Śmieci Winkie (Ex Całowanie się)

Dla ludzi o mocnych nerwach i nadprogramowej cierpliwości, czyli flame'y i offtopy wszelkiej maści tylko tutaj!
Awatar użytkownika
dimgraf
szarASek
Posty: 2628
Rejestracja: 7 sie 2011, 13:26
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Re: Całowanie się

Post autor: dimgraf »

Zito, po co Ci sympatia dam z forum? Przecież jesteś azwiązkowcem.
Zito mięknie :P
Rycerz Dimgraf wydaje się prowadzić umizgi na wszelkie możliwe sposoby, tymczasem księżniczka jakby pozostawała ślepa...
Też to zauważyłeś? Oni tak będą chyba do emerytury, jak czapla i żuraw z tego wierszyka http://www.dzieci.bci.pl/strony/ptaki2/i_czapla.htm.
lol. Gdybym siedział na krześle to chyba znowu bym zleciał czytając to :P Ja i Winkie... :mrgreen: ... Czy Ja sprawiam wrażenie desperata? To, że ostatnio się nie spieramy to naprawdę, ale to NAPRAWDĘ NIC NIE ZNACZY. I skoro Zito Ja mam nie straszyć Tobą ludzi z zdjęciem niczym z kroniki kryminalnej, to Ty nie sugeruj, że niby Ja i Winkie mamy się ku sobie. Równie dobrze możesz napisać tak o wielu dziewczynach z forum, bo generalnie staram się być miły bo taki już jestem.
"Szczęście jest tak bardzo blisko, jeśli tego chcesz
marzeniami zbuduj przyszłość, swój własny los"
Obrazek
Winkie
AScetyk
Posty: 4640
Rejestracja: 25 sie 2011, 18:58

Re: Całowanie się

Post autor: Winkie »

Tak właśnie zrobiłem. Na szczęście w tempie pisania różnisz się nieco od koleżanki Winkie, bo wtedy nie miałbym sił na przekopanie się przez wszystkie Twoje wiadomości :wink: .
Nie martw się. :wink: Widać, że Patryk ma talent do prowadzenia "niezobowiązująco lekkiej konwersacji". :mrgreen:
Wszystko, jak mniemam, wzięło się z tematu "Radek szuka odpowiedzi".
Tak, prawdziwa "wylęgarnia" nowych pomysłów ostatnio. :wink:
Dim - no wiesz? Jeszcze Patryk Patrykiem [bo facet], ale na przyszłość uprasza się jednak o nie "ostrzeganie" przede mną nowych użytkowników, szczególnie zaś użytkowniczek, nawet, jeśli będą miały bardzo krótko ścięte włosy Obrazek.
Dobre serce Dimgrafa. :wink: Forumowy wujek - dobra rada i złota rączka od sklejania dyskusji w jedną całość.
Oj Winkie, nie masz nawet pojęcia o mojej "niewinności" :lol: .
Nie jestem pewna, czy jestem gotowa na zbieranie tego typu doświadczeń tu i teraz. :mrgreen:
Nie ma <bezradnie rozkłada ręce>.
(to o obiecanym poście)
Nieładnie. Prezentów w tym roku nie będzie. :xsad:
Wyrwaną miałem zapytać, czy musi być taka złośliwa, ale koniec końców co mnie to obchodzi. Niech się Philosoph z nią męczy :mrgreen: .
Sam chciał... Nikt mu Wyrwanej_z_kontekstu nie ładował w ramiona. :wink:
Zito, po co Ci sympatia dam z forum? Przecież jesteś azwiązkowcem.
Niektórzy są kryptoseksualni. Zito najwyraźniej kryptoazwiązkowy/tudzież kryptozwiązkowy. :wink:

I na koniec... Dimgraf masz przechlapane. :devilgirl:
Dałeś się im podpuścić. :lol:
Czy Ja sprawiam wrażenie desperata?
To samo mogłabym napisać o sobie. :roll:
To, że ostatnio się nie spieramy to naprawdę, ale to NAPRAWDĘ NIC NIE ZNACZY.
Tyle, że oni najwyraźniej lubią jak się spieramy. :lol:
Z pomocą Bodolsoga stajesz się czasami bardzo upierdliwym rozmówcą. :mrgreen:
Równie dobrze możesz napisać tak o wielu dziewczynach z forum, bo generalnie staram się być miły bo taki już jestem.
Taki już jest. Nie ma co, dusza - człowiek. :lol:
Ostatnio zmieniony 4 gru 2011, 19:11 przez Winkie, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
dimgraf
szarASek
Posty: 2628
Rejestracja: 7 sie 2011, 13:26
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Re: Całowanie się

Post autor: dimgraf »

Taki już jest. Nie ma co, dusza - człowiek.
I kto tu daje pożywkę pseudo swatką?

