nasza-klasa.pl

Masz ochotę pogadać o czymś innym? Oto miejsce!
Otaku
gimnASjalista
Posty: 14
Rejestracja: 31 mar 2009, 14:57
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: Otaku »

Camelio, sądzę, że można się czuć spełnionym niezależnie od tego, czy aktualnie jesteśmy w związku, czy też nie.
Na nasze życie składa się wiele czynników, więc w innych sprawach np. zawodowych, możemy się wykazać.
Awatar użytkownika
Magda
bASyliszek
Posty: 1112
Rejestracja: 1 sty 2007, 18:26
Lokalizacja: Gotei13/Seireitei/Soul Society
Kontakt:

Post autor: Magda »

Ja także mam konto na tym portalu (jakby ktoś chciał linka, to pisać na PW) :)
Obrazek
Obrazek
Waheguru Ji Ka Khalsa!
Waheguru Ji Ki Fateh!
Awatar użytkownika
POANNA
gimnASjalista
Posty: 18
Rejestracja: 21 cze 2009, 09:16
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: POANNA »

Nasza-klasa? kiedy.s założyłam konto. długo mnie to nie ciekawiło, ale ostatnio...może z nudów dodalam parę zdjęć. Bardzo dla mnie waznych
POANNA
Awatar użytkownika
i_v_i
łASuch
Posty: 190
Rejestracja: 18 maja 2009, 21:35
Lokalizacja: Białystok

Post autor: i_v_i »

Konto na naszej klasie też mam :) :) Dzięki temu wiem, co się dzieje u starych znajomych (kto z kim i co z tego wyszło ... ;) )
"Never fear shadows, for shadows only mean there is a light shining somewhere near by"
Awatar użytkownika
Keri
łASkawca
Posty: 1656
Rejestracja: 16 cze 2009, 11:13
Lokalizacja: ze źródła światła :D (okolice Łodzi :P )

Post autor: Keri »

a ja wlasnie dojrzalem ze osoba "gburowata" :roll: ktora zaczepiala wszystkich o wygladzie nie bede nic pisal jeszcze jakies komentarze ostre bede moim postem :roll: :P
i ma fajne dziewczyne :cry: :cry: :cry: :roll:
Awatar użytkownika
Viljar
Wielki AS Jedi
Posty: 2580
Rejestracja: 16 cze 2009, 21:33
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Viljar »

Mam konto na Naszej Klasie, a żeby było ciekawie, nie mam żadnych znajomych z podstawówki i liceum, a tylko ze 3 osoby ze studiów. reszta to ludzie poznani w ciągu ostatnich trzech lat :D
Człowiek-Redaktor czyli mój fanpage
Awatar użytkownika
DZIEWICA8
zarASek
Posty: 1874
Rejestracja: 6 paź 2006, 09:33
Lokalizacja: z Lublina

nasza-klasa.pl

Post autor: DZIEWICA8 »

Właśnie przed chwilą odwiedziłam naszą klasę i obejrzałam zdjęcia kilku osób. Jakże bardzo niektórzy się pozmieniali, w życiu nie poznałabym ich na ulicy. Jednak nie ma się co dziwić, nie widzieliśmy się już kilka lub kilkanaście lat, a przez taki czas można się bardzo zmienić.
DZIEWICA8
"Boże, daj mi pogodę ducha, abym godziła się z tym, czego zmienić nie mogę,
odwagę, abym zmieniała to, co zmienić mogę, i mądrość, abym zawsze potrafiła
odróżnić jedno od drugiego."

