pomoc asów pilnie potrzebna:)

Jeśli masz pytanie i znikąd odpowiedzi, zwróć się do nas
anna_strzelczak
gimnASjalista
Posty: 17
Rejestracja: 10 sty 2012, 15:37

pomoc asów pilnie potrzebna:)

Post autor: anna_strzelczak »

Hej

Pisałam już kiedyś na forum - mam na imię Anka i jestem psychologiem (wtedy jeszcze nie byłam) obecnie na studiach doktoranckich. Chciałabym przeprowadzić badania wśród asów, oczywiście anonimowe gdyż jak wiecie temat ten jest dość nowy w psychologii i właściwie brak jakichkolwiek danych. Badania te zapewne staną się częścią mojej pracy doktorskiej. Chciałabym Was zapytać czy bylibyście chętni i poprosić przy okazji o udział w badaniu. Jeśli chodzi o to jak wyglądałoby takie badania - to zapewne miałoby postać kwestionariusza w którym ocenialibyście na skali na ile zgadzacie się z danym twierdzeniem. Myślę, że tematyka będzie dotyczyć zazdrości o partnera (jeśli go posiadacie) i miłosci.
Moim marzeniem jest także przeprowadzenie eksperymentu w Instytucie Psychologii UJ w Krakowie przy pomocy komputera itp., ale szczegóły długo by omawiać. Zdaje sobie jednak sprawę, że nie każdy chce uczestniczyć w badaniu, nie każdy ma możliwość dojazdu do Krakowa etc. dlatego najpierw zdecydowałam się na formę kwestionariusza - prawdopodobnie zawieszonego na którejś platformie w necie do której dostęp będę mieć tylko ja (wyniki).
Ja wysłałabym Wam adres do ankiety i prosiłabym o jej wypełnienie. Gdyby ktoś zdecydował się udzielić mi ponadto krótkiego wywiadu tak abym ewentualnie miała więcej danych to bardzo BARDZO bym była wdzięczna.
Problem z jakim na pewno będę się borykać to to, że część z Was określa się mianem asów ale być może spełniacie kryteria zaburzeń seksualnych dlatego do kwestionariusza o zazdrości czy miłości będzie dołączony także inny kwestionariusz, który dostarczy mi odpowiednich danych.
Wiem ze cala ta procedura wydaje się skomplikowana, ale generalnie osobom, które zdecydują się mi pomóc prześlę link do badań - gdzie będą 3 kwestionariusze (albo 2) i ANONIMOWO uzupełnią je, a zajmie to myślę nie więcej niż 15-20 min. Bardzo DZIĘKUJĘ za pomoc i proszę o udział w badaniu, po opracowaniu wyników oczywiście przedstawię je na forum.

mój adres mailowy:

anuk.s@wp.pl
anna.strzelczak@uj.edu.pl

chętne osoby proszę o kontakt

pozdrawiam

Anka
Nadia__
pASibrzuch
Posty: 243
Rejestracja: 25 lut 2010, 12:01

Re: pomoc asów pilnie potrzebna:)

Post autor: Nadia__ »

Może postaraj się o pieniądze na to późniejsze badanie, żeby opłacać ludziom przejazd w tę i z powrotem. Ja mogę się dać przebadać od stóp do głów, ale nie dopłacę za to z własnej kieszeni. Generalnie Cię rozumiem, sama chciałam robić z aseksualizmu doktorat, ale stwierdziłam, że to zbyt trudne ze względu na ograniczoną liczebność badanej grupy - jak się bada fizjologię i morfologię, to trudno wieźć świeżo pobraną krew z Gdańska do Wrocławia. Może kiedyś postaram się o grant :roll:
Ostatnio zmieniony 17 sty 2012, 21:31 przez Nadia__, łącznie zmieniany 1 raz.
anna_strzelczak
gimnASjalista
Posty: 17
Rejestracja: 10 sty 2012, 15:37

Re: pomoc asów pilnie potrzebna:)

Post autor: anna_strzelczak »

no ja myślę ze na pewno się postaram, albo w końcu wyłożę własną kasę, ale w tym momencie nie mam takiej możliwości niestety:/ natomiast badanie przez net jest wygodniejsze i zajmie po opracowaniu kwestionariusza jakieś 15 min góra.

a ze tak zapytam z ciekawości, tez jakieś badania prowadzisz?:) zawsze chętnie nawiąże współpracę międzyuczelniana:) ja generalnie wokół seksuologii się poruszam
Awatar użytkownika
meg
ASter
Posty: 693
Rejestracja: 24 mar 2011, 09:46

Re: pomoc asów pilnie potrzebna:)

Post autor: meg »

Ja bardzo chętnie pomogę, jeśli się nadam :D Zaraz ślę maila :wink:
Jesteśmy ofiarami geografii. Kulturowo, intelektualnie, uczuciowo.
Awatar użytkownika
dimgraf
szarASek
Posty: 2628
Rejestracja: 7 sie 2011, 13:26
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Re: pomoc asów pilnie potrzebna:)

