Dzisiaj ja witam wszystkich

Każdy nowy użytkownik musi się wpisać! No dobra, to tylko żart, ale przedstawcie się. :)
MAJ'72
gimnASjalista
Posty: 18
Rejestracja: 14 mar 2012, 13:26

Dzisiaj ja witam wszystkich

Post autor: MAJ'72 »

Zdążyłam się tylko pobieżnie rozejrzeć, ale już wiem, że trafiło tu kilka osób po niezbyt dobrze przyjętym artykule w Newsweeku. To tak jak ja :D I bardzo się z tego cieszę! Na razie o sobie napiszę krótko, może z czasem więcej, dużo więcej... Niektórych to zdziwi, niektórych może oburzy, że tu jestem, ale tak - osoba aseksualna to ja, chociaż od 12 lat mam męża (który cały czas nazywa mnie dziewicą) i dwoje dzieci w wieku przedszkolnym. W tym roku kończę 40 lat. Mieszkam kilka kilometrów od morza. Pracuję w budżetówce.
Pozdrawiam wszystkich!
Monika
Winkie
AScetyk
Posty: 4640
Rejestracja: 25 sie 2011, 18:58

Re: Dzisiaj ja witam wszystkich

Post autor: Winkie »

Witaj. :) Powiat gryfiński, kamieński? Okolice Gryfina, Kamienia Pomorskiego, Międzyzdrojów? :)
Awatar użytkownika
Layla
wASp
Posty: 1946
Rejestracja: 11 lut 2011, 11:06

Re: Dzisiaj ja witam wszystkich

Post autor: Layla »

Witaj Moniko :) Ciasteczko na powitanie :ciasto:
- Czy to ten moment, kiedy całe moje życie przesuwa mi się przed oczami?
NIE, TEN MOMENT BYŁ PRZED CHWILĄ.
- Kiedy?
TO MOMENT POMIĘDZY PAŃSKIMI NARODZINAMI A PAŃSKIM ZGONEM.
Felixis
ASysta
Posty: 251
Rejestracja: 11 sty 2012, 15:51

Re: Dzisiaj ja witam wszystkich

Post autor: Felixis »

Witaj wśród swoich :)
Wszyscy wiedzą lepiej...
Awatar użytkownika
dimgraf
szarASek
Posty: 2628
Rejestracja: 7 sie 2011, 13:26
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Re: Dzisiaj ja witam wszystkich

Post autor: dimgraf »

Witaj :ciasto:
"Szczęście jest tak bardzo blisko, jeśli tego chcesz
marzeniami zbuduj przyszłość, swój własny los"
Obrazek
MAJ'72
gimnASjalista
Posty: 18
Rejestracja: 14 mar 2012, 13:26

Re: Dzisiaj ja witam wszystkich

Post autor: MAJ'72 »

Kamieński :D
lauder
gimnASjalista
Posty: 16
Rejestracja: 11 mar 2012, 19:37

Re: Dzisiaj ja witam wszystkich

Post autor: lauder »

Cześć Monika!
Dzieli nas cała Polska jak długa :D, ale łączy wiek, budżetówka i Neewsweek, co zresztą już tu zauważono :D
Awatar użytkownika
Mohammed
zASpany krASnoludek
Posty: 174
Rejestracja: 27 sty 2012, 22:31
Lokalizacja: Grudziądz
Kontakt:

Re: Dzisiaj ja witam wszystkich

Post autor: Mohammed »

Serdecznie witamy na forum!
Non Omnis Moriar

Obrazek
Awatar użytkownika
meg
ASter
Posty: 693
Rejestracja: 24 mar 2011, 09:46

Re: Dzisiaj ja witam wszystkich

Post autor: meg »

Witaj MAJ'72 :kawa: :ciasto: :ciasto:

P.S. No proszę jaki ten Newsweek popularny :D Cz mąż też czytał już artykuł? :wink:
Jesteśmy ofiarami geografii. Kulturowo, intelektualnie, uczuciowo.
MAJ'72
gimnASjalista
Posty: 18
Rejestracja: 14 mar 2012, 13:26

Re: Dzisiaj ja witam wszystkich

Post autor: MAJ'72 »

To Newsweek z pracy, bo mamy prenumeratę, ale mam zrobione ksero artykułu. Też leży w pracy. Nie czytał, ale dojrzewam, żeby mu dać. Tylko znowu będą komentarze w stylu "no i masz już wytłumaczenie, żeby się nie bzykać", a ja tego nie znoszę!!
lauder
gimnASjalista
Posty: 16
Rejestracja: 11 mar 2012, 19:37

Re: Dzisiaj ja witam wszystkich

Post autor: lauder »

Monia, a długo jesteś już mężatką?
Awatar użytkownika
urtika
sASanka
Posty: 2427
Rejestracja: 27 maja 2008, 21:06

