Śmieci Winkie (Ex Całowanie się)

Dla ludzi o mocnych nerwach i nadprogramowej cierpliwości, czyli flame'y i offtopy wszelkiej maści tylko tutaj!
Awatar użytkownika
dimgraf
szarASek
Posty: 2628
Rejestracja: 7 sie 2011, 13:26
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Re: Całowanie się

Post autor: dimgraf »

To skoro Winkie źle na fotkach nie wychodzisz to czemu nie pokażesz?
"Szczęście jest tak bardzo blisko, jeśli tego chcesz
marzeniami zbuduj przyszłość, swój własny los"
Obrazek
Winkie
AScetyk
Posty: 4640
Rejestracja: 25 sie 2011, 18:58

Re: Całowanie się

Post autor: Winkie »

To skoro Winkie źle na fotkach nie wychodzisz to czemu nie pokażesz?
Czy ja powiedziałam, że nie wychodzę źle? :wink:
Poza tym, no pomyśl - co tu moje zdjęcie by zmieniło? Nic.
Za to Twoje by się przydało - nie raz już czytałeś, że facetów tutaj, wolnych i szukających partnerki jest stosunkowo mało, a więc możliwość, że w końcu Twe poszukiwania zakończą się sukcesem są o wiele większe niż byłyby w moim przypadku tzn. gdybym nie zrezygnowała.
Fotkę możesz przecież zamieścić w dziale, w którym będziesz widoczny tylko dla użytkowników. :wink:
Aha, a kiedy Twój coming out? Kiedyś pisałeś, że zamierzasz tutaj ujawnić m.in. swój wykonywany zawód. :mrgreen:
Awatar użytkownika
dimgraf
szarASek
Posty: 2628
Rejestracja: 7 sie 2011, 13:26
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Re: Całowanie się

Post autor: dimgraf »

Data już jest znana co poniektórym :P
"Szczęście jest tak bardzo blisko, jeśli tego chcesz
marzeniami zbuduj przyszłość, swój własny los"
Obrazek
Winkie
AScetyk
Posty: 4640
Rejestracja: 25 sie 2011, 18:58

Re: Całowanie się

Post autor: Winkie »

Taak? A więc niektórzy dostali już zaproszenia. :lol:
Przed spodziewaną datą "coming out" wystosuj taki wielki napis, z ozdobnikami, złotą czcionką - Zaproszenie dla Ogółu. Użytkownik Dimgraf ma przyjemność zaprosić Państwa w dniu [magiczna data] na swój Coming Out.
Po którym to nastąpi kameralne przyjęcie w kilkuosobowym gronie (tort, napoje etc.).

Może dałoby się Anta przekonać, aby zmienił wystrój forum na ten wyjątkowy dzień? :idea:
Awatar użytkownika
dimgraf
szarASek
Posty: 2628
Rejestracja: 7 sie 2011, 13:26
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Re: Całowanie się

Post autor: dimgraf »

Aż tak Ci zależy by dowiedzieć się czym się zajmuję?
"Szczęście jest tak bardzo blisko, jeśli tego chcesz
marzeniami zbuduj przyszłość, swój własny los"
Obrazek
Winkie
AScetyk
Posty: 4640
Rejestracja: 25 sie 2011, 18:58

Re: Całowanie się

Post autor: Winkie »

Aż tak Ci zależy by dowiedzieć się czym się zajmuję?
To całkiem możliwe. :wink:
Interesują mnie ludzie z którymi mam okazję porozmawiać trochę dłużej, niż standardowe "dzień dobry/Do widzenia".

Chciałbyś baloniki na swój Coming Out, czy może szpanerski Zegar odliczający godziny i minuty do godziny "O"? :mrgreen:

Zahaczając o temat. :wink: Ta wersja "light" pocałunku. Co rozumiecie pod tą nazwą?
(może z okazji Coming Out Dimgrafa na czacie zorganizowany zostałby panel poświęcony życiu i twórczości użytkownika Dimgrafa?) Jakieś inne sugestie?
Awatar użytkownika
Philosoph
fantAStyczny
Posty: 575
Rejestracja: 22 wrz 2009, 00:21
Lokalizacja: Starogard Gdański

