Współcześni panowie "do wzięcia"

Tutaj moderatorzy nie zaglądają. Można śmiecić do woli ;)
Awatar użytkownika
marisaxyz
alabAStrowy bożek
Posty: 1230
Rejestracja: 8 gru 2011, 15:34

Re: Współcześni panowie "do wzięcia"

Post autor: marisaxyz »

Nadia__ pisze:Jasne, tyle że w tej chwili ten temat zmierza bardziej do bezsensownych kłótni niż dzielenia się życiowymi doświadczeniami.
zgadzam się, takie przerzucanie winy jest mało konstruktywne
Last night I felt
real arms around me.
No hope, no harm,
just another false alarm...
Winkie
AScetyk
Posty: 4640
Rejestracja: 25 sie 2011, 18:58

Re: Współcześni panowie "do wzięcia"

Post autor: Winkie »

marisaxyz pisze:
Nadia__ pisze:Jasne, tyle że w tej chwili ten temat zmierza bardziej do bezsensownych kłótni niż dzielenia się życiowymi doświadczeniami.
zgadzam się, takie przerzucanie winy jest mało konstruktywne
Ok, a zatem jakieś propozycje nowych tematów? A może nadanie powyższej rozmowie nowego kierunku? :)
Awatar użytkownika
dimgraf
szarASek
Posty: 2628
Rejestracja: 7 sie 2011, 13:26
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Re: Współcześni panowie "do wzięcia"

Post autor: dimgraf »

Winkie pisze:Ok, a zatem jakieś propozycje nowych tematów? A może nadanie powyższej rozmowie nowego kierunku?
Wątpię by to było możliwe, ale mam propozycje na zmianę kierunku tego tematu. Wylano już tu tyle jadu i nienawiści do płci przeciwnej to teraz może spróbujcie napisać jakieś pozytywne przykłady, bo chyba znacie też tych "fajnych facetów", czy faceci te "fajne babki".
"Szczęście jest tak bardzo blisko, jeśli tego chcesz
marzeniami zbuduj przyszłość, swój własny los"
Obrazek
Winkie
AScetyk
Posty: 4640
Rejestracja: 25 sie 2011, 18:58

Re: Współcześni panowie "do wzięcia"

Post autor: Winkie »

dimgraf pisze:Wylano już tu tyle jadu i nienawiści do płci przeciwnej to teraz może spróbujcie napisać jakieś pozytywne przykłady, bo chyba znacie też tych "fajnych facetów", czy faceci te "fajne babki".
Tyle, że nie będą to przykłady aseksualnych mężczyzn, więc czy jest sensowne przytaczanie tu przykładów fajnych seksualnych panów?
Natomiast kilka fajnych aseksualnych kobiet poznałam. Inteligentnych, wrażliwych, ze zdrowym podejściem do życia - dlatego też nie chce mi się wierzyć słowom jakoby nie było tutaj "właściwych". Albo szuka się nie tam gdzie trzeba, albo nie tak jak trzeba...
Awatar użytkownika
dimgraf
szarASek
Posty: 2628
Rejestracja: 7 sie 2011, 13:26
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Re: Współcześni panowie "do wzięcia"

Post autor: dimgraf »

Natomiast kilka fajnych aseksualnych kobiet poznałam. Inteligentnych, wrażliwych, ze zdrowym podejściem do życia
Jak poznałaś spotkałaś się czy mówisz o wirtualnych znajomościach? Analogicznie zapytam o panów - poznałaś w realu czy opierasz się na tym co piszą inni w necie. A temat był od początku krytyką wszystkich mężczyzn nie tylko tych aseksualnych więc czemu nie dać przykładów pozytywnych choćby na zasadzie, a niech się uczą i zrozumieją czego "my" chcemy.
"Szczęście jest tak bardzo blisko, jeśli tego chcesz
marzeniami zbuduj przyszłość, swój własny los"
Obrazek
Winkie
AScetyk
Posty: 4640
Rejestracja: 25 sie 2011, 18:58

