Ankieta - projekt

Dodaj swój głos! (ankiety są anonimowe)
Awatar użytkownika
Layla
wASp
Posty: 1946
Rejestracja: 11 lut 2011, 11:06

Ankieta - projekt

Post autor: Layla »

Szanowni użytkownicy,

chciałabym poprosić was o pomoc. Otóż, robię projekt ze statystyki medycznej i potrzebowałabym kilku danych. Wiadomo, im więcej tym lepiej. Projekt dotyczy przyjmowania wybranych leków dostępnych bez recepty i suplementów diety. Ankieta jest krótka, wypełnienie zajmuje dosłownie 3 minuty. Na uzbieranie danych mam niecałe dwa tygodnie. Jeśli tylko macie chwilę, to bardzo proszę o wypełnienie, każdy głos się liczy. Z góry dziękuję :)

http://www.ankietka.pl/ankieta/98963/pr ... cepty.html
- Czy to ten moment, kiedy całe moje życie przesuwa mi się przed oczami?
NIE, TEN MOMENT BYŁ PRZED CHWILĄ.
- Kiedy?
TO MOMENT POMIĘDZY PAŃSKIMI NARODZINAMI A PAŃSKIM ZGONEM.
Awatar użytkownika
Falka
pASsanger
Posty: 472
Rejestracja: 11 sie 2012, 19:55
Lokalizacja: Lublin/Podlasie

Re: Ankieta - projekt

Post autor: Falka »

Wypełniłam :D
Nie próbuje nawet być normalna,
bo normalność to pierwszy syndrom
śmiertelnie groźnej choroby...
Gdy tylko czuję, że nadchodzi normalność
natychmiast szukam antidotum
Awatar użytkownika
Justys245
kASkada
Posty: 521
Rejestracja: 25 lip 2010, 08:16
Lokalizacja: Kraków

Re: Ankieta - projekt

Post autor: Justys245 »

Tez miałam na studiach statystykę medyczną. W zasadzie rzadko stosuję leki i suplementy, ale ankietę wypełniłam. Mam nadzieję, że się przyda :)
Awatar użytkownika
Layla
wASp
Posty: 1946
Rejestracja: 11 lut 2011, 11:06

Re: Ankieta - projekt

Post autor: Layla »

Jasne, że się przyda, bardzo wam dziękuję :) :ciasto:

Chciałam jeszcze dodać, że ankiety z odpowiedziami typu "kobiety nie pyta się o wiek" , albo (moim zdaniem super genialny wpis) "25 lat", są usuwane, bo mimo najszczerszych chęci, system nie zamieni "kobiety nie pyta się o wiek" na dane liczbowe.
- Czy to ten moment, kiedy całe moje życie przesuwa mi się przed oczami?
NIE, TEN MOMENT BYŁ PRZED CHWILĄ.
- Kiedy?
TO MOMENT POMIĘDZY PAŃSKIMI NARODZINAMI A PAŃSKIM ZGONEM.
melodia
AS gaduła
Posty: 404
Rejestracja: 10 lip 2012, 15:38

Re: Ankieta - projekt

Post autor: melodia »

Fajna ankieta, miło się wypełniało ;)
kot_kot
ASiołek
Posty: 85
Rejestracja: 13 gru 2011, 20:56
Lokalizacja: Germany

Re: Ankieta - projekt

Post autor: kot_kot »

Jesli moge to zapytam co to jest "Suplementy diety - wspomagające utrzymanie prawidłowego stanu emocjonalnego - np. Deprim" ? Bo ja sobie regularnie jem cos zupelnie innego na utrzymanie prawidlowego stanu emocjonalnego i nie jest to suplementem diety a raczej psychotropem :D
Awatar użytkownika
Layla
wASp
Posty: 1946
Rejestracja: 11 lut 2011, 11:06

Re: Ankieta - projekt

Post autor: Layla »

