O popędach

Dodaj swój głos! (ankiety są anonimowe)

Jeśli jesteś AS-em nie uznającym oficjalnie seksu to czy zaspokajasz w jakiś sposób swoje cielesne popędy?

od czasu do czasu idę do łóżka z partnerem ale to tylko dla rozładowania nagromadzonej dawki hormonów
5
4%
masturbacja
56
48%
raz na jakiś czas rozbierane zdjęcia wystarczą
5
4%
po co zaspokajać - nic nie czuję, nic mnie nie goni, jestem wolna/-y od tego i jestem SZCZĘŚLIWA/-Y!!!
50
43%
 
Liczba głosów: 116

Salomea

Re: O popêdach

Post autor: Salomea »

Oczywiście wybrałam opcję numer 4. :D :D
Awatar użytkownika
Kuba
AS gaduła
Posty: 401
Rejestracja: 8 sie 2006, 01:45
Lokalizacja: The Bronx

Re: O popêdach

Post autor: Kuba »

Gizmo pisze:
Kuba pisze:To może mi powiedzcie, którą odpowiedz mam zaznaczyć tak żebyście mnie nie wykluczyli z waszego klubu.
Nie ma zadnego klubu, jezeli ktos nigdy nie odczuwal pociagu seksualnego i uwaza sie za ASa, to nikt nie ma prawa pisac, ze jest inaczej. Juz kiedys pisalam, ze wedlug mnie poziom libido moze byc niezalezny od aseksualnosci.
Ja wiem że mi troche zabrało żeby napisac moją odpowiedz ale...

Chodziło mi tylko oto że nikt nie powinien tak prędko nazywać czegokolwiek absurdalnym, bo łatwo jest kogoś zrazić.
To było napisane na początku:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Aseksualizm pisze: aseksualista typu A odczuwa podniecenie, ale nie uważa za atrakcyjne innych osób płci męskiej ani żeńskiej,
typ B uważa ludzi za atrakcyjnych, jednak nie odczuwa do nich pociągu fizycznego,
typ C zarówno odczuwa podniecenie jak i uważa ludzi za atrakcyjnych, lecz nigdy nie łączy w związku emocji z fizycznością,
typ D nie odczuwa podniecenia ani pociągu do żadnych stworzeń.
i to że ktoś jest typem D to nieznaczy że reszta nie jest aseksulalna.
Awatar użytkownika
maneki neko
ciAStoholik
Posty: 306
Rejestracja: 15 wrz 2006, 21:14
Lokalizacja: Gdańsk

Re: O popêdach

Post autor: maneki neko »

Pewnie mozna byc aseksualnym na rozne sposoby... mozna isc z kims do lozka z nieseksualnych powodow...
ale pierwsza opcja? jak to nagromadzona dawka hormonow? XD to juz chyba seksualnosc... chyba ze to rozumiemy jako seks bez zaangazowania emocjonalnego. I to tez sie zalicza do definicji aseksualizmu?
Moze aseksualizm oznacza tyle, ze nie pasujemy do definicji seksualnosci wiekszosci ludzi? :D
Awatar użytkownika
Kuba
AS gaduła
Posty: 401
Rejestracja: 8 sie 2006, 01:45
Lokalizacja: The Bronx

Re: O popêdach

Post autor: Kuba »

Najlepiej jak ktoś napisałby z autopsji, bo może faktycznie tak być jak mówisz ale to będą tylko nasze teorie. Ja tylko próbuje bronić najbardziej kontrowersyjnej opcji, bo naprzykład opcję numer 2 zaznaczyła największa liczba osób ale nikt się już nie przyznał.
Awatar użytkownika
clouds clear
golAS
Posty: 1288
Rejestracja: 4 wrz 2006, 13:36
Lokalizacja: ZIELONA GóRA

Re: O popêdach

Post autor: clouds clear »

Nie licz na to , ze ktos sie przyzna.To nie jest takie klasyczne forum, powstala spora , ale dosc scisla spolecznosc, ludzie sie pewnie zwyczajnie krepuja.
Salomea

Re: O popêdach

Post autor: Salomea »

clouds clear pisze:Nie licz na to , ze ktos sie przyzna.To nie jest takie klasyczne forum, powstala spora , ale dosc scisla spolecznosc, ludzie sie pewnie zwyczajnie krepuja.
A ja bym się przyznała gdybym tylko zaznaczyła tamtą odpowiedź. Niestety nie mam się do czego przyznawać. Dziwi mnie trochę, że ludzie unikają tego tematu, przecież to nie wyklucza bycia Asem, przynajmniej ja tak sądzę. :roll:
Awatar użytkownika
maneki neko
ciAStoholik
Posty: 306
Rejestracja: 15 wrz 2006, 21:14
Lokalizacja: Gdańsk

Re: O popêdach

Post autor: maneki neko »

Bo to jednak temat tabu w naszej kulturze, prawda? chyba nie chodzi tylko o bycie asem...
dis
starszASek
Posty: 36
Rejestracja: 31 gru 2006, 04:35

Re: O popêdach

Post autor: dis »

Ostatnio zmieniony 11 cze 2007, 09:50 przez dis, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
black_mint
gimnASjalista
Posty: 18
Rejestracja: 11 sty 2007, 14:09
Lokalizacja: Gdańsk

Re: O popêdach

Post autor: black_mint »

Jak ja zazdroszczę ludziom którzy mogli zaznaczyć odpowiedź czwartą.. marze o takim życiu.
Sza_de
ASiołek
Posty: 89
Rejestracja: 2 sty 2007, 04:33
Lokalizacja: USA

Re: O popêdach

Post autor: Sza_de »

Zaliczam sie zdecydowanie do grupy D.A co to jest poped? :roll:
"Nie szukaj prawdy, lecz przyjaciol"
Awatar użytkownika
Magda
bASyliszek
Posty: 1112
Rejestracja: 1 sty 2007, 18:26
Lokalizacja: Gotei13/Seireitei/Soul Society
Kontakt:

Free!!!

Post autor: Magda »

Jestem zupełnie wolna i nie odczuwam żadnych popędów seksualnych. Gdy pomyślę o dwójce ludzi uprawiających seks, to robi mi się niedobrze. Widać nie jestem stworzona do tego typu "przyjemności".
Zwiastun Nocy
starszASek
Posty: 30
Rejestracja: 19 sty 2007, 20:49

Re: O popêdach

Post autor: Zwiastun Nocy »

pisalem? nie.. nie pisal jeszcze tu :lol:
masturbacja plus zdjecie ewentualnie na "pamiec obrazowy" :lol:
nie czuje potrzeby dalszego zaspokajania sie
Awatar użytkownika
Nooki
mASełko
Posty: 131
Rejestracja: 22 sty 2007, 15:12
Lokalizacja: Poznań

Re: O popêdach

Post autor: Nooki »

TAK
Dlaczego nie ma odpowiedzi masturbacja w sensiu nocnych owulacji?
Jesli cos jest niezalezne? Co wtedy? Zaznaczyłem masturba
Now I know,
only I can stop the rain
agaaa
łASuch
Posty: 159
Rejestracja: 1 maja 2008, 17:11
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: agaaa »

Nie, nie czuję żadnych potrzeb
ODPOWIEDZ