DD TVN

Ogłoszenia o wywiadach, artykułach, książkach, filmach... Znajdziesz coś? Podziel się.
Awatar użytkownika
dimgraf
szarASek
Posty: 2628
Rejestracja: 7 sie 2011, 13:26
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Re: DD TVN

Post autor: dimgraf »

Właściwie z tego co słyszałem od niektórych starszych użytkowników to wiele osób które tu dobrało się w pary przestało tu zaglądać, a szkoda.
"Szczęście jest tak bardzo blisko, jeśli tego chcesz
marzeniami zbuduj przyszłość, swój własny los"
Obrazek
Awatar użytkownika
cube
mASełko
Posty: 104
Rejestracja: 17 gru 2011, 22:26
Lokalizacja: z wielkopolski

Re: DD TVN

Post autor: cube »

nigdy bym nie podejrzewał gazet takich jak "Poradnik domowy" o wiarygodne opinie psychologiczne a tu proszę...
www.pustamiska.pl
jedno kliknięcie to garść karmy dla zwierzaków ze schronisk
Awatar użytkownika
jaśmina
starszASek
Posty: 32
Rejestracja: 18 sty 2012, 10:43

Re: DD TVN

Post autor: jaśmina »

Nie ma zatem potrzeby leczyć tych ludzi, bo nie są chorzy, tylko inni.
I tyle w temacie :)
Do twardego stąpania po ziemi nie nadają się buty z miekką podeszwą
Nadia__
pASibrzuch
Posty: 243
Rejestracja: 25 lut 2010, 12:01

Re: DD TVN

Post autor: Nadia__ »

Matko, normalnie jedyny seksuolog w Warszawie - Andrzej Depko. TVN wiecznie zaprasza tylko jego. Właśnie obejrzałam jakiś stary fragment, gdzie pan Depko mówi "dzieci biegają nago po dworzU" :P
Winkie
AScetyk
Posty: 4640
Rejestracja: 25 sie 2011, 18:58

Re: DD TVN

Post autor: Winkie »

Może i nie jedyny, lecz pewnie jedyny z wystarczającym zacięciem aby głosić swe teorie jako powszechnie obowiązujące Dogmaty Nauki.
Nadia__ pisze:Właśnie obejrzałam jakiś stary fragment, gdzie pan Depko mówi "dzieci biegają nago po dworzU" :P
W zimie też? :]
Awatar użytkownika
Toothy
starszASek
Posty: 34
Rejestracja: 7 lut 2013, 17:18
Lokalizacja: Śląsk

Re: DD TVN

Post autor: Toothy »

Dziś rano włączyłam sobie z nudy telewizor i trafiłam przypadkien na TVN. Coś mnie tknęło żeby zatrzymać się przy nim na sekundkę. Akurat w tym momencie zaczął się temat o aseksualizmie. Wystraszyłam się że znów padną stereotypowe hasła. Wywiad z panią seksuolog. Oceńcie sami.

http://dziendobry.tvn.pl/wideo,2064,n/a ... 78572.html
SpokoKrystyna
przedszkolASek
Posty: 5
Rejestracja: 8 lut 2013, 16:53

Re: DD TVN

Post autor: SpokoKrystyna »

Ostatnimi czasy temat aseksualizmu robi się modny i porusza go coraz więcej mediów. Zastanawiam się skąd tutaj panuje taka ogólna niechęć do wszystkich informacji na ten temat? Przypuszczam, że wynika to ze sposobu przedstawienia tego problemu, więc jeśli tak jest to dlaczego nie chcecie zacząć sami o sobie mówić poza forum?
Przecież to nie jest tak, ze ktoś powie jestem alfą i omega i wiem wszystko o aseksualizmie bo jestem seksuologiem:) Dlatego też raz jeszcze zachęcam Was do większej otwartości.
migel
ciAStoholik
Posty: 349
Rejestracja: 8 sty 2013, 16:28

Re: DD TVN

Post autor: migel »

SpokoKrystyna pisze:(...) Przypuszczam, że wynika to ze sposobu przedstawienia tego problemu, więc jeśli tak jest to dlaczego nie chcecie zacząć sami o sobie mówić poza forum?
Bo media kłamią i przeinaczają fakty. Ja powiem "lubię kotki" a w wywiadzie będzie "Pan X lubi pieski". Więc lepiej się spotkać w swoim "asowatym gronie" albo ośmielić się na jakiś wywiad i liczyć się z tym, że fakty najprawdopodobniej zostaną zmienione.
SpokoKrystyna
przedszkolASek
Posty: 5
Rejestracja: 8 lut 2013, 16:53

Re: DD TVN

Post autor: SpokoKrystyna »

