Jestem nowa

Każdy nowy użytkownik musi się wpisać! No dobra, to tylko żart, ale przedstawcie się. :)
Danea
gimnASjalista
Posty: 10
Rejestracja: 15 lut 2006, 22:01
Lokalizacja: Warszawa

Jestem nowa

Post autor: Danea »

Dzień dobry! Jestem warszawską studentką. Przyszłam tu, bo szukałam odpowiedzi na pytanie "co jest ze mną nie tak?". Znalazłam artykuł na temat aseksualności w jakiejś gazecie i przy okazji znalazłam adres tej stronki. I... jestem!
Teraz napiszę pare słów o sobie: od długiego czasu czuję, że jest we mnie coś, co mnie odróżnia. Odrzuca mnie od tematu seksu. Kiedy inni o tym rozmawiają, czuję się nieswojo i nie chcę tego słuchać. Mam ochotę powiedzieć, żeby ludzie rozmawiający o seksie zmienili temat. Zamiast tego najczęściej odchodzę od osób rozmawiających na "te" tematy, które mnie nie interesują, nie pociągają.
Jest tylko jedno "ale": nie wiem, czy dobrze, że tu przyszłam. Nie wiem, czy dobrze trafiłam. Bo może nie ma o co robić krzyku. Może mój stosunek do seksu wynika z faktu, że nigdy nikogo nie miałam. Może gdybym kogoś miała, to nie czułabym się inna. Może podchodziłabym do tematu seksu zupełnie inaczej, może uważałabym seks za naturalną aktywność. I na tym między innymi polega mój problem: w chwili obecnej seks mógłby dla mnie nie istnieć, ale nie wiem, jak by to wyglądało, gdybym miała partnera.
I to tyle na początek.
:)
Awatar użytkownika
NAIRIN
AS gaduła
Posty: 410
Rejestracja: 15 lip 2005, 08:14
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Jestem nowa

Post autor: NAIRIN »

witaj Danea :D Bardzo dobrze, że przyszłaś na to forum. Istnieje możliwość, że odkryjesz w sobie seksualną naturę, ale póki co jesteś asem, więc leci do Ciebie powitalne ciacho :ciasto: Pisz o swoich wątpliwościach, zakładaj tematy i dyskutuj w już istniejących - czuj się jak u siebie :D
Awatar użytkownika
alicja
ciAStoholik
Posty: 375
Rejestracja: 13 sie 2005, 22:04
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: Jestem nowa

Post autor: alicja »

Witaj na forum Danea :D :ciasto: :ciasto:
I tak jak napisała Nairin - bardzo dobrze, że tutaj trafiłaś. Może gdy trochę poznasz tutejsze asy, będzie Ci łatwiej zrozumieć samą siebie, i wtedy się okaże, czy jesteś asem, czy tylko po prostu jest dla Ciebie za wcześnie na seks. Nie ma tego złego :)
Agnieszka
ninjAS
Posty: 2626
Rejestracja