nasza-klasa.pl

Masz ochotę pogadać o czymś innym? Oto miejsce!
beebep
ASter
Posty: 634
Rejestracja: 13 wrz 2009, 17:37
Lokalizacja: z kapusty:)

Post autor: beebep »

A ja konto mam i korzystam dlatego, że forum roku właśnie tam się zagnieździło - i nikt nic na to nie poradzi, mam nadzieję, że przeniosą się na nowo utworzone :) - a tak ogółem fajnie było kiedyś zobaczyć jak zmienili się znajomi, teraz to raczej nic ciekawego się nie dzieje, ktoś się hajtnął, ktoś ma dziecko - tu jakiś śledź, allegro, pełno reklam i ogółem masakra, milion nowych niepotrzebnych opcji i konta fikcyjne :shock: ... - mam zamiar je usunąć jak skończy być przydatne jako dostęp do informacji studenckich :O
Obrazek
Awatar użytkownika
Viljar
Wielki AS Jedi
Posty: 2580
Rejestracja: 16 cze 2009, 21:33
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Viljar »

A ja w ten weekend konto kasuję. Nie jest mi już potrzebne: o urodzinach ludzi z pracy i tak wiem, pozostali przyjaciele i znajomi nie mają kont na N-K albo mają na Majspejsie, to po co mi :)
Człowiek-Redaktor czyli mój fanpage
Awatar użytkownika
DZIEWICA8
zarASek
Posty: 1874
Rejestracja: 6 paź 2006, 09:33
Lokalizacja: z Lublina

nasza klasa pl.

Post autor: DZIEWICA8 »

Muszę przyznać, ze ostatnio trochę mnie wkurza nasza klasa. Wszystko tam strasznie długo się otwiera, trzeba długo czekać i naprawdę trzeba mieć dużo cierpliwości, żeby coś zrobić lub zobaczyć. Pisze do mnie dużo ludzi, a ja często mam problemy z odczytaniem tych wiadomości.
DZIEWICA8
"Boże, daj mi pogodę ducha, abym godziła się z tym, czego zmienić nie mogę,
odwagę, abym zmieniała to, co zmienić mogę, i mądrość, abym zawsze potrafiła
odróżnić jedno od drugiego."

DZIEWICA8
Awatar użytkownika
nauria
ASiołek
Posty: 56
Rejestracja: 15 kwie 2010, 17:20
Lokalizacja: xyz

Post autor: nauria »

Nasza klasa to serwis plotkarski o zalogowanych i ich znajomych. Taka nowa rasa Pudelka :D
Awatar użytkownika
Viljar
Wielki AS Jedi
Posty: 2580
Rejestracja: 16 cze 2009, 21:33
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Viljar »

I sposób na promowanie swoich sVVeeT4$nyCh f0CiOnTek swoim lOOffcianym P$i4pSiooleChKom ;)
Człowiek-Redaktor czyli mój fanpage
Awatar użytkownika
dziwożona
tłumok bezczASowy
Posty: 1940
Rejestracja: 29 lut 2008, 20:29
Lokalizacja: z bagien i uroczysk
Kontakt:

Post autor: dziwożona »

Na FB masz fajną fotkę :D
Seks należy tępić, gdyż z niego biorą się dzieci - źródło naszej nieustającej, pedagogicznej udręki.
Awatar użytkownika
holliza
ciAStoholik
Posty: 398
Rejestracja: 20 maja 2010, 14:12
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: holliza »

Kacha pisze:Konto na tej stonie mam usunięte,ponieważ zaczęła mi przypominać fotke i tym podobne ...
Zrobiłam dokładnie tak samo, z tego samego powodu :)
"Jest na świecie taki rodzaj smutku, którego nie można wyrazić łzami. Nie można go nikomu wytłumaczyć. Nie mogąc przybrać żadnego kształtu, osiada ciasno na dnie serca jak śnieg podczas bezwietrznej nocy."
Awatar użytkownika
nightmare
ASter
Posty: 663
Rejestracja: 26 lip 2009, 00:58
Lokalizacja: w trakcie poszukiwań

Post autor: nightmare »

I ja. Za to mam konto na facebooku. Ale ono chyba też ma dni policzone. Każde konto, które zakładam na portalach społecznościowych po niedługim czasie usuwam.
"Kotom nie wolno! Z kotami nie wolno! Psik! Wyłaź, bo zawołam milicjanta!"
Awatar użytkownika
urtika
sASanka
Posty: 2427
Rejestracja: 27 maja 2008, 21:06

Re: nasza-klasa.pl

Post autor: urtika »

Serwis nie tylko został zdetronizowany, ale pod koniec lipca tego roku zamknięty na amen. Jak widać, wszystko ma początek i koniec, Ciekawe czy fejsbuczek też kiedyś padnie...
Quirkyalone
Dolly
ASoholik
Posty: 1782
Rejestracja: 3 lis 2020, 18:54
Lokalizacja: Szczecin

Re: nasza-klasa.pl

Post autor: Dolly »

Cóż... nic nie jest wieczne, nawet diamenty.
Mikenoge
pASibrzuch
Posty: 217
Rejestracja: 25 lut 2021, 19:29

Re: nasza-klasa.pl

Post autor: Mikenoge »

Zdążyłem pościągać interesujące mnie fotki ze szkoły podstawowej. Szkoda, bo było tam dużo zdjęć z lat, które lubię i było fajnie rzucić okiem na stare ubiory.
Gdzieś jeszcze są takie strony ze starymi polskimi zdjęciami klasowymi?
"Im bardziej społeczeństwo odchodzi od prawdy, tym bardziej nienawidzi tych, którzy ją głoszą." - George Orwell
ODPOWIEDZ