Śmieci Winkie (Ex Całowanie się)

Dla ludzi o mocnych nerwach i nadprogramowej cierpliwości, czyli flame'y i offtopy wszelkiej maści tylko tutaj!
Awatar użytkownika
dimgraf
szarASek
Posty: 2628
Rejestracja: 7 sie 2011, 13:26
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Śmieci Winkie (Ex Całowanie się)

Post autor: dimgraf »

O Patryk powrócił:P A już się bałem że Radek ma racje:P

No i fotka z kroniki kryminalnej też wróciła:P

PS PRZEPRASZAM ZA OT ale i tak niewiele się tu dzieje:P
"Szczęście jest tak bardzo blisko, jeśli tego chcesz
marzeniami zbuduj przyszłość, swój własny los"
Obrazek
Winkie
AScetyk
Posty: 4640
Rejestracja: 25 sie 2011, 18:58

Re: Całowanie się

Post autor: Winkie »

PS PRZEPRASZAM ZA OT ale i tak niewiele się tu dzieje:P
Bo też nie za bardzo się starasz, Dimgrafie. Poza tym Bodolsoga wywiało - szok. :?:
O Patryk powrócił:P A już się bałem że Radek ma racje:P
To RadekLondyn86 coś na ten temat pisał?...
No i fotka z kroniki kryminalnej też wróciła:P
Jest lepsza od tej uśmiechniętej emotki, z imprezy.

Powracając do tematu.
A co ma oznaczać ta tajemniczo brzmiąca, ostatnia opcja, mianowicie "Podryw na ankietę"? :mrgreen:
Awatar użytkownika
Philosoph
fantAStyczny
Posty: 575
Rejestracja: 22 wrz 2009, 00:21
Lokalizacja: Starogard Gdański

Re: Całowanie się

Post autor: Philosoph »

Winkie pisze: A co ma oznaczać ta tajemniczo brzmiąca, ostatnia opcja, mianowicie "Podryw na ankietę"? :mrgreen:
Mróffka sprawdza wspólne "zainteresowania" i spróbuje wyrwać ewentualne pozytywne wyniki. Chciał też sprawdzić kto przejrzy jego zamiary, i tym samym, kogo ma unikać. :>
User of this number is currently dead. Resurrection in 5 minutes, please wait. * * * * Resurrection failed, please try again later.
If you have more troubles with resurrection, please contact with software developer (GodCorp®) in order to solve the problem.
Winkie
AScetyk
Posty: 4640
Rejestracja: 25 sie 2011, 18:58

Re: Całowanie się

Post autor: Winkie »

Mróffka sprawdza wspólne "zainteresowania" i spróbuje wyrwać ewentualne pozytywne wyniki. Chciał też sprawdzić kto przejrzy jego zamiary, i tym samym, kogo ma unikać. :>
:lol2: Dajesz Philosoph, dajesz. Od rana.
Mrówka wystrzega się buta który mógłby ją/jego rozdeptać. Ma instynkt samozachowawczy. :wink:
Ant
BażANT
Posty: 6068
Rejestracja: 1 paź 2006, 14:26

Re: Całowanie się

Post autor: Ant »

Philosoph pisze:
Winkie pisze: A co ma oznaczać ta tajemniczo brzmiąca, ostatnia opcja, mianowicie "Podryw na ankietę"? :mrgreen:
Mróffka sprawdza wspólne "zainteresowania" i spróbuje wyrwać ewentualne pozytywne wyniki. Chciał też sprawdzić kto przejrzy jego zamiary, i tym samym, kogo ma unikać. :>
I dlatego zaznaczyłeś tę opcję ;)

Nie wiedziałem, że lubisz chłopców :kocha:
Czczony nie tylko w Chinach
Awatar użytkownika
Philosoph
fantAStyczny
Posty: 575
Rejestracja: 22 wrz 2009, 00:21
Lokalizacja: Starogard Gdański

Re: Całowanie się

Post autor: Philosoph »

Po prostu przejrzałem Cię na wylot chcąc uniknąć Twoich zalotów. :diabel:
User of this number is currently dead. Resurrection in 5 minutes, please wait. * * * * Resurrection failed, please try again later.
If you have more troubles with resurrection, please contact with software developer (GodCorp®) in order to solve the problem.
Winkie
AScetyk
Posty: 4640
Rejestracja: 25 sie 2011, 18:58

Re: Całowanie się

Post autor: Winkie »

Nie wiedziałem, że lubisz chłopców :kocha:
Po prostu przejrzałem Cię na wylot chcąc uniknąć Twoich zalotów. :diabel:
Och, chłopcy, chłopcy... Widać, że macie się ku sobie. Ty, Ant zdecyduj się czy na stale chcesz być już chłopczykiem, a Ty Philosoph nie udawaj już takiego niedostępnego. :wink:
Kolejna para, którą połączyło forum. :mrgreen:
(czy muszą to być zawsze te pary on + ona, to nudne już się robi :?: )
Awatar użytkownika
Philosoph
fantAStyczny
Posty: 575
Rejestracja: 22 wrz 2009, 00:21
Lokalizacja: Starogard Gdański