Re: Całowanie się

Post autor: Philosoph »

dimgraf pisze: Raz...
Dwa! :>
Winkie pisze:Poza tym, no pomyśl - co tu moje zdjęcie by zmieniło? Nic.
Oj, wymówki, wymówki. Zdjęcia innych też nic nie zmieniły, może poza tym, że jesteśmy dla siebie bardziej realni. :>
User of this number is currently dead. Resurrection in 5 minutes, please wait. * * * * Resurrection failed, please try again later.
If you have more troubles with resurrection, please contact with software developer (GodCorp®) in order to solve the problem.
Winkie
AScetyk
Posty: 4640
Rejestracja: 25 sie 2011, 18:58

Re: Całowanie się

Post autor: Winkie »

Dwa! :>
Trzy! :diabel: Dawaj Ant!
Oj, wymówki, wymówki. Zdjęcia innych też nic nie zmieniły, może poza tym, że jesteśmy dla siebie bardziej realni. :>
Realni? A więc, nie dając zdjęcia jestem mniej realna? :mrgreen:

Poza tym, Philosoph - co z Tobą i Antem? Miałeś określić się. :wink:

Btw. Philosoph, Ty spać nie możesz? Wczoraj około 4:00 nad ranem, dzisiaj około 5:00 nad ranem. :shock: Na bezsenność cierpisz? :wink:
Awatar użytkownika
dimgraf
szarASek
Posty: 2628
Rejestracja: 7 sie 2011, 13:26
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Re: Całowanie się

Post autor: dimgraf »

Chciałbyś baloniki na swój Coming Out, czy może szpanerski Zegar odliczający godziny i minuty do godziny "O"?
Napiszesz jakiś skrypt który w Twoim podpisie będzie odliczał: "Za XX:XX:XX:XX uzyskam odpowiedź na nurtujące Mnie pytanie - czym zajmuje się Dimgraf" :?:
Oj, wymówki, wymówki. Zdjęcia innych też nic nie zmieniły, może poza tym, że jesteśmy dla siebie bardziej realni.
Zgadzam się z Philosophem
Może z okazji Coming Out Dimgrafa na czacie zorganizowany zostałby panel poświęcony życiu i twórczości użytkownika Dimgrafa?
Przecież i tak na czata nie wchodzisz :P Zresztą nie sądzę bym był, aż tak interesujący aby było trzeba poświęcić czas na dyskusje o Moim życiu. Zresztą jest PW można pytać. (choć z obcymi nie rozmawiam [obcy - bez fotki:P]);

Dobra starczy chyba tego OT.

Mnie też trochę interesuje co rozumiecie jako całowanie w wersji light. Tylko cmokanie czy dłuższe ale bez języczka też wchodzą w grę? A może chodzi o określoną strefę ciała - tylko usta? :P

Ja np. nie uważam za coś miłego czuć cudzy język w swoich ustach. Więc dla Mnie osobiście z języczkiem chyba odpada choć może, przy głębszym uczuciu, jak partnerka by lubiła to to może.... hmm
"Szczęście jest tak bardzo blisko, jeśli tego chcesz
marzeniami zbuduj przyszłość, swój własny los"
Obrazek
Winkie
AScetyk
Posty: 4640
Rejestracja: 25 sie 2011, 18:58

Re: Całowanie się

Post autor: Winkie »

Napiszesz jakiś skrypt który w Twoim podpisie będzie odliczał: "Za XX:XX:XX:XX uzyskam odpowiedź na nurtujące Mnie pytanie - czym zajmuje się Dimgraf" :?:
Aż takim zdolnym informatykiem to ja nie jestem. :wink: Ale jeśli byłaby do pobrania taka aplikacja, to czemu nie? :mrgreen:
Przecież i tak na czata nie wchodzisz :P
Właśnie dlatego iż nie wchodzę na czata, to proponuję taki panel zrobić na czacie. :lol:
(choć z obcymi nie rozmawiam [obcy - bez fotki:P])
To dyskryminacja! :diabel:
Mnie też trochę interesuje co rozumiecie jako całowanie w wersji light. Tylko cmokanie czy dłuższe ale bez języczka też wchodzą w grę? A może chodzi o określoną strefę ciała - tylko usta? :P
Albo inne strefy ciała, z wyłączeniem ust? :wink:
Ja np. nie uważam za coś miłego czuć cudzy język w swoich ustach.
Trochę przypomina to sztuczne oddychanie metodą usta - usta. :?
Poza tym - język, no ok, ale reszta? Wyobraź sobie całować się z kimś nad ranem, przed umyciem zębów? :/
Awatar użytkownika
dimgraf
szarASek
Posty: 2628
Rejestracja: 7 sie 2011, 13:26
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Re: Całowanie się

