Pytanie do Panów

Jeśli masz pytanie i znikąd odpowiedzi, zwróć się do nas
Fjorgyn
gimnASjalista
Posty: 14
Rejestracja: 26 kwie 2012, 19:46
Lokalizacja: Trójmiasto

Pytanie do Panów

Post autor: Fjorgyn »

Rozmawiałam wczoraj z kolegą współlokatorem i wyszła z tego naprawdę ciekawa - dla mnie - dyskusja.
Nie będę jej przytaczać, ale chciałabym zadać Panom parę pytań w związku z nią.
Mianowicie:
- jak to jest z Waszym organem płciowym? Usłyszałam, że najczęściej rano, Panom 'staje' ^^' Dziwnie mi o tym pisać ;p W Waszym przypadku też tak jest?
- podobne pytanie - usłyszałam, że jeśli mężczyzna się raz na jakiś czas nie... hmm, nie 'wyładuje' w sensie wytrysku, może mieć to potem konsekwencje zdrowotne - więc każdy facet raz na jakiś czas jeśli nie ma partnerki seksualnej masturbuje się.

Nie wiem na czym polega bycie Asem-mężczyzną, więc jestem ciekawa tych kwestii.
Pytania mogą wydać Wam się infantylne i kompletnie z kosmosu, jednak proszę bez złośliwości ; )
Awatar użytkownika
tymczasowy
pASibrzuch
Posty: 250
Rejestracja: 14 cze 2011, 02:05
Lokalizacja: Londyn

Re: Pytanie do Panów

Post autor: tymczasowy »

Nie jestem impotentem. Jak ktos pije zbyt wiele na noc to i musi sie erekcji spodziewac - taka kolej rzeczy. Pecherz uciska, acz nie ma to dla mnie nic wspolnego z seksem. Co do drugiego pytania, ciezka sprawa. Albo pozbedziesz sie co ci zbedne samemu, mechanicznie - albo organizm sam sie tego pozbedzie. A ja snow nie pamietam, a przynajmniej wiekszosci.

Aseksualny mezczyzna =/= impotent
Fjorgyn
gimnASjalista
Posty: 14
Rejestracja: 26 kwie 2012, 19:46
Lokalizacja: Trójmiasto

Re: Pytanie do Panów

Post autor: Fjorgyn »

Rozumiem, że aseksualny mężczyzna nie oznacza tego samego co impotent, ale skoro aseksualni nie czerpią przyjemności z seksu, to
tymczasowy pisze:Albo pozbedziesz sie co ci zbedne samemu, mechanicznie
czy czerpią z tego przyjemność? Czy jest faktycznie tak mechaniczne, jak napisałeś?

I dziękuję w ogóle za odpowiedź :) Tym bardziej, że jest ona jedyna w tym wątku :)
Awatar użytkownika
tymczasowy
pASibrzuch
Posty: 250
Rejestracja: 14 cze 2011, 02:05
Lokalizacja: Londyn

Re: Pytanie do Panów

Post autor: tymczasowy »

Nie wypada ludzi negowac za nakladanie sobie tematow taboo - sam mam takowych kilka. Jestesmy doroslymi ludzmi, a przynajmniej samego siebie za takowego uwazam. Nie bede wiec czekal i moczyl pierzynki (szacunek dla lozek! :D ) jak nastolatek w imie obrony dobrego wizerunku asow. Sprawa jest dla mnie tak samo neutralna jak kichanie. Kichnac musze - czy to lubie, czy nie lubie.

Acz nie, nie sprawia mi to najmniejszej przyjemnosci.

@edit
OJEJ, moge nadinterpretowac. Dlatego zamieszcze to mini czcionka, zeby wyjsc na mniejszego glupca. Mam nadzieje ze nie postrzegasz siebie w kategorii "jezeli facet nie odczuwa przyjemnsoci, to jaki ze mnie as".
Ant
BażANT
Posty: 6068
Rejestracja: 1 paź 2006, 14:26

Re: Pytanie do Panów

Post autor: Ant »

Z tego, co wiem, to nocne wzwody u panów są kwestią czyto fizjologiczną i nie mają jakiegokolwiek związku z seksualnością czy podnieceniem. Zatem jeśli jakiś as się budzi "pod namiotem", to nie ma powodów do obaw :mrgreen:
Czczony nie tylko w Chinach
klapouchy
zapASnik
Posty: 651
Rejestracja: 22 mar 2006, 22:45

