Problem z forum

Masz propozycję na ulepszenie forum? Daj nam znać...
Awatar użytkownika
Wicherek
przytulAS
Posty: 774
Rejestracja: 1 wrz 2010, 06:56
Lokalizacja: Pyrlandia

Re: Problem z forum

Post autor: Wicherek »

kot_kot pisze:A Winkie jeszcze tutaj zaglada bo cos dlugo jej widac nie bylo? Chyba sie stesknilem :D
Ja też ;) Przynajmniej coś się działo na tym forum.
A może Winkie dostała bana i dlatego się nie udziela? (pytanie do moderatorów)
<< Free hugs >> << Free hugs >> << Free hugs >>
Awatar użytkownika
Layla
wASp
Posty: 1946
Rejestracja: 11 lut 2011, 11:06

Re: Problem z forum

Post autor: Layla »

Nic mi o tym nie wiadomo :P Obstawiam, że miała dość olewactwa administracji forum. Jak my wszyscy zresztą.
- Czy to ten moment, kiedy całe moje życie przesuwa mi się przed oczami?
NIE, TEN MOMENT BYŁ PRZED CHWILĄ.
- Kiedy?
TO MOMENT POMIĘDZY PAŃSKIMI NARODZINAMI A PAŃSKIM ZGONEM.
Awatar użytkownika
wyrwana_z_kontekstu
mASakra
Posty: 2033
Rejestracja: 12 mar 2011, 12:42

Re: Problem z forum

Post autor: wyrwana_z_kontekstu »

Layla pisze:Nic mi o tym nie wiadomo :P Obstawiam, że miała dość olewactwa administracji forum. Jak my wszyscy zresztą.
Albo znudziło jej się najeżdżanie na mnie i Dimgrafa. ;]
Wszystko kiedyś się może znudzić, trollowanie też.
Nie powiem, dawno, dawno temu można było fajnie z nią pogadać i nawet poofftopować, ale potem coś jej się odmieniło i zaczęła być agresywna bez przyczyny. :P
Awatar użytkownika
Justys245
kASkada
Posty: 521
Rejestracja: 25 lip 2010, 08:16
Lokalizacja: Kraków

Re: Problem z forum

Post autor: Justys245 »

Layla pisze:Na Anta bym nie liczyła :roll:
I tutaj zgadzam się z Laylą!

Skoro już przez dłuższy czas nie można się z nim skontaktować, to może już najwyższa pora żeby nadać uprawnienia administratora komuś innemu, bo forum nam się do reszty posypie. Ardelia i Agnieszka chyba też już nie zaglądają tu tak często jak kiedyś, więc przydałby się ktoś do "zarządzania" :)
Awatar użytkownika
Wicherek
przytulAS
Posty: 774
Rejestracja: 1 wrz 2010, 06:56
Lokalizacja: Pyrlandia

Re: Problem z forum

Post autor: Wicherek »

Justys245 pisze:Skoro już przez dłuższy czas nie można się z nim skontaktować, to może już najwyższa pora żeby nadać uprawnienia administratora komuś innemu, bo forum nam się do reszty posypie. Ardelia i Agnieszka chyba też już nie zaglądają tu tak często jak kiedyś, więc przydałby się ktoś do "zarządzania" :)
Tylko, że najwidoczniej żaden z adminów nie chce oddać władzy. Wszyscy dużo mówią o zmianach, a i tak będzie tak jak zawsze.
Ech, to takie typowo polskie...
<< Free hugs >> << Free hugs >> << Free hugs >>
Awatar użytkownika
dimgraf
szarASek
Posty: 2628
Rejestracja: 7 sie 2011, 13:26
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Re: Problem z forum

Post autor: dimgraf »

hehe; Może demokratycznie wybierzmy gabinet cieni :mrgreen:
"Szczęście jest tak bardzo blisko, jeśli tego chcesz
marzeniami zbuduj przyszłość, swój własny los"
Obrazek
kot_kot
ASiołek
Posty: 85
Rejestracja: 13 gru 2011, 20:56
Lokalizacja: Germany

