Romans Wielkiej Czwórki c.d. (Ex Ujawnienie się wśród AS...)

Dla ludzi o mocnych nerwach i nadprogramowej cierpliwości, czyli flame'y i offtopy wszelkiej maści tylko tutaj!
Awatar użytkownika
Saphiriss
świrASek
Posty: 148
Rejestracja: 29 sie 2011, 22:08
Lokalizacja: Hogwart / Silesia

Post autor: Saphiriss »

Dimgraf to chyba mój problem z brakiem pracy może się rozwiązać :diabel: :D Skoro tylu chętnych to trzeba zgłosić się do PUP o dofinanowanie z UE i otwierać 1 w Polsce klub dla ASów ;)
Wiem, że część ludzi za mną nie przepada, trudno ja też nie przepadam za większością z nich ;)
Awatar użytkownika
Tuatha
ciAStoholik
Posty: 350
Rejestracja: 18 kwie 2011, 15:19
Lokalizacja: Toruń przez większość czasu
Kontakt:

Post autor: Tuatha »

<tonem "pozjadałam-wszystkie-rozumy"> A co nam jakieś PUPY mogą w tym pomóc??


A tak serio, to chętnie bym się do takiego klubu przeszła :3 Na manifę też, GDYBY była to normalna manifa, a nie popadanie w skrajności i staranie się wyglądać na jak największego dziwaka, co niestety bardzo często się praktykuje na paradach wszelkich.
Obrazek
Awatar użytkownika
Saphiriss
świrASek
Posty: 148
Rejestracja: 29 sie 2011, 22:08
Lokalizacja: Hogwart / Silesia

Romans Wielkiej Czwórki c.d. (Ex Ujawnienie się wśród AS...)

Post autor: Saphiriss »

Tuatha no PUP rozdaje dofinansowania z UE dla własnej działalności ;) Tak więc na lokal by było i wyposażenie 8) choć pewnie są to tak małe pieniądze że w praktyce starczyło by na kontuar ;)

Co do manif zgadzam się w zupełności.
Wiem, że część ludzi za mną nie przepada, trudno ja też nie przepadam za większością z nich ;)
Awatar użytkownika
Goś
pASibrzuch
Posty: 272
Rejestracja: 10 sie 2011, 17:42
Lokalizacja: Głogów/Poznań

Post autor: Goś »

My o tobie wiemy :P

Ja kiedyś popierałam manify, teraz już nie popieram. Tzn. khe, co? Jak ktoś chce, to niech idzie, nie pójdę gonić z patykiem, ale ja się raczej nie skuszę, no cóż.

A klub byłby ultra fajną sprawą. W ogóle ciekawa jestem, jakby to było w takim klubie, gdyby np. chcieć z kimś potańczyć :P
Obrazek
Awatar użytkownika
dimgraf
szarASek
Posty: 2628
Rejestracja: 7 sie 2011, 13:26
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post autor: dimgraf »

Saphiriss nie wiem jak to jest u ciebie ale u mnie unijnych starterów nie ma, a ministerialne wynoszą maks 15000zł więc nie wiem czy lokal za to kupisz/wynajmiesz i do tego jeszcze wyposażysz. Na forum jest wielu artystów to może charytatywnie udekorujemy:P
"Szczęście jest tak bardzo blisko, jeśli tego chcesz
marzeniami zbuduj przyszłość, swój własny los"
Obrazek
Awatar użytkownika
Goś
pASibrzuch
Posty: 272
Rejestracja: 10 sie 2011, 17:42
Lokalizacja: Głogów/Poznań

Post autor: Goś »

Ja mam książkę o koktajlach, to może już zacznę ćwiczyć? Zaoszczędzimy czasu na szukaniu barmana :P

Ale spoko, taki klubik to przyjazna idea.
Obrazek
Awatar użytkownika
dimgraf
szarASek
Posty: 2628
Rejestracja: 7 sie 2011, 13:26
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post autor: dimgraf »

Barmana mam w razie czego. Tylko klubik musisz w Legnicy otworzyć:P
"Szczęście jest tak bardzo blisko, jeśli tego chcesz
marzeniami zbuduj przyszłość, swój własny los"
Obrazek
Awatar użytkownika
Tuatha
ciAStoholik
Posty: 350
Rejestracja: 18 kwie 2011, 15:19
Lokalizacja: Toruń przez większość czasu
Kontakt:

Post autor: Tuatha »

Saphi, pozwolisz, że zauważę, że to była ironia.


