Ex Szukam może właśnie Ciebie

Dla ludzi o mocnych nerwach i nadprogramowej cierpliwości, czyli flame'y i offtopy wszelkiej maści tylko tutaj!
Awatar użytkownika
wyrwana_z_kontekstu
mASakra
Posty: 2033
Rejestracja: 12 mar 2011, 12:42

Re: Szukam może właśnie Ciebie- odezwij sie ;-)

Post autor: wyrwana_z_kontekstu »

RadekLondyn86 pisze: co nie oznacza ze człowiek Aseksualny lub Anty nie moze miec dzieci i nie moze miec pożadania ,
człowiek Aseksualny moim zdaniem moze miec pożadanie ,moze miec nawet nieograniczą moc zboczenia i ogromne pokłady mozliwosci skorzystania z tego ,ale mimo wszystko czyn rozni sie znacząco od słowa ,tak samo mysli znacząco róznią sie od braku mysli ,swiadomosc od nieswiadomosci itd.
moze jestem Antyseksualny ale nie mam zamiaru nikogo obrazac ,jesli ktoś chce ze mną rozmawiac moge powiedziec co na ten temat mysle i nic wiecej ,bo kłocic sie mogą małe dzieci albo osoby z cienką psychiką ktore nie wytrzymują napięcia ,ze ktos ma inne racje i potrzebuje zdania innych zeby uspokoic swoją spokojną dusze.
Posłużę się zdaniem koleżanki Wikipedii:

"Aseksualizm − samookreślenie osób stale nieodczuwających pożądania seksualnego."

Wydaje mi się, że w KKK jest zapis o grzeszeniu myślą, mową, uczynkiem i zaniedbaniem. :roll: Oczywiście, rangi grzechu są odmienne, ale czasem warto się zastanowić, dlaczego jest się nękanym przez niechciane myśli, bo w końcu tama może pęknąć...

Czy ktoś się tu z Tobą kłóci? Wymiana opinii jest po to, by spojrzeć na siebie z perspektywy drugiego człowieka, bo ona zazwyczaj ujawnia rzeczy w nas, na które sami pozostajemy ślepi.
RadekLondyn86
ASiołek
Posty: 54
Rejestracja: 23 lis 2011, 13:42

Re: Szukam może właśnie Ciebie- odezwij sie ;-)

Post autor: RadekLondyn86 »

Winkie pisze:Powodów mogło być wiele - chociażby brak wolnego czasu, brak odosobnienia czy wiele spraw na głowie itp.
Silną wolę trzeba mieć, aby nie ulec pokusie. Oh yeah, z której później grzech wynika. Splugawienie ludzkości seksem. Seksem bez którego nikt z tutaj wypowiadających się nie istniałby.

Ok, RadkuLondynie86. Nie wydaje mi się, aby ludzie nie uprawiający seks byli w jakiś tam sposób dyskryminowani. Nie w dosadny sposób, bo jeśli chodzi o przeróżne komentarze, docinki, system to - zgoda. Jakaś dyskryminacja jest.
Również, czy seks to uzależnienie? Są ludzie uzależnieni od seksu, seksoholicy, nimfomanki itp, ale to tak naprawdę wyjątki. Ludzie lubią seks, bo sprawia im on przyjemność, bliskość i pogłębienie wzajemnych relacji.
Może i nie brzmię dla Ciebie jak 100% aseksualistka, bo nie potępiam seksu - ale ja podchodzę do tego tak, a nie inaczej. Inaczej nie potrafię.