Re: Problem z forum

Post autor: kot_kot »

A co to tam w ogole jest za jaki problem z tym forum bo ja poza drobnymi niezgodnosciami z sessja w skryptach PHP i zle dzialajacym zegarem nie widze nic innego (a to pewnie spowodowane moja nietypowa przegladarka wiec calkiem mozliwe ze u was jest ok) :? :?:
Awatar użytkownika
Layla
wASp
Posty: 1946
Rejestracja: 11 lut 2011, 11:06

Re: Problem z forum

Post autor: Layla »

kot_kot pisze:A co to tam w ogole jest za jaki problem z tym forum bo ja poza drobnymi niezgodnosciami z sessja w skryptach PHP i zle dzialajacym zegarem nie widze nic innego (a to pewnie spowodowane moja nietypowa przegladarka wiec calkiem mozliwe ze u was jest ok) :? :?:
Czyli nic nie umiesz naprawić :roll: Serio sądzisz, że skoro to byłby tylko zegar, to szukano by zastępstwa dla administracji? Tu jest trochę więcej problemów niż źle działający zegar.
- Czy to ten moment, kiedy całe moje życie przesuwa mi się przed oczami?
NIE, TEN MOMENT BYŁ PRZED CHWILĄ.
- Kiedy?
TO MOMENT POMIĘDZY PAŃSKIMI NARODZINAMI A PAŃSKIM ZGONEM.
kot_kot
ASiołek
Posty: 85
Rejestracja: 13 gru 2011, 20:56
Lokalizacja: Germany

Re: Problem z forum

Post autor: kot_kot »

Layla pisze:
kot_kot pisze:A co to tam w ogole jest za jaki problem z tym forum bo ja poza drobnymi niezgodnosciami z sessja w skryptach PHP i zle dzialajacym zegarem nie widze nic innego (a to pewnie spowodowane moja nietypowa przegladarka wiec calkiem mozliwe ze u was jest ok) :? :?:
Czyli nic nie umiesz naprawić :roll: Serio sądzisz, że skoro to byłby tylko zegar, to szukano by zastępstwa dla administracji? Tu jest trochę więcej problemów niż źle działający zegar.
Tyle to u mnie nie dziala. Pytam dlatego w czym konkretnie problem tkwi. Nie powiem czy umiem do momentu az nie dowiem sie o co chodzi :roll:
Awatar użytkownika
Layla
wASp
Posty: 1946
Rejestracja: 11 lut 2011, 11:06

Re: Problem z forum

Post autor: Layla »

Przeczytaj sobie poprzednie posty... Urtika pisała, że problem z polskim forum jest poważny, a ktoś wcześniej, że nowi użytkownicy nie mogą się zarejestrować. Jeszcze wcześniej jeden z użytkowników wspomniał, że nie może wysłać pmki.
- Czy to ten moment, kiedy całe moje życie przesuwa mi się przed oczami?
NIE, TEN MOMENT BYŁ PRZED CHWILĄ.
- Kiedy?
TO MOMENT POMIĘDZY PAŃSKIMI NARODZINAMI A PAŃSKIM ZGONEM.
Awatar użytkownika
Justys245
kASkada
Posty: 521
Rejestracja: 25 lip 2010, 08:16
Lokalizacja: Kraków

Re: Problem z forum

Post autor: Justys245 »

I nie działa czat :cry: :cry: :cry:
Awatar użytkownika
Layla
wASp
Posty: 1946
Rejestracja: 11 lut 2011, 11:06

Re: Problem z forum

Post autor: Layla »

Racja, o najważniejszym zapomniałam. BażAnt, wróć...
- Czy to ten moment, kiedy całe moje życie przesuwa mi się przed oczami?
NIE, TEN MOMENT BYŁ PRZED CHWILĄ.
- Kiedy?
TO MOMENT POMIĘDZY PAŃSKIMI NARODZINAMI A PAŃSKIM ZGONEM.
Awatar użytkownika
wyrwana_z_kontekstu
mASakra
Posty: 2033
Rejestracja: 12 mar 2011, 12:42

