Konnichiwa!

Każdy nowy użytkownik musi się wpisać! No dobra, to tylko żart, ale przedstawcie się. :)
Zoey
młodASek
Posty: 25
Rejestracja: 3 kwie 2012, 15:22

Konnichiwa!

Post autor: Zoey »

Witam asów, nieasów, demi-gray'ów, oraz wszelkich innych forumowiczów najrozmaitszej maści, których nie jestem w stanie wyraźnie zaklasyfikować z powodu nieznajomości różnych odcieni szarości, a nade wszystko wrodzonej niechęci do etykietowania. :D No i postępującej demencji, która nieco spowalnia zdolność ogarnięcia szybko postępujących zmian w terminologii "asowej". Ale to nieistotne, bo cieszę się, że odnalazłam to forum, i po naprawdę dłuuugim czasie niezdrowego podglądactwa (a pamiętam użytkowników od dłuższego już czasu nie udzielających się na forum, jak: Agnieszka, Piorun, Magda, Parkinson, Urania, Ernest, Keri i wiele, wiele innych postaci, z których każda jest dla mnie unikalną osobowością, chociaż niestety nie poznaną przeze mnie osobiście) zdecydowałam się zarejestrować. Dodam, że zarejestrowałam się już jakiś czas temu, ale jako że straszna ze mnie pierdoła, dopiero niedawno odkryłam że moje konto jest jednak aktywne. :oops: Uważam się za askę w klasycznym tego słowa znaczeniu, i chyba zawsze nią byłam. Jednak nie zamierzam polemizować z kimkolwiek kto uważa że "asowatość" jako taka nie istnieje, że jest przejawem czegoś innego, ponieważ akurat pod tym względem (wyjątkowo!) czuję się dobrze sama ze sobą, więc po co to zmieniać? Po prostu chciałam włączyć się w zbiorowość asów, którą na podstawie lektury tego forum uważam za dość wyjątkową, bez względu na to, czy tworzące ją osoby są tutaj przejściowo czy też permanentnie.
Jeśli o mnie chodzi, to z zawodu wyuczonego jestem biologiem, ale jako że miałam w życiu (zwłaszcza w okresie obejmującym tzw. najlepsze lata 8) ) pewien poślizg - o czym może napiszę więcej, jak się już trochę tu zadomowię - obecnie wciąż intensywnie pracuję nad zdobyciem doświadczenia, i pomimo sędziwego wieku 31 lat, wciąż jestem na etapie poszukiwania powołania, w sensie zawodowym. Ostatnio interesuję się szczególnie biologią ewolucyjną, i być może z tą dziedzina zwiążę swoją przyszłość. Jestem racjonalistką, ale pociąga mnie też to co tajemnicze i niezbadane. Kocham koty, nietoperze, noc, wiosnę, jazdę na rolkach do utraty tchu, pływanie, kuchnię wegetariańską i kawę. Jak również książki (różne) i muzykę (szeroki zakres tolerancji, wszystkie dźwięki, które z niezrozumiałych dla mnie powodów poruszają coś w mojej duszy, bez względu na ich przynależność gatunkową). Nie znoszę tego, że obecnie cierpię na chroniczny brak czasu, m.in. żeby pisać więcej na forum.
To może tyle o mnie na razie. Dobranoc wszystkim i smacznego :ciasto: - ja stawiam, chociaż może trochę nie pora na ciasto. No ale w końcu nie co dzień człowiek po raz pierwszy pisze na forum. :wink:
Awatar użytkownika
Wicherek
przytulAS
Posty: 774
Rejestracja: 1 wrz 2010, 06:56
Lokalizacja: Pyrlandia

Re: Konnichiwa!

Post autor: Wicherek »

Witaj! :)
Fajnie, że napisałaś tak dużo o sobie. Pewnie będziesz jedną z aktywniejszych użytkowniczek.
Życzę miłego czasu spędzonego na forum i poznania ciekawych użytkowników.
A na śniadanie ciacho dla Ciebie :ciasto:
<< Free hugs >> << Free hugs >> << Free hugs >>
Awatar użytkownika
wyrwana_z_kontekstu
mASakra
Posty: 2033
Rejestracja: 12 mar 2011, 12:42

Re: Konnichiwa!

Post autor: wyrwana_z_kontekstu »

.
Ostatnio zmieniony 22 gru 2013, 12:32 przez wyrwana_z_kontekstu, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
meg
ASter
Posty: 693
Rejestracja: 24 mar 2011, 09:46

Re: Konnichiwa!

Post autor: meg »

Witaj Zoey!

Pyszne Twoje ciacho, mimo, że wczorajsze :P

Dla Ciebie kawka, którą tak lubisz :kawa: , kota bym też dorzuciła ale nie mam jak :wink:
Jesteśmy ofiarami geografii. Kulturowo, intelektualnie, uczuciowo.
Awatar użytkownika
dimgraf
szarASek
Posty: 2628
Rejestracja: 7 sie 2011, 13:26
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Re: Konnichiwa!

Post autor: dimgraf »

Wicherek pisze:Pewnie będziesz jedną z aktywniejszych użytkowniczek.
Mam nadzieje, że będzie jak mówi Wicherek :D

Witaj :cake:
"Szczęście jest tak bardzo blisko, jeśli tego chcesz
marzeniami zbuduj przyszłość, swój własny los"
Obrazek
Awatar użytkownika
Jo
bASałyk
Posty: 731
Rejestracja: 7 lut 2009, 23:07
Lokalizacja: z wlasnego swiata

Re: Konnichiwa!

Post autor: Jo »

Witaj Zoey!