Ankieta dotyczy leków i suplementów wydawanych BEZ RECEPTY jak sam tytuł mówi :P Ale jak znasz jakieś psychotropy dostępne bez recepty i na dodatek skuteczne, to poproszę o cynk...
- Czy to ten moment, kiedy całe moje życie przesuwa mi się przed oczami?
NIE, TEN MOMENT BYŁ PRZED CHWILĄ.
- Kiedy?
TO MOMENT POMIĘDZY PAŃSKIMI NARODZINAMI A PAŃSKIM ZGONEM.
kot_kot
ASiołek
Posty: 85
Rejestracja: 13 gru 2011, 20:56
Lokalizacja: Germany

Re: Ankieta - projekt

Post autor: kot_kot »

Layla pisze:Ankieta dotyczy leków i suplementów wydawanych BEZ RECEPTY jak sam tytuł mówi :P Ale jak znasz jakieś psychotropy dostępne bez recepty i na dodatek skuteczne, to poproszę o cynk...
A no tak... niedopatrzylem. Tylko jesli to dotyczy lekow dostepnych bez recepty to wydaje mi sie ze kodeina nie powinna znalezc sie na tej liscie. Z tego co mi wiadomo to jest dostepna wylacznie na recepte. Bez recepty mozna ja ewentualnie otrzymac w ANTIDOL 15 - 500mg Paracetamolu + 15mg kodeiny/tabletka gdzie dzieki wspanialemu domowemu procesowi mozna odsaczyc sobie kodeine od praracetamolu po czym sie niezle nacpac :P Tanie i skuteczne :D A sam ANTIDOL 15 bardzo dobrze dziala przeciwbolowo :)
Awatar użytkownika
Layla
wASp
Posty: 1946
Rejestracja: 11 lut 2011, 11:06

Re: Ankieta - projekt

Post autor: Layla »

Właśnie o antidol mi chodziło. W końcu trzeba sprawdzić ile osób tym sposobem poprawia sobie nastrój :P
- Czy to ten moment, kiedy całe moje życie przesuwa mi się przed oczami?
NIE, TEN MOMENT BYŁ PRZED CHWILĄ.
- Kiedy?
TO MOMENT POMIĘDZY PAŃSKIMI NARODZINAMI A PAŃSKIM ZGONEM.
Awatar użytkownika
wyrwana_z_kontekstu
mASakra
Posty: 2033
Rejestracja: 12 mar 2011, 12:42

Re: Heja WROCLAW I DOLNOŚLĄZACY--jest tam kto :) ???????

Post autor: wyrwana_z_kontekstu »

.
Ostatnio zmieniony 1 sty 2014, 19:14 przez wyrwana_z_kontekstu, łącznie zmieniany 1 raz.
kot_kot
ASiołek
Posty: 85
Rejestracja: 13 gru 2011, 20:56
Lokalizacja: Germany

Re: Heja WROCLAW I DOLNOŚLĄZACY--jest tam kto :) ???????

Post autor: kot_kot »

wyrwana_z_kontekstu pisze:
kot_kot pisze:Jesli moge to zapytam co to jest "Suplementy diety - wspomagające utrzymanie prawidłowego stanu emocjonalnego - np. Deprim" ? Bo ja sobie regularnie jem cos zupelnie innego na utrzymanie prawidlowego stanu emocjonalnego i nie jest to suplementem diety a raczej psychotropem :D
Stara, dobra fluoksetynka? :P Czy coś cięższego kalibru? :>
Benzodiazepiny :D roznego rodzaju :D
Awatar użytkownika
dimgraf
szarASek
Posty: 2628
Rejestracja: 7 sie 2011, 13:26
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Re: Ankieta - projekt

Post autor: dimgraf »

Dyskusja zaczyna przypominać wyznania narkomanów. :mrgreen:

