...

Dla ludzi o mocnych nerwach i nadprogramowej cierpliwości, czyli flame'y i offtopy wszelkiej maści tylko tutaj!
Awatar użytkownika
wyrwana_z_kontekstu
mASakra
Posty: 2033
Rejestracja: 12 mar 2011, 12:42

Post autor: wyrwana_z_kontekstu »

Agata89 pisze:Jestem zombie i lubię sprawne mózgi.
Z wyglądu męski mężczyzna powinien być blondynem, a także nie ważyć więcej niż 150% tego co ja. Nie powinien też machać kończynami na lewo i prawo podczas rozmowy.
A jeśli już szaleję, to poproszę żeby miał spokojny głos, jednak ze świszczeniem w odpowiednich momentach.
O! I żeby był umyty i wypachniony :lol:

Hm... tacy chyba nie istnieją.
Agato, dziś szczęście uśmiechnęło się właśnie do Ciebie, bo oto mam idealnego kandydata! :mrgreen: Pełnokrwisty as, podobna branża zawodowa, może się dogadacie.

Namiary podaję na pw, wraz z numerem konta bankowego, na który wpłacisz należność za pośrednictwo w kontakcie. xD

To jak, jesteś zainteresowana?
Awatar użytkownika
Agata89
pASożyt
Posty: 81
Rejestracja: 5 sie 2011, 19:05
Lokalizacja: Warmia, polska Syberia

Post autor: Agata89 »

wyrwana_z_kontekstu pisze: Agato, dziś szczęście uśmiechnęło się właśnie do Ciebie, bo oto mam idealnego kandydata! :mrgreen: Pełnokrwisty as, podobna branża zawodowa, może się dogadacie.

Namiary podaję na pw, wraz z numerem konta bankowego, na który wpłacisz należność za pośrednictwo w kontakcie. xD

To jak, jesteś zainteresowana?
No proszę. Przez cały czas ciotki wmawiały mi, że z takimi wymaganiami nigdy faceta nie znajdę, a tu już po kilkunastu godzinach odzew :D
Winkie pisze:Męski jest facet który nie mówi na okrągło jaki on jest męski.

Taki to może zastawiać pułapki! Będzie biadolił: ale ja jestem niemęski, żebyś mówiła mu: jesteś męski, bardzo męski.
Awatar użytkownika
wyrwana_z_kontekstu
mASakra
Posty: 2033
Rejestracja: 12 mar 2011, 12:42

Post autor: wyrwana_z_kontekstu »

Agata89 pisze: No proszę. Przez cały czas ciotki wmawiały mi, że z takimi wymaganiami nigdy faceta nie znajdę, a tu już po kilkunastu godzinach odzew :D
Cioteczka Kitty wyswata Ci pięknego kawalera. Nieużywany towar, jeszcze z metkami, opatrzony znakiem jakości Q i godłem "dobre, bo polskie". Już Ty się o to nie bój, kochanieńka. :]
Winkie
AScetyk
Posty: 4640
Rejestracja: 25 sie 2011, 18:58

Post autor: Winkie »

Taki to może zastawiać pułapki! Będzie biadolił: ale ja jestem niemęski, żebyś mówiła mu: jesteś męski, bardzo męski.
Umownie męski również. :wink: Tobie mówi, że jest męski, a boi się np. spać po ciemku, dać sobie w żyłę. :diabel:
Cioteczka Kitty wyswata Ci pięknego kawalera. Nieużywany towar, jeszcze z metkami, opatrzony znakiem jakości Q i godłem "dobre, bo polskie". Już Ty się o to nie bój, kochanieńka.
Polecam jeszcze sprawdzić ISO. :wink: Datę ważności i ograniczenia wiekowe w stylu: niewskazany do lat 18. Aha, jeszcze czy nie został wykonany z rakotwórczych, łatwopalnych substancji, poszczególne części nie odpadają od korpusu oraz czy ma pakiet extra. :wink:
Ant
BażANT
Posty: 6068
Rejestracja: 1 paź 2006, 14:26

Post autor: Ant »

I tak będzie Made in China ;)
Czczony nie tylko w Chinach
Awatar użytkownika
wyrwana_z_kontekstu
mASakra
Posty: 2033
Rejestracja: 12 mar 2011, 12:42

Post autor: wyrwana_z_kontekstu »

