Forumowa pseudo swatka

Tutaj moderatorzy nie zaglądają. Można śmiecić do woli ;)
Awatar użytkownika
wyrwana_z_kontekstu
mASakra
Posty: 2033
Rejestracja: 12 mar 2011, 12:42

Re: Forumowa pseudo swatka

Post autor: wyrwana_z_kontekstu »

...
Ostatnio zmieniony 2 maja 2012, 06:49 przez wyrwana_z_kontekstu, łącznie zmieniany 1 raz.
Winkie
AScetyk
Posty: 4640
Rejestracja: 25 sie 2011, 18:58

Re: Forumowa pseudo swatka

Post autor: Winkie »

wyrwana_z_kontekstu pisze:
Winkie pisze:Mój nos mnie naprowadził na ten trop. :]
Samotna kotka, na zimnym, blaszanym dachu, której nikt nie che? Nikt? :shock:

A więc Philosoph kłamał... Albo też zajęty jest przez samego siebie. Podrapać go za Ciebie, Wyrwana? :wink:
Dobra robota, Watsonie!

Widzisz, ludzie nie potrafią docenić tego, co im się przytrafia, nie chcą do serca przygarnąć kotka.
Sobie poradzi i tak, chadzanie pokręconymi dróżkami opanował do szaleństwa.
Woli samotniczą swojość niż bycie CZYIMŚ popychadłem.

Philosoph to wirtualny gawędziarz. Na nic więcej z jego strony nie liczyłam i nie liczę. xD
Master! Master! :] (taki tekst z horrorów klasy B :wink: )

No tak, ale kotki mimo wszystko lubią być głaskane, noszone na rękach i gdy kuwetę maja posprzątaną. :mrgreen:
No i piece kaflowe... :kocha: Albo monitory komputerowe starego typu. :wink:

Philosoph to "książę ciemności", lękający się światła słonecznego. Czyli innymi słowy - jest fotoalergikiem. :D
Z tym gawędziarstwem (wirtualnym) to u niego nie najgorzej (zwłaszcza, że obecnie nie pisze :mrgreen: ), bardziej lękałabym się Mrówki wyłaniającej się tam gdzie zza winkla... :>
Awatar użytkownika
dimgraf
szarASek
Posty: 2628
Rejestracja: 7 sie 2011, 13:26
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Re: Forumowa pseudo swatka

Post autor: dimgraf »

gdy kuwetę maja posprzątaną.
Wykorzystujesz Mój opis kota bez zgody :P

Czyżby pseudo swatka zamiast łączyć dzieliła?
"Szczęście jest tak bardzo blisko, jeśli tego chcesz
marzeniami zbuduj przyszłość, swój własny los"
Obrazek
Awatar użytkownika
wyrwana_z_kontekstu
mASakra
Posty: 2033
Rejestracja: 12 mar 2011, 12:42

Re: Forumowa pseudo swatka

Post autor: wyrwana_z_kontekstu »

Winkie pisze: No tak, ale kotki mimo wszystko lubią być głaskane, noszone na rękach i gdy kuwetę maja posprzątaną. :mrgreen:
No i piece kaflowe... :kocha: Albo monitory komputerowe starego typu. :wink:
Koty lubią ciepełko, chłodu mrożącego nie znoszą.
Aportować na zawołanie nie będą. Warować i na smyczy chodzić nie zamierzają.
I jedzonko jak mają podane też lubią. Obrazek
Winkie
AScetyk
Posty: 4640
Rejestracja: 25 sie 2011, 18:58

Re: Forumowa pseudo swatka

Post autor: Winkie »

dimgraf pisze:
gdy kuwetę maja posprzątaną.
Wykorzystujesz Mój opis kota bez zgody :P
Ja wykorzystuję Cię najwyraźniej na wiele sposobów, Dimgrafie... :wink:
Czyżby pseudo swatka zamiast łączyć dzieliła?
Swatka upatruje też trochę szansy dla siebie. :wink:
wyrwana_z_kontekstu pisze: Koty lubią ciepełko, chłodu mrożącego nie znoszą.
Aportować na zawołanie nie będą. Warować i na smyczy chodzić nie zamierzają.
I jedzonko jak mają podane też lubią. Obrazek
Jedzonko naturalnie na czas, bo kota nikt nie waży się przecież zawieść. O ile ceni naturalny wygląd swej twarzy. :]
Może więc Philosoph poza uczuleniem na słońce, ma też uczulenie na koty? :idea:
Awatar użytkownika
Philosoph
fantAStyczny
Posty: 575
Rejestracja: 22 wrz 2009, 00:21
Lokalizacja: Starogard Gdański

