Spotkania forumowe :)

Dodaj swój głos! (ankiety są anonimowe)

Czy byłeś/aś na jakimś spotkaniu forumowym? Jeżeli tak, to czy będziesz uczestniczyć w kolejnych spotkaniach?

Tak byłem/am i chętnie spotkam się ponownie
19
27%
Tak byłem/am, ale nie chcę już więcej się spotkać
0
Brak głosów
Tak byłem/am, chętnie bym się jeszcze spotkał/a, ale niektóre osoby nie przypadły mi do gustu i zastanowię się nad następnym spotkaniem
4
6%
Nie nie byłem/am, chcę się spotkać, ale nie mam odwagi
18
26%
Nie nie byłem/am, ale czekam do najbliższego możliwego spotkania
21
30%
Nie nie byłem/am i nie będę, ponieważ odstraszyły mnie niektóre osoby z forum
1
1%
Nie nie byłem/am i nie mam potrzeby być
7
10%
 
Liczba głosów: 70

Awatar użytkownika
Viljar
Wielki AS Jedi
Posty: 2580
Rejestracja: 16 cze 2009, 21:33
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Viljar »

Byłem na półtora spotkania :)

Wiem, brzmi dziwnie. Ale było tak, że na jednym spotkaniu byłem. Było szczerze mówiąc, nieco tak sobie, ale też nie było źle. Dlatego, jak nadarzyła się okazja innego spotkania, to chciałem w nim uczestniczyć. Niestety, organizacja tego przebiegała w sposób, muszę powiedzieć, zaiste idiotyczny, skutkiem czego ze spotkania zrezygnowałem dosłownie w jego przeddzień. Zwyczajnie chciałem uniknąć awantury. A żeby było śmiesznie, w dzień spotkania byłem w tym samym mieście, gdzie się ono odbywało.
Mam też ciekawy problem: osoby, z którymi chciałbym się spotkać, w takich spotkaniach praktycznie nie uczestniczą, a te, które się do nich garną... cóż, jakoś ich obecność mnie właśnie zniechęca :)
Człowiek-Redaktor czyli mój fanpage
pomaranczka1982
mASełko
Posty: 133
Rejestracja: 25 maja 2011, 20:23
Lokalizacja: Mysłowice/Katowice

Post autor: pomaranczka1982 »

Co do spotkania na Śląsku to trzeba się zgadać i zobaczymy co z tego wyjdzie ale chwilowo mam za dużo na głowie więc może gdzies dopiero za 2-3 tygodnie :D

Viljar :P po prostu sam coś zorganizuj i zaproś tych z którymi chętnie byś się spotkał... hm ewentualnie zawsze możesz wpaść na Śląsku tu same fajniste ludzie mieszkają :D:D:D
jupi
starszASek
Posty: 40
Rejestracja: 10 gru 2009, 22:33
Lokalizacja: kielce

Post autor: jupi »

Ja niestety nie bylem mialem ochote na Krk ale sie nie odbylo ale jesli bedzie cos w przystepnym mi terminie chetnie sie zjawie a jak bedzie taka potrzeba moge kogos po drodze z forumowiczy zabrac ze sobą
Awatar użytkownika
Saphiriss
świrASek
Posty: 148
Rejestracja: 29 sie 2011, 22:08
Lokalizacja: Hogwart / Silesia

Post autor: Saphiriss »

Pomarańczka jestem jak najbardziej za ;) Może Katowice Silesia CC ? Albo zapraszam na podbeskidzie :D
Wiem, że część ludzi za mną nie przepada, trudno ja też nie przepadam za większością z nich ;)
pomaranczka1982
mASełko
Posty: 133
Rejestracja: 25 maja 2011, 20:23
Lokalizacja: Mysłowice/Katowice

Post autor: pomaranczka1982 »

Saphiriss bardzo chętnie ale po 10 bo teraz kiepsko z kasą przed wypłatą ;D.... a na podbeskidzie się wybieram tylko jeszcze nie wiem kiedy... ale mam nadzieje, że koło Listopada więc zawsze możemy się spotkać :D
Awatar użytkownika
Saphiriss
świrASek
Posty: 148
Rejestracja: 29 sie 2011, 22:08
Lokalizacja: Hogwart / Silesia

Post autor: Saphiriss »

