No tu juz przegieli chyba..

Masz ochotę pogadać o czymś innym? Oto miejsce!
Awatar użytkownika
clouds clear
golAS
Posty: 1288
Rejestracja: 4 wrz 2006, 13:36
Lokalizacja: ZIELONA GóRA

No tu juz przegieli chyba..

Post autor: clouds clear »

Awatar użytkownika
Kuba
AS gaduła
Posty: 401
Rejestracja: 8 sie 2006, 01:45
Lokalizacja: The Bronx

Re: No tu juz przegieli chyba..

Post autor: Kuba »

No, i naogląda sie jeden półgłówek z drugim takich reklam, mysli że jak tak będzie robił to jest COOL i pózniej Giertych się dziwi dlaczego w gimnazjach koledzy gwałcą 14nastoletnie koleżanki, które pózniej wieszają się na dziecięcych skakankach. W reklamowaniu takich postaw leży cały problem. Wielkim, bezosobowym firmom nie zależy na tym jaki impakt będzie miała dana reklama na społeczeństwo tylko się martwią żeby sprzedać produkt.
Ostatnio zmieniony 8 gru 2006, 21:02 przez Kuba, łącznie zmieniany 1 raz.
kot
pASibrzuch
Posty: 252
Rejestracja: 26 sie 2006, 20:31
Lokalizacja: dolnośląskie/

Re: No tu juz przegieli chyba..

Post autor: kot »

Głupia rekalama dla dziwnych ludzi :shock: :shock: :) :D :D :D . Ja po wypiciu swojego ulubionego trunku nie mam na razie takich odpałów jak ten gostek z reklamy . No ale licho nie spi nie wiadomo co człowiekowi odbije .a nuż zapisze się do baletu . :D :D :D :D Relkama ta ma podtekst seksualny , ale po wypiciu kilku piw to się mysli o wszystkim tylko nie o seksie(to przez zawarta w piwie lupulinę )
Ostatnio zmieniony 8 gru 2006, 21:08 przez kot, łącznie zmieniany 1 raz.
Ant
BażANT
Posty: 6068
Rejestracja: 1 paź 2006, 14:26

Re: No tu juz przegieli chyba..

Post autor: Ant »

Tani sh*t jak dla mnie. Nie chodzi o to, że seksualny. Po prostu beznadziejny.
Czczony nie tylko w Chinach
ewutek
kontrabAS
Posty: 600
Rejestracja: 5 wrz 2006, 12:19

Re: No tu juz przegieli chyba..

Post autor: ewutek »

kot pisze:po wypiciu kilku piw to się mysli o wszystkim tylko nie o seksie(to przez zawarta w piwie lupulinę )
Co to jest lupulina? Pierwsze słyszę :)

EDIT: OK, już wiem 8)

BTW, reklama jest raczej antyreklamą. Laski widząc gości popijających browar tej marki po prostu będą ich unikać :wink:
Awatar użytkownika
maneki neko
ciAStoholik
Posty: 306
Rejestracja: 15 wrz 2006, 21:14
Lokalizacja: Gdańsk

Re: No tu juz przegieli chyba..

Post autor: maneki neko »

zdecywodanie nie kupilabym tego piwa :/
kot
pASibrzuch
Posty: 252
Rejestracja: 26 sie 2006, 20:31
Lokalizacja: dolnośląskie/

Re: No tu juz przegieli chyba..

Post autor: kot »

ewutek pisze:
kot pisze:po wypiciu kilku piw to się mysli o wszystkim tylko nie o seksie(to przez zawarta w piwie lupulinę )
Co to jest lupulina? Pierwsze słyszę :)

EDIT: OK, już wiem 8)
BTW, reklama jest raczej antyreklamą. Laski widząc gości popijających browar tej marki po prostu będą ich unikać :wink:

Lupulina to gruczoły żywicze szyszek chmielu , stosowane przy produkcji piwa w zielarstwie i w przemyśle kosmetycznym . Ma właściwości uspokajające i obniżające popęd seksualny. (źródło Encyklopedia Interia.pl, hasło lupulina i chmiel ).W piwie jest stosowana w minimalnych ilościach i na pewno nie jest szkodliwa :D :D :D :D :D :D :D
Zgodze się z twierdzeniem , że dla większości osób będzie antyreklama , a nie reklama . :wink: :wink: :wink:
Awatar użytkownika
Kuba
AS gaduła
Posty: 401
Rejestracja: 8 sie 2006, 01:45
Lokalizacja: The Bronx

Re: No tu juz przegieli chyba..

Post autor: Kuba »

kot pisze:Lupulina ... Ma właściwości uspokajające i obniżające popęd seksualny. (źródło Encyklopedia Interia.pl, hasło lupulina i chmiel ).W piwie jest stosowana w minimalnych ilościach i na pewno nie jest szkodliwa :D :D :D :D :D :D :D
No i tutaj może leżeć problem mojej aseksualności, bo mimo to że stosowana w minimalnych ilościach może nagromadzić się jej więcej jeżeli pijesz więcej piwa. Jeżeli moj popęd jest nikły to może da niewielka dawka go doszczętnie niszczyć. :lol:

Kto tu jeszcze dużo piwa pije? Clouds Clear?
Musze przestać popijać.
Awatar użytkownika
clouds clear
golAS
Posty: 1288
Rejestracja: 4 wrz 2006, 13:36
Lokalizacja: ZIELONA GóRA

Re: No tu juz przegieli chyba..

Post autor: clouds clear »

Owszem pijam piwo bo lubię, czy dużo to nie wiem... :?

Ale zauważyłam , że niektórzy mężczyźni , wbrew nauce stają się o wiele bardziej"kochliwi" po piwku niż przed nim...
Awatar użytkownika
Kuba
AS gaduła
Posty: 401
Rejestracja: 8 sie 2006, 01:45
Lokalizacja: The Bronx

Re: No tu juz przegieli chyba..

Post autor: Kuba »

clouds clear pisze:Owszem pijam piwo bo lubię, czy dużo to nie wiem... :? Ale zauważyłam , że niektórzy mężczyźni , wbrew nauce stają się o wiele bardziej"kochliwi" po piwku niż przed nim...
No jasne że nie dużo, przecież sobie żartujemy, ale nieraz mam wrażenie że ty jenak za kołnierz nie wyleważ :wink: :)
Wydaje mi się ze wiekszość mężczyzn jest tak samo 'kochliwa' przed i po piwku tylko że po piwku większość jest bardziej śmiała. :wink:
Awatar użytkownika
clouds clear
golAS
Posty: 1288
Rejestracja: 4 wrz 2006, 13:36
Lokalizacja: ZIELONA GóRA

Re: No tu juz przegieli chyba..

Post autor: clouds clear »

Kuba pisze:
clouds clear pisze:Owszem pijam piwo bo lubię, czy dużo to nie wiem... :? Ale zauważyłam , że niektórzy mężczyźni , wbrew nauce stają się o wiele bardziej"kochliwi" po piwku niż przed nim...
No jasne że nie dużo, przecież sobie żartujemy, ale nieraz mam wrażenie że ty jenak za kołnierz nie wyleważ :wink: :)
Wydaje mi się ze wiekszość mężczyzn jest tak samo 'kochliwa' przed i po piwku tylko że po piwku większość jest bardziej śmiała. :wink:

Pozory mylą :? Ale dziękuję za opinię...(wylewasz)
Awatar użytkownika
Kuba
AS gaduła
Posty: 401
Rejestracja: 8 sie 2006, 01:45
Lokalizacja: The Bronx

Re: No tu juz przegieli chyba..

Post autor: Kuba »

przepraszam
Ant
BażANT
Posty: 6068
Rejestracja: 1 paź 2006, 14:26

Re: No tu juz przegieli chyba..

Post autor: Ant »

Kuba pisze:No jasne że nie dużo, przecież sobie żartujemy, ale nieraz mam wrażenie że ty jenak za kołnierz nie wyleważ :wink: :)
Super. Nie ma to jak kogoś oceniać jedynie na podstawie tego, co pisze na forum :roll:
Czczony nie tylko w Chinach
dis
starszASek
Posty: 36
Rejestracja: 31 gru 2006, 04:35

Re: No tu juz przegieli chyba..

Post autor: dis »

Ostatnio zmieniony 11 cze 2007, 09:44 przez dis, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Parkinson
fantAStyczny
Posty: 545
Rejestracja: 4 lut 2007, 11:19
Lokalizacja: Warszawa

Re: No tu juz przegieli chyba..

Post autor: Parkinson »

po prostu kolejna reklama a ten typek to zwykły irlancki lub szkocki browarowiec który znalazł drogę do swojego raju oglądania przez rajtuzy ba jest na tyle wielkim nieudacznikiem że dopiero po piwie stać go na to aby móc uczestniczyć w tych zajęciach a że jest pewnie napalonym prawiczkiem podkreślam napalonym to wie że po pewnej ilości alkoholu wlanego w żyłę kuśka mu nie stanie więc to jest moje wytłumaczenie sensu reklamy może troszkę wulgarne ale jak że prawdziwe.
ODPOWIEDZ