Re: Forumowa pseudo swatka

Post autor: Philosoph »

Nie mam uczulenia na koty.
wyrwana_z_kontekstu pisze:Philosoph to wirtualny gawędziarz. Na nic więcej z jego strony nie liczyłam i nie liczę. xD
Gawędziarz? Ja? Taki rzeczownik nawet nie figuruje na liście tych, którymi mógłbym siebie opisać. Nie żebym miał taką listę. Ale gawędziarz? Ja? Huehuehuehue. Dobry żart. :]

Nawet nie zdążyliśmy się dobrze pobrać, a już mnie rzuciła. A tak podejrzewałem, że to były tylko jakieś typowe babskie gierki. :>
Winkie pisze:A więc Philosoph kłamał... Albo też zajęty jest przez samego siebie. Podrapać go za Ciebie, Wyrwana? :wink:
Nie kłamałem. Ale widzę, że znowu mnie podrywasz. Pewnie masz co do mnie jakieś ukryte plany.
Ant pisze:Onanistka :P
Więc Winkie jest facetem. Wydało się! :diabel:Ant
User of this number is currently dead. Resurrection in 5 minutes, please wait. * * * * Resurrection failed, please try again later.
If you have more troubles with resurrection, please contact with software developer (GodCorp®) in order to solve the problem.
Winkie
AScetyk
Posty: 4640
Rejestracja: 25 sie 2011, 18:58

Re: Forumowa pseudo swatka

Post autor: Winkie »

Philosoph pisze:
Winkie pisze:A więc Philosoph kłamał... Albo też zajęty jest przez samego siebie. Podrapać go za Ciebie, Wyrwana? :wink:
Nie kłamałem. Ale widzę, że znowu mnie podrywasz. Pewnie masz co do mnie jakieś ukryte plany.
Tak, na Syberię zaciągnąć. :] Skoroś taki gorący chłopak, to za ciepłownicze perpetuum mobile byś robił. :D
Philosoph pisze:Więc Winkie jest facetem. Wydało się! :diabel:Ant
Chcielibyście. :lol:
Awatar użytkownika
Layla
wASp
Posty: 1946
Rejestracja: 11 lut 2011, 11:06

Re: Forumowa pseudo swatka

Post autor: Layla »

Ponieważ przyszła wiosna (nazwijmy to tak), można by temat odświeżyć :P Teoretycznie pseudo swatką nie jestem, ale wpadłam na genialny pomysł. Otóż: wnikliwie analizując dyskusje na forum, wywnioskowałam, że ciekawy, aczkolwiek burzliwy związek tworzyliby... Winkie i Dimgraf :D Co wy na to? :P
- Czy to ten moment, kiedy całe moje życie przesuwa mi się przed oczami?
NIE, TEN MOMENT BYŁ PRZED CHWILĄ.
- Kiedy?
TO MOMENT POMIĘDZY PAŃSKIMI NARODZINAMI A PAŃSKIM ZGONEM.
Felixis
ASysta
Posty: 251
Rejestracja: 11 sty 2012, 15:51

Re: Forumowa pseudo swatka

Post autor: Felixis »

Ale Winkie nie chce mieć dzieci i nie może bo wtedy nie będzie już aseksualna wg jej teorii :D
Wszyscy wiedzą lepiej...
Winkie
AScetyk
Posty: 4640
Rejestracja: 25 sie 2011, 18:58

Re: Forumowa pseudo swatka

Post autor: Winkie »