Re: Współcześni panowie "do wzięcia"

Post autor: Winkie »

dimgraf pisze:Jak poznałaś spotkałaś się czy mówisz o wirtualnych znajomościach?
Poznałam dzięki Internetowi. Tak, to jest możliwe o ile skupi się uwagę na tym co pisze ta druga osoba. Ale przecież nie mowa o miejscu lecz o ludziach.
Aha, spotkałam w sieci dwóch aseksualnych mężczyzn, ale z zagranicy, których to fajnymi mogłabym nazwać. Fajnymi ponieważ rozmawiali ze mną, a nie wygłaszali tyrady lub w zawoalowany sposób obrażali.

Dawaj swoje przykłady. Na pewno jest ich multum.
Awatar użytkownika
dimgraf
szarASek
Posty: 2628
Rejestracja: 7 sie 2011, 13:26
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Re: Współcześni panowie "do wzięcia"

Post autor: dimgraf »

Owszem, że mam przykłady i to z reala, a nie jakiegoś wyobrażenia z internetu. Jeśli chodzi o aseksualne dziewczyny które udało mnie się poznać w realu ale i sporo przez neta było rozmów to nie mogę powiedzieć o nich złego słowa. Np. dobrze wspominam moja ostatnią wycieczkę do Poznania gdzie miałem okazje się spotkać z dwiema forumowiczkami i uważam, że są bardzo sympatyczne.
"Szczęście jest tak bardzo blisko, jeśli tego chcesz
marzeniami zbuduj przyszłość, swój własny los"
Obrazek
Awatar użytkownika
chochol
pASsé
Posty: 1965
Rejestracja: 15 wrz 2011, 10:22
Lokalizacja: 49º06’17’’N 22º39’02’’E / 50º02’01’’N 22º00’17’’E

Re: Współcześni panowie "do wzięcia"

Post autor: chochol »

dimgraf pisze:Jak poznałaś spotkałaś się czy mówisz o wirtualnych znajomościach? Analogicznie zapytam o panów - poznałaś w realu czy opierasz się na tym co piszą inni w necie. A temat był od początku krytyką wszystkich mężczyzn nie tylko tych aseksualnych więc czemu nie dać przykładów pozytywnych choćby na zasadzie, a niech się uczą i zrozumieją czego "my" chcemy.
Również poznałam, jak Winkie, asowatych Panów, dzięki wynalazkowi jakim jest internet. Dla jednego straciłam głowę, drugi wykazuje podobne poglądy, trzeci (ten ostatni) ma piękna dusze i choć różni się pod wieloma względami, jest wspaniały :D . Do innych uzytkowników forum mój stosunek jest optymistyczny. Choć Ich nie znam osobiście, sądząc po wypowiedziach, wnioskuję, iż dogadałabym się z Nimi. A jeśli nie, to zawsze można się pokłócić :wink: . I mam słabość do 3 kobiet z forum :D.
"Serce czyste i otwarte, w dobrą zmienia trefną kartę"

"chochoł = feminoasozołza"
Winkie
AScetyk
Posty: 4640
Rejestracja: 25 sie 2011, 18:58

Re: Współcześni panowie "do wzięcia"

Post autor: Winkie »

chochol pisze:Dla jednego straciłam głowę, drugi wykazuje podobne poglądy, trzeci (ten ostatni) ma piękna dusze i choć różni się pod wieloma względami, jest wspaniały :D .
Jednego z Twojej wyliczanki i ja miałam okazję poznać (a przynajmniej tak sądzę :wink: ). Ciekawy, inteligentny człowiek, ale chyba na dłuższą metę zaczynaliśmy coraz bardziej działać sobie nawzajem na nerwy...
Awatar użytkownika
chochol
pASsé
Posty: 1965
Rejestracja: 15 wrz 2011, 10:22
Lokalizacja: 49º06’17’’N 22º39’02’’E / 50º02’01’’N 22º00’17’’E

Re: Współcześni panowie "do wzięcia"

Post autor: chochol »