Re: Całowanie się

Post autor: Philosoph »

Winkie pisze:(...), a Ty Philosoph nie udawaj już takiego niedostępnego. :wink:
Niestety muszę. Nie wiem, czy Kitty odwołała zaręczyny (o ile miała taki zamiar), więc wolę się pilnować. :diabel:
User of this number is currently dead. Resurrection in 5 minutes, please wait. * * * * Resurrection failed, please try again later.
If you have more troubles with resurrection, please contact with software developer (GodCorp®) in order to solve the problem.
Winkie
AScetyk
Posty: 4640
Rejestracja: 25 sie 2011, 18:58

Re: Całowanie się

Post autor: Winkie »

Niestety muszę. Nie wiem, czy Kitty odwołała zaręczyny (o ile miała taki zamiar), więc wolę się pilnować. :diabel:
Rozumiem. Z Wyrwaną_z_kontekstu powinieneś doprecyzować to, najlepiej na privie. :mrgreen:
Nie chcemy mieć tu zagryzienia przez kota. :wink:

Tyle, że Ant wiecznie czekał nie będzie. Może ktoś Ci go sprzątnąć sprzed nosa. :wink:
Awatar użytkownika
Patryk
bASyliszek
Posty: 1006
Rejestracja: 20 lis 2011, 00:47
Lokalizacja: Starogard Gdański, Londyn
Kontakt:

Re: Całowanie się

Post autor: Patryk »

dimgraf pisze:O Patryk powrócił:P A już się bałem że Radek ma racje:P

No i fotka z kroniki kryminalnej też wróciła:P

PS PRZEPRASZAM ZA OT ale i tak niewiele się tu dzieje:P
Dogadałm się z Zitem :wink:
Co do ankiety jest trójka na tak..to już trójkąt mmmm :D
Winkie
AScetyk
Posty: 4640
Rejestracja: 25 sie 2011, 18:58

Re: Całowanie się

Post autor: Winkie »

Co do ankiety jest trójka na tak..to już trójkąt mmmm :D
Na tak, czyli lubię i uwielbiam? :wink: Dogadaj się jeszcze z czterema osobami niezdecydowanymi/nieuświadomionymi (mogą być korepetycje) i będzie ładny, eee - siedmiokąt? :mrgreen:

P. S. Zito doszedł do władzy? :diabel:
Awatar użytkownika
Patryk
bASyliszek
Posty: 1006
Rejestracja: 20 lis 2011, 00:47
Lokalizacja: Starogard Gdański, Londyn
Kontakt:

Re: Całowanie się

Post autor: Patryk »

Taa trzy lubią bądź uwielbiają :) A zgadnę,że należysz do niezdecydowanych..więc ślę całuska na zachętę :wink:
Zito pociąga za sznurki z ukrycia podobno nawet Ant jest zależny od Zita :roll: :P
Winkie
AScetyk
Posty: 4640
Rejestracja: 25 sie 2011, 18:58

Re: Całowanie się

Post autor: Winkie »

Taa trzy lubią bądź uwielbiają :) A zgadnę,że należysz do niezdecydowanych..więc ślę całuska na zachętę :wink:
Niom. :wink: Ale nie wiem, nie wiem. To musiała być określona osoba, abym wyrobiła sobie bardziej "zdecydowane" stanowisko. :mrgreen:
Zito pociąga za sznurki z ukrycia podobno nawet Ant jest zależny od Zita :roll: :P
Grupa trzymająca władzę. :D
Dlatego też Ant nie podaje swoich fotek - w obawie przed Zito. Wszystko jasne. :mrgreen:
Awatar użytkownika
Patryk
bASyliszek
Posty: 1006
Rejestracja: 20 lis 2011, 00:47
Lokalizacja: Starogard Gdański, Londyn
Kontakt:

Re: Całowanie się

Post autor: Patryk »

"Niom. :wink: Ale nie wiem, nie wiem. To musiała być określona osoba, abym wyrobiła sobie bardziej "zdecydowane" stanowisko. :mrgreen: "hehe e :wink: tam nie znasz się :P :P
Winkie
AScetyk
Posty: 4640
Rejestracja: 25 sie 2011, 18:58

Re: Całowanie się

Post autor: Winkie »

"Niom. :wink: Ale nie wiem, nie wiem. To musiała być określona osoba, abym wyrobiła sobie bardziej "zdecydowane" stanowisko. :mrgreen: "hehe e :wink: tam nie znasz się :P :P
Możliwe. :wink: Choć akurat w relacjach towarzyskich preferuję jakość, nie ilość. :mrgreen:
Zablokowany