Goś, właśnie poczułam dziwne skojarzenie. Ale cicho, nieważne, nie powinnam, głupie xP


Ogólnie owszem, jestem za. Tylko pewnie oczywiście musiałabym tam nie wiem jak daleko dojeżdżać, wszyscy byśmy musieli, bo jest nas za mało żeby każdy miał klub w swoim mieście xP
Obrazek
Awatar użytkownika
Goś
pASibrzuch
Posty: 272
Rejestracja: 10 sie 2011, 17:42
Lokalizacja: Głogów/Poznań

Post autor: Goś »

Tuatha, chyba mam to samo skojarzenie xP


No niestety, pewnie tak by było. Ale pomarzyć można, czy nie? ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
Tuatha
ciAStoholik
Posty: 350
Rejestracja: 18 kwie 2011, 15:19
Lokalizacja: Toruń przez większość czasu
Kontakt:

Post autor: Tuatha »

ugh.... powinnam przestać, bo to niezdrowe xP


Owszem, można. Z resztą, może nie lokal AS-only, a AS-firendly? Tylko nie za bardzo poza jedną opcją xP umiem to sobie wyobrazić.
Obrazek
Awatar użytkownika
Goś
pASibrzuch
Posty: 272
Rejestracja: 10 sie 2011, 17:42
Lokalizacja: Głogów/Poznań

Post autor: Goś »

Ja myślę, że taki klub był przyjazny każdemu, kto ma na to ochotę. Sama mam masę koleżanek, które na imprezy nie lubią chodzić, bo po pewnej godzinie roi się od mocno wstawionych panów, którym łapy same latają, a to dla nich nie jest przyjemne. Taki AsKlub gwarantowałby im dobrą zabawę bez takich atrakcji, tak myślę ;)


Zupełnie swoją drogą, ja na swój nie robię żadnych kaming-ałtów, bo... hm, bo ja po prostu nie mówię wprost, ale nie wciskam też nikomu totalnych bajek. Na swój sposób wydaje mi się to dobre, człowiek oswaja się i nie spotkało mnie nigdy nic złego ze strony znajomych, których poglądy są tak różne jak droga na Księżyc i z powrotem. Może mam po prostu szczęście? Mój fart życiowy jest całkiem mocny.
Obrazek
Awatar użytkownika
Tuatha
ciAStoholik
Posty: 350
Rejestracja: 18 kwie 2011, 15:19
Lokalizacja: Toruń przez większość czasu
Kontakt:

Post autor: Tuatha »

Taki mocny jak...? Nie no, muszę przestać z tymi skojarzeniami xP


I tu się zgadzam, tylko wiecie - jaka jest gwarancja że ktoś kto nie jest asem popiwszy sobie nie zacznie uprzykrzać innym życia? Musiałaby być stanowcza ochrona ;] Ale to da się zrobić.
Obrazek
Awatar użytkownika
dimgraf
szarASek
Posty: 2628
Rejestracja: 7 sie 2011, 13:26
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post autor: dimgraf »

Ktoś tu się chwalił, że łamie sprężyny do ćwiczeń:P Jak taki przykry koleś dostał by boksa od razu byłby grzeczny. Zaraz się tu znajdzie DJ ze sprzętem i własnym sumptem zrobimy klub:P
"Szczęście jest tak bardzo blisko, jeśli tego chcesz
marzeniami zbuduj przyszłość, swój własny los"
Obrazek
Awatar użytkownika
Saphiriss
świrASek
Posty: 148
Rejestracja: 29 sie 2011, 22:08
Lokalizacja: Hogwart / Silesia

Post autor: Saphiriss »

Haha widzę że temat się rozwinął ;)

Co do tych dotacji to ja nie wiem jak to jest ale coś tam dają - tylko trzeba mieć dobry pomysł i biznesplan :) A co do miejsca to ja myślę o jakimś uniwersyteckim mieście, tam najwięcej młodych a oni otwarci na takie kluby :)

Warszawa, Kraków, Poznań, Wrocław - tam mogło by to mieć sens...

Myślę że to musiał by być klub z oddzielną salą do pogadania i osobną do potańczenia. Wiadomo nie wszystkie ASy lubią to samo. W każdym razie kulturalne miejsce bez żadnych burd popijaw, gdzie można by było spotkać inne ASy, pewnie te bardziej romantyczne poszukujące związków :kocha:
Wiem, że część ludzi za mną nie przepada, trudno ja też nie przepadam za większością z nich ;)
Awatar użytkownika
dimgraf
szarASek
Posty: 2628
Rejestracja: 7 sie 2011, 13:26
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post autor: dimgraf »

A ja myślę, że można lokować w mniejszych miastach akademickich jak choćby Legnica. Dlaczego dużo studentów i generalnie młodych ludzi, po drugie te duże miasta co wymieniłaś mają całą masę klubów ukierunkowanych na młodzież, konkurencja.
"Szczęście jest tak bardzo blisko, jeśli tego chcesz
marzeniami zbuduj przyszłość, swój własny los"
Obrazek
Zablokowany