Winkie pisze:Jednego z Twojej wyliczanki i ja miałam okazję poznać (a przynajmniej tak sądzę :wink: ). Ciekawy, inteligentny człowiek, ale chyba na dłuższą metę zaczynaliśmy coraz bardziej działać sobie nawzajem na nerwy...
Którego? Pierwszego Drugiego czy Trzeciego? Przykro mi, że Wam się "nie udało".
"Serce czyste i otwarte, w dobrą zmienia trefną kartę"

"chochoł = feminoasozołza"
Winkie
AScetyk
Posty: 4640
Rejestracja: 25 sie 2011, 18:58

Re: Współcześni panowie "do wzięcia"

Post autor: Winkie »

chochol pisze:
Winkie pisze:Jednego z Twojej wyliczanki i ja miałam okazję poznać (a przynajmniej tak sądzę :wink: ). Ciekawy, inteligentny człowiek, ale chyba na dłuższą metę zaczynaliśmy coraz bardziej działać sobie nawzajem na nerwy...
Którego? Pierwszego Drugiego czy Trzeciego? Przykro mi, że Wam się "nie udało".
Wydaje mi się, że tego "drugiego". Ależ nie ma powodu, aby przykro było ponieważ to była niezobowiązująca do niczego rozmowa - nie obliczona na to, aby "się udało". Jako rozmówcy hm... oddaliliśmy się od siebie?
Awatar użytkownika
chochol
pASsé
Posty: 1965
Rejestracja: 15 wrz 2011, 10:22
Lokalizacja: 49º06’17’’N 22º39’02’’E / 50º02’01’’N 22º00’17’’E

Re: Współcześni panowie "do wzięcia"

Post autor: chochol »

Winkie pisze:Wydaje mi się, że tego "drugiego". Ależ nie ma powodu, aby przykro było ponieważ to była niezobowiązująca do niczego rozmowa - nie obliczona na to, aby "się udało". Jako rozmówcy hm... oddaliliśmy się od siebie?
Już się bałam, że mam groźną konkurentkę nie do wygryzienia :wink: . Wege mężczyźnie z lewackim spojrzeniem nie jedna oprzeć się nie może. Ale uwaga, On już jest zaklepany przeze mnie :wink: :mrgreen:
"Serce czyste i otwarte, w dobrą zmienia trefną kartę"

"chochoł = feminoasozołza"
Winkie
AScetyk
Posty: 4640
Rejestracja: 25 sie 2011, 18:58

Re: Współcześni panowie "do wzięcia"

Post autor: Winkie »

chochol pisze:
Winkie pisze:Wydaje mi się, że tego "drugiego". Ależ nie ma powodu, aby przykro było ponieważ to była niezobowiązująca do niczego rozmowa - nie obliczona na to, aby "się udało". Jako rozmówcy hm... oddaliliśmy się od siebie?
Już się bałam, że mam groźną konkurentkę nie do wygryzienia :wink: . Wege mężczyźnie z lewackim spojrzeniem nie jedna oprzeć się nie może. Ale uwaga, On już jest zaklepany przeze mnie :wink: :mrgreen:
Spoko. ;) Nie zrobiłabym tego Antowi - nie zdradziłabym go z "wege mężczyzną o lewackim spojrzeniu". Już nie wspominając o tym, że koleżance po fachu nawet nie wypada wycinać takich numerów... ;)
Ant
BażANT
Posty: 6068
Rejestracja: 1 paź 2006, 14:26

Re: Współcześni panowie "do wzięcia"

Post autor: Ant »

Myszko, ale ja nie mam nic przeciwko temu, byś sobie nieco "poswawoliła" :)

Sam sobie pozwalam od czasu do czasu :mrgreen:
Czczony nie tylko w Chinach
Winkie
AScetyk
Posty: 4640
Rejestracja: 25 sie 2011, 18:58

Re: Współcześni panowie "do wzięcia"

Post autor: Winkie »

Z samym sobą się nie liczy. :wink:
ODPOWIEDZ