Pakiet ekstra? :>

O tym akurat nie miałam okazji się przekonać, moja droga, nie poznaliśmy się aż tak dobrze. xD
Winkie
AScetyk
Posty: 4640
Rejestracja: 25 sie 2011, 18:58

Post autor: Winkie »

Cóż koszty, koszty. Tania siła robocza, niskie koszty wytworzenia. Tylko transport trzeba doliczyć i marżę Agaty89. :wink:
Nie można by było wrzucić fotkę produktu na forum, abyśmy ocenili ogólną przydatność? Eksperci wyczuwają niuanse takie jak złe rozmieszczenie ciężaru, za mała siła przerobowa, problemy z zapuszczeniem silnika, czy wymianą części. :wink:

Extra: w sensie zainteresowania, naturalnie... :mrgreen:
Awatar użytkownika
wyrwana_z_kontekstu
mASakra
Posty: 2033
Rejestracja: 12 mar 2011, 12:42

Post autor: wyrwana_z_kontekstu »

Winkie pisze: Nie można by było wrzucić fotkę produktu na forum, abyśmy ocenili ogólną przydatność?
Jako pośrednik cenię sobie profesjonalizm i dyskrecję. Ważne, żeby młodzi się jakoś dogadali. ^^
Ze swej strony mogę dodać, że kandydat jest pełnym uroku osobistego miodowym blondynem. Zachęciłam, Agato89? ;)
bodolsog
Wyrób chłopakopodobny
Posty: 361
Rejestracja: 26 gru 2010, 00:45

Post autor: bodolsog »

wyrwana_z_kontekstu pisze:
Winkie pisze: Nie można by było wrzucić fotkę produktu na forum, abyśmy ocenili ogólną przydatność?
Jako pośrednik cenię sobie profesjonalizm i dyskrecję.
Wietrzę podstęp :D:D
Winkie
AScetyk
Posty: 4640
Rejestracja: 25 sie 2011, 18:58

Post autor: Winkie »

Zależy czy jest koneserką miodu. :wink:

Ale my potrafimy być bardzo dyskretni. Trochę więcej zaufania Kitty. :diabel: Poza tym młodzi i tak będą nam się musieli pokazać, nie wspominając o zaproszeniu na ślub/wesele/imprezę. :lol:

Bodolsog, o jakim podstępie mowa? :wink:
bodolsog
Wyrób chłopakopodobny
Posty: 361
Rejestracja: 26 gru 2010, 00:45

Post autor: bodolsog »

A o jakim może być mowa, jeżeli pośrednik zachwala wszystkie cnoty, a na oczy obejrzeć nie da? Odpady z produkcji :]
Awatar użytkownika
wyrwana_z_kontekstu
mASakra
Posty: 2033
Rejestracja: 12 mar 2011, 12:42

Post autor: wyrwana_z_kontekstu »

Winkie pisze: Poza tym młodzi i tak będą nam się musieli pokazać, nie wspominając o zaproszeniu na ślub/wesele/imprezę. :lol:
I chrzciny! :diabel:
Winkie
AScetyk
Posty: 4640
Rejestracja: 25 sie 2011, 18:58

Post autor: Winkie »

A o jakim może być mowa, jeżeli pośrednik zachwala wszystkie cnoty, a na oczy obejrzeć nie da? Odpady z produkcji
Dokładnie. Kupowanie kota w worku. :wink:
I chrzciny! Diabel
I pępkowe. :D
Awatar użytkownika
wyrwana_z_kontekstu
mASakra
Posty: 2033
Rejestracja: 12 mar 2011, 12:42

Post autor: wyrwana_z_kontekstu »

bodolsog pisze:A o jakim może być mowa, jeżeli pośrednik zachwala wszystkie cnoty, a na oczy obejrzeć nie da? Odpady z produkcji :]
Pośrednik zachwala, bo ma serce życzliwością przepełnione i pragnie bezinteresownie połączyć dwie samotne duszyczki. :aniol:

Produkcji CZEGO? :>
Winkie
AScetyk
Posty: 4640
Rejestracja: 25 sie 2011, 18:58

Post autor: Winkie »

Pośrednik zachwala, bo ma serce życzliwością przepełnione i pragnie bezinteresownie połączyć dwie samotne duszyczki. Anioł
Dusza człowiek. W skrócie. :wink:
Produkcji CZEGO?

Wielofunkcyjnych robotów domowych. :mrgreen:
Zablokowany