Pomarańczka u mnie też ciężko z kasą także rozumiem ;) Ale mam nadzieję jakoś kiedyś się uda :D
Wiem, że część ludzi za mną nie przepada, trudno ja też nie przepadam za większością z nich ;)
Winkie
AScetyk
Posty: 4640
Rejestracja: 25 sie 2011, 18:58

Post autor: Winkie »

Wydawać by się mogło, że Dolny Śląsk to Zagłębie Aseksualistów. Co drugi, to Dolny. :wink: Ciekawe jak by to wyglądało statystycznie. :)
Awatar użytkownika
wyrwana_z_kontekstu
mASakra
Posty: 2033
Rejestracja: 12 mar 2011, 12:42

Post autor: wyrwana_z_kontekstu »

.
Ostatnio zmieniony 1 sty 2014, 19:15 przez wyrwana_z_kontekstu, łącznie zmieniany 2 razy.
Winkie
AScetyk
Posty: 4640
Rejestracja: 25 sie 2011, 18:58

Post autor: Winkie »

Trzeba by to zliczyć. :wink: Zrobić takie małe badanie demograficzne i w końcu dowiedzieć się, czy klimat ma wpływ na aseksualizm. Ładna praca magisterska mogłaby wyjść na ten temat. :lol: "Wpływ jodu na aseksualność u ludzi" :wink:
Awatar użytkownika
Zuzanna
AS gaduła
Posty: 435
Rejestracja: 30 sie 2009, 22:46
Lokalizacja: okolice Warszawy

Post autor: Zuzanna »

Wracając do tematu to uczestniczyłam w wielu spotkaniach forumowych, pomagałam je organizować a nawet sama parę razy byłam ich organizatorką. Poznałam już ponad 40 osób. Z niektórymi zaprzyjaźniłam się i utrzymuję kontakt również w tzw. realu. Z niektórymi widziałam się tylko raz.

Jestem osobą towarzyską i lubię podróżować dlatego chętnie zwiedzałam różne miasta w Polsce wraz z innymi forumowiczami. Dzięki temu zobaczyłam wiele ciekawych miejsc, spędziłam miło czas. Zdarzały się różne sytuacje, ale to normalne kiedy spotykają się ludzie z różnymi charakterami, którzy się nie znają i najzwyczajniej w świecie nie zawsze potrafią się zrozumieć. Następuje tzw. błąd w komunikacji i konsekwencje nie są zbyt miłe chociaż intencje były dobre z obydwu stron.
Awatar użytkownika
nightmare
ASter
Posty: 663
Rejestracja: 26 lip 2009, 00:58
Lokalizacja: w trakcie poszukiwań

Post autor: nightmare »

Ja uczestniczyłam i chętnie spotkałabym się jeszcze. Z moich rachunków wyszło, że poznałam około 15 osób z forum.
"Kotom nie wolno! Z kotami nie wolno! Psik! Wyłaź, bo zawołam milicjanta!"
Awatar użytkownika
chochol
pASsé
Posty: 1965
Rejestracja: 15 wrz 2011, 10:22
Lokalizacja: 49º06’17’’N 22º39’02’’E / 50º02’01’’N 22º00’17’’E

Post autor: chochol »

też mi się wydaje, że Śląsk, Górny czy Dolny no i Pomorze są przodownikami. A Podkarpacie, ech jestem jednostką, czyżby za duże zalesienie i czystość?
"Serce czyste i otwarte, w dobrą zmienia trefną kartę"

"chochoł = feminoasozołza"
Libra

Post autor: Libra »

chochol pisze: A Podkarpacie, ech jestem jednostką, czyżby za duże zalesienie i czystość?
nie, leniwce którym się nie chce jeździć ;)
pomaranczka1982
mASełko
Posty: 133
Rejestracja: 25 maja 2011, 20:23
Lokalizacja: Mysłowice/Katowice

Post autor: pomaranczka1982 »

chochol ewentualnie można zaryzykować i wysunąć wniosek że poszli w las :D
Awatar użytkownika
chochol
pASsé
Posty: 1965
Rejestracja: 15 wrz 2011, 10:22
Lokalizacja: 49º06’17’’N 22º39’02’’E / 50º02’01’’N 22º00’17’’E

Post autor: chochol »

pomaranczka1982 pisze:chochol ewentualnie można zaryzykować i wysunąć wniosek że poszli w las :D
czyli im dalej w las tym więcej drzew :)
"Serce czyste i otwarte, w dobrą zmienia trefną kartę"

"chochoł = feminoasozołza"
ODPOWIEDZ