Słit 158 (Ex Ile masz wzrostu?)

Dla ludzi o mocnych nerwach i nadprogramowej cierpliwości, czyli flame'y i offtopy wszelkiej maści tylko tutaj!
Ant
BażANT
Posty: 6068
Rejestracja: 1 paź 2006, 14:26

Słit 158 (Ex Ile masz wzrostu?)

Post autor: Ant »

Co ci faceci mają z tymi małymi laskami? xD

Nie ogarniam tego :P
Czczony nie tylko w Chinach
Winkie
AScetyk
Posty: 4640
Rejestracja: 25 sie 2011, 18:58

Post autor: Winkie »

(Zito)
Hehe, jaka malutka. Fajnie
Zależy jak na to spojrzeć - do koszykówki to i się nie nadam, ale już do czyszczenia kanałów będzie jak znalazł. :mrgreen:

180 cm. No, no... Podrośnij jeszcze z 20 cm, a będziesz pełnowymiarowym dwumetrowcem. :wink:

(Ant)
Co ci faceci mają z tymi małymi laskami? xD
Oj, Ant - niegrzeczny chłopczyku. Dojdzie jeszcze do sytuacji, w której sam sobie będziesz musiał dać bana, za to żeś kryptoseksualny. :lol:

W dowodach zaokrąglają - aby było, w przybliżeniu. No, z pół metra ciętej nie wpiszą 1,80 m, ale dwa centymetry to już bez problemu dodadzą.

(Wyrwana_z_kontekstu)
Dziwna sprawa, ale gdy stoję obok znajomej, co niby jest tego samego wzrostu, czuję się wyższa. Mr. Green Kompleks wyższości?
Może masz buty na wysokim obcasie? :wink:
I też notorycznie mnie odmładzają, ale to chyba nie tylko ze względu na niski wzrost. Diabel
Tjaa, dochodzi też jeszcze brak tapety, ogólny "image".
Awatar użytkownika
wyrwana_z_kontekstu
mASakra
Posty: 2033
Rejestracja: 12 mar 2011, 12:42

Post autor: wyrwana_z_kontekstu »

Winkie pisze:
Dziwna sprawa, ale gdy stoję obok znajomej, co niby jest tego samego wzrostu, czuję się wyższa. Mr. Green Kompleks wyższości?
Może masz buty na wysokim obcasie? :wink:
Buty na obcasie? Tfuuu, vade, satanas!!! :diabel:
Winkie pisze:
I też notorycznie mnie odmładzają, ale to chyba nie tylko ze względu na niski wzrost. Diabel
Tjaa, dochodzi też jeszcze brak tapety, ogólny "image".
Exactly. ;) Cichobiegi, bluza, dżinsy, koszulka z kotem, kompletny brak make up'u i niefarbowane kłaki. :xmrgreen:
Ostatnio zmieniony 10 lis 2011, 23:33 przez wyrwana_z_kontekstu, łącznie zmieniany 1 raz.
Ant
BażANT
Posty: 6068
Rejestracja: 1 paź 2006, 14:26

Post autor: Ant »

Winkie pisze:(Ant)
Co ci faceci mają z tymi małymi laskami? xD
Oj, Ant - niegrzeczny chłopczyku. Dojdzie jeszcze do sytuacji, w której sam sobie będziesz musiał dać bana, za to żeś kryptoseksualny. :lol:
The what? Co ma jedno do drugiego? :P

Chodziło mi o to, że nie rozumiem, dlaczego faceci (zazwyczaj o wzroście 180+) uważają niskie kobiety za słodkie itd. Nie mówię, że nie są bądź nie mogą być. Jak ja bym miał 180 cm wzrostu, to raczej dziwnie bym się czuł, gdybym miał być z kimś o, powiedzmy, 30 cm niższym. Aczkolwiek oczywiście niewykluczone, że wtedy myślałbym inaczej :mrgreen: No i z drugiej strony nigdy nie wiadomo, co człowiekowi strzeli do łba :P Tak czy owak, jak dla mnie, to wzrost nie ma nic do bycia sweet.

