W jakim humorze jesteś w tej chwili?

Gry, żarty, pogaduszki...wyluzuj się tu!
Awatar użytkownika
Viljar
Wielki AS Jedi
Posty: 2580
Rejestracja: 16 cze 2009, 21:33
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Viljar »

Dzisiaj jestem w dobrym, bo:
1) Właśnie z samego rana skończyłem wyjątkowo trudny projekt i wysłałem pracodawcy :D
2) W ramach odreagowania po sobotniej porażce kinowej, obejrzałem sobie wczoraj "Okręt" W. Petersena. Chyba jedyne dzieło w historii kinematografii, które ukazuje wiernie warunki służby wojskowej - w tym wypadku na morzu.
Człowiek-Redaktor czyli mój fanpage
Winkie
AScetyk
Posty: 4640
Rejestracja: 25 sie 2011, 18:58

Post autor: Winkie »

Jaka marynarka i typ okrętu?

Zmotywowana jestem - wyruszam po południu w rejs. :D
Awatar użytkownika
dziwożona
tłumok bezczASowy
Posty: 1940
Rejestracja: 29 lut 2008, 20:29
Lokalizacja: z bagien i uroczysk
Kontakt:

W jakim jesteś humorze

Post autor: dziwożona »

Dziobałam cały tydzień i zebrałam pałę z farmakologii :?
Doprawdy, nie wiem, jak mam się tego uczyć.
Seks należy tępić, gdyż z niego biorą się dzieci - źródło naszej nieustającej, pedagogicznej udręki.
Awatar użytkownika
Artemis
pASsiFlora
Posty: 1355
Rejestracja: 7 sie 2008, 21:41
Lokalizacja: z miasta

Post autor: Artemis »

Wiesz, do sprawy trzeba podejść filozoficznie ;) *

* srał to pies.

A na poważnie, to w Białymstoku są trzy praczki. Poklepanie ich wystających części ciała pomaga w zaliczeniach. Nie wiem, czy wirtualne wystarczy ;)

Humor powyżej kiepskiej ostatnimi czasy średniej: udało się po trzech nockach rycia zaliczyć pierwszy egzamin tej sesji... a jutro idę w las, inni na grzyby, ale jak zwał tak zwał... :).
Turysta-człowiek pętający się po szlakach w poszukiwaniu jedzeniaObrazek
Awatar użytkownika
Lachesis
AS gaduła
Posty: 419
Rejestracja: 6 lut 2009, 19:20
Lokalizacja: Smerfów Świat

w jakim humorze

Post autor: Lachesis »

Dziobałam cały tydzień i zebrałam pałę z farmakologii Confused
Doprawdy, nie wiem, jak mam się tego uczyć.
Z tego co mówiły moje koleżanki to farmakologia ma to do siebie, że nie daje się łatwo zaliczyć. I wredna z niej zołza. Będę Dziwożono trzymać kciuki (koleżance pomogły) :).


A na poważnie, to w Białymstoku są trzy praczki. Poklepanie ich wystających części ciała pomaga w zaliczeniach. Nie wiem, czy wirtualne wystarczy Wink
Artemis trzeba koniecznie osobiście ;) :D.

a i tutaj raczej nie masz co narzekać na brak zainteresowania ze strony innych forumowiczów. Wink
Winkie Ty również :D.

Wyrwana, Winkie te osoby nie wiedzą co tracą :). Obserwuję w swoim otoczeniu jak przyjaźnie robią się takie... powierzchowne.
I wiecie co?- nawet jak jestem samotna i bywa że jest mi smutno - to coraz mniej mi żal że nie biorę udziału w takowych.
Winkie
AScetyk
Posty: 4640
Rejestracja: 25 sie 2011, 18:58

Post autor: Winkie »

A te praczki, to przepraszam bardzo, ale gdzie poklepać trzeba? :wink: Czy to już nie seksizm? :diabel:

Naprawdę miła jesteś Lachesis, ale nie zgodzę się z Twoją przedostatnią wypowiedzią. Moje posty w około 90 % do dnia dzisiejszego nie dostąpiły zaszczytu odpowiedzi ze strony innych użytkowników tego forum, więc mogę powiedzieć, że tutaj akurat mam prawo narzekać... :lol:

Teraz żyje się szybko. Ludzie nie przebywają ze sobą naprawdę, nie uczą się naprawdę. I nie żyją naprawdę. To smutne.
Libra

W jakim humorze

Post autor: Libra »

Marudny, bo znowu chora.