Aseksualni nie są ani lepszymi, ani gorszymi ludźmi od seksualnych. Tak samo jak osoby o orientacji homoseksualnej są takimi sami ludźmi jak osoby o orientacji heteroseksualnej.
Oczywiście, Twoje zdanie jest ważne, ale słuchaj też tego co inni w tym i innych tematach chcą Tobie powiedzieć, czym się z Tobą podzielić. :)
odpisze w moim temacie bo tu nie chce zawalac kolezance mozliwosci znalezienie swej Miłosci.
Winkie
AScetyk
Posty: 4640
Rejestracja: 25 sie 2011, 18:58

Re: Szukam może właśnie Ciebie- odezwij sie ;-)

Post autor: Winkie »

Co do samego seksu i co religia na to rzecze: kiedyś słyszałam, że stosunek płciowy jest dopełnieniem miłości mężczyzny i kobiety. Fakt, że w małżeństwie i tylko między przeciwnymi płciami, ale chcę zaznaczyć, że to nie oznacza wykluczenia seksu z życia człowieka. To taka sama czynność jak, no dajmy na to: uczenie się, poświęcenie jakiemuś hobby. Czy to ważne, czy dana osoba uprawiała/nie uprawiała seksu? Przecież seks to dużo, ale nie wszystko. W porównaniu do osobowości to bardzo mało. :lol:

Ok, trochę ta rozmowa odeszła od wizji autorki. I chyba ona nie chciałaby nawet, aby ewentualna dalsza rozmowa na ten temat przebiegała w wątku, który stworzyła, aby znaleźć druga połówkę.
RadekLondyn86
ASiołek
Posty: 54
Rejestracja: 23 lis 2011, 13:42

Re: Szukam może właśnie Ciebie- odezwij sie ;-)

Post autor: RadekLondyn86 »

wyrwana_z_kontekstu pisze:
RadekLondyn86 pisze: co nie oznacza ze człowiek Aseksualny lub Anty nie moze miec dzieci i nie moze miec pożadania ,
człowiek Aseksualny moim zdaniem moze miec pożadanie ,moze miec nawet nieograniczą moc zboczenia i ogromne pokłady mozliwosci skorzystania z tego ,ale mimo wszystko czyn rozni sie znacząco od słowa ,tak samo mysli znacząco róznią sie od braku mysli ,swiadomosc od nieswiadomosci itd.
moze jestem Antyseksualny ale nie mam zamiaru nikogo obrazac ,jesli ktoś chce ze mną rozmawiac moge powiedziec co na ten temat mysle i nic wiecej ,bo kłocic sie mogą małe dzieci albo osoby z cienką psychiką ktore nie wytrzymują napięcia ,ze ktos ma inne racje i potrzebuje zdania innych zeby uspokoic swoją spokojną dusze.
Posłużę się zdaniem koleżanki Wikipedii:

"Aseksualizm − samookreślenie osób stale nieodczuwających pożądania seksualnego."

Wydaje mi się, że w KKK jest zapis o grzeszeniu myślą, mową, uczynkiem i zaniedbaniem. :roll: Oczywiście, rangi grzechu są odmienne, ale czasem warto się zastanowić, dlaczego jest się nękanym przez niechciane myśli, bo w końcu tama może pęknąć...

Czy ktoś się tu z Tobą kłóci? Wymiana opinii jest po to, by spojrzeć na siebie z perspektywy drugiego człowieka, bo ona zazwyczaj ujawnia rzeczy w nas, na które sami pozostajemy ślepi.
odpisałem Ci w moim temacie.
Awatar użytkownika
lifegoeson
gimnASjalista
Posty: 15
Rejestracja: 13 wrz 2011, 18:05

Re: Szukam może właśnie Ciebie- odezwij sie ;-)

Post autor: lifegoeson »

Radek piszesz tak jakbyś był sfrustrowanym prawiczkiem-impotentem, albo zupełnie tak jakby ktoś CIę kiedyś skrzywdził.Jestes ANTYseksualny a według Ciebie każdy kto już przeżył chociażby inicjacje seksualną to jakieś plugawe zwierze...;) Zastanów się nad tym.
life goes on (;
RadekLondyn86
ASiołek
Posty: 54
Rejestracja: 23 lis 2011, 13:42

Re: Szukam może właśnie Ciebie- odezwij sie ;-)

