Jestem hepi, bo...

Podziel się swoją radością! :) Oto miejsce aby pisać o Twoich osiągnięciach i sukcesach, oraz o tym co ostatnio sprawiło Ci radość lub przyjemność.
Nezumi.
ASiołek
Posty: 77
Rejestracja: 27 mar 2021, 17:17

Re: Jestem hepi, bo...

Post autor: Nezumi. »

...po deszczu wyszło kilka promieni słońca :)
Anonimowy

Re: Jestem hepi, bo...

Post autor: Anonimowy »

... w końcu po prawie 3 latach obecności na forum spotkałem na żywo osoby As. W liczbie naście. W Katowicach na forumowym zlocie. Wielkie dzięki dla @lucyfer za organizację zdarzenia. Dla niego to normalka. Dzieje się co miesiąc. Żałuję tylko, że nie było tej jednej jedynej osoby.
Ostatnio zmieniony 11 sie 2021, 22:34 przez Anonimowy, łącznie zmieniany 2 razy.
Anonimowy

Re: Jestem hepi, bo...

Post autor: Anonimowy »

... robię niemiecką trasę D-12. Oder Nieße Radweg. Od Görlitz do Ahlbeck. Od wczoraj. Wzorcową trasę rowerową według wielu źródeł. Na dzisiaj wychodzi 210 km. Wczoraj tylko 70 km, ale wystartowałem po 14. Mój osobisty rekord 140 km na rowerze w jedeń dzień. Do Görlitz mam bliżej niż do Zakopanego. Lokalne trasy w Opolskiem już mi się troche opatrzyły.
Anonimowy

Re: Jestem hepi, bo...

Post autor: Anonimowy »

Przejechałem D-12 od Görlitz do wioski śledzia czyli Heringsdorf. Razem 600 km. Trafiłem super noclegi. Tak w ciemno. Większość po stronie polskiej. Jeden po niemieckiej. Potwierdzam: trasa modelowa. Chociaż opisy na necie nie do końca się zgadzają.
Awatar użytkownika
Mirek
starszASek
Posty: 45
Rejestracja: 9 sie 2021, 12:49

Re: Jestem hepi, bo...

Post autor: Mirek »

Jestem sumny z siebie, że zebrałem się na odwagę i poszedłem na spotkanie z obcymi ludźmi.
Ludzie w internecie szukali współgraczy do gry RPG, zgłosiłem się, pojechałem na spotkanie, a ludzie okazali się sympatyczni.
Anonimowy

Re: Jestem hepi, bo...

Post autor: Anonimowy »

@Mirek fajnie, że coś wpisałeś, bo już się obawiałem, że ostatnio tylko ja jestem happy. Znowu jestem hepi, bo dzieje sie 2 sezon Love ft. Marriage and Divorce na Netflix. Kilka świetnych życiowych mądrości, które mnie zadziwiły.
Awatar użytkownika
Silva
ASiołek
Posty: 66
Rejestracja: 15 sty 2019, 18:00
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Jestem hepi, bo...

Post autor: Silva »

To nawiązując do tematu Netflixa, który pojawił się w poprzedniej wypowiedzi-jestem happy, bo parę dni temu na tej platformie pojawił się "Wiedźmin-zmora wilka". Jestem prostym człowiekiem, widzę Wiedźmin i moje serduszko się raduje 😄
Książki są lustrem: widzisz w nich tylko to, co już masz w sobie.
Awatar użytkownika
Mirek
starszASek
Posty: 45
Rejestracja: 9 sie 2021, 12:49

Re: Jestem hepi, bo...

Post autor: Mirek »

Oglądam mało rzeczy z Netflixa, ale akurat "Zmorę Wilka" bym zobaczył kiedyś przy okazji. Dajcie znać czy fajne :)
Jeśli już mowa o Netflixie to niedawno w końcu obejrzałem całą animowaną She-Rę i byłem z tego bardzo hepi. Niedawno wyszedł He-Man czyli dla mnie blast from the past z dzieciństwa, podobno fajnie wyszedł to jestem tym bardziej hepi.
Anonimowy

Re: Jestem hepi, bo...

Post autor: Anonimowy »

.. oglądam serial z moją ulubioną aktorką 신혜선. Na Rakuten viki. Anioł. W tytule też jest anioł.
Anonimowy

Re: Jestem hepi, bo...

Post autor: Anonimowy »

... od 1 września Korea przywraca ruch bezwizowy dla obywateli RP. Ciągle jeszcze obowiązuje kwarantanna po przyjeździe.14 dni na własny koszt. Po zaszczepieniu można uniknąć. I tutaj właśnie czuję się dyskryminowany. Jeszcze poczekam. Ale dostrzegam światełko w tunelu. Ciekawe, że luzowanie następuje na górce 4 fali. Dziennie ponad 1k5 zachorowań.
Północ
młodASek
Posty: 20
Rejestracja: 26 sie 2021, 19:59

Re: Jestem hepi, bo...

Post autor: Północ »

Hmm, fajny kierunek na jakieś mega egzotyczne wakacje :D
Brzmi zdecydowanie lepiej, niż przebijanie się przez jaskinię mojej córki, ale ... Jestem hepi, bo mi się dziś udało :rozowe:
Anonimowy

Re: Jestem hepi, bo...

Post autor: Anonimowy »

... właśnie odkryłem wyjątkową trasę rowerową. Trasa 4 Rzek. Od Incheon do Busan. Po przekątnej Korei. Razem 630 km. Już wiem, że tam będę. Szkoda, że tylko 6 dni.
Ewa_EDC
mASełko
Posty: 132
Rejestracja: 23 wrz 2021, 19:01
Lokalizacja: Toruń

Re: Jestem hepi, bo...

Post autor: Ewa_EDC »

Silva pisze: 25 sie 2021, 18:59 To nawiązując do tematu Netflixa, który pojawił się w poprzedniej wypowiedzi-jestem happy, bo parę dni temu na tej platformie pojawił się "Wiedźmin-zmora wilka". Jestem prostym człowiekiem, widzę Wiedźmin i moje serduszko się raduje 😄
Przyłączam się do tej radości :D
Anonimowy

Re: Jestem hepi, bo...

Post autor: Anonimowy »

... wychodzę po piwo. Na zewnątrz słyszę muzykę. Przeszedłem jakieś 300 m. Stoję właśnie na koncercie Golec uOrkiestra. Nie mój pierwszy wybór, ale na żywo efekt jest.

Zagrali dwa nowe kawałki. Dziwne, bo jeden już słyszałem. Drugi świetny. Będzie przebój jak Minelli czy Lost Frequencies.
Jakbysmy byli na podobnej imprezie to łatwo mnie poznać. Jedyna osoba w masce.
Ostatnio zmieniony 26 wrz 2021, 11:43 przez Anonimowy, łącznie zmieniany 2 razy.
bartulo999
gimnASjalista
Posty: 13
Rejestracja: 17 wrz 2021, 08:23

Re: Jestem hepi, bo...

Post autor: bartulo999 »

...zaczynam studia od nowego tygodnia, ludzie wydają się być mega pozytywni i komunikatywni więc jestem dobrej myśli.
ODPOWIEDZ