Śmieci Winkie (Why Admins Why?!)

Dla ludzi o mocnych nerwach i nadprogramowej cierpliwości, czyli flame'y i offtopy wszelkiej maści tylko tutaj!
Winkie
AScetyk
Posty: 4640
Rejestracja: 25 sie 2011, 18:58

Śmieci Winkie (Why Admins Why?!)

Post autor: Winkie »

Przepraszam, ale jaki sens upatrujecie w zmienianiu napisu pod forumowym nickiem? Nie łatwiej jest wyrazić go w podpisie?
Awatar użytkownika
dimgraf
szarASek
Posty: 2628
Rejestracja: 7 sie 2011, 13:26
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post autor: dimgraf »

Mam odwrotną prośbę - zablokować status u Winkie na obecnym pasuje idealnie :P
"Szczęście jest tak bardzo blisko, jeśli tego chcesz
marzeniami zbuduj przyszłość, swój własny los"
Obrazek
Winkie
AScetyk
Posty: 4640
Rejestracja: 25 sie 2011, 18:58

Post autor: Winkie »

Dlaczego? To nie jest odpowiedź na pytanie - a więc, jeszcze raz je zadam: jaki sens upatrujecie w zmienianiu podpisu pod forumowym nickiem, skoro to samo można uzyskać zmieniając podpis?
Awatar użytkownika
wyrwana_z_kontekstu
mASakra
Posty: 2033
Rejestracja: 12 mar 2011, 12:42

Post autor: wyrwana_z_kontekstu »

Winkie pisze:Dlaczego? To nie jest odpowiedź na pytanie - a więc, jeszcze raz je zadam: jaki sens upatrujecie w zmienianiu podpisu pod forumowym nickiem, skoro to samo można uzyskać zmieniając podpis?
Bo tak. :P
Winkie
AScetyk
Posty: 4640
Rejestracja: 25 sie 2011, 18:58

Post autor: Winkie »

Dziękuję za odpowiedź.
Awatar użytkownika
wyrwana_z_kontekstu
mASakra
Posty: 2033
Rejestracja: 12 mar 2011, 12:42

Post autor: wyrwana_z_kontekstu »

No i pozamiatane. :mrgreen:
Winkie
AScetyk
Posty: 4640
Rejestracja: 25 sie 2011, 18:58

Post autor: Winkie »

Dziękuje się za coś, a że nie było za co, to można uznać, że była to wypowiedź z dozą sarkazmu. Wypowiadając się na temat nie uzyskałam konstruktywnej odpowiedzi.
bodolsog
Wyrób chłopakopodobny
Posty: 361
Rejestracja: 26 gru 2010, 00:45

Post autor: bodolsog »

O wlasnie, jaki sens. Tez chcialbym wiedziec dr Winkie. Czekam na jakis swiatly wniosek wyciagniety jak zwykle z mieszanki strzepkow wiedzy, koktajlu wlasnych przekonan i miksu tego co pisza w necie. Przyrzadzony oficjalnie, a podany arogancko i z pelna dufnoscia we wlasna swiatlosc graniczaca z pogarda dla rozmowcow. :)

Podpis pod nickiem to post scriptum alter ego i ma bardziej elitarny charakter. Podpis pod postem pelni wszystkie role procz tej, ten sam podpis pod postem nie nabiera takiej rangi i sily przebicia.
Winkie
AScetyk
Posty: 4640
Rejestracja: 25 sie 2011, 18:58

Post autor: Winkie »

Dlaczego doszukujesz się jakiś podtekstów w niewinnym pytaniu? Odpowiadasz atakiem na zwykłą prośbę o odpowiedź na coś na co nie znajduję większego sensu, a chciałabym go poznać?
To jest temat, gdzie wolno mi zadawać to pytanie, więc je zadałam.

Zaraz zacznę się obawiać, że jesteś uprzedzony Bodolsogu. Piszesz o mojej osobie z ironią, złośliwością, choć tak naprawdę nie wychodzę w swych wypowiedziach poza kanon wypowiedzi na tym forum. Jeśli nie wierzysz, to przeczytaj zapomniane wątki z lat ubiegłych.
Śmieszne, że definicje według Ciebie to coś złego. Dlaczego? Czy tylko ja je podaję, jako jeden z argumentów na poparcie jakieś tezy? Nie każę się Tobie zgadzać z nią, wręcz przeciwnie zależy mi na rozmowie, a Ty i nie tylko Ty zaraz to traktujecie jako osobisty przytyk. Forum jest do wypowiadania własnego zdania i rozmów, czasami prowadzonymi dla samej idei.
Zablokowany