Jestem hepi, bo...

Podziel się swoją radością! :) Oto miejsce aby pisać o Twoich osiągnięciach i sukcesach, oraz o tym co ostatnio sprawiło Ci radość lub przyjemność.
bodolsog
Wyrób chłopakopodobny
Posty: 361
Rejestracja: 26 gru 2010, 00:45

Post autor: bodolsog »

Zito pisze:I nic. Za chwile się pożegnamy, nie mamy wspólnych znajomych, o żadnym związku mowy być oczywiście też nie może.

Coś mnie chyba lekko naruszyło, ale i tak jestem szczęśliwy mając w pamięci te kilka ostatnich dni :)
Sraj na konwencje, najwyzej sie zblaznisz. Lec z kwiatami, zapraszaj na kawe, cokolwiek. (Intencje sie licza). Jeśli tak Cie ta osoba rozradowala to chyba warto sprobowac ja i to wszystko jakoś przytrzymac?
Awatar użytkownika
dimgraf
szarASek
Posty: 2628
Rejestracja: 7 sie 2011, 13:26
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post autor: dimgraf »

Zgadzam się z Wyrwaną. Nie ma co robić z siebie nie wiadomo kogo. Wszyscy jesteśmy ludźmi i zakochać się może każdy i nie czyni to z niego frajera. Nie masz co wstydzić się uczuć.

Dobra to Ja też się pochwale - trochę chorowałem i dziś usłyszałem od lekarza pozytywną wiadomość i mogę odstawić leki.
"Szczęście jest tak bardzo blisko, jeśli tego chcesz
marzeniami zbuduj przyszłość, swój własny los"
Obrazek
Ant
BażANT
Posty: 6068
Rejestracja: 1 paź 2006, 14:26

Post autor: Ant »

Oczywiście, że zakochanie się nie czyni z nikogo frajera. Niestety, niektórzy tak na to reagują, że zrobią wiele, żeby tylko ten stan zanegować xD

Jestem happy bez powodu, co by offtopa nie było :P
Czczony nie tylko w Chinach
Libra

Post autor: Libra »

Zito - będzie co wspominać, na starość :) a i horyzonty to poszerza, zawsze nowe doświadczenie i widzisz siebie w innym świetle.


Ja hepi, bo od dietki zrobiłam sobie dyspensę, konsumuję usmażone ziemniory z sosem czosnkowym i wręcz czuję jak mi się tam wszystko w środku cieszy, że wreszcie coś tłustego dostało :P
bodolsog
Wyrób chłopakopodobny
Posty: 361
Rejestracja: 26 gru 2010, 00:45

Post autor: bodolsog »

Libra - tak sie zaczyna efekt jojo :D

Zito - w zyciu najbardziej zaluje sie tego, czego sie _nie_ zrobilo.
karioka40
ASiołek
Posty: 98
Rejestracja: 23 sty 2011, 20:32
Lokalizacja: wielkopolska

Post autor: karioka40 »

bodolsdog - potwierdzam, najbardziej żałuję tego, na co się nie zdecydowalam
Awatar użytkownika
DZIEWICA8
zarASek
Posty: 1874
Rejestracja: 6 paź 2006, 09:33
Lokalizacja: z Lublina

Post autor: DZIEWICA8 »

A ja ostatnio odkryłam fajną grę on- line. Jest to gra- ubieranka. Bardzo lubię w nią grać, sprawia mi ona bardzo duży radości, poświęcam na nią bardzo dużo czasu i właśnie dlatego nie odwiedzałam już dawno, naszego forum. Ale ja się jeszcze poprawię!
DZIEWICA8
"Boże, daj mi pogodę ducha, abym godziła się z tym, czego zmienić nie mogę,
odwagę, abym zmieniała to, co zmienić mogę, i mądrość, abym zawsze potrafiła
odróżnić jedno od drugiego."

DZIEWICA8
Ant
BażANT
Posty: 6068
Rejestracja: 1 paź 2006, 14:26

Post autor: Ant »

Zito pisze:
Ant pisze:Niestety, niektórzy tak na to reagują, że zrobią wiele, żeby tylko ten stan zanegować xD
Tak, ale mnie akurat kwestia zakochania w ogóle nie dotyczy. To był czyściutki nokaut :mrgreen: .
Nokaut, powiadasz? Dobra, gdyby nie moje własne doświadczenie w tych sprawach, to bym pewnie prawił jakieś mądrości nie z tej ziemii. Chyba tak mniej więcej wiem, o czym piszesz ;)
Czczony nie tylko w Chinach
Awatar użytkownika
Wicherek
przytulAS
Posty: 774
Rejestracja: 1 wrz 2010, 06:56
Lokalizacja: Pyrlandia

Re: Jestem hepi, bo...