Parskają, prychają, a ja łapię.
Awatar użytkownika
chochol
pASsé
Posty: 1965
Rejestracja: 15 wrz 2011, 10:22
Lokalizacja: 49º06’17’’N 22º39’02’’E / 50º02’01’’N 22º00’17’’E

Post autor: chochol »

humor mi dopisuje. Otworzyłam dzisiaj album ze zdjęciami z czasów studenckich, popatrzyłam na siebie i moich towarzyszy (zdjęciowych oczywiście) i się śmiałam jak głupi do sera. Większość zdjęć przedstawia ludzi z czerwonymi oczami, czerwonymi nosami (jak u Rudolfa) i z wypiekami na twarzach (wszystkiemu winne są wina lub inne trunki procentowe).

Wyrwana_z_kontekstu mam jeszcze połowę czekolady, może poprawi Ci to humor
"Serce czyste i otwarte, w dobrą zmienia trefną kartę"

"chochoł = feminoasozołza"
Awatar użytkownika
wyrwana_z_kontekstu
mASakra
Posty: 2033
Rejestracja: 12 mar 2011, 12:42

Post autor: wyrwana_z_kontekstu »

Czekolada może i niewiele zdziała, ale i z pewnością nie zaszkodzi. :mrgreen: Dzięki. :)
Ostatnio zmieniony 2 maja 2012, 07:19 przez wyrwana_z_kontekstu, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
chochol
pASsé
Posty: 1965
Rejestracja: 15 wrz 2011, 10:22
Lokalizacja: 49º06’17’’N 22º39’02’’E / 50º02’01’’N 22º00’17’’E

Post autor: chochol »

I jak tu o dobry humor kiedy straciłam gumaczka :( , traf chciał, że powstała w nim dziura w podeszwie. Jedna stopa popływała sobie w wodzie, śmiem twierdzić, iż nawet została podtopiona. A były takie niezawodne, sprawdzone i wspaniałe. Ostał się jeden cały, ech cóż to będzie :roll:
"Serce czyste i otwarte, w dobrą zmienia trefną kartę"

"chochoł = feminoasozołza"
Ant
BażANT
Posty: 6068
Rejestracja: 1 paź 2006, 14:26

Post autor: Ant »

Yyy... Gumiaka? :blink:
Czczony nie tylko w Chinach
pomaranczka1982
mASełko
Posty: 133
Rejestracja: 25 maja 2011, 20:23
Lokalizacja: Mysłowice/Katowice

Post autor: pomaranczka1982 »

Ant w ramach wyjaśnienia gumiak czyli kalosze :D

Winkie nie denerwuj się tak bo złość piękności szkodzi i zmarszczki się szybciej robią :D, a tak na poważnie to mnie czasem też wkurzają Twoje wypowiedzi ale w tedy staram się na nie nie reagować ale też jest wiele Twoje autorstwa z którymi się zgadzam i które skutecznie poprawiają mi humor więc przestań pisać głupoty że zrezygnujesz z forum i idź posiedzieć z tyłkiem do wanny albo dotleń mózg na spacerze a jak złości Ci już przejdą to zapraszamy ponownie na forum :D:D:D

No i typowe dla mnie zapomniałam napisać jaki mam "humorek", no ale tak to bywa jak się ma tysiąc spraw na głowie :D:D:D więc jest bosko :D:D:D i uprzedzam, że za próbę zniszczenia mojego boskiego humorku grozi śmierć :D:D:D
Awatar użytkownika
dimgraf
szarASek
Posty: 2628
Rejestracja: 7 sie 2011, 13:26
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post autor: dimgraf »

Kitty chyba nie jest aż tak źle. Kto się uwziął przyznać się i już przepraszać.
"Szczęście jest tak bardzo blisko, jeśli tego chcesz
marzeniami zbuduj przyszłość, swój własny los"
Obrazek
bodolsog
Wyrób chłopakopodobny
Posty: 361
Rejestracja: 26 gru 2010, 00:45

Post autor: bodolsog »

Przepraszam, to nieświadomie!

Pac! (po łapkach)
Awatar użytkownika
dimgraf
szarASek
Posty: 2628
Rejestracja: 7 sie 2011, 13:26
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post autor: dimgraf »

Jeśli też należę do tej grupy WSZYSCY to też przepraszam.
"Szczęście jest tak bardzo blisko, jeśli tego chcesz
marzeniami zbuduj przyszłość, swój własny los"
Obrazek
ODPOWIEDZ