Dziwna propozycja [ex. Szanty Kunice 2012]

Dla ludzi o mocnych nerwach i nadprogramowej cierpliwości, czyli flame'y i offtopy wszelkiej maści tylko tutaj!
Winkie
AScetyk
Posty: 4640
Rejestracja: 25 sie 2011, 18:58

Dziwna propozycja [ex. Szanty Kunice 2012]

Post autor: Winkie »

Tak o dziwo tylko minuta:P
Dzień Dobroci dla Pasażerów na PKP? :shock:
Czyli do Gdańska masz chyba sensowne połączenie.
:lol2: I tu się mylisz. Nie mam dobrego połączenia z Gdańskiem. Jest to zbyt długa (mimo iż liczba km nie jest jakoś oszałamiająco duża :wink: ) i droga, zwłaszcza po ostatniej podwyżce.
Z żadnym z miast wojewódzkich nie mam dobrego połączenia. :lol:

2 przesiadki... Czasem jedna kilkugodzinna potrafiła wyprowadzić człowieka z równowagi...
Winkie
AScetyk
Posty: 4640
Rejestracja: 25 sie 2011, 18:58

Re: Szanty Kunice 2012

Post autor: Winkie »

Winkie, co tak się troszczysz o moje ewentualne spotkania z Dimgrafem? :P
No widzisz, muszę go oddać w dobre ręce... :wink:
Pamiętaj Wyrwana_z_kontekstu w razie jakikolwiek problemów, np. gdyby jeść nie chciał, czy kłaść się spać - to call. Na priva. :lol:
Co z noclegiem w tej Legnicy?
To proste, wszyscy zainteresowani wbijają się na chatę, do Dimgrafa. 8) Dlatego też uprasza się wziąć ze sobą śpiwór, karimatę, kocyk i suchy prowiant. (nikt chyba nie chce "objadać" Dimgrafa?...)
Awatar użytkownika
meg
ASter
Posty: 693
Rejestracja: 24 mar 2011, 09:46

Re: Szanty Kunice 2012

Post autor: meg »

Winkie pisze: To proste, wszyscy zainteresowani wbijają się na chatę, do Dimgrafa. 8) Dlatego też uprasza się wziąć ze sobą śpiwór, karimatę, kocyk i suchy prowiant.
Oooo, super perspektywa :mrgreen:
Jesteśmy ofiarami geografii. Kulturowo, intelektualnie, uczuciowo.
Winkie
AScetyk
Posty: 4640
Rejestracja: 25 sie 2011, 18:58

Re: Szanty Kunice 2012

Post autor: Winkie »

Oooo, super perspektywa :mrgreen:
Of course. :wink: Oszczędza się na kosztach zakwaterowania - nie wiadomo czy w sezonie są w Legnicy i okolicach jakieś sensowne ceny wynajmu pokoi bądź też dostępne miejsca w schroniskach młodzieżowych/internatach.
No i nie należy zapominać o dodatkowych, ukrytych korzyściach. 24 godziny na dobę z wujkiem Dimgrafem, oraz pozostałymi ludźmi z forum. Upchnięcie jak sardynki w puszce na podłodze w dimgrafowym pokoju. :mrgreen:
ODPOWIEDZ