Trzeba znaleźć jakiś kontrowersyjny temat i znowu napędzać ten cyrk :diabel: Bo zaraz znudzeni spokojnymi dyskusjami zrobią wirtualne, aseksualne, wielokątowe orgie, czy inny kącik pseudo związków.
Z pomocą Bodolsoga stajesz się czasami bardzo upierdliwym rozmówcą
Właśnie gdzie On się podział. Co to ma być? Ant zbanował Radka i teraz za spokojnie tu jest :evil:

Dobra i po offtopie.
"Szczęście jest tak bardzo blisko, jeśli tego chcesz
marzeniami zbuduj przyszłość, swój własny los"
Obrazek
Winkie
AScetyk
Posty: 4640
Rejestracja: 25 sie 2011, 18:58

Re: Całowanie się

Post autor: Winkie »

I kto tu daje pożywkę pseudo swatką?
My. :roll: Czytałeś Wichrowe Wzgórza? :wink:
Trzeba znaleźć jakiś kontrowersyjny temat i znowu napędzać ten cyrk :diabel: Bo zaraz znudzeni spokojnymi dyskusjami zrobią wirtualne, aseksualne, wielokątowe orgie, czy inny kącik pseudo związków.
W kąciku by się nie pomieścili. :lol: Poza tym, jest teraz Wild Wild West, gdzie można kontynuować trójkącik Ant - Wyrwana_z_kontekstu - Philosoph, na doczepkę z Zito, bohaterem Patrykowych snów o wolności. :wink:
Właśnie gdzie On się podział.
Myślałam, że Ty mi odpowiesz. Z moich informacji wynika, że Bodolsog ma taką pracę - wyjeżdża chyba na tydzień, dwa... potem wraca na tydzień. Coś takiego przynajmniej.
(a może się zwyczajnie obraził/znudził/przeniósł na forum seksualnych? :mrgreen: )
Zito
ASiołek
Posty: 98
Rejestracja: 21 kwie 2010, 15:29

Re: Całowanie się

Post autor: Zito »

wyrwana_z_kontekstu pisze:Zito, po co Ci sympatia dam z forum? Przecież jesteś azwiązkowcem.
Co ma neutralny wizerunek do związków? Nie tak szybko ;).
dimgraf pisze: I skoro Zito Ja mam nie straszyć Tobą ludzi z zdjęciem niczym z kroniki kryminalnej, to Ty nie sugeruj, że niby Ja i Winkie mamy się ku sobie.
Dokładnie na taką odpowiedź liczyłem :mrgreen: . To był taki mój mały rewanżyk. Teraz chyba śmiało można zgodzić się na remis? :wink:
Winkie pisze:
Oj Winkie, nie masz nawet pojęcia o mojej "niewinności" :lol: .
Nie jestem pewna, czy jestem gotowa na zbieranie tego typu doświadczeń tu i teraz. :mrgreen:
Nawet gdybyś była gotowa, to i tak nie ma mowy. Nie napisałbym Ci tego ani tutaj ani nigdzie ;).
Winkie
AScetyk
Posty: 4640
Rejestracja: 25 sie 2011, 18:58

Re: Całowanie się

Post autor: Winkie »

Dokładnie na taką odpowiedź liczyłem :mrgreen: . To był taki mój mały rewanżyk. Teraz chyba śmiało można zgodzić się na remis? :wink:
Nawet nie wiecie co tracicie. :wink: Jestem zupełnie inną osobą, niż to się Wam zapewne wydaje...
Nawet gdybyś była gotowa, to i tak nie ma mowy. Nie napisałbym Ci tego ani tutaj ani nigdzie ;).
Dlaczego?
Awatar użytkownika
Patryk
bASyliszek
Posty: 1006
Rejestracja: 20 lis 2011, 00:47
Lokalizacja: Starogard Gdański, Londyn
Kontakt:

