Przesądy

Masz ochotę pogadać o czymś innym? Oto miejsce!
Ant
BażANT
Posty: 6068
Rejestracja: 1 paź 2006, 14:26

Przesądy

Post autor: Ant »

Nowy topic z okazji dzisiejszej daty ;)

Wierzycie w nie czy nie? Jeśli chodzi o mnie, to mi żadne czarne koty czy drabiny nie straszne :twisted: Chociaż raz podziękowałem jak mi życzyli zdania egzaminu na prawko :roll: To było przed pierwszym podejściem. Zdałem za siódmym :evil:
Czczony nie tylko w Chinach
kot
pASibrzuch
Posty: 252
Rejestracja: 26 sie 2006, 20:31
Lokalizacja: dolnośląskie/

Re: Przes±dy

Post autor: kot »

Ja jestem kot , ponoć mam czarny charakter :twisted: :twisted: :twisted: . Ale chyba pecha nie przynosze , chociaż 13 w piątek to ja wiem 8) 8) 8) , może być różnie . :wink: :wink: :wink: Czy ja wierze w przesądy , troszke wierze , ale tylko troszeczke . :lol: :lol: :lol: , a w piątek 13 to rzadziej wychodze z domu , aby nie kusić losu . :wink: :wink: :wink:
Salomea

Re: Przes±dy

Post autor: Salomea »

Ja raczej nie wierzę w żadne przesądy, a piątek 13 to dla mnie dzień jak każdy inny. :rozowe: 8) :D
Awatar użytkownika
Prozalinka
starszASek
Posty: 35
Rejestracja: 25 wrz 2006, 11:30
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Przes±dy

Post autor: Prozalinka »

Cóż... właściwie przesądna raczej nie bywam -,-"
Zresztą w naszym domu wychowały się już całe pokolenia czarnych kotek i kocurów x3 (obecnie sztuk dwa :mrgreen: ) więc gdybym chciała być naprawdę przesądna musiałabym opanować lewitację przynajmniej na poziomie średnio zaawansowanym xD (wingardium leviosa nie 'leviosaa' :wink: )
"All that we see or seem
Is but a dream within a dream"
~ Edgar Allan Poe "A Dream Within A Dream" => Joan Lindsay "Picnic at Hanging Rock" ~ xD
Awatar użytkownika
clouds clear
golAS
Posty: 1288
Rejestracja: 4 wrz 2006, 13:36
Lokalizacja: ZIELONA GóRA

Re: Przes±dy

Post autor: clouds clear »

Ja mam codziennie klopoty ze szczesciem , wiec dzis dla odmiany nic niespodziewanego i zlego sie nie stanie :P :mrgreen: :mrgreen:
Ant
BażANT
Posty: 6068
Rejestracja: 1 paź 2006, 14:26

Re: Przes±dy

Post autor: Ant »

kot pisze:Ja jestem kot , ponoć mam czarny charakter :twisted: :twisted: :twisted: . Ale chyba pecha nie przynosze , chociaż 13 w piątek to ja wiem 8) 8) 8) , może być różnie . :wink: :wink: :wink: Czy ja wierze w przesądy , troszke wierze , ale tylko troszeczke . :lol: :lol: :lol: , a w piątek 13 to rzadziej wychodze z domu , aby nie kusić losu . :wink: :wink: :wink:
Koło mojego domu rozjechało dziś jednego. Czarnego :twisted:

Lepiej nie wychodź z domu ;)
Czczony nie tylko w Chinach
Ant
BażANT
Posty: 6068
Rejestracja: 1 paź 2006, 14:26

Re: Przes±dy

Post autor: Ant »

clouds clear pisze:Ja mam codziennie klopoty ze szczesciem , wiec dzis dla odmiany nic niespodziewanego i zlego sie nie stanie :P :mrgreen: :mrgreen:
Oby kanapie nic się nie stało :mrgreen:
Czczony nie tylko w Chinach
Awatar użytkownika
clouds clear
golAS
Posty: 1288
Rejestracja: 4 wrz 2006, 13:36
Lokalizacja: ZIELONA GóRA

Re: Przes±dy

Post autor: clouds clear »

Dla bezpieczenstwa zamkne ja w innym pokoju a sama bede czuwac przez cala noc :mrgreen: :twisted:
Ant
BażANT
Posty: 6068
Rejestracja: 1 paź 2006, 14:26

Re: Przes±dy

Post autor: Ant »

A jak! :mrgreen:

Toż sapiąca kanapa to skarb :mrgreen:
Czczony nie tylko w Chinach
Awatar użytkownika
clouds clear
golAS
Posty: 1288
Rejestracja: 4 wrz 2006, 13:36
Lokalizacja: ZIELONA GóRA

Re: Przes±dy

Post autor: clouds clear »

Teraz mi dotarlo , ze moze ona wzdycha bo ja cos boli , albo za ciezko jej w zyciu.Dobrze , ze nie mowi , jeden malkontent w domu wystarczy :mrgreen: :mrgreen:
Ant
BażANT
Posty: 6068
Rejestracja: 1 paź 2006, 14:26

Re: Przes±dy

Post autor: Ant »

Może się w kimś kocha, że tak wzdycha :mrgreen:
Czczony nie tylko w Chinach
Awatar użytkownika
clouds clear
golAS
Posty: 1288
Rejestracja: 4 wrz 2006, 13:36
Lokalizacja: ZIELONA GóRA

Re: Przes±dy

Post autor: clouds clear »

Mam nadzieje , ze to nie sprezarka wysokocisnieniowa :mrgreen: :sea: :wink:
Ant
BażANT
Posty: 6068
Rejestracja: 1 paź 2006, 14:26

Re: Przes±dy

Post autor: Ant »

Niezbadane są wyroki wzdychających kanap :twisted: :mrgreen:
Czczony nie tylko w Chinach
Agnieszka
ninjAS
Posty: 2626
Rejestracja: 10 sie 2005, 16:38

Re: Przes±dy

Post autor: Agnieszka »

Ja nie mam czasu na przesądy :P Za to dzisiaj miałam zdwojony dobry humor (nie wiem, czy miało to związek z tym, że dzisiaj 13, czy nie :P) - koleżanki w pracy dziwnie się na mnie patrzyły, jak z radością pięciolatka rozpakowującego prezent, segregowałam dokumenty księgowe :D
Awatar użytkownika
Kuba
AS gaduła
Posty: 401
Rejestracja: 8 sie 2006, 01:45
Lokalizacja: The Bronx

Re: Przes±dy

Post autor: Kuba »

Agnieszka pisze:Ja nie mam czasu na przesądy :P Za to dzisiaj miałam zdwojony dobry humor (nie wiem, czy miało to związek z tym, że dzisiaj 13, czy nie :P) - koleżanki w pracy dziwnie się na mnie patrzyły, jak z radością pięciolatka rozpakowującego prezent, segregowałam dokumenty księgowe :D
hmm... niema to jak sobie poprzekładać papiery z jednej kupy na drugą :wink:

Ja też nie wierze w żadne przesądy i przepowiednie. Chociaż od czasu do czasu natknę się na jakiś horoskop w sieci o Blizniętach i się przestraszę, bo to z reguły wygląda jakby dokladnie o mnie pisali.

W tym roku miałem na urodziny 3 szóstki w dacie - 6.6.06
Smiałem się że chyba nie będę wychodził z domu bo mnie piorun strzeli.
ODPOWIEDZ