Re: Problem z forum

Post autor: wyrwana_z_kontekstu »

Layla pisze: BażAnt, wróć...
Dołączam się do próśb.
BażAnt, we :serce: you! Please, come back! :mrgreen:
Awatar użytkownika
urtika
sASanka
Posty: 2427
Rejestracja: 27 maja 2008, 21:06

Re: Problem z forum

Post autor: urtika »

Hehehehe hihihihi, dobre to było. :lol: :lol2: :toohappy:
Post użytkownika kot_kot chyba powinien zostać ogłoszony najzabawniejszym postem minionego roku na forum SEA. :wink: :mrgreen:
Quirkyalone
kot_kot
ASiołek
Posty: 85
Rejestracja: 13 gru 2011, 20:56
Lokalizacja: Germany

Re: Problem z forum

Post autor: kot_kot »

czytam ten watek i smiac mi sie chce :D :D :D

to wy z captcha problem macie ? w 5min mialbym ten problem zalatwiony. ten kto tutaj adminem jest ma dostep do ustawien tego smiesznego kodu o ile panel administracyjny tego forum jest na tyle zaawansowane ale wydaje mi sie ze raczej bedzie. tak sie sklada ze bylem adminem jednego z forum opartego na PHPBB3 i 2x robilem captcha do porzadku. wy tu dramatyzujecie a to tutaj jest jakis joke :mrgreen: smiech na sali :mrgreen:

z drugiej strony ... ten kod ma byc czesciowo nieczytelny zeby jakis madrala nie odpalil sobie bota w makro. bylby "za wyrazny" to zobaczylibyscie jakie szopki by na forum byly. kurde wpisac ten kod 10x i gitara ile razy tak robie na roznych witrynach. tak to ma byc moi drodzy a skoro ktos rezygnuje po 2 wpisaniu no to juz nie moja sprawa. chyba ze faktycznie nic nie widac na tym obrazku z kodem :? tylko ze na naszym forum w ogole nie ma tego kodu :? w takim przypadku ingerencja admina jest nieunikniona. jednak ustawienia same sie nie przestawiaja :!: a malo tego kod PHP tez sam sie nie zmodyfikuje. tak wiec skoro wczesniej byl a teraz juz nie no to macie problem z ktoryms z aktualnych adminow ktory prawdopodobnie sam uniemozliwil rejestracje sie na forum ingerujac w kod PHP. a tak sie sklada panie badz pani adminowa ze mozesz to naprawic :!: pisze jak byk : Żeby zapobiec automatycznym rejestracjom, forum wymaga wpisania kodu potwierdzającego. Kod jest pokazywany na obrazku poniżej. Jeśli nie możesz go przeczytać, to skontaktuj się z administratorem forum. tak wiec :arrow: panel administracyjny :arrow: i do roboty lub zrzec sie praw admina i oddac innemy znajacemu sie na rzeczy :!: takie to trudne ? banda indywidualistow jak zawsze. za chwile ktos mi znow powie ze tych adminow juz dawno nie ma i nie odwiedzaja tego forum. no nic tylko brawa bic :? admin godny pochwaly i odznaczenia :!: ciastko mu dac :ciasto: moze wtedy ruszy tylek do roboty


Co do problemow opisanych przezemnie wczesniej to sprawa niezgodnosci kodu PHP to na 99% jest to spowodowane moja nietypowa przegladarka.

Problem zegara jest dosyc dziwny i to wydaje mi ze juz problem kodu PHP samego forum.

ktos tam nie umial PM'ki wyslac ? No to niech sie nauczy obslugiwac forum. Ja i wszyscy inni rozsylaja na prawo i lewo i zawsze dziala.


urtika pisze:Hehehehe hihihihi, dobre to było. :lol: :lol2: :toohappy:
Post użytkownika kot_kot chyba powinien zostać ogłoszony najzabawniejszym postem minionego roku na forum SEA. :wink: :mrgreen:
dzieki
Ostatnio zmieniony 3 sty 2013, 18:08 przez kot_kot, łącznie zmieniany 4 razy.
ODPOWIEDZ