DZIEWICA8
Agnieszka
ninjAS
Posty: 2626
Rejestracja: 10 sie 2005, 16:38

Post autor: Agnieszka »

Ha, moja klasa z liceum wymyśliła sobie spotkanie po latach. Drugie w naszej karierze - tym razem miało się odbyć dlatego, że w tym roku wypadło 10-lecie matury. Na naszej-klasie wielki temat, wszyscy chętni i przeszczęśliwi, że spotkamy się w starym gronie (no prawie, bo dwie osoby nie żyją).
Do spotkania jednak chyba nie dojdzie, bo po intensywnej wymianie maili okazało się, że ciężko zgrać terminy 29 osobom, które rozrzucone są po całym świecie. Ba, 3 osoby nie potrafią się spotkać, a co dopiero taki tłum ;)

Proza życia. Inna sprawa, że klasa to jednak zbiór przypadkowych ludzi. Może i parę przyjaźni się nawiązało, może i jakieś związki nawet, ale koniec końców spędziliśmy ze sobą 4 lata, bo tak wyszło i trudno się teraz spodziewać, że wszyscy będą się przyjaźnić :P
Awatar użytkownika
nightmare
ASter
Posty: 663
Rejestracja: 26 lip 2009, 00:58
Lokalizacja: w trakcie poszukiwań

Post autor: nightmare »

Ja tez mam konto na naszej klasie, ale moja obecność na tym portalu wydaje się być zbędna. Czasami poprzeglądam zdjęcia znajomych, ale większość i tak ma zablokowane galerie oprócz zdjęcia głównego. Jedyne co tam robię to selekcjonuję znajomych, bo zdarza się, że dostaję zaproszenia od osób nieznajomych, albo takich, z którymi żadnego kontaktu nie utrzymuję. Najczęściej jak tam wchodzę to wywalam ze znajomych osoby, z którymi nie chce być identyfikowana lub odrzucam zaproszenia. Ot, cała moja obeność na nk.
"Kotom nie wolno! Z kotami nie wolno! Psik! Wyłaź, bo zawołam milicjanta!"
od nowa
ciAStoholik
Posty: 342
Rejestracja: 3 lip 2009, 07:28

Post autor: od nowa »

Miałam konto na N-K, ale po jakimś czasie doszłam do wniosku, że nic sensownego tak naprawdę z tego nie wynika więc zlikwidowałam.
Sex jest przereklamowany...
Awatar użytkownika
Blv.
ananAS
Posty: 358
Rejestracja: 2 lut 2008, 17:27
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Blv. »

Moja aktywność na nk ogranicza się do akceptowania albo odrzucania zaproszeń do znajomych. Mógłbym skasować konto, ale, prawdę mówiąc, nie chce mi się ;)
Awatar użytkownika
Ernest
AStrum
Posty: 1482
Rejestracja: 3 kwie 2009, 00:15

Post autor: Ernest »

Miałem już usuwać kilka razy, ale przynajmniej wiem kiedy ktoś w miarę ważny obchodzi urodziny :diabel:
,,Wszyscy jesteśmy większymi artystami niż się nam zdaje." F. Nietzsche

''To see a World in a Grain of Sand
And a Heaven in a Wild Flower
Hold Infinity in the palm of your hand
And Eternity in an hour'' W. Blake

,,...by lekko obcial koncowki nie skracajac wlosow" Keri
Awatar użytkownika
nightmare
ASter
Posty: 663
Rejestracja: 26 lip 2009, 00:58
Lokalizacja: w trakcie poszukiwań

Post autor: nightmare »

Dlatego ja wyłączyłam powiadomienia o swoich urodzinach i przynajmniej nie dostaję mnóstwa tendencyjnych życzeń od osób, które mnie nie obchodzą :P
"Kotom nie wolno! Z kotami nie wolno! Psik! Wyłaź, bo zawołam milicjanta!"
Kacha
łASuch
Posty: 194
Rejestracja: 13 lip 2009, 08:48
Lokalizacja: Gdzieś z ciemności otoczającej Twój umysł

Post autor: Kacha »

Konto na tej stonie mam usunięte,ponieważ zaczęła mi przypominać fotke i tym podobne ...
"Oto moja ostatnia wola (...) Chcę,aby pochowano mnie żywą"
Awatar użytkownika
szarysmok
smokASek
Posty: 898
Rejestracja: 27 sie 2009, 21:29

Post autor: szarysmok »

A ja nie jestem zarejestrowany na naszej klasie :diabel: nie ciągnie mnie tam wcale. Tych co potrzebuję - widuję. Reszta nigdy mnie nie interesowała.
ODPOWIEDZ