Myślę, że kłamstwo jako takie to ostre słowo. Może prędzej inna interpretacja rzeczywistości? A każdy ma prawo do swojej własnej interpretacji świata, która zazwyczaj jest różna i stad wiele konfliktów, nieporozumień i innych tego typu sytuacji. Myślę, że jedynym rozwiązaniem aby zmienić ta sytuację jest Wasz wspólny głos w Waszej sprawie. Inaczej ciągle aseksualizm będzie czymś z pogranicza ciekawostki i zaburzenia. A z tego co wiem to tak nie jest. I tą normalność jakoś trzeba pokazać? Nie macie takiej potrzeby?
migel
ciAStoholik
Posty: 349
Rejestracja: 8 sty 2013, 16:28

Re: DD TVN

Post autor: migel »

SpokoKrystyna pisze:Myślę, że kłamstwo jako takie to ostre słowo. Może prędzej inna interpretacja rzeczywistości? A każdy ma prawo do swojej własnej interpretacji świata, która zazwyczaj jest różna i stad wiele konfliktów, nieporozumień i innych tego typu sytuacji. Myślę, że jedynym rozwiązaniem aby zmienić ta sytuację jest Wasz wspólny głos w Waszej sprawie. Inaczej ciągle aseksualizm będzie czymś z pogranicza ciekawostki i zaburzenia. A z tego co wiem to tak nie jest. I tą normalność jakoś trzeba pokazać? Nie macie takiej potrzeby?
Kłamstwo czy "inna interpretacja rzeczywistości" - nieważne jak to nazwiesz, ale chodzi o to że taka interpretacja rzeczywistości moze też działać na szkodę ASom czyli być w mniejszym czy większym stopniu równoważne z kłamstwem. A przydałoby się ujawnić, ale raczej nie uda się zorganizować jakiejś parady czy Bóg wie co jeszcze. Choćby po to, żeby ludzi uświadomić i przestali lekceważyć aseksualność "bo przejdzie", "bo jesteś za młody/młoda" itp. itd. A takie media jak TVN, TVP itp. mogą skłamać. Najlepiej zrobić coś "samemu". Zresztą sam nie wiem, czekam na opinie innych :D
Awatar użytkownika
wyrwana_z_kontekstu
mASakra
Posty: 2033
Rejestracja: 12 mar 2011, 12:42

Re: DD TVN

Post autor: wyrwana_z_kontekstu »

.
Ostatnio zmieniony 1 sty 2014, 19:28 przez wyrwana_z_kontekstu, łącznie zmieniany 1 raz.
Nadia__
pASibrzuch
Posty: 243
Rejestracja: 25 lut 2010, 12:01

Re: DD TVN

Post autor: Nadia__ »

Toothy pisze:Dziś rano włączyłam sobie z nudy telewizor i trafiłam przypadkien na TVN. Coś mnie tknęło żeby zatrzymać się przy nim na sekundkę. Akurat w tym momencie zaczął się temat o aseksualizmie. Wystraszyłam się że znów padną stereotypowe hasła. Wywiad z panią seksuolog. Oceńcie sami.

http://dziendobry.tvn.pl/wideo,2064,n/a ... 78572.html
Oceniam bardzo pozytywnie :-) Życzyłabym sobie, żeby jako eksperta od seksuologii częściej zapraszano tę panią niż przemycającego swoje własne poglądy, nie zawsze logicznie argumentowane, pana Depko.
panna_x
ASoholik
Posty: 1712
Rejestracja: 9 sty 2013, 13:20

Re: DD TVN

Post autor: panna_x »

Też oceniam dobrze.
Lulu
gimnASjalista
Posty: 17
Rejestracja: 1 mar 2013, 21:05
Lokalizacja: Wrocław

Re: DD TVN

Post autor: Lulu »

Wszystko fajnie, tylko nadal bardzo ogólnikowo. A co z "podkategoriami"? Może to wynika z mojego podejścia do szufladkowania kogokolwiek i czegokolwiek, ale przecież nie wszystko jest jednolicie czarne czy białe. Mam tu na myśli oczywiście Gray-A.
Nadia__
pASibrzuch
Posty: 243
Rejestracja: 25 lut 2010, 12:01

Re: DD TVN

Post autor: Nadia__ »

Bo to program śniadaniowy, a nie sympozjum naukowe o kontrowersjach związanych z systematyką aseksualnych... Myślisz, że przeciętnego widza TVN po raz pierwszy słyszącego a aseksualizmie obchodzi rozdrabnianie na demi, semi i co tam jeszcze, do których to podkategorii zalicza się po ułamku promila ludzkości?
ODPOWIEDZ