Re: Dzisiaj ja witam wszystkich

Post autor: urtika »

Ja co prawda nie Monia, ale odpowiem: od 12 lat. :P :D
Quirkyalone
lauder
gimnASjalista
Posty: 16
Rejestracja: 11 mar 2012, 19:37

Re: Dzisiaj ja witam wszystkich

Post autor: lauder »

urtika pisze:Ja co prawda nie Monia, ale odpowiem: od 12 lat. :P :D
To pytanie, może też być kierowane do Ciebie, urtika :)
Jak mąż znosi, że jesteś ASem, albo jak Ty znosisz, że on nim nie jest? Da się to jakoś pogodzić i być małżeństwem?
Awatar użytkownika
urtika
sASanka
Posty: 2427
Rejestracja: 27 maja 2008, 21:06

Re: Dzisiaj ja witam wszystkich

Post autor: urtika »

To Monika jest zamężna od 12 lat. :) Ja nie mam małżeństwa na koncie.
A co do pytania, zniosłabym faceta o niskim poziomie libido. Natomiast o wysokim to absolutnie nie. Z tym że ja nie jestem 100% AS, więc to trochę inna sprawa. Ale jest tu wiele osób, których związki, niekoniecznie te małżeńskie, rozpadły się z powodu seksu. Jest też na forum wątek na temat par AS + S.
Quirkyalone
MAJ'72
gimnASjalista
Posty: 18
Rejestracja: 14 mar 2012, 13:26

Re: Dzisiaj ja witam wszystkich

Post autor: MAJ'72 »

Hej! Wiesz, to długi temat... 12-letni :) przynajmniej. A ja od bardzo bardzo niedawna wiem, że jestem AS-em. O tym, że coś jest ze mną nie tak pomyślałam przy pierwszym facecie, którego pokochałam. Miałam wtedy 20 lat. Przez dwa lata związku żadnego seksu w wydaniu tradycyjnym. Ponieważ się rozstaliśmy i długo byłam sama, to o tym nie myślałam. Swojego obecnego męża poznałam jak miałam 26 lat i wtedy się zaczęło. On cierpliwie czekał do ślubu, bo jestem osobą wierzącą, więc, że dziewica i tak dalej... A ja myślałam, że w końcu przyjdzie mi ochota. Nie przyszła. Dziewicą przestałam być 3 lata po ślubie w gabinecie ginekologa-seksuologa w narkozie zastrzykowej. Ile ja lekarzy odwiedziłam! A ile zaliczyliśmy kłótni i to naprawdę ostrych, nie zliczę. Mój mąż do dzisiaj nie potrafi pojąć, że ja po prostu nie mam takich potrzeb. Zawsze myślałam, że gdybym trafiła do seksuologa z prawdziwego zdarzenia, to coś by w tym temacie zrobił, a ja mieszkam na zadupiu i do seksuologa mam set kilometrów. Nie da się przejść terapii na odległość. 3,5 roku po ślubie zlitowała się nad nami jedna z lekarek, wynajęliśmy pokój w hotelu, dostałam jakieś zastrzyki (przeciwbólowe, ogłupiające) i zrobiliśmy to pierwszy raz i to było na tyle. 4 lata po ślubie trafiłam na kolejną lekarkę. Kazała się wziąć w garść, mężowi robić pewne rzeczy :) i tym sposobem bez żadnych uniesień i przyjemności po 5 latach małżeństwa zostałam mamą po raz pierwszy. Tylko to mnie motywowało do jakiś starań. I tak po kolejnych 3 latach przyszło na świat drugie dziecko. No i straciłam motywację, bo więcej dzieci nie chcę (wiek już nie ten). Zresztą do czego tu mieć motywację, skoro seks mógłby dla mnie nie istnieć. Mobilizuję się tak zupełnie kilka razy do roku, poza tym załatwiamy to w inny sposób :) i jakoś leci, chociaż docinki słyszę codziennie. Jednak odkąd mamy dzieci nie pokłóciliśmy się ostro ani razu i to jest na plus. Zresztą u nas właściwie tylko temat współżycia jest drażliwy. Poza tym spoko. A i zauważyłam, że w porównaniu z początkami małżeństwa nie chce mu się tak często jak kiedyś, za to jest bardziej zgryźliwy.
Były takie momenty w moim życiu, że myślałam, że powinnam wyjść za mąż za geja. Byłabym dla niego przykrywką (gdyby chciał) jeśli chodzi o rodzinę czy znajomych, miałby swoje życie, a mnie nikt by nagabywał i już. Tyle, że nie miałabym własnych dzieci, a to osobny temat i nie na to forum. Jak już pisałam w innym wątku, dzisiaj prawdopodobnie podjęłabym inne decyzje, ale jest jak jest.
ODPOWIEDZ