Post autor: dimgraf »

(choć z obcymi nie rozmawiam [obcy - bez fotki:P])
To dyskryminacja!
To nie dyskryminacja. Po prostu nie ufam tym co nie potrafią zaufać Mi na tyle by pokazać swoje zdjęcie czy zdradzić prawdziwe imię. No i też nie mam w zwyczaju spowiadanie się botom komputerowym :P
Aż takim zdolnym informatykiem to ja nie jestem. Ale jeśli byłaby do pobrania taka aplikacja, to czemu nie?
Haha nie ma tak dobrze by zawsze iść na łatwiznę. Sukcesy tym bardziej cieszą gdy kosztują nas trochę wysiłku. A nauczyć się podstaw programowania to nie jest problem.
Wyobraź sobie całować się z kimś nad ranem, przed umyciem zębów?
To akurat nie jest aż tak straszne. Jeszcze zależy jak bardzo nieświeży ten oddech. Ciężko by było mi z palaczem, bo to trochę jak całować popielniczkę. Po za tym przy całowaniu nie trzeba wymieniać się powietrzem :P Można przecież na bezdechu choć wtedy faktycznie będzie to bardziej przypominać pierwszą pomoc :P Po za tym nie wyobrażam Sobie np. romantycznej kolacji, zbliżamy się do pocałunku i nagle tekst "zaczekaj tylko umyję zęby", albo wyciąga odświeżacz, gumę, tic-taki etc.
"Szczęście jest tak bardzo blisko, jeśli tego chcesz
marzeniami zbuduj przyszłość, swój własny los"
Obrazek
Winkie
AScetyk
Posty: 4640
Rejestracja: 25 sie 2011, 18:58

Re: Całowanie się

Post autor: Winkie »

To nie dyskryminacja. Po prostu nie ufam tym co nie potrafią zaufać Mi na tyle by pokazać swoje zdjęcie czy zdradzić prawdziwe imię. No i też nie mam w zwyczaju spowiadanie się botom komputerowym :P
O przepraszam. Ale ja podałam Tobie moje PRAWDZIWE imię. :mrgreen:
Haha nie ma tak dobrze by zawsze iść na łatwiznę. Sukcesy tym bardziej cieszą gdy kosztują nas trochę wysiłku. A nauczyć się podstaw programowania to nie jest problem.
Jak dla kogo. :wink: Mnie tam było ciężko ileś tam lat temu przekonać w ogóle do używania komputera.
To akurat nie jest aż tak straszne. Jeszcze zależy jak bardzo nieświeży ten oddech.
Ja akurat mam bardzo wyczulony węch. Ech, to by było obrzydliwe. :?
Po za tym nie wyobrażam Sobie np. romantycznej kolacji, zbliżamy się do pocałunku i nagle tekst "zaczekaj tylko umyję zęby", albo wyciąga odświeżacz, gumę, tic-taki etc.
Tak ostentacyjnie, to nie. :lol: No ale można przecież wyjść do łazienki, tam sprawdzić stan uzębienia i świeżość oddechu (+ ewentualne poprawki). :mrgreen:
Awatar użytkownika
dimgraf
szarASek
Posty: 2628
Rejestracja: 7 sie 2011, 13:26
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Re: Całowanie się

Post autor: dimgraf »

