Aseksualnosc to raczej efekt uboczny anoreksji

"Piekarnik" na kontrowersyjne tematy
koko
bobASek
Posty: 2
Rejestracja: 8 sty 2007, 21:55

Aseksualnosc to raczej efekt uboczny anoreksji

Post autor: koko »

duzo z was jest załoze sie anorektyczkami, dlatego nie macie ochoty na seks
bo to jest jednymz objawowo, anoreksji..i wychodzenia
zanika poped..
przyznajcie sie asksualisci ile wazycie?i czy macie probem z wagą?z niedowaga?
magellan
fantAStyczny
Posty: 556
Rejestracja: 18 lip 2005, 06:48

Re: Aseksualnosc to raczej efekt uboczny anoreksji

Post autor: magellan »

hej koko :wink:

witam :ciasto:

nawet, gdy troche dziwnie tu do naszego forum wkraczasz (pozwol ze to "dziwnie" nazwie), tak bez przywitania, bez niczego, od razu piszac, co nam "dolega".. :|

a wiec moge cie zapewnic, ze to co opisujesz z pewnoscia jest calkowicie nieprawidlowe - i nie wiem, gdzie tych informacji sie naczytalas (naczytales?). co do mnie; ja jeszcze nigdy nie mialem problemow z anoreksja, waze od lat 78-80 kilo (nie gruby, nie chudy,wzrost 1,70), a to chbya normalnie. :lol: innych forumowiczow juz dosyc dlugo i dobrze znam, i moge cie zapewnic, ze wiekszosc z nich tez nie ma z tym zadnych problemow. :wink:

napisz moze lepiej najpierw cos o sobie. :roll:
Ostatnio zmieniony 9 sty 2007, 07:05 przez magellan, łącznie zmieniany 1 raz.
Sza_de
ASiołek
Posty: 89
Rejestracja: 2 sty 2007, 04:33
Lokalizacja: USA

Re: Aseksualnosc to raczej efekt uboczny anoreksji

Post autor: Sza_de »

Witaj Koko
Czuje sie napadnieta.Nie tak wybrazalam sobie wejscie kobiety na nasze forum.Pozwol ,ze odpowiem Ci na zarzut mi postawiony.Mam 165cm wzrostu i waze 67 kg.Nigdy nie mialam zadnych sklonosci do anoreksji.
Jestem tu rowniez "nowa" ale juz zdazylam zauwarzyc iz wiekszosc tu przebywajacych ludzi to ludzie na poziomie.Inteligentni, mili,rozumni.Osobiscie,z calego serca Ci zycze..... dorownac nam!

PS.Ciacho zjem sama tym razem.Wybaczcie.
"Nie szukaj prawdy, lecz przyjaciol"
Salomea

Re: Aseksualnosc to raczej efekt uboczny anoreksji

Post autor: Salomea »

Anoreksja? :lol: Nigdy nie miałam i mieć nie zamierzam, wagę mam chyba dosyć normalną 57 kg/169 cm, nie mam obsesji na punkcie odchudzania się. :P :twisted:
Agnieszka
ninjAS
Posty: 2626
Rejestracja: 10 sie 2005, 16:38

Re: Aseksualnosc to raczej efekt uboczny anoreksji

Post autor: Agnieszka »

Ha ha ha ha :mrgreen: Przepraszam, ale nie mogłam się powstrzymać ;) Nie ważyłam się dawno, bo po pierwsze nie posiadam wagi, po drugie nie interesuje mnie, ile ważę. Jedyne co znam to rozmiar ubrań - 36-38, w porywach do 40 (to przeważnie spodnie, bo nie lubię obcisłych :P). Posądzenie o anoreksję jest co najmniej zabawne, zważywszy na to, ile jem i co jem :P Warzywa i owoce (no może z wyjątkiem bananów) są mi obce - spożywam ogromne ilości mięsa, wszelkich potraw mącznych (pierogi, kluski, knedle, makarony) no i oczywiście wszystko co niezdrowe - chipsy, pizza, inne fast foody. Anoreksja! Ha! Dobre sobie ;)
Awatar użytkownika
Gizmo
Strażnik TeksASu
Posty: 1064
Rejestracja: 13 cze 2006, 11:15
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Aseksualnosc to raczej efekt uboczny anoreksji

Post autor: Gizmo »

Ostatnio mam problemy z odróżnianiem głupoty od TROLLizmu :|
Salomea pisze:wagę mam chyba dosyć normalną 57 kg/169 cm
Ha, Salomeo, mamy identyczne gabaryty! :mrgreen:
Awatar użytkownika
clouds clear
golAS
Posty: 1288
Rejestracja: 4 wrz 2006, 13:36
Lokalizacja: ZIELONA GóRA

Re: Aseksualnosc to raczej efekt uboczny anoreksji

Post autor: clouds clear »

koko pisze:duzo z was jest załoze sie anorektyczkami, dlatego nie macie ochoty na seks
bo to jest jednymz objawowo, anoreksji..i wychodzenia
zanika poped..
przyznajcie sie asksualisci ile wazycie?i czy macie probem z wagą?z niedowaga?
Coz to za głupoty znowu? :shock: :shock: I co własciwie ma waga do aseksualizmu?
Ciekawe co bedzie nastepne? Kolor skory?Wzrost?A moze kolor oczu?
einmal ist keinmal
Salomea

Re: Aseksualnosc to raczej efekt uboczny anoreksji

Post autor: Salomea »