Wiem, że w dziele o napojach pisałem o herbatce z koką ale mimo wszystko przerażacie mnie. Choć kiedyś dostałem (na receptę) silny środek przeciwbólowy o działaniu psychoaktywnym ale to była wyjątkowa sytuacja. A wy piszecie jakby to były cukierki:D Co jeszcze bierzecie?
"Szczęście jest tak bardzo blisko, jeśli tego chcesz
marzeniami zbuduj przyszłość, swój własny los"
Obrazek
Awatar użytkownika
wyrwana_z_kontekstu
mASakra
Posty: 2033
Rejestracja: 12 mar 2011, 12:42

Re: Ankieta - projekt

Post autor: wyrwana_z_kontekstu »

Czy ja gdzieś napisałam, że coś biorę? :> Nie muszę, zawsze mam dobry humor. :D Nie lepiej zdać się na naturalne metody poprawiania nastroju np. dużo dobrego seksu? :D
Dimi, Ty i herbatka z koką? Taki grzeczny chłopiec! xD
Ostatnio zmieniony 1 sty 2014, 19:14 przez wyrwana_z_kontekstu, łącznie zmieniany 1 raz.
kot_kot
ASiołek
Posty: 85
Rejestracja: 13 gru 2011, 20:56
Lokalizacja: Germany

Re: Ankieta - projekt

Post autor: kot_kot »

dimgraf pisze:Dyskusja zaczyna przypominać wyznania narkomanów. :mrgreen: ...
Choć kiedyś dostałem (na receptę) silny środek przeciwbólowy o działaniu psychoaktywnym ale to była wyjątkowa sytuacja. A wy piszecie jakby to były cukierki:D Co jeszcze bierzecie?
Nie byl to czasem Tramadol ? Ostatnio mialem jego zapas - blister 10x200mg/szt. :D ale wkoncu dalem matce na jej migreny(wiem ze nie w tym celu sie go stosuje). Oczywiscie wytlumaczylem jaki to lek i jak nalezy sie z nim obchodzic.

A kodeine mam jeszcze do dzis dzien w ampulce :D
Obrazek

Kiedys namowilem lekarza zeby mi przepisal kodeine na bol brzucha i potulnie jak baranek przepisal bez pytania :D Ale teraz to juz sie nie bawie w lekarzy i ich recepty :D Teraz "czarno-rynkowo" pozyskuje towar z aptek 8) Nie chce mi sie marnowac czasu w poczekalni przychodni lekarskiej a tym bardziej nie mam pewnosci ze dostane recepte na to co chce nie mowiac juz o psychotropach :D wiec ... jakos nalezy sobie radzic :D w polsce kiedy sie ma kontakty i kase to wszystko mozna zalatwic :lol:

wyrwana_z_kontekstu pisze:... zawsze mam dobry humor. :D Nie lepiej zdać się na naturalne metody poprawiania nastroju np. dużo dobrego seksu? :D
To podziwiam naprawde jesli zawsze masz dobry humor ... Szacunek! Przydalby mi sie taki pocieszacz na te trudniejsze chwile :) A z tym naturalnym sposobem no to to chyba nie dla mnie :? Ja tam widze ukojenie w zupelnie innej rzeczy 8) szkoda tylko ze jest to tymczasowe i pozniej jest gorzej niz w punkcie wyjscia :(
Awatar użytkownika
dimgraf
szarASek
Posty: 2628
Rejestracja: 7 sie 2011, 13:26
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Re: Ankieta - projekt

Post autor: dimgraf »

Dimi, Ty i herbatka z koką? Taki grzeczny chłopiec! xD
Legalna* i nie uzależnia*. Normalna zielona herbatka z Chile z rośliny o nazwie krasnodrzew pospolity. Z tej rośliny robi się też kokainę ale to swoją drogą:D Poza tym już się skończyła, a nikt się jakoś do Chile nie wybiera by znowu przywieźć:D

*chyba

A na poprawę humoru wolę czekoladę:D
"Szczęście jest tak bardzo blisko, jeśli tego chcesz
marzeniami zbuduj przyszłość, swój własny los"
Obrazek
ODPOWIEDZ