Post autor: RadekLondyn86 »

lifegoeson pisze:Radek piszesz tak jakbyś był sfrustrowanym prawiczkiem-impotentem, albo zupełnie tak jakby ktoś CIę kiedyś skrzywdził.Jestes ANTYseksualny a według Ciebie każdy kto już przeżył chociażby inicjacje seksualną to jakieś plugawe zwierze...;) Zastanów się nad tym.
Jedno jest pewne Lifegoeson..Aseksualna osoba nie odczuwa pociągu seksualnego (z tego co mi wiadomo) nie ma równiez ludzi ktorzy próbowali seksu a nagle stali sie Aseksualni bo to jest moim zdaniem niezbyt mądre.
Osoby ktore mialy taki kontakt w 100 % nie mogą sie związac z kims kto jest Aseksualny ,a jesli człowiek Aseksualny szanuje to ze kobiecie nie zalezy na seksie ,to niech pozna miliony innych ktore mowią tak samo kazdemu Aseksowi ktorego spotkają ,a najczesciej robią sobie z Niego jaja lub traktują powaznie do czasu az go zranią ,mowiąc ze czas na cos "wiecej" tak wiec stoje tu w obronie osob Aseksualnych i nie zyczyłbym sobie rozmawiania z ludzmi a nawet widzenia ludzi ktorzy mają lub mieli pociąg SEKSUALNY a nie popęd (kazdy odczuwa jakis popęd czy mniejszy czy wiekszy) ale ludzie Aseksualni w moim przekonaniu nie szukają kogoś kto tym seksem sie w zyciu kierował ,bo nie po to byliby Aseksualni zeby szukac seksualnej partnerki ,chyba ze wyjątkowo niedoswiadczeni przez zycie ludzie ,nie mam zamiaru napominać seksualnych ludzi zeby tu nie pisali ,ale swoje zdanie o tym mam i będe go bronił ,mam do tego prawo.
A kolezance zycze powodzenia.
Winkie
AScetyk
Posty: 4640
Rejestracja: 25 sie 2011, 18:58

Re: Szukam może właśnie Ciebie- odezwij sie ;-)

Post autor: Winkie »

Ech, Lifegoeson, Ty również dałeś się wciągnąć w tą do niczego prowadzącą wymianę zdań. :wink: Wprawdzie pomału przeradzającą się w kłótnię, dzięki takiemu a nie innemu nastawieniu RadkaLondyna86, no ale ok.
Niech gada, póki ma wenę.
Aseksualna osoba nie odczuwa pociągu seksualnego (z tego co mi wiadomo) nie ma równiez ludzi ktorzy próbowali seksu a nagle stali sie Aseksualni bo to jest moim zdaniem niezbyt mądre.
A niby skąd Ty możesz o tym wiedzieć, skoro z Twoich wypowiedzi jasno wynika żeś Ty nie aseksualny, tylko antyseksualny, który odrzuca seks z powodu jakieś traumy? Jest Ci źle, bo samotny i niezrozumiany - ale czy Ty sam próbujesz wczuć się w sytuację innych ludzi? A nie tylko osądzać cudze postępowanie?
RadekLondyn86
ASiołek
Posty: 54
Rejestracja: 23 lis 2011, 13:42

Re: Szukam może właśnie Ciebie- odezwij sie ;-)

Post autor: RadekLondyn86 »

