Wierzycie w przeznaczenie?

Dla ludzi o mocnych nerwach i nadprogramowej cierpliwości, czyli flame'y i offtopy wszelkiej maści tylko tutaj!
dzaksa
bobASek
Posty: 2
Rejestracja: 2 lis 2011, 17:22

Wierzycie w przeznaczenie?

Post autor: dzaksa »

Ja do tej pory nie wierzyłam w przeznaczenie i wróżby . Niestety okazało się, że sprawdziły się te najgorsze przepowiednie. Przez przypadek znalazłyśmy z mamą w zeszłym roku stronę : http://poznajdate.com/573855.php trochę z ciekawości trochę dla żartu odpowiedziałyśmy na wszystkie pytania. Teraz kiedy moja mam zmarła przypomniało mi się, że przecież podana data była identyczna z datą śmierci mamy. Trochę to smutę, trochę przerażające i sama czuję się dziwnie znając datę swojej śmierci.
bodolsog
Wyrób chłopakopodobny
Posty: 361
Rejestracja: 26 gru 2010, 00:45

Post autor: bodolsog »

Jakbym uwierzyl to bym sie chyba pochlastal. Wspolczuje straty mamy, ale sprawdzilbym wiecej dat/ludzi zanim bym zaczal wierzyc w takie czary i upewnil, czy przypominajac sobie co Ci wykazal system w zwiazku z data mamy nie mialas wspomnien wtornych, czyli czy nie wmowilas sobie prawdziwej daty smierci w miejsce tej, ktorej nie pamietasz dobrze. Myslenie zyczeniowe jest podstawa robienia kasy na naiwniakach :)

Zawsze jeszcze mogl to byc zbieg okolicznosci. Jak z 90/100 ludzi przewidza bez pomylki to sie zastanowie :P

Poza tym jaki taki serwis moglby dobrac sie do informacji z Twojego przeznaczenia? Zapytania sql do bazy danych boga? Krotki telefon do Biura Informacji Smierci? To czemu sama nie zadzwonisz? Pare pytan jeszcze mozna by było postawic, jaki komfort pozbyc sie dylematow :)
Ant
BażANT
Posty: 6068
Rejestracja: 1 paź 2006, 14:26

Post autor: Ant »

Moja myśleć, że to spambot czy podobny cosiek. Moja poczekać na rozwój wydarzeń :roll:
Czczony nie tylko w Chinach
dzaksa
bobASek
Posty: 2
Rejestracja: 2 lis 2011, 17:22

Post autor: dzaksa »

To nie jest spam. To są po prostu moje przemyślenia i wątpliwości. Trudno mi uwierzyć w zbieg okoliczności po prostu
Awatar użytkownika
Philosoph
fantAStyczny
Posty: 575
Rejestracja: 22 wrz 2009, 00:21
Lokalizacja: Starogard Gdański

Post autor: Philosoph »

O niewidzialny różowy jednorożcu... Znowu ta strona. A na końcu wyślij sms to Ci podamy wyniki? Buah. Wyślij ktoś za mnie sms'a to udowodnię, że ta strona to absurd.
User of this number is currently dead. Resurrection in 5 minutes, please wait. * * * * Resurrection failed, please try again later.
If you have more troubles with resurrection, please contact with software developer (GodCorp®) in order to solve the problem.
Awatar użytkownika
chochol
pASsé
Posty: 1965
Rejestracja: 15 wrz 2011, 10:22
Lokalizacja: 49º06’17’’N 22º39’02’’E / 50º02’01’’N 22º00’17’’E

Post autor: chochol »

Przeznaczenie śmierci - wierze w to, wszak wszystko co się narodzi musi odejść w niebyt.
"Serce czyste i otwarte, w dobrą zmienia trefną kartę"

"chochoł = feminoasozołza"
Winkie
AScetyk
Posty: 4640
Rejestracja: 25 sie 2011, 18:58

Post autor: Winkie »

To spam - w dziale Smutki to samo. Taki sam adres strony.
bodolsog
Wyrób chłopakopodobny
Posty: 361
Rejestracja: 26 gru 2010, 00:45

Post autor: bodolsog »

Punkt dla Anta, ale o przeznaczenie możemy sie powyklocac :P
Awatar użytkownika
dimgraf
szarASek
Posty: 2628
Rejestracja: 7 sie 2011, 13:26
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post autor: dimgraf »

Po pierwsze temat gdzieś już na forum był, więc proponuję przenieść do archiwum X i odesłać do właściwego tematu.

A po drugie... Jeśli to nie jest spam to zrób test jeszcze raz jak i prześlij wynik na forum i/lub do TV z adresem. Jeśli data jest bliska to może zweryfikujemy jej prawdziwość i będziemy ciebie obserwować przez cały ten dzień. Jeśli nie umrzesz mit będzie obalony, a Ty przestaniesz się martwić tą wróżbą z "internetowych fusów:P". Jednak jeśli umrzesz to sprawa powinna zostać zbadana i jeśli można wyliczyć datę śmierci to czy można tę datę zmienić np. opóźnić.

Tak czy siak to taka weryfikacja to najlepsze rozwiązanie, a twoja ewentualna śmierć nie pójdzie na marne.
"Szczęście jest tak bardzo blisko, jeśli tego chcesz
marzeniami zbuduj przyszłość, swój własny los"
Obrazek
Awatar użytkownika
urtika
sASanka
Posty: 2427
Rejestracja: 27 maja 2008, 21:06

Post autor: urtika »

@ Towarzysze: Dżaksa, Vasco i Longlife - zastanawiam się dlaczego akurat upodobaliście sobie to forum i zrobiliście tutaj inwazję tym samym linkiem w tym samym czasie. :mrgreen:
:lol2:

Edit: Poszwendałam się trochę po internecie i okazało się, że nie jesteśmy jedynym forum na które wklejono posty o identycznej treści. Jest tego więcej. :wink: I w niektórych miejscach już nawet w odpowiedzi był ban. :wink:
A temat faktycznie nadaje się do archiwum X i też zaraz się w nim znajdzie. :|
Quirkyalone
Zablokowany