Winkie pisze:W dowodach zaokrąglają - aby było, w przybliżeniu. No, z pół metra ciętej nie wpiszą 1,80 m, ale dwa centymetry to już bez problemu dodadzą.
Ja sobie sam zaookrągliłem z nadzieją, że urosnę. Nie urosłem ;)
Czczony nie tylko w Chinach
Winkie
AScetyk
Posty: 4640
Rejestracja: 25 sie 2011, 18:58

Post autor: Winkie »

Exactly. Wink Cichobiegi, bluza, dżinsy, koszulka z kotem, kompletny brak make up'u i niefarbowane kłaki. halleluja!
+ rozpuszczone włosy, niepomalowane paznokcie, czapka z włóczki i polarek :mrgreen:
The what? Co ma jedno do drugiego? Razz
Zawiodłeś mnie Ant. Spodziewałam się kolejnej mrocznej historii z cyklu "Życie w mrowisku." A tutaj czekają na mnie...

"słodkie kobiety" :laught:

Ja jestem jedną z nich - mała, słodka, naiwna - jak Sakura w TRC.:lol:
Shaoraaaan - KUUUN :lol:

No to ile masz tak naprawdę wzrostu Ant? Tylko podaj normalny wzór, aby i nie - matematycy dostąpili zaszczytu poznania wiedzy tajemnej... :wink:
Ja sobie sam zaookrągliłem z nadzieją, że urosnę. Nie urosłem Wink
Me too. W planie było 175 cm. Plan się rypnął.
Zito
ASiołek
Posty: 98
Rejestracja: 21 kwie 2010, 15:29

Post autor: Zito »

Winkie pisze:180 cm. No, no... Podrośnij jeszcze z 20 cm, a będziesz pełnowymiarowym dwumetrowcem. :wink:
Eee, wtedy miałbym już 200 z kawałkiem a takiego czegoś na starość nikomu nie życzę.

I wiesz, głupio by to wyglądało gdybym stanął wtedy przy Tobie. A tak, byłoby całkiem całkiem :xmrgreen:
Winkie
AScetyk
Posty: 4640
Rejestracja: 25 sie 2011, 18:58

Post autor: Winkie »

(Zito)
wiesz, głupio by to wyglądało gdybym stanął wtedy przy Tobie. A tak, byłoby całkiem całkiem halleluja!
Taa, bo patrzyłbyś na mnie... z góry? :wink:

(Ant)
Wybacz, ale dziś jestem poważny jak bomba w londyńskim metrze.
B- jak Bomba.
B - jak Ban.
Dobra jestem w te klocki.
Właściwie to tak gdzieś od 170 do 176 cm
A mówią, że ludzie stają się coraz wyżsi. :? Ant natomiast pisze, że...
Skurd*pliłem się Confused Kiedyś miałem 163,5 w porywach do 164 cm, teraz poszłem sobie zmierzyć: 162 cm Sad
Nie, no... Gadasz. :lol: Jesteś ode mnie 2 centymetry wyższy? (no dobra - 4 cm)?
Fajnie. I nie mówię tego złośliwie.

Ja mimo wszystko lepiej się czuję "na żywo" w rozmowie z kimś, przy kim nie jestem zmuszona non stop zadzierać głowy (szyja od tego boli).
Ant
BażANT
Posty: 6068
Rejestracja: 1 paź 2006, 14:26

Post autor: Ant »

Winkie pisze:
Skurd*pliłem się Confused Kiedyś miałem 163,5 w porywach do 164 cm, teraz poszłem sobie zmierzyć: 162 cm Sad
Nie, no... Gadasz. :lol: Jesteś ode mnie 2 centymetry wyższy? (no dobra - 4 cm)?
Fajnie. I nie mówię tego złośliwie.
Wiesz, z małego konika ciężko się spada :mrgreen:

Ale jest jeden plus tego. Jest nas (niższych niż 165 cm) najwięcej :mrgreen:
Czczony nie tylko w Chinach
Winkie
AScetyk
Posty: 4640
Rejestracja: 25 sie 2011, 18:58

Post autor: Winkie »

Wiesz, z małego konika ciężko się spada Mr. Green
Ale wiesz im mniejsze, tym bardziej narowiste. :lol:
Istne rodeo.
Ale jest jeden plus tego. Jest nas (niższych niż 165 cm) najwięcej Mr. Green
Opanujemy świat. Jak pchły, karaluchy - niezniszczalne. :lol:
Ant
BażANT
Posty: 6068
Rejestracja: 1 paź 2006, 14:26