Winkie pisze:Ech, Lifegoeson, Ty również dałeś się wciągnąć w tą do niczego prowadzącą wymianę zdań. :wink: Wprawdzie pomału przeradzającą się w kłótnię, dzięki takiemu a nie innemu nastawieniu RadkaLondyna86, no ale ok.
Niech gada, póki ma wenę.
Aseksualna osoba nie odczuwa pociągu seksualnego (z tego co mi wiadomo) nie ma równiez ludzi ktorzy próbowali seksu a nagle stali sie Aseksualni bo to jest moim zdaniem niezbyt mądre.
A niby skąd Ty możesz o tym wiedzieć, skoro z Twoich wypowiedzi jasno wynika żeś Ty nie aseksualny, tylko antyseksualny, który odrzuca seks z powodu jakieś traumy? Jest Ci źle, bo samotny i niezrozumiany - ale czy Ty sam próbujesz wczuć się w sytuację innych ludzi? A nie tylko osądzać cudze postępowanie?
A Ty sie probowalas kiedykolwiek wczuć w moją sytuacje? czy męza masz od dawna ,dzieci masz i siedzisz w domu nie wiedząc co ze sobą robic mowiąc męzowi ktory idzie na noc do pracy że nie spalas całą noc bo dzieci nie spały a tak naprawde przespały całą noc tak jak i Ty?
juz mi jedna kolezanka opowiadała o Twoich wywodach ale zachowam to dla siebie bo to przegraczanie granic prywatnych a tego nie chce ,no chyba ze zostaniemy przyjaciołmi :roll:
ja jestem Aseksualny z przeswitem na Anty.
Aseksualny człowiek nigdy nie zwiaze sie z osobą ktora miała ten seks ,nie te progi ,ale to mają prawo zrozumiec jedynie Aseksualni ludzie ,normalni widocznie nie sa dostatecznie uswiadomieni..szczerze nie wierze ze Aseksualni ludzie są w stanie zaakceptowac bycie z kims seksualnym lub bycie z kims komu znudził sie seks ,dla mnie PRAWICZEK to sprawa wiary i wyzszej sfery ktorą sobie szanuje ,dobrze wiem ze gdybym zechciał byc seksualny to popadłbym w to samo co inni ludzie ,miałbym setki znajomych i paru "dobrych" przyjacioł ,do tego kobiety ,ale zdecydowanie bardziej wole byc sam niz mowic ludziom w twarz to co chcą słyszec i lizac *** kobietom zeby sie im sztucznie przypodobac (pomijając fakt ze ten obrzydliwy fakt mozna porównac z aktem seksualnym - ale to tak na marginesie) ,nie spałem od wczoraj czyli około 30 godzin więc musze przeprosic i isc sie połozyc bo zrobiło mi sie niedobrze :|
Winkie
AScetyk
Posty: 4640
Rejestracja: 25 sie 2011, 18:58

Re: Szukam może właśnie Ciebie- odezwij sie ;-)

Post autor: Winkie »

bo zrobiło mi sie niedobrze :|
Zaparz sobie herbatkę z miętą, to ponoć pomaga.
A Ty sie probowalas kiedykolwiek wczuć w moją sytuacje?
Próbowałam, ale wolę swoją sytuację. :lol:
juz mi jedna kolezanka opowiadała o Twoich wywodach ale zachowam to dla siebie bo to przegraczanie granic prywatnych a tego nie chce
Tak, wiadomości prywatnych (jeśli to o takie Tobie chodzi) nie wolno chyba cytować na forum.
A to, że ktoś coś o mnie Tobie mówił - to szczerze mi lata. Zabronić, nie zabronię. :lol:
dla mnie PRAWICZEK to sprawa wiary i wyzszej sfery ktorą sobie szanuje
Tylko co Ty rozumiesz pod nazwą "prawiczek"? Sam akt?
Awatar użytkownika
Philosoph
fantAStyczny
Posty: 575
Rejestracja: 22 wrz 2009, 00:21
Lokalizacja: Starogard Gdański

Re: Szukam może właśnie Ciebie- odezwij sie ;-)

Post autor: Philosoph »

Ładnie zaśmieciliście Karli wątek, nie ma co - brawo.
User of this number is currently dead. Resurrection in 5 minutes, please wait. * * * * Resurrection failed, please try again later.
If you have more troubles with resurrection, please contact with software developer (GodCorp®) in order to solve the problem.
Winkie
AScetyk
Posty: 4640
Rejestracja: 25 sie 2011, 18:58

Re: Szukam może właśnie Ciebie- odezwij sie ;-)

Post autor: Winkie »

Na poprzedniej stronie miał być koniec. Nie wyszło.
Ant
BażANT
Posty: 6068
Rejestracja: 1 paź 2006, 14:26

Re: Szukam może właśnie Ciebie- odezwij sie ;-)

Post autor: Ant »

Luzik, już to wędruje we właściwe miejsce.
Czczony nie tylko w Chinach
Zablokowany