O przepraszam. Ale ja podałam Tobie moje PRAWDZIWE imię.
Prawda ale fajnie by było je skojarzyć z jakąś twarzą :P
Po za tym nie wyobrażam Sobie np. romantycznej kolacji, zbliżamy się do pocałunku i nagle tekst "zaczekaj tylko umyję zęby", albo wyciąga odświeżacz, gumę, tic-taki etc.
Tak ostentacyjnie, to nie. No ale można przecież wyjść do łazienki, tam sprawdzić stan uzębienia i świeżość oddechu (+ ewentualne poprawki).
No nie wiem dla Mnie takie wyjście do łazienki zaraz po jedzeniu psuję cały czar. Od razu nie wiem o co chodzi: "Jest bulimiczką, czy co? A może chce przez telefon obgadać Mnie z przyjaciółkami?" I inne głupie myśli zaraz do głowy przychodzą. Ja uważam, że świeży oddech nie jest aż tak ważny i lepiej poddać się emocjom i na chwile zapomnieć o tak przyziemnych sprawach jak świeżość oddechu. Nie wiem dla mnie taka nagła toaleta po romantycznej kolacji psuje cały jej urok.
"Szczęście jest tak bardzo blisko, jeśli tego chcesz
marzeniami zbuduj przyszłość, swój własny los"
Obrazek
Winkie
AScetyk
Posty: 4640
Rejestracja: 25 sie 2011, 18:58

Re: Całowanie się

Post autor: Winkie »

Prawda ale fajnie by było je skojarzyć z jakąś twarzą :P
Nie ma tak dobrze. :lol: Uruchom wyobraźnię. :wink:
No nie wiem dla Mnie takie wyjście do łazienki zaraz po jedzeniu psuję cały czar. Od razu nie wiem o co chodzi: "Jest bulimiczką, czy co? A może chce przez telefon obgadać Mnie z przyjaciółkami?" I inne głupie myśli zaraz do głowy przychodzą.
Niby tak. Można raz w ten sposób opuścić na chwilę osobę towarzyszącą, ale już następnym razem będzie to nader "podejrzane". Choć mógłby to być też taki sygnał "dla nieśmiałych". :idea: Wychodzi do łazienki, czyli jest MNĄ zainteresowana/y. Zależy mu/jej na MNIE bo chce wyglądać ładnie. :mrgreen:
Ja uważam, że świeży oddech nie jest aż tak ważny i lepiej poddać się emocjom i na chwile zapomnieć o tak przyziemnych sprawach jak świeżość oddechu.
Uwierz, nawet tak niby przyziemna sprawa może zburzyć nastrój. Przecież cmokanie tik - taków po posiłku nie jest wg mnie aż takim nietaktem, jak dajmy na to żucie gumy. (Tik - tak szybciej się rozpuści, a i działanie czyli odświeżenie oddechu takie same).
Oczywiście to nie musi być "perfect", idealnie - mimo wszystko osoba towarzysząca jest najważniejsza. Myślę, że gdyby coś "zaiskrzyło" naprawdę, to detale przestałyby mieć takie znaczenie.
Awatar użytkownika
dimgraf
szarASek
Posty: 2628
Rejestracja: 7 sie 2011, 13:26
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Re: Całowanie się

Post autor: dimgraf »

Niby tak. Można raz w ten sposób opuścić na chwilę osobę towarzyszącą, ale już następnym razem będzie to nader "podejrzane". Choć mógłby to być też taki sygnał "dla nieśmiałych". Wychodzi do łazienki, czyli jest MNĄ zainteresowana/y. Zależy mu/jej na MNIE bo chce wyglądać ładnie.
No pod warunkiem, że wróci z tej łazienki :diabel:

No tylko jeśli kobieta pójdzie do łazienki to co ma facet zrobić. No chyba faktycznie pozostają tik-taki bo gumę nie wypada w restauracji, a odświeżacz mało dyskretny, a z kolei pójść do toalety razem to kelner będzie gonić z obawy, że nie zapłacisz. :P

Więc mówię nie przesadzajmy w tej kwestii, tak Mnie się zdaje, że jeśli coś się do kogoś czuję (a na romantyczną kolację raczej nie idzie się przy pierwszym spotkaniu, choć i tak może być) i zna się tą osobę choćby pobieżnie to już kwestia indywidualna czy przed każdym pocałunkiem ktoś się będzie stresować czystością swoich zębów. Ja osobiście uważam, że uczucia są ważniejsze niż świeży oddech ale może ktoś woli całować się tylko z osobą która pachnie konkretną pastą do zębów.
"Szczęście jest tak bardzo blisko, jeśli tego chcesz
marzeniami zbuduj przyszłość, swój własny los"
Obrazek
Zablokowany