Re: Pytanie do Panów

Post autor: klapouchy »

Tak podobno rano poziom testosteronu jest najwyższy. Czemu tak jest nie mam pojęcia, ale tak to natura wymysliła, dlatego facet czesto sie rano budzi usztywniony :) Nie wiem czy brak masturbacji jest niebezpieczny dla zdrowia, ale generalnie natura tak stworzyła faceta zeby czasem wypuszczał troche spermy i nie wyobrażam sobie zeby mozna było bez tego wytrzymac. Aczkolwiek ja typowym asem nie jestem :)
Awatar użytkownika
Patryk
bASyliszek
Posty: 1006
Rejestracja: 20 lis 2011, 00:47
Lokalizacja: Starogard Gdański, Londyn
Kontakt:

Re: Pytanie do Panów

Post autor: Patryk »

Czytałem kiedyś artykuł naukowy o porannym wzwodzie.Jaskiniowcy przed rannym polowaniem zaliczali gola,żeby jeśli umrą na polowaniu mieć po sobie potomka jaskiniowca.Pamięć porannego bzykania została zapisana w genach co odczuwamy dziś jako poranny namiot :mrgreen:
kot_kot
ASiołek
Posty: 85
Rejestracja: 13 gru 2011, 20:56
Lokalizacja: Germany

Re: Pytanie do Panów

Post autor: kot_kot »

Jesli chodzi o sprawe wyladowania sie i pozniejszych konsekwencji zdrowotnych to to chyba nieprawda. Moge to oprzec o siebie samego. Jak dlugo zyje nigdy sie nie "wyladowywalem" i jakos nie ma konsekwencji zdrowotnych. Ostatnio sprawnosc byla przetestowana i wychodzi ze wszystko gra. Tak wiec hasla w stylu narzad nie uzywany obumiera czy w tym stylu chyba sie jednak nie sprawdzaja w rzeczywistosci. A co do porannego wzwodu to jest to zasadniczo dziwna sprawa bo do dzis dnia nie jestem w stanie stwierdzic na czym polega i na czym sie opiera. W kazdym razie absolutnie jest nieprawda ze kazdego dnia mamy namiot rozstawiony. W moim przypadku jest to bardzo wielka rzadkosc.
Awatar użytkownika
dimgraf
szarASek
Posty: 2628
Rejestracja: 7 sie 2011, 13:26
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Re: Pytanie do Panów

Post autor: dimgraf »

Jak już wcześniej było wspomniane namioty są skutkiem działania testosteronu który jest produkowany przez nasze organizmy ciągle choć pewnie w różnych ilościach u męskich asów być może mniej. Na wytwarzanie tego hormonu pewnie ma też wpływ nasza podświadomość która nie koniecznie musi być asem. Z tego co gdzieś tam czytałem słyszałem to nasza podświadomość nie analizuje obrazów dlatego miewamy dziwaczne sny. Produkcja hormonów jest ściśle związana z pracą mózgu tak więc dla jąder czy jajników może nie być różnicy czy reaguje na bodźce prawdziwe czy te podświadome tak więc z czasem ten testosteron się gromadzi, a jego nagromadzenie skutkuje namiotem. A kobietą rosną wąsy:D

Jeśli chodzi o szkodliwość masturbacji czy też jej braku to raczej nie ma negatywnych skutków choć też nie do końca. Zapytałem googla co na ten temat myśli i znalazłem taki artykuł Masturbacja nie zawsze jest zdrowa. Jednak brak masturbacji może doprowadzić do stwardnienia lub zwężenia napletka co może powodować nie tylko problemy z seksem ale nawet z oddawaniem moczu. Wtedy jeśli nie jest za późno to można to leczyć - masturbacją. Jak jednak jest problem bardzo zaawansowany to pozostaje interwencja chirurgiczna.
"Szczęście jest tak bardzo blisko, jeśli tego chcesz
marzeniami zbuduj przyszłość, swój własny los"
Obrazek
greenandpurple
młodASek
Posty: 25
Rejestracja: 17 lip 2012, 09:26

Re: Pytanie do Panów

Post autor: greenandpurple »

x
Ostatnio zmieniony 2 kwie 2013, 20:16 przez greenandpurple, łącznie zmieniany 1 raz.
kot_kot
ASiołek
Posty: 85
Rejestracja: 13 gru 2011, 20:56
Lokalizacja: Germany