Post autor: dimgraf »

Mam podobne zdanie jak Nadia. Jeśli opłacisz koszty podróży i pobytu możesz przeprowadzić ze mną wywiad. Ewentualnie możesz przyjechać na wywiad do mnie :P
"Szczęście jest tak bardzo blisko, jeśli tego chcesz
marzeniami zbuduj przyszłość, swój własny los"
Obrazek
Awatar użytkownika
Layla
wASp
Posty: 1946
Rejestracja: 11 lut 2011, 11:06

Re: pomoc asów pilnie potrzebna:)

Post autor: Layla »

Ja tam mogę wypełnić jakieś ankiety, czy co to tam jest, ale na badania nie pojadę, nawet jak ktoś za dojazd zapłaci.
- Czy to ten moment, kiedy całe moje życie przesuwa mi się przed oczami?
NIE, TEN MOMENT BYŁ PRZED CHWILĄ.
- Kiedy?
TO MOMENT POMIĘDZY PAŃSKIMI NARODZINAMI A PAŃSKIM ZGONEM.
Awatar użytkownika
Patryk
bASyliszek
Posty: 1006
Rejestracja: 20 lis 2011, 00:47
Lokalizacja: Starogard Gdański, Londyn
Kontakt:

Re: pomoc asów pilnie potrzebna:)

Post autor: Patryk »

Na ankietę również się piszę.
anna_strzelczak
gimnASjalista
Posty: 17
Rejestracja: 10 sty 2012, 15:37

Re: pomoc asów pilnie potrzebna:)

Post autor: anna_strzelczak »

To jeszcze z mojej strony - wypelnienie ankiety ktora zamieszcze w necie nie zobowiązuje do ZADNYCH badan w przyszlosci jakie planuje :) to zupelnie odrebne badanie, bardzo krótkie, bez pytan otwartych. jak tylko zamieszcze kwestionariusz odpiszę wszytskim osobom, ktore sie do mnie zglosily i zglaszaja:) i przesle im link

DZIEKUJE

ANKA
Awatar użytkownika
Justys245
kASkada
Posty: 521
Rejestracja: 25 lip 2010, 08:16
Lokalizacja: Kraków

Re: pomoc asów pilnie potrzebna:)

Post autor: Justys245 »

Ja tez mogę wypełnić ankietę :)
petite-noire
młodASek
Posty: 21
Rejestracja: 4 sty 2012, 11:48

Re: pomoc asów pilnie potrzebna:)

Post autor: petite-noire »

O, to ja też się zgłoszę po ankietę :)
Awatar użytkownika
chochol
pASsé
Posty: 1965
Rejestracja: 15 wrz 2011, 10:22
Lokalizacja: 49º06’17’’N 22º39’02’’E / 50º02’01’’N 22º00’17’’E

Re: pomoc asów pilnie potrzebna:)

Post autor: chochol »

Również wypełnię ankietę. Aż mnie ciekawią wyniki.
"Serce czyste i otwarte, w dobrą zmienia trefną kartę"

"chochoł = feminoasozołza"
Awatar użytkownika
holliza
ciAStoholik
Posty: 398
Rejestracja: 20 maja 2010, 14:12
Lokalizacja: Śląsk

Re: pomoc asów pilnie potrzebna:)

Post autor: holliza »

Ankietę chętnie wypełnię :)
"Jest na świecie taki rodzaj smutku, którego nie można wyrazić łzami. Nie można go nikomu wytłumaczyć. Nie mogąc przybrać żadnego kształtu, osiada ciasno na dnie serca jak śnieg podczas bezwietrznej nocy."
Awatar użytkownika
matnia
mASełko
Posty: 125
Rejestracja: 23 sty 2011, 16:55
Lokalizacja: CT

Re: pomoc asów pilnie potrzebna:)

Post autor: matnia »

Ja również o ankietę poproszę :)
"Człowiekowi wydaje się, że jest gigantem, a jest ***."
Awatar użytkownika
wyrwana_z_kontekstu
mASakra
Posty: 2033
Rejestracja: 12 mar 2011, 12:42

Re: pomoc asów pilnie potrzebna:)

Post autor: wyrwana_z_kontekstu »

...
Ostatnio zmieniony 2 maja 2012, 05:30 przez wyrwana_z_kontekstu, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
dimgraf
szarASek
Posty: 2628
Rejestracja: 7 sie 2011, 13:26
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Re: pomoc asów pilnie potrzebna:)

Post autor: dimgraf »

To może nie koniecznie anonimowa ankieta? Ja właściwie też byłbym ciekaw twoich wniosków.
"Szczęście jest tak bardzo blisko, jeśli tego chcesz
marzeniami zbuduj przyszłość, swój własny los"
Obrazek
ODPOWIEDZ