Post autor: Wicherek »

A ja jestem hepi bo forum wróciło.

Dziś rano próbowałam się zalogować...a tu mi wyskakuje głowa Putina (nawet udokumentowałam: http://imageshack.us/photo/my-images/843/putind.jpg/). Myślałam,że na forum napadli ruscy hakerzy :P

Szkoda,że nie wiedziałam o planowanych zmianach. Na szczęście wszystko wróciło do normy, tylko ciężko się połapać w tym nowym wyglądzie. Ale to też kwestia przyzwyczajenia :)
<< Free hugs >> << Free hugs >> << Free hugs >>
Awatar użytkownika
urtika
sASanka
Posty: 2428
Rejestracja: 27 maja 2008, 21:06

Re: Jestem hepi, bo...

Post autor: urtika »

Wczoraj było zdjęcie pręgowanego kota z napisem No Way. :lol: Niestety nie udokumentowałam.
A happy jestem, bo podzieliłam i połączyłam kilka wątków.
Quirkyalone
Ant
BażANT
Posty: 6068
Rejestracja: 1 paź 2006, 14:26

Re: Jestem hepi, bo...

Post autor: Ant »

Dokumentacja całej akcji: http://asexuality.org/pl/forumowa_zjbka/ ;)

Na początku był kiciur z NO WAI!!!, następnie włam Anonów, później seria dwunastu "soonów" (były wybierane losowo, co wejście/odświeżenie strony był inny, aczkolwiek zdarzyć się mogło, że wylosował dwa razy pod rząd tego samego), a na samym końcu... No cóż :twisted:

Internet rządzi się swoimi prawami ;)

Zaś sama zmiana forum nie była ogłaszana, gdyż decyzja ta była tak spontaniczna, że zanim do mnie dotarło, co się dzieje, to już indeksowałem tabele bazy danych :mrgreen:
Wicherek pisze:Szkoda,że nie wiedziałam o planowanych zmianach. Na szczęście wszystko wróciło do normy, tylko ciężko się połapać w tym nowym wyglądzie. Ale to też kwestia przyzwyczajenia :)
Pod Wową był różowy link z wyjaśnieniem :P

EDIT: Jestem hepi, bo nowe forum działa.
Czczony nie tylko w Chinach
Awatar użytkownika
wyrwana_z_kontekstu
mASakra
Posty: 2033
Rejestracja: 12 mar 2011, 12:42

Re: Jestem hepi, bo...

Post autor: wyrwana_z_kontekstu »

Odnośnie nowego forum, to gdy wyświetliło mi się zdjęcie kota z "No Wai!!!!", w pierwszej chwili pomyślałam, że mnie zbanowano. xD
Obrazki kreatywne, trzeba przyznać. ;)
Forum wygląda bardziej nowocześnie, ale ikony użytkowników mogłyby pozostać po lewej stronie.
Ostatnio zmieniony 2 maja 2012, 07:09 przez wyrwana_z_kontekstu, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
dziwożona
tłumok bezczASowy
Posty: 1940
Rejestracja: 29 lut 2008, 20:29
Lokalizacja: z bagien i uroczysk
Kontakt:

Re: Jestem hepi, bo...

Post autor: dziwożona »

Zbanowanie wygląda inaczej. Wierz mi.
Jestem szczęśliwa, bo wszytko ostatnio się układa po mojej myśli: w pracy, na studiach...
W właściwym sobie pesymizmem wyczekuję jakiegoś większego nieszczęścia, tudzież apokalipsy.
Seks należy tępić, gdyż z niego biorą się dzieci - źródło naszej nieustającej, pedagogicznej udręki.
Awatar użytkownika
chochol
pASsé
Posty: 1965
Rejestracja: 15 wrz 2011, 10:22
Lokalizacja: 49º06’17’’N 22º39’02’’E / 50º02’01’’N 22º00’17’’E

Re: Jestem hepi, bo...

Post autor: chochol »

jestem hepi, bo po raz pierwszy zrobiłam obiad, zapiekankę ziemniaczaną z warzywami i nikt po konsumpcji nie pomarł :D
"Serce czyste i otwarte, w dobrą zmienia trefną kartę"

"chochoł = feminoasozołza"
Awatar użytkownika
Wicherek
przytulAS
Posty: 774
Rejestracja: 1 wrz 2010, 06:56
Lokalizacja: Pyrlandia

Re: Jestem hepi, bo...

Post autor: Wicherek »

chochol pisze:jestem hepi, bo po raz pierwszy zrobiłam obiad, zapiekankę ziemniaczaną z warzywami i nikt po konsumpcji nie pomarł :D
Gratuluję talentu kulinarnego :D
<< Free hugs >> << Free hugs >> << Free hugs >>
ODPOWIEDZ