Post autor: Ant »

Jak szczury 8)

A tak poważnie, to nie sądziłem, że tyle asów jest niskich :P Chociaż z drugiej strony, jakby na to nie spojrzeć, w większości przedziałów rozkłada się poniekąd po równo ;)
Czczony nie tylko w Chinach
Winkie
AScetyk
Posty: 4640
Rejestracja: 25 sie 2011, 18:58

Post autor: Winkie »

Szczury to sobie Zito już wcześniej zaklepał. Wymyśl inne zwierzę reprezentujące ruch oporu kurdupli przeciwko tyranii zrośniętych.
A tak poważnie, to nie sądziłem, że tyle asów jest niskich Razz Chociaż z drugiej strony, jakby na to nie spojrzeć, w większości przedziałów rozkłada się poniekąd po równo Wink
Z tego wniosek płynie jeden: aseksualizm jest niezależny od wzrostu. I dobrze, bo w sytuacji gdyby np. w przedziale do 165 cm wzrostu mieściłoby się najwięcej osób deklarujących się jako "ASy" mogłoby to się stać "czynnikiem wyróżniającym", jednym z "objawów". Później pewnie niski wzrost podpadałby pod aseksualizm, jako jeden z jego skutków. :lol:
Winkie
AScetyk
Posty: 4640
Rejestracja: 25 sie 2011, 18:58

Post autor: Winkie »

W jednym z czasopism spotkałam się ze wzorem do obliczania wzrostu dziecka. Jakoś dodaje się tam wzrost matki, ojca, coś tam dzieli - i wychodzi. :lol: No, a przecież zdarza się tak, że np. dziecko wysokich rodziców jest niskie (bo ktoś tam, jakiś dziadek/babcia był niski) i na odwrót. :lol:

No dobra, tu jest "kalkulator". Enjoy.
http://www.superpani.pl/kalkulatory/obl ... ziecka.htm
Zito
ASiołek
Posty: 98
Rejestracja: 21 kwie 2010, 15:29

Post autor: Zito »

Winkie pisze:Taa, bo patrzyłbyś na mnie... z góry?
Gdzież bym śmiał. Zresztą, wydaje mi się, że na Ciebie Winkie nie sposób patrzeć z góry :wink: .
dimgraf pisze:Ant ty konusie ty:P
hehehehe
Szefie, ale głowa do góry. Jak jutro rano się zmierzysz to całkiem możliwe, że będziesz jednak miał te swoje 163,5 :wink: .

A co do zwierzątek, to mógłbym polecić Wam pająki. Mój zajadał karaczany aż miło. Chociaż kurcze, Leon był na tyle mocny, że nawet szczurze oseski chapał :essen:
Winkie
AScetyk
Posty: 4640
Rejestracja: 25 sie 2011, 18:58

Post autor: Winkie »

Gdzież bym śmiał. Zresztą, wydaje mi się, że na Ciebie Winkie nie sposób patrzeć z góry Wink .
Bo zaraz sprowadziłabym do parteru? :wink:
Szefie, ale głowa do góry. Jak jutro rano się zmierzysz to całkiem możliwe, że będziesz jednak miał te swoje 163,5 Wink .
Może ma złą miarkę? :D
A co do zwierzątek, to mógłbym polecić Wam pająki. Mój zajadał karaczany aż miło. Chociaż kurcze, Leon był na tyle mocny, że nawet szczurze oseski chapał
Nie miał potem niestrawności?
Niee, pająki nie - coś małego, pluszowego - o Pikachu. :mrgreen:
Awatar użytkownika
wyrwana_z_kontekstu
mASakra
Posty: 2033
Rejestracja: 12 mar 2011, 12:42

Post autor: wyrwana_z_kontekstu »

Ten kalkulator to od czapy jest. :roll:

Nawet, gdy rodzice mają mniej niż 170 cm, to wychodzi, że dziecko będzie miało 180. :P
Według tych obliczeń, powinnam mieć 170 i jeszcze pół centymetra.
Ostatnio zmieniony 10 lis 2011, 23:34 przez wyrwana_z_kontekstu, łącznie zmieniany 1 raz.
Zablokowany