Rozmowy W Toku Szukają Aseksualistów !!!

Ogłoszenia o wywiadach, artykułach, książkach, filmach... Znajdziesz coś? Podziel się.
Awatar użytkownika
Piorun
PerkunAS
Posty: 595
Rejestracja: 8 kwie 2008, 12:50
Lokalizacja: z fabryki cyborgów

Post autor: Piorun »

To show biznes w końcu - muszą puszczać coś ku uciesze gawiedzi, albo zejdą z ramówki. Kiedyś ku uciesze gawiedzi urządzało sie pławienie czarownicy i rzucanie w złodzieja przy pręgierzu obierkami i mierzwą, dziś zostały nam tylko talk-show'y.
Szkoda :diabel:
Awatar użytkownika
Tenarian
pASibrzuch
Posty: 244
Rejestracja: 16 maja 2008, 00:03

Post autor: Tenarian »

Excuse me, Piorun. Szkoda, że już ku uciesze gawiedzi nie ma pławienia czarownic ani złodziei pod pręgierzami? Nie mam co prawda zamiaru być ani czarownicą, ani złodziejem...
/dygresja - pod pręgierz to raczej trafiali jacyś cudzołożnicy czy inni aseksualiści, a złodziejom to coś urzynano/
...ale zdecydowanie wolę żeby na żer gawiedzi rzucać uczestników talk-showów, zwłaszcza że tam się ochotniczą.
Jest taka stara serbska pieśń...
Awatar użytkownika
Piorun
PerkunAS
Posty: 595
Rejestracja: 8 kwie 2008, 12:50
Lokalizacja: z fabryki cyborgów

Post autor: Piorun »

Ta "szkoda" to ironia była i mój sarkastyczny humor

(Następnym razem napiszę że ironia, żeby nie trzeba się było domyślać :diabel: )
Awatar użytkownika
Lucius
starszASek
Posty: 46
Rejestracja: 9 cze 2008, 12:42
Lokalizacja: Radom

Post autor: Lucius »

:D :D haha , kopara mi opada, gdy słyszę od "niby mężczyzn" coś takiego : "to tragedia, że nie miałem jeszcze swojego pierwszego razu, oh i ah i uh.. nie wyszlo" itd.
Nadia__
pASibrzuch
Posty: 243
Rejestracja: 25 lut 2010, 12:01

Post autor: Nadia__ »

piątek 3 kwietnia 2009
Udaję przed mężem, że mam przyjemność w sypialni...

Agnieszka twierdzi, że seks mógłby dla niej nie istnieć i zmusza się do tego, żeby co tydzień kochać się z mężem. Czy Rajdipowi, który - jak na Hindusa przystało - ma ognisty temperament, wystarcza seks z żoną raz w tygodniu?
Aha, jasne, każdy Hindus jest napalony, każdy Murzyn ma duże przyrodzenie - cóż za staranne, obiektywne przedstawianie problemów w tym programie.
karioka40
ASiołek
Posty: 98
Rejestracja: 23 sty 2011, 20:32
Lokalizacja: wielkopolska

Post autor: karioka40 »

Moi przedmówcy skomentowali juz poziom tego programu, więc nie dołożę swojego komentarza. Niepokoi mnie nie tylko dobór tematów i gości, ale pora nadawania. Zupełnie nie rozumiem do kogo jest on adresowany, skoro emisja przypada na czas, gdy każdy normalny dorosły jest w pracy lub ma inne ważne sprawy do załatwienia. Pozostaje więc najmłodsza widownia - dzieci. Oglądając to z wypiekami na twarzy pewnie nabierają przekonania, ze jedynym istotnym tematem do rozmów dorosłych jest seks, a świat jest pełen dewiantów, dziwolagów i nieszczęśników, którzy nie widzą nic złego w opowiadaniu o swoich najintymniejszych sprawach.
I mamy już odpowiedźna pytanie: kto wychowuje dzieci i młodzież, gdy rodziców nie ma w domu ;)
Awatar użytkownika
Saphiriss
świrASek
Posty: 148
Rejestracja: 29 sie 2011, 22:08
Lokalizacja: Hogwart / Silesia

Post autor: Saphiriss »

Pora nadawania jest bardzo dobra ;) to jest program dla gospodyń domowych, które lubią takie brazyliany ;) A one około 15-16 są raczej w domu ;)
Wiem, że część ludzi za mną nie przepada, trudno ja też nie przepadam za większością z nich ;)
ODPOWIEDZ