało interesujący w bieliźnie, a co dopiero bez jak dla mnie... choć mając coś z artysty potrafię docenić męski akt ale musi być naprawdę dobry.

Ale OT się robi zrobił temat o imprezach, a tu o gołych facetach przyszło mi pisać:P
"Szczęście jest tak bardzo blisko, jeśli tego chcesz
marzeniami zbuduj przyszłość, swój własny los"
Obrazek
Winkie
AScetyk
Posty: 4640
Rejestracja: 25 sie 2011, 18:58

Post autor: Winkie »

To też jakaś forma rozrywki. :wink:
Niektórzy na imprezy zapraszają tylko gołych lub prawie gołych facetów (tzn. najpierw ubranych... :wink: ).
Awatar użytkownika
dimgraf
szarASek
Posty: 2628
Rejestracja: 7 sie 2011, 13:26
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post autor: dimgraf »

Dla mnie faceci w pewnym wieku między 14-18 stają się brzydcy i tyle potem brzydota już zostaje:P Owszem jak pisałem dobry fotograf to nawet kał potrafi uwiecznić tak, że zachwyci
"Szczęście jest tak bardzo blisko, jeśli tego chcesz
marzeniami zbuduj przyszłość, swój własny los"
Obrazek
Winkie
AScetyk
Posty: 4640
Rejestracja: 25 sie 2011, 18:58

Post autor: Winkie »

Jaka muzyka nie nadaje się na imprezy?
Awatar użytkownika
Viljar
Wielki AS Jedi
Posty: 2580
Rejestracja: 16 cze 2009, 21:33
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Viljar »

Jeśli mówiąc imprezy, mamy na myśli trochę pogadania, trochę tańców, to moim zdaniem nadaje się niemal każda. Zależy jeszcze, jaka impreza ;)
Człowiek-Redaktor czyli mój fanpage
Winkie
AScetyk
Posty: 4640
Rejestracja: 25 sie 2011, 18:58

Post autor: Winkie »

Ok,w takim razie uściślę.
Wesele?
Zaręczyny?
Stypa?
ODPOWIEDZ