Re: Pytanie do Panów

Post autor: kot_kot »

greenandpurple pisze:Też nie mam żadnej potrzeby rozładowywania czegokolwiek.
Z tego co rozumiem to ci co to robia wydalaja nasienie tylko przy masturbacji. A jesli ktos tego nie robi to jest takie cos co sie nazywa polucja. Ale tego mozna nawet nie zauwazyc. Przynajmiej ja nic nie widze.
Wlasnie z ta polucja to tez tak nie do konca. Chyba ze to moj organizm cos swiruje. Ja mialem tak ze poki bylem sam i nie mialem zadnej to polucje nie wystepowaly ani razu. doslownie nigdy. Dopiero jak bylem z EX i cos sie wiadomo dzialo i sie tego nie rozladowalo to faktycznie dochodzilo do polucji :evil: co bylo bardzo denerwujace. Bolaly rowniez jadra wlasnie chyba z braku "rozladowania sie". I byl to taki dotkliwy bol ze ciezko z czym to mozna porownac. No tragedia ... Ja raczej zaprzecze zdaniu kolegi wyzej. Da sie to zauwazyc oj da i to bardzo wyraznie. Raczej sobie nie wyobrazam tego zeby nie zauwazyc. Wlasciwie nie ma takiej opcji chyba ze ktos na codzien porusza sie z mokrymi i klejacymi gatkami. Dzis kiedy juz nie jestesmy razem polucje znow nie wystepuja. Ani jedna. W ogole. Tak wiec albo material genetyczny jest po prostu nie produkowany na biezaco i jest to normalne albo to jednak u mnie cos nie gra.
Awatar użytkownika
wyrwana_z_kontekstu
mASakra
Posty: 2033
Rejestracja: 12 mar 2011, 12:42

Re: Pytanie do Panów

Post autor: wyrwana_z_kontekstu »

*
Ostatnio zmieniony 7 wrz 2012, 15:15 przez wyrwana_z_kontekstu, łącznie zmieniany 1 raz.
kot_kot
ASiołek
Posty: 85
Rejestracja: 13 gru 2011, 20:56
Lokalizacja: Germany

Re: Pytanie do Panów

Post autor: kot_kot »

wyrwana_z_kontekstu pisze:
kot_kot pisze: Wlasnie z ta polucja to tez tak nie do konca. Chyba ze to moj organizm cos swiruje. Ja mialem tak ze poki bylem sam i nie mialem zadnej to polucje nie wystepowaly ani razu. doslownie nigdy. Dopiero jak bylem z EX i cos sie wiadomo dzialo i sie tego nie rozladowalo to faktycznie dochodzilo do polucji :evil: co bylo bardzo denerwujace. Bolaly rowniez jadra wlasnie chyba z braku "rozladowania sie". I byl to taki dotkliwy bol ze ciezko z czym to mozna porownac.
Nie rozumiem, dlaczego nie chciałeś "wyładować" narastającego napięcia seksualnego, skoro go doświadczałeś w relacji intymnej z kobietą. Chyba nie na tym polega aseksualizm, jeśli się mylę, niechaj mnie ktoś oświeci. :roll:
Ahaa czyli odczuwanie napiecia seksualnego w intymnej relacji z kobieta i nie robiac z nim zupelnie nic czyni mnie nieASem ?
Winkie
AScetyk
Posty: 4640
Rejestracja: 25 sie 2011, 18:58

Re: Pytanie do Panów

Post autor: Winkie »

kot_kot pisze:Ahaa czyli odczuwanie napiecia seksualnego w intymnej relacji z kobieta i nie robiac z nim zupelnie nic czyni mnie nieASem ?
Aseksualizm, inaczej aseksualność − trwałe nieodczuwanie pociągu seksualnego wobec innych osób
Odp.: Zgodnie z powszechną definicją aseksualizmu odczuwanie napięcia seksualnego jest "nieaseksualne". Mówią krótko: owszem.
Awatar użytkownika
tymczasowy
pASibrzuch
Posty: 250
Rejestracja: 14 cze 2011, 02:05
Lokalizacja: Londyn

Re: Pytanie do Panów

Post autor: tymczasowy »

W takim razie proponuje wydzielenie 2 rang na forum. As(ka) oraz Impotent. Oczywiscie zartuje, ale to czesta pomylka wsrod Panow. Inna sprawa odczuwanie napiecia seksualnego, a druga - odczuwanie pociagu seksualnego wzgledem kobiety/mezczyzny. Oczywiscie zgadzam sie z Winkie.
Pozdrawiam.
ODPOWIEDZ