Hej wszystkim :)

Każdy nowy użytkownik musi się wpisać! No dobra, to tylko żart, ale przedstawcie się. :)
Awatar użytkownika
Thanais
starszASek
Posty: 40
Rejestracja: 17 lut 2011, 17:15
Kontakt:

Hej wszystkim :)

Post autor: Thanais »

Mam na imię Magdalena i zerowe libido :)
Co jeszcze mogę napisać? Może to, że w moim odczuciu współżycie jest zbędne, a jedynym racjonalnym powodem, który usprawiedliwia fakt seksualnego zbliżenia, jest poczęcie dziecka.
Poza celem prokreacyjnym seks jest całkowicie zbyteczny. Dlatego unikam spółkowania i wszelkich kontaktów o charakterze seksualnym.

Tym niemniej lubię i cenię mężczyzn - dla ich intelektu, osobowości, talentów, aparycji. Zachwyca mnie też ludzkie ciało; jednakże jest to zachwyt wyzbyty pierwiastków erotycznych. I nawet jeśli ulegam fascynacji drugim człowiekiem, to bez najmniejszej ochoty na zacieśnianie więzi w kontekstach sypialnianych :)
Dodam, że dotyk o charakterze seksualnym drażni mnie i odrzuca (jestem więc bliska antyseksualności), natomiast nie przeszkadza mi neutralna, fizyczna bliskość.
Traum na tle seksualnych nie doświadczyłam: molestowań - zero, gwałtów - zero. Anatomia i poziom hormonów - w normie. Świadomość ciała jest u mnie wysoka, wiedza o seksie i erotyce - również.
Dlatego mogę siebie określić jako w pełni świadomego i zdeklarowanego asa :)
Awatar użytkownika
dimgraf
szarASek
Posty: 2628
Rejestracja: 7 sie 2011, 13:26
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post autor: dimgraf »

Witaj
"Szczęście jest tak bardzo blisko, jeśli tego chcesz
marzeniami zbuduj przyszłość, swój własny los"
Obrazek
Winkie
AScetyk
Posty: 4640
Rejestracja: 25 sie 2011, 18:58

Post autor: Winkie »

Jeszcze raz witaj. :wink: Mam nadzieję, że dłużej będziemy ze sobą rozmawiały.
Awatar użytkownika
Agata89
pASożyt
Posty: 81
Rejestracja: 5 sie 2011, 19:05
Lokalizacja: Warmia, polska Syberia

Re: Hej wszystkim :)

Post autor: Agata89 »

Witaj :D
To:
Thanais pisze:Mam na imię Magdalena i zerowe libido :)
sobie zapiszę i wykorzystam przy okazji najbliższej imprezy :D
Awatar użytkownika
Saphiriss
świrASek
Posty: 148
Rejestracja: 29 sie 2011, 22:08
Lokalizacja: Hogwart / Silesia

Re: Hej wszystkim :)

Post autor: Saphiriss »

Thanais pisze:Mam na imię Magdalena i zerowe libido :)
Co jeszcze mogę napisać? Może to, że w moim odczuciu współżycie jest zbędne, a jedynym racjonalnym powodem, który usprawiedliwia fakt seksualnego zbliżenia, jest poczęcie dziecka.
Poza celem prokreacyjnym seks jest całkowicie zbyteczny. Dlatego unikam spółkowania i wszelkich kontaktów o charakterze seksualnym.

Tym niemniej lubię i cenię mężczyzn - dla ich intelektu, osobowości, talentów, aparycji. Zachwyca mnie też ludzkie ciało; jednakże jest to zachwyt wyzbyty pierwiastków erotycznych. I nawet jeśli ulegam fascynacji drugim człowiekiem, to bez najmniejszej ochoty na zacieśnianie więzi w kontekstach sypialnianych :)
Dodam, że dotyk o charakterze seksualnym drażni mnie i odrzuca (jestem więc bliska antyseksualności), natomiast nie przeszkadza mi neutralna, fizyczna bliskość.
Traum na tle seksualnych nie doświadczyłam: molestowań - zero, gwałtów - zero. Anatomia i poziom hormonów - w normie. Świadomość ciała jest u mnie wysoka, wiedza o seksie i erotyce - również.
Dlatego mogę siebie określić jako w pełni świadomego i zdeklarowanego asa :)
Witaj :) Ja mam podobne odczucia do Ciebie, unikam wszelkich kontaktów o podtekście seksualnym poza przytulaniem :) Sex jest mi zbędny totalnie a przynajmniej sex z inną osobą bo poświntuszyć lubię ;)
Również zero molestowań czy negatywnych doświadczeń...
Wiem, że część ludzi za mną nie przepada, trudno ja też nie przepadam za większością z nich ;)
Awatar użytkownika
Wicherek
przytulAS
Posty: 774
Rejestracja: 1 wrz 2010, 06:56
Lokalizacja: Pyrlandia

Post autor: Wicherek »

Witaj! :welcome:
Awatar użytkownika
meg
ASter
Posty: 693
Rejestracja: 24 mar 2011, 09:46

Post autor: meg »

Miło Cię poznać Magdaleno :welcome:
Jesteśmy ofiarami geografii. Kulturowo, intelektualnie, uczuciowo.
Awatar użytkownika
Alek
ASiołek
Posty: 75
Rejestracja: 16 mar 2011, 17:33
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Alek »

Witam także :welcome:
Awatar użytkownika
Jo
bASałyk
Posty: 731
Rejestracja: 7 lut 2009, 23:07
Lokalizacja: z wlasnego swiata

Post autor: Jo »

Witaj :ciasto:
ODPOWIEDZ