Wygląd a aseksualizm

Jeśli masz pytanie i znikąd odpowiedzi, zwróć się do nas
Awatar użytkownika
Wicherek
przytulAS
Posty: 774
Rejestracja: 1 wrz 2010, 06:56
Lokalizacja: Pyrlandia

Re: Wygląd a aseksualizm

Post autor: Wicherek »

wyrwana_z_kontekstu pisze:
Eyeliner był moim drugim po tuszu kosmetykiem do makijażu. I choć posługuję się nim już od kilku lat, to nadal nie umiem zrobić perfekcyjnej jaskółki. :P Zwykle zaznaczam linię rzęs i delikatnie wyciągam na końcu ku górze, ale machać jakoś odważniej się boję.
Też używam eyelineru, i nie jest łatwo namalować dwie symetryczne kreski. Trzeba się nieźle nagimnastykować przed lusterkiem ;)
Libra pisze:Nie - w pracy muszę być zwrotna, nieraz po drabinie trzeba skakać albo na parapet, taboret wejść bez obawy ze zaświece doopą :P ;)
Eee, jak ładna, to nie ma sie czego wstydzić :P
<< Free hugs >> << Free hugs >> << Free hugs >>
Libra

Re: Wygląd a aseksualizm

Post autor: Libra »

Ja kreskę równą machnę- no problem. Ale identycznej na wszystkich dwóch oczach :P nie narysuję - sprawa utrudniona, bo oczęta też symetryczne nie są, ale co Librencja w takich wypadkach robi, no co?


Zaczesuje grzywę na jedno oko i jest, niby ze tak tajemniczo, haha :lol:
Eee, jak ładna, to nie ma sie czego wstydzić
a nie wiem, nie bardzo jest jak sobie pooglądać - jakbym się nie odwróciła to ona zawsze z tyłu :P ;)
Pau
łASuch
Posty: 175
Rejestracja: 27 mar 2013, 17:46

Re: Wygląd a aseksualizm

Post autor: Pau »

dla mnie wygląd nie jest ważny, ale lubię oryginalność
jak ktoś ciekawie się pomaluje, lubię to podziwiać, ale bardziej pod względem artystycznym
szczecinianin
łASuch
Posty: 189
Rejestracja: 29 mar 2013, 19:02
Lokalizacja: Szczecin

Re: Wygląd a aseksualizm

Post autor: szczecinianin »

a tak bezposrednie pytanie do aseksualnych dziewczyn/ kobiet - tak szczerze czy ogladaja sie za wami faceci na ulicach? i czy specjalni np bylejak/ jak najmniej sexi sie ubieracie, itp nie chodzi tylko o ubior ale ogolnie wyglad - staracie sie byc nieatrakcyjna aby was nikt nie zaczepial?
Awatar użytkownika
Layla
wASp
Posty: 1946
Rejestracja: 11 lut 2011, 11:06

Re: Wygląd a aseksualizm

Post autor: Layla »

szczecinianin pisze:a tak bezposrednie pytanie do aseksualnych dziewczyn/ kobiet - tak szczerze czy ogladaja sie za wami faceci na ulicach? i czy specjalni np bylejak/ jak najmniej sexi sie ubieracie, itp nie chodzi tylko o ubior ale ogolnie wyglad - staracie sie byc nieatrakcyjna aby was nikt nie zaczepial?
Ja staram się być atrakcyjna dla dobrego samopoczucia, a nie po to, żeby faceci się za mną oglądali. Czego, swoją drogą i tak nie robią :P
- Czy to ten moment, kiedy całe moje życie przesuwa mi się przed oczami?
NIE, TEN MOMENT BYŁ PRZED CHWILĄ.
- Kiedy?
TO MOMENT POMIĘDZY PAŃSKIMI NARODZINAMI A PAŃSKIM ZGONEM.
Awatar użytkownika
dimgraf
szarASek
Posty: 2628
Rejestracja: 7 sie 2011, 13:26
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Re: Wygląd a aseksualizm

Post autor: dimgraf »

@Layla może robią to dyskretnie :wink:

@Szczecinianin z dziewczyn z tego forum, które poznałem w realu to za nie jedną moim zdaniem powinni się oglądać.
"Szczęście jest tak bardzo blisko, jeśli tego chcesz
marzeniami zbuduj przyszłość, swój własny los"
Obrazek
Awatar użytkownika
aburleksa782
mASełko
Posty: 125
Rejestracja: 2 mar 2013, 17:03

Re: Wygląd a aseksualizm

Post autor: aburleksa782 »

szczecinianin pisze:a tak bezposrednie pytanie do aseksualnych dziewczyn/ kobiet - tak szczerze czy ogladaja sie za wami faceci na ulicach? i czy specjalni np bylejak/ jak najmniej sexi sie ubieracie, itp nie chodzi tylko o ubior ale ogolnie wyglad - staracie sie byc nieatrakcyjna aby was nikt nie zaczepial?
Tak, oglądają się za mną faceci.
Nie, nie staram się ubierać jak najgorzej. Lubię wyglądać jak najlepiej.
Libra