Gizmo pisze:Ha, Salomeo, mamy identyczne gabaryty! :mrgreen:
:mrgreen:
clouds clear pisze:Coz to za głupoty znowu? :shock: :shock: I co własciwie ma waga do aseksualizmu?
Ciekawe co bedzie nastepne? Kolor skory?Wzrost?A moze kolor oczu?
Clouds nie denerwuj się, Troll też chce żyć. :lol: :wink: :mrgreen:
koko
bobASek
Posty: 2
Rejestracja: 8 sty 2007, 21:55

Re: Aseksualnosc to raczej efekt uboczny anoreksji

Post autor: koko »

nie jestem ani trollem, ani głupkiem..
choc tak mnie nazwaliscie
po prostu weszłam na topic kontrowerska
i zarzuciłam całkiem na temat "kontrowersyjny " poglad..na aseksualizm
skoro nie macie problemow z waga i jak piszecie, nie mieliscie nigdy nie chorujecie na anoreksje..to przepraszam..za błąd..
znałąm kiedys jedna osobke własnie anorekstyczke, ktora nie miała ochoty na seks..stad moj kontrpwersyjny temat sie wział..jednak była to 1 osoba.
sorki..
przepraszam..
wasz troll i głupek..ktory tez chce zyc... hehe
dzieki, ze daliscie mi zyc..
kurde po to chyba jest temat kontrowerssje..aby takowe umieszczac?

nic do was nie mam i wam zazdroszcze, ze bez seksu mozecie zyc..
:aniol:
Awatar użytkownika
Gizmo
Strażnik TeksASu
Posty: 1064
Rejestracja: 13 cze 2006, 11:15
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Aseksualnosc to raczej efekt uboczny anoreksji

Post autor: Gizmo »

Koko, nikt nie nazwał Cię głupkiem, ale Twojego pytania nie da się nazwać mądrym :P .
Każda poważna choroba z reguły powoduje zanik popędu seksualnego. Z drugiej strony - osoba z anoreksją też może być ASem.. :wink:
ewutek
kontrabAS
Posty: 600
Rejestracja: 5 wrz 2006, 12:19

Re: Aseksualnosc to raczej efekt uboczny anoreksji

Post autor: ewutek »

koko pisze:duzo z was jest załoze sie anorektyczkami, dlatego nie macie ochoty na seks
Serio? równie dobrze można założyć, że osoby z nadwagą są erotycznie niewyżytymi frustratami.
koko pisze:przyznajcie sie asksualisci ile wazycie?i czy macie probem z wagą?z niedowaga?


178 cm / 57 kg. W czym problem?

BTW, witaj na Forum koko :D
Agnieszka
ninjAS
Posty: 2626
Rejestracja: 10 sie 2005, 16:38

Re: Aseksualnosc to raczej efekt uboczny anoreksji

Post autor: Agnieszka »

ewutek pisze: 178 cm / 57 kg.
Ewutek, pożycz kilka centymetrów - albo daj na stałe, proszęęęęęęę :> Zawsze chciałam mieć co najmniej 175, a już 178 cm to byłby dla mnie wzrost idealny :mrgreen: Chociaż połowę różnicy między Twoim a moim wzrostem :>
Awatar użytkownika
maneki neko
ciAStoholik
Posty: 306
Rejestracja: 15 wrz 2006, 21:14
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Aseksualnosc to raczej efekt uboczny anoreksji

Post autor: maneki neko »

e tam anoreksji! zebys wiedzial ilu zaburzen to jest objaw! w ogole jestesmy strasznie zaburzeni tutaj na forum i zamiast sie leczyc to sie wzajemnie afirmujemy w tych naszych chorobach :D

Ale dlaczego wszyscy zaczeli sie bronic i chwalic waga XD A ja bym chciala byc szczupla, i owszem! Ale poki co nie mam tyle silnej woli...

Gizmo --> A czemu nie moze byc? :D
Agnieszka
ninjAS
Posty: 2626
Rejestracja: 10 sie 2005, 16:38

Re: Aseksualnosc to raczej efekt uboczny anoreksji

Post autor: Agnieszka »

maneki neko pisze: Ale dlaczego wszyscy zaczeli sie bronic i chwalic waga XD
Bo konkretna waga to podstawa ;) Ja chciałabym zostać przy takim rozmiarze, jaki mam, jedynie wzmocnić mięśnie, bo jednak póki co na ten rozmiar składa się więcej tkanki tłuszczowej niż mięśniowej, a moim marzeniem jest w końcu móc podciągać się na drążku i zrobić więcej niż 10 pompek :D Wprawdzie kombinacja komputer + pizza temu nie sprzyja, ale cóż... ;p
maneki neko pisze:A ja bym chciala byc szczupla, i owszem! Ale poki co nie mam tyle silnej woli...
Z kości na ości, z ości na proch? ;P *żart* Maneki, Ty JESTEŚ szczupła. :)
Awatar użytkownika
Gizmo
Strażnik TeksASu
Posty: 1064
Rejestracja: 13 cze 2006, 11:15
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Aseksualnosc to raczej efekt uboczny anoreksji

Post autor: Gizmo »

maneki neko pisze:A ja bym chciala byc szczupla, i owszem! Ale poki co nie mam tyle silnej woli...
Może to i dobrze, że nie masz - bo jak Agnieszka napisała, kości w ości.. Nie skończyłoby się to dobrze :wink:.
maneki neko pisze:Gizmo --> A czemu nie moze byc?
Hhm, CO nie może być? Cytat, please :shock: :mrgreen:
Agnieszka pisze:moim marzeniem jest w końcu móc podciągać się na drążku i zrobić więcej niż 10 pompek Very Happy
11 pompek zrobię (chociaż to dla mnie max :lol:) ale ten drążek.. Ni chole*y.. :cry:
ODPOWIEDZ