igrzyska olimpijskie

Masz ochotę pogadać o czymś innym? Oto miejsce!
Awatar użytkownika
ivi
pASibrzuch
Posty: 211
Rejestracja: 1 sie 2008, 21:14

igrzyska olimpijskie

Post autor: ivi »

Jestem wielka fanką siatkówki,mocno ściskam kciuki za naszych reprezentantów . szkoda,że dziewczynom nie wyszło w pierwszym meczu. no, ale głowa do góry! a Wy jakie dyscypliny lubicie najbardziej?
Awatar użytkownika
arin
mASkotka
Posty: 141
Rejestracja: 9 sie 2008, 19:08
Kontakt:

Post autor: arin »

Trójbój (Triathlon) najbardziej lubie. Taka mieszanka jest najbardziej emocjonująca, bo jeden jest w tym lepszy, a inny w drugim i teraz pytanie kto wygra 8) Oprócz tego lubie sprint, kolarstwo i co tam jeszcze... hokej! Jak mogłem o nim zapomnieć?! Hokej to dla mnie prawie najwspanialsza dyscyplina sportu, ale dawno nie oglądałem go :cry:
Nic na siłę, każdy ma swoje zdanie
Głodny wiedzy społecznej i poznania siebie.
Lubie hh, metal symfoniczny, rock, klasyczną, alternatywną i jeszcze by sie coś znalazło.
Agnieszka
ninjAS
Posty: 2626
Rejestracja: 10 sie 2005, 16:38

Post autor: Agnieszka »

Pływanie, ale bez Iana Thorpe'a to już nie samo. Wprawdzie emocji dostarczać może kibicom Amerykanin Phelps, ale ja jakoś za nim nie przepadam. Liczę na australijskiego długodystansowca Hacketta, ale zobaczymy... No i tradycyjnie trzymam kciuki za japońskiego żabkarza Kosuke Kitajimę.

A tak poza tym to mi się w tym roku nie chce oglądać olimpiady xD
Awatar użytkownika
arin
mASkotka
Posty: 141
Rejestracja: 9 sie 2008, 19:08
Kontakt:

Post autor: arin »

Agnieszka pisze:A tak poza tym to mi się w tym roku nie chce oglądać olimpiady xD
To tak jak mi ^_^
Chyba za dużo nasłuchałem sie o Chinach i mi sie odechciało... :D
Nic na siłę, każdy ma swoje zdanie
Głodny wiedzy społecznej i poznania siebie.
Lubie hh, metal symfoniczny, rock, klasyczną, alternatywną i jeszcze by sie coś znalazło.
Agnieszka
ninjAS
Posty: 2626
Rejestracja: 10 sie 2005, 16:38

Post autor: Agnieszka »

arin pisze:To tak jak mi ^_^
Chyba za dużo nasłuchałem sie o Chinach i mi sie odechciało... :D
Ja akurat z innych powodów - od jakiegoś czasu mam dość telewizora w ogóle i jakoś nie mogę się skupić na oglądaniu.
Nawet gdyby olimpiada była w Tokio, to by mi się nie chciało xD
Awatar użytkownika
arin
mASkotka
Posty: 141
Rejestracja: 9 sie 2008, 19:08
Kontakt:

Post autor: arin »

Jakby było w Japonii to bardzo chętnie bym akurat oglądał :D
Ale jak gdzie indziej to już raczej nie.
Nic na siłę, każdy ma swoje zdanie
Głodny wiedzy społecznej i poznania siebie.
Lubie hh, metal symfoniczny, rock, klasyczną, alternatywną i jeszcze by sie coś znalazło.
Agnieszka
ninjAS
Posty: 2626
Rejestracja: 10 sie 2005, 16:38

Post autor: Agnieszka »

Teraz nie wiem, czy pisać o tym tutaj, czy w temacie o humorze... Dylematy, dylematy... A chromolę!

Kosuke Kitajima wygrał finał w pływaniu na 100 m stylem klasycznym!!!! Yatta!!!!!!! :kocha: :kocha: :kocha: :serce: :serce:

Wiedziałam, że mnie nie zawiedzie :D :mrgreen:
Awatar użytkownika
ivi
pASibrzuch
Posty: 211
Rejestracja: 1 sie 2008, 21:14

Post autor: ivi »

A ja wiedziałam ,że nasi siatkarze też nie zawiodą;prawie zżarłam paznokcie podczas oglądania spotkania z Serbią, piękny mecz, a gra naszych jest na najwyższym poziomie,BRAWO!!! Świetnie sie zaczął ten dzień, przynajmniej w dobrym humorze popędzę do pracy :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :kocha:
Agnieszka
ninjAS
Posty: 2626
Rejestracja: 10 sie 2005, 16:38

Post autor: Agnieszka »

Hackett mnie jednak trochę zawiódł...
Za to Kosuke znowu zapunktował, bo dzięki niemu japońska sztafeta zdobyła brązowy medal :D

Natomiast sponsorem dzisiejszego dnia są wiosła (srebro dla czwórki bez sternika i złoto dla czwórki podwójnej Polaków - w obu przypadkach mężczyzn oczywiście).