Re: Całowanie się

Post autor: Patryk »

"Tak właśnie zrobiłem. Na szczęście w tempie pisania różnisz się nieco od koleżanki Winkie, bo wtedy nie miałbym sił na przekopanie się przez wszystkie Twoje wiadomości :wink: ."-A no lubię z wieczora zajrzeć i kliknąć :P A do straszenia ktoś się inny znajdzie :)
Winkie
AScetyk
Posty: 4640
Rejestracja: 25 sie 2011, 18:58

Re: Całowanie się

Post autor: Winkie »

A no lubię z wieczora zajrzeć i kliknąć :P
Czemu z wieczora akurat? :wink:
A do straszenia ktoś się inny znajdzie :)
Bodolsoga nie ma. I nie wiadomo kiedy wróci.
Awatar użytkownika
Patryk
bASyliszek
Posty: 1006
Rejestracja: 20 lis 2011, 00:47
Lokalizacja: Starogard Gdański, Londyn
Kontakt:

Re: Całowanie się

Post autor: Patryk »

Winkie pisze:
A no lubię z wieczora zajrzeć i kliknąć :P
Czemu z wieczora akurat? :wink:
A do straszenia ktoś się inny znajdzie :)
Bodolsoga nie ma. I nie wiadomo kiedy wróci.
Net to taki mój wieczorny relax,coś jak kawka z rana :)
Bodolsog ponoć ustawił Zita i teraz on pociąga za sznurki.Trzeba obczaić temat... :mrgreen:
Ant
BażANT
Posty: 6068
Rejestracja: 1 paź 2006, 14:26

Re: Całowanie się

Post autor: Ant »

Spokojnie, spokojnie. Wszechświatem i tak rządzi Wielki Bażant :mrgreen:
Czczony nie tylko w Chinach
Winkie
AScetyk
Posty: 4640
Rejestracja: 25 sie 2011, 18:58

Re: Całowanie się

Post autor: Winkie »

Net to taki mój wieczorny relax,coś jak kawka z rana :)
Moim relaxem przed zaśnięciem jest pisanie wypracowań po angielsku. Wczoraj około 1:00 a.m. komunikacja werbalna, przede mną twórczość Walta Whitmana.
Bodolsog ponoć ustawił Zita i teraz on pociąga za sznurki.Trzeba obczaić temat... :mrgreen:
I wracamy do punktu wyjścia? :mrgreen: A wszystkiemu winny jest... Dimgraf (a masz ten Twój szczęśliwy dzień :diabel: )...
Spokojnie, spokojnie. Wszechświatem i tak rządzi Wielki Bażant :mrgreen:
A ja myślałam, że Wielka Mrówka. :]
Choć wyraz "wielka" traktować tu należy jako coś w rodzaju przenośni. :mrgreen:
Awatar użytkownika
Patryk
bASyliszek
Posty: 1006
Rejestracja: 20 lis 2011, 00:47
Lokalizacja: Starogard Gdański, Londyn
Kontakt:

Re: Całowanie się

Post autor: Patryk »

Bodolsog ponoć mówi,że forum rządzi ....Winki :shock: :shock: :shock:
Winkie
AScetyk
Posty: 4640
Rejestracja: 25 sie 2011, 18:58

Re: Całowanie się

Post autor: Winkie »

Bodolsog ponoć mówi,że forum rządzi ....Winki
Bodolsog mnie nie lubi.

Wszyscy wiedzą, że forum rządzi nie kto inny, jak Pan Przypadek. :mrgreen:
Ant
BażANT
Posty: 6068
Rejestracja: 1 paź 2006, 14:26

Re: Całowanie się

Post autor: Ant »

A myślałem, że Pani Offtop :]
Czczony nie tylko w Chinach
Winkie
AScetyk
Posty: 4640
Rejestracja: 25 sie 2011, 18:58

Re: Całowanie się

Post autor: Winkie »

A myślałem, że Pani Offtop :]
To już prędzej para - Pani i Pan Offtop. W końcu równouprawnienie mamy i nie dyskryminujemy mężczyzn...

Dobra, niech coś z tematem związane bliżej będzie. Który Waszym zdaniem pocałunek filmowy jest najładniejszy?
Królik Bugs dobrze całuje... :mrgreen:
Zablokowany