Milo, ze pamietasz wiekszosc starych, waznych uzytkownikow :) Dlugo, dlugo nas podczytywalas.
Rozgosc sie na forum, pisz duzo :)
Pozdrawiam.
'Never give up on your adventures and dreams ...'
Zoey
młodASek
Posty: 25
Rejestracja: 3 kwie 2012, 15:22

Re: Konnichiwa!

Post autor: Zoey »

Dziekuję za ciepłe słowa przywitania, ciasto (wszystkie kawałki pochłonęłam nie zważając na kalorie), pyszną, wzmocniona kawę (zwłaszcza że dziś naprawdę potrzebowałam kofeiny), oraz intencję podarowania mi kota (nic nie szkodzi Meg, mam właściwie jednego kota u rodziny na wsi, mogę powiedzieć, że jest prawie mój :D). Też mam nadzieję, że będę z tych aktywniejszych użytkowników, na ile pozwoli mi na to czas/dostęp do kompa. Z natury jestem raczej introwertyczna i trudno mi w kontaktach z ludźmi, ale forum to taka specyficzna forma kontaktu, i też liczę na to, że się tu odnajdę. Teraz mam co prawda dość trudny czas w życiu, ale postanowiłam póki co nie poddawać się desperacji.
Awatar użytkownika
DZIEWICA8
zarASek
Posty: 1874
Rejestracja: 6 paź 2006, 09:33
Lokalizacja: z Lublina

Re: Konnichiwa!

Post autor: DZIEWICA8 »

Witaj Zoey na naszym forum! :welcome:
Poczęstuj się powitalnym ciastkiem i kawą- one nie tuczą, bo są wirtualne! Smacznego ! :ciasto: :kawa: :wink:
Mnie też brakuje niektórych osób, które już na forum nie piszą np. Parkinsona, fonfelucha, Honzola, Magdy, Tuathhy camelii, Salomei.
Lubiłam ich lub czułam z nimi pewną więź. No, ale cóż trudno, szkoda! :( :( :(
DZIEWICA8
Ostatnio zmieniony 16 maja 2012, 11:55 przez DZIEWICA8, łącznie zmieniany 1 raz.
"Boże, daj mi pogodę ducha, abym godziła się z tym, czego zmienić nie mogę,
odwagę, abym zmieniała to, co zmienić mogę, i mądrość, abym zawsze potrafiła
odróżnić jedno od drugiego."

DZIEWICA8
Awatar użytkownika
Mohammed
zASpany krASnoludek
Posty: 174
Rejestracja: 27 sty 2012, 22:31
Lokalizacja: Grudziądz
Kontakt:

Re: Konnichiwa!

Post autor: Mohammed »

Witaj na forum :ciasto:
Non Omnis Moriar

Obrazek
Ant
BażANT
Posty: 6068
Rejestracja: 1 paź 2006, 14:26

Re: Konnichiwa!

Post autor: Ant »

안녕 :twisted: :mrgreen:
Czczony nie tylko w Chinach
Winkie
AScetyk
Posty: 4640
Rejestracja: 25 sie 2011, 18:58

Re: Konnichiwa!

Post autor: Winkie »

Ant pisze:안녕 :twisted: :mrgreen:
Interjection

안녕 (annyeong)

hello (informal)
good-bye (informal)
Hm... Ledwo co się z nami przywitała, a już pora się pożegnać? Nowy rekord zatem padł.

Noun

안녕 (annyeong, hanja 安寧)

peace; tranquility
wellness
TRANQUILITY - spokój; czyżby jakaś sugestia?
Zoey
młodASek
Posty: 25
Rejestracja: 3 kwie 2012, 15:22

Re: Konnichiwa!

Post autor: Zoey »

Zapewniam, że nie zamierzam się jeszcze żegnać. :D Nie wiedziałam, że "konnichiwa" jest jak hawajskie "aloha" - nie znam japońskiego, zamierzałam niedawno rozpocząć naukę tego pięknego języka, ale na razie jakoś nie starcza mi czasu, więc odłożyłam na później. Poprzestałam więc na kilku słowach. Jak widać lepiej kończyć to co się zaczęło. :oops:
Dziewico8, Mohammed, Ant, Winkie - witajcie!
Ant
BażANT
Posty: 6068
Rejestracja: 1 paź 2006, 14:26

Re: Konnichiwa!

Post autor: Ant »

Winkie pisze:
Ant pisze:안녕 :twisted: :mrgreen:
Interjection

안녕 (annyeong)

hello (informal)
good-bye (informal)
Hm... Ledwo co się z nami przywitała, a już pora się pożegnać? Nowy rekord zatem padł.

Noun

안녕 (annyeong, hanja 安寧)

peace; tranquility
wellness
TRANQUILITY - spokój; czyżby jakaś sugestia?
Oj, nie szpanuj już, że z Gugla potrafisz korzystać :]

Witałem się nieformalną formą skróconą, jasne? :]
Czczony nie tylko w Chinach
Awatar użytkownika
Artemis
pASsiFlora
Posty: 1355
Rejestracja: 7 sie 2008, 21:41
Lokalizacja: z miasta

Re: Konnichiwa!

Post autor: Artemis »

Witaj :ciasto: .
"Pierdoła" mi się tak sympatycznie kojarzy... :D
Turysta-człowiek pętający się po szlakach w poszukiwaniu jedzeniaObrazek
tom
ASter
Posty: 638
Rejestracja: 15 mar 2009, 19:42

Re: Konnichiwa!

Post autor: tom »

Cześć, :D
ODPOWIEDZ