Złote usta za zdolności językowe otrzymuje komentator zmagań w wioślarstwie (niestety, nie udało mi się zapamiętać nazwiska), który przepięknie zmieniał wszystkie możliwe nazwiska zawodników z krajów innych niż Polska. Dzięki temu Panu wiemy na przykład, że:
brytyjski wioślarz Zac Purchase to... CAK PURKEJS O.o

Pobił komentatora z pływalni, który namiętnie czytał nieme 'u' z imienia Kosuke Kitajimy xD
Awatar użytkownika
ivi
pASibrzuch
Posty: 211
Rejestracja: 1 sie 2008, 21:14

Post autor: ivi »

no i lipa, nasi siatkarze odpadli,szkoda
Awatar użytkownika
ivi
pASibrzuch
Posty: 211
Rejestracja: 1 sie 2008, 21:14

Re: igrzyska olimpijskie

Post autor: ivi »

Odkopałam temat. Ogląda ktoś zimowe igrzyska? Kibicujecie naszym?
Mam na myśli oglądanie zmagań sportowców a nie tylko śledzenie wyników.
Szczególnie lubię łyżwiarstwo szybkie, właśnie przed chwilą nasz reprezentant zdobył złoty metal. Wspaniała walka.
Regularnie oglądam skoki narciarskie.Biegi narciarskie także, wiadomo, jak nasi wygrywają to inaczej się ogląda.
Ale w wersji męskiej też oglądam.
Ponadto lubię biathlon, narciarstwo alpejskie, bobsleje.
Awatar użytkownika
Layla
wASp
Posty: 1946
Rejestracja: 11 lut 2011, 11:06

Re: igrzyska olimpijskie

Post autor: Layla »

Zdarza mi się obejrzeć zmagania sportowców, ale dość rzadko i nie jest to w stanie przykuć mojej uwagi na zbyt długo :P Za to nie ma opcji, żeby przeoczyć wyniki :P
- Czy to ten moment, kiedy całe moje życie przesuwa mi się przed oczami?
NIE, TEN MOMENT BYŁ PRZED CHWILĄ.
- Kiedy?
TO MOMENT POMIĘDZY PAŃSKIMI NARODZINAMI A PAŃSKIM ZGONEM.
Awatar użytkownika
chochol
pASsé
Posty: 1965
Rejestracja: 15 wrz 2011, 10:22
Lokalizacja: 49º06’17’’N 22º39’02’’E / 50º02’01’’N 22º00’17’’E

Re: igrzyska olimpijskie

Post autor: chochol »

Nie oglądam. Za dużo kontrowersji związanych z budową obiektów sportowych, ograniczenie praw mieszkańców itp. Bojkotuje.
"Serce czyste i otwarte, w dobrą zmienia trefną kartę"

"chochoł = feminoasozołza"
Awatar użytkownika
DZIEWICA8
zarASek
Posty: 1874
Rejestracja: 6 paź 2006, 09:33
Lokalizacja: z Lublina

Re: igrzyska olimpijskie

Post autor: DZIEWICA8 »

Ja kompletnie nie interesuję się sportem i nie oglądam żadnych transmisji sportowych. Jednak miło jest słyszeć o kolejnych medalach zdobywanych przez polskich sportowców.
Jeśli zaś chodzi o bojkotowanie igrzysk, to dla mnie nie ma to żadnego sensu. Tacy zwykli ludzie jak my nie mają żadnego wpływu na decyzje odnośnie organizacji igrzysk i nasze bojkotowanie tu niczego nie zmieni.
DZIEWICA8
"Boże, daj mi pogodę ducha, abym godziła się z tym, czego zmienić nie mogę,
odwagę, abym zmieniała to, co zmienić mogę, i mądrość, abym zawsze potrafiła
odróżnić jedno od drugiego."

DZIEWICA8
Awatar użytkownika
marisaxyz
alabAStrowy bożek
Posty: 1230
Rejestracja: 8 gru 2011, 15:34

Re: igrzyska olimpijskie

Post autor: marisaxyz »

chochol pisze:Nie oglądam. Za dużo kontrowersji związanych z budową obiektów sportowych, ograniczenie praw mieszkańców itp. Bojkotuje.
no zgadzam się ale zawodnicy ciężko trenowali a ja uwielbiam sport więc mam moralniaka :?
Last night I felt
real arms around me.
No hope, no harm,
just another false alarm...
ODPOWIEDZ