Re: Wygląd a aseksualizm

Post autor: Libra »

Jakoś bardziej mnie łechce gdy kobita mnie skomplementuje lub za mną się ogladnie :P
Pau
łASuch
Posty: 175
Rejestracja: 27 mar 2013, 17:46

Re: Wygląd a aseksualizm

Post autor: Pau »

hmm, ja w sumie sama w sobie wytwarzam takie coś, że nikogo nie pociągam
Awatar użytkownika
chochol
pASsé
Posty: 1965
Rejestracja: 15 wrz 2011, 10:22
Lokalizacja: 49º06’17’’N 22º39’02’’E / 50º02’01’’N 22º00’17’’E

Re: Wygląd a aseksualizm

Post autor: chochol »

szczecinianin pisze:a tak bezposrednie pytanie do aseksualnych dziewczyn/ kobiet - tak szczerze czy ogladaja sie za wami faceci na ulicach? i czy specjalni np bylejak/ jak najmniej sexi sie ubieracie, itp nie chodzi tylko o ubior ale ogolnie wyglad - staracie sie byc nieatrakcyjna aby was nikt nie zaczepial?
Kompletuje jedynie garderobę seksi i liczę na to, ze jakiś facet mnie zauważy, zagwiżdże powie "cześć maleńka", ja poruszam oczami i git :lol: . Nie zwracam uwagi na odzienie, fryzurę itp.
Nie wiem czy się odwracają, na pewno jest mi miło gdy "otrzymam" szczery uśmiech, a że ludzie są fajni to i uśmiechając się do nich niekiedy dostaję "zwrot".
"Serce czyste i otwarte, w dobrą zmienia trefną kartę"

"chochoł = feminoasozołza"
Awatar użytkownika
Wicherek
przytulAS
Posty: 774
Rejestracja: 1 wrz 2010, 06:56
Lokalizacja: Pyrlandia

Re: Wygląd a aseksualizm

Post autor: Wicherek »

szczecinianin pisze:a tak bezposrednie pytanie do aseksualnych dziewczyn/ kobiet - tak szczerze czy ogladaja sie za wami faceci na ulicach? i czy specjalni np bylejak/ jak najmniej sexi sie ubieracie, itp nie chodzi tylko o ubior ale ogolnie wyglad - staracie sie byc nieatrakcyjna aby was nikt nie zaczepial?
Nie wiem czy się oglądają. Nie patrzę się za siebie :P Choć czasem zdarza się pochwycić sporzenie jakiegoś delikwenta w autobusie.
Podobnie jak Layla staram się wyglądać atrakcyjnie, ale bardziej dla siebie. Choć jest czasem taka feministyczna myśl: "Możesz patrzeć chłopie, a ja i tak nigdy nie będę twoja" :P
<< Free hugs >> << Free hugs >> << Free hugs >>
Libra

Re: Wygląd a aseksualizm

Post autor: Libra »

U próżnej ciut Libry sprawdza się zasada, że jak dobrze wygląda to się dobrze czuje ;) W sytuacjach stresowych typu ważna rozmowa(np. o pracę) czy choćby egzamin lub spotkanie z kimś - to, że w moim mniemaniu dobrze wyglądam zawsze dodaje mi pewności siebie( a mało jej mam, pracuję nad tym :P )
Awatar użytkownika
wyrwana_z_kontekstu
mASakra
Posty: 2033
Rejestracja: 12 mar 2011, 12:42

Re: Wygląd a aseksualizm

Post autor: wyrwana_z_kontekstu »

.
Ostatnio zmieniony 22 gru 2013, 13:11 przez wyrwana_z_kontekstu, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Zdzichu
łASuch
Posty: 198
Rejestracja: 22 sie 2012, 12:29
Lokalizacja: Wrocław

Re: Wygląd a aseksualizm

Post autor: Zdzichu »

..Czyli, Wyrwana, nie jesteś lachonem? :wink:
Co do mojego wyglądu, to ja dbam tylko, żeby codziennie mieć na sobie świeżą bielizne i koszulę. Wolę się też spóźnić do pracy, niż wyjść bez choćby "szybkiego prysznicu". Na modzie się nie znam. Wypadłem z obiegu dawno, gdy weszły te buty z długimi noskami i podarte spodnie. Wtedy pomyślałem sobie, że już tego nie czuję - jestem za stary, zeby zawracać sobie tyłek takimi bzdetami jak aktualna moda. :roll:
@wyrwana_z_kontekstu SSie!
Maja_M
bobASek
Posty: 1
Rejestracja: 16 cze 2013, 19:06

Re: Wygląd a aseksualizm

Post autor: Maja_M »

Hejka,
A ja jestem podobno lachonem ( a raczej byłam, bo teraz już lata zrobiły swoje i jestem normalna - ale ładna). Pamiętam, że od liceum zawsze miałam wilu adoratorów, na studiach też, i ciągle się za mną oglądają mężczyźni...
Więc moim zdaniem nie, aseksualność nie bierze się z wyglądu. Myślę, że jesteśmy różni.
ODPOWIEDZ