ufo i inne zjawiska paranormalne

Masz ochotę pogadać o czymś innym? Oto miejsce!
Awatar użytkownika
dimgraf
szarASek
Posty: 2628
Rejestracja: 7 sie 2011, 13:26
Lokalizacja: Dolny Śląsk

ufo i inne zjawiska paranormalne

Post autor: dimgraf »

Tuatha specjalnie dla ciebie wyszalej się :P

Czy wierzycie w ufo, yeti, duchy, potwory, etc. ? I ogólnie temat dla fascynatów zjawisk paranormalnych i paraumysłowych.
"Szczęście jest tak bardzo blisko, jeśli tego chcesz
marzeniami zbuduj przyszłość, swój własny los"
Obrazek
Awatar użytkownika
Tuatha
ciAStoholik
Posty: 350
Rejestracja: 18 kwie 2011, 15:19
Lokalizacja: Toruń przez większość czasu
Kontakt:

Post autor: Tuatha »

Tylko dlaczego zacząłeś od UFO? Echh..

Zjawiska paranormalne - tak. Jakie?

byty niematerialne, "pieszczotliwie" zwane przeze mnie demonami, projekcje, BYĆ MOŻE duchy, poltergeisty. Zaznaczam że nie pisałabym o tym gdybym nie miała z tym pewnych doświadczeń.

telepatia, telekineza, umiejętności pokrewne. Tu doświadczenie moje jest niewielkie, ale trochę widziałam.

W potwory jako takie nie wierzę, za to kilka kryptydów jest całkiem prawdopodobnych. W ogóle kryptozoologia jest świetną dziedziną :3
Obrazek
Awatar użytkownika
dimgraf
szarASek
Posty: 2628
Rejestracja: 7 sie 2011, 13:26
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post autor: dimgraf »

Tak jakoś zacząłem od ufo bo gdzieś to zostało poruszone (ktoś chciał zostać ufologiem).

To o jakich zjawiskach Tuatha chcesz zacząć mogą być opowieści o duchach i poltergeistach
"Szczęście jest tak bardzo blisko, jeśli tego chcesz
marzeniami zbuduj przyszłość, swój własny los"
Obrazek
Awatar użytkownika
Tuatha
ciAStoholik
Posty: 350
Rejestracja: 18 kwie 2011, 15:19
Lokalizacja: Toruń przez większość czasu
Kontakt:

Post autor: Tuatha »

Największe doświadczenie mam z demonami :3

Cóż, to ja może od "faktów" (taa... potwierdzonych naukowo xP )

Poltergest - manifestacja autodestrukcyjnej (lub w ogóle destrukcyjnej) energii osoby, wokół której się koncentruje. Tyle wynika z analizy przypadków :3 Wiele z nich jest bardzo dokładnie udokumentowanych, np. Poltergeist z Rosenheim.

Może to jakoś "nakręci dyskusję", co dimgraf? ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
dimgraf
szarASek
Posty: 2628
Rejestracja: 7 sie 2011, 13:26
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post autor: dimgraf »

Muszę trochę zgłębić temat bo Ja raczej od teorii spiskowych III rzeszy niemieckiej jestem. Duchy tak średnio zorientowany, kilka opowieści ciekawych ale chwilowo muszę sobie odświeżyć co nieco. Ale liczę że ktoś jeszcze dołączy za ten czas:P
"Szczęście jest tak bardzo blisko, jeśli tego chcesz
marzeniami zbuduj przyszłość, swój własny los"
Obrazek
Winkie
AScetyk
Posty: 4640
Rejestracja: 25 sie 2011, 18:58

Post autor: Winkie »

Tyle to ja czekać nie będę.
Myślę, że pewne miejsca mają bardzo silne pola energetyczne. Szczególnie tam gdzie są megalityczne kręgi typu Stonehage, ale też i u nas, np. w górach. Dzieciom pokazuje się tzw. górki cudów, lecz tu myślę, że za ruch wody w przeciwną stronę niż wskazuje na to spad odpowiadają złoża magnetytu.
Każdy słyszał o Czakrach. Jak się nie mylę Ziemia ma ich siedem, a jeden z nich symbolizujący Jowisza znajduje się na Wawelu w Krakowie.
Awatar użytkownika
dimgraf
szarASek
Posty: 2628
Rejestracja: 7 sie 2011, 13:26
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post autor: dimgraf »

Górki cudów z jakimi się spotkałem to raczej złudzenie optyczne spad jest w przeciwną stronę ale otoczenie sprawia, że mamy np wrażenie płynięcia wody po górę.
"Szczęście jest tak bardzo blisko, jeśli tego chcesz
marzeniami zbuduj przyszłość, swój własny los"
Obrazek
Awatar użytkownika
Tuatha
ciAStoholik
Posty: 350
Rejestracja: 18 kwie 2011, 15:19
Lokalizacja: Toruń przez większość czasu
Kontakt:

Post autor: Tuatha »

Echhh ludzie wszędzie coś "ciekawego" znajdą...
Obrazek
Winkie
AScetyk
Posty: 4640
Rejestracja: 25 sie 2011, 18:58

Post autor: Winkie »

Jeśli to coś uznają za "ciekawe", to dlaczego nie mają się tym nie zajmować? Ludzie lubią wierzyć w różne rzeczy.
Awatar użytkownika
dimgraf
szarASek
Posty: 2628
Rejestracja: 7 sie 2011, 13:26
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post autor: dimgraf »

OT Coś Goś odstaje dzisiaj:P GOŚ do roboty:P

Dobra to jeśli zaczęliśmy od duchów to mój taki mały dowodzik na ich istnienie. Nie wiem może mnie się tylko wydawało, a może nie ale na pogrzebach zauważyłem dziwne zjawisko przy bezwietrznej pogodzie jeśli w bliskiej odległości od miejsca pochówku jest drzewo to poruszają się w nim liście, a czasem całe gałęzie tak jakby wiatr wiał tylko w to drzewo - czy aby na pewno wiatr?
"Szczęście jest tak bardzo blisko, jeśli tego chcesz
marzeniami zbuduj przyszłość, swój własny los"
Obrazek
Winkie
AScetyk
Posty: 4640
Rejestracja: 25 sie 2011, 18:58

Post autor: Winkie »

Lokalne zawirowania powietrza - to się zdarza. Czasami przy zetknięciu zimnej i gorącej masy powietrza tworzą się lokalne trąby powietrzne o małej średnicy, które nie wyrządzają nikomu żadnej krzywdy, ale widoczny jest charakterystyczny lej.
Awatar użytkownika
Tuatha
ciAStoholik
Posty: 350
Rejestracja: 18 kwie 2011, 15:19
Lokalizacja: Toruń przez większość czasu
Kontakt:

Post autor: Tuatha »

Trudno zweryfikować. Ja niczego takiego nie zauważyłam, na ostatnim pogrzebie na jakim byłam nie było w pobliżu drzew. Zauważycie pewnie szybko, że szczególnie w tym temacie nie lubię się wypowiadać o czymś, czego nie doświadczyłam...

Za to na istnienie duchów mam inne dowody, chociaż jak pisałam więcej do czynienia mam z demonami :3
Obrazek
Awatar użytkownika
Goś
pASibrzuch
Posty: 272
Rejestracja: 10 sie 2011, 17:42
Lokalizacja: Głogów/Poznań

Post autor: Goś »

Goś odstaje, bo za dużo piszecie i nie chce mi się czytać, a mam gościa w domu :P

Więc tak, w ufo... no wierzę, że jest tam coś, ale nie takie ufo pokroju zielonych ludzików. Po prostu jestem zdania, że gdzieś we wszechświecie istnieje życie jako idea.

W różne duchy, demony, czy inne... Wolę nie wierzyć, bo gdy wierzyłam, to bałam się własnego cienia - tak to określę ;)
Obrazek
Winkie
AScetyk
Posty: 4640
Rejestracja: 25 sie 2011, 18:58

Post autor: Winkie »

Dobra Tuatho, powiedz jakie to doświadczenia miałaś z demonami, a powiemy Ci kim jesteś.
Awatar użytkownika
Tuatha
ciAStoholik
Posty: 350
Rejestracja: 18 kwie 2011, 15:19
Lokalizacja: Toruń przez większość czasu
Kontakt:

Post autor: Tuatha »

Demony chodzą za mną regularnie, od wczesnego dzieciństwa w zasadzie. Bardzo długo bałam się panicznie, ale z czasem nauczyłam się sobie z nimi radzić.

A więc proszę, powiedz mi, kim jestem!

@Goś brzmi to jak coś, co ja robiłam, czyli wyparcie. Wyprowadź mnie z błędu...? ;)

Nawiasem mówiąc skuteczna metoda. Często działa mechanizm - ja ich nie widzę to oni mnie też nie.
Obrazek
ODPOWIEDZ