Felixis pisze:Ale Winkie nie chce mieć dzieci i nie może bo wtedy nie będzie już aseksualna wg jej teorii :D
Ja nie byłabym zainteresowana Dimgrafem nawet jeśli byłabym zarówno seksualna, prorodzinna i skłonna przy tym uprawiać seks jedynie (czy tam głównie) w celu zapłodnienia. Ale, że jestem sobą to oddaję chłopaka wam dziewczyny. Pocieszcie się - która chętna? Może Ty, Layla? Widać, że Dimgraf Cię pociąga. Nawet coś już was łączy - i ta zieleń twarzowa i pełniona funkcja. Równy status społeczny (bynajmniej na forum), to początek Nowej Ery. Tylko nie tłum swych emocji. :D
Awatar użytkownika
urtika
sASanka
Posty: 2427
Rejestracja: 27 maja 2008, 21:06

Re: Forumowa pseudo swatka

Post autor: urtika »

Layla kotów nie lubi, więc nie pasowałaby do Dimgrafa. Dim natomiast nie lubi tańczyć. Kiepskie z was swatki :P
A zresztą Dimgraf już się tam sam wyswata w swoim czasie.
Quirkyalone
Awatar użytkownika
Layla
wASp
Posty: 1946
Rejestracja: 11 lut 2011, 11:06

Re: Forumowa pseudo swatka

Post autor: Layla »

Winkie, nawet nie wiesz jak ja podziwiam Twoją zdolność "logicznego" myślenia :mrgreen: Do tego jak by to wyglądało, swatka która sama się swata :P
- Czy to ten moment, kiedy całe moje życie przesuwa mi się przed oczami?
NIE, TEN MOMENT BYŁ PRZED CHWILĄ.
- Kiedy?
TO MOMENT POMIĘDZY PAŃSKIMI NARODZINAMI A PAŃSKIM ZGONEM.
Winkie
AScetyk
Posty: 4640
Rejestracja: 25 sie 2011, 18:58

Re: Forumowa pseudo swatka

Post autor: Winkie »

A od kiedy to ludzie dobierają się w pary "logicznie"? :lol: Jak to stara mądrość ludowa rzecze: przeciwieństwa się przyciągają, a więc cóż z tego, że ona kotów nie lubi - wyrzucić je na dwór można, cóż z tego, że on tańczyć nie potrafi - ona nauczyć może. Grunt, aby ona spełniała jego warunek - czyli prorodzinna była, najlepiej model 2 + 3 metodą naturalną.
Layla pisze:Do tego jak by to wyglądało, swatka która sama się swata
Swatka jest tu funkcją rotacyjną, czyli kto pierwszy ten lepszy. Na upartego to taką "Główną Pseudoswatką", a dokładniej "Głównym Pseudoswatem" powinien być Philosoph, założyciel tego tematu. :wink:
Awatar użytkownika
Layla
wASp
Posty: 1946
Rejestracja: 11 lut 2011, 11:06

Re: Forumowa pseudo swatka

Post autor: Layla »

Winkie, ja jestem bardzo prorodzinna :P Kocham dzieci. Jak śpią i jak nie są moje. Aha, i jak nie muszę ich oglądać :P No niestety ja odpadam :P
- Czy to ten moment, kiedy całe moje życie przesuwa mi się przed oczami?
NIE, TEN MOMENT BYŁ PRZED CHWILĄ.
- Kiedy?
TO MOMENT POMIĘDZY PAŃSKIMI NARODZINAMI A PAŃSKIM ZGONEM.
Winkie
AScetyk
Posty: 4640
Rejestracja: 25 sie 2011, 18:58

Re: Forumowa pseudo swatka

Post autor: Winkie »

Toż to strata niepowetowana, tym bardziej, że sam zainteresowany deklaruje chęć "poświęcania się", skłonny jest do altruizmu i bezinteresowności w związku. Toteż należałoby biedakowi pomóc, bo jedynie kot teraz za poduszkę mu służy - zamiast kobiecego ramienia (tak jakby... :roll: ), widać jak więdnie... aż pozieleniał z zazdrości. Do tego w tym kartonie pewno ogrzewania nie ma, a noce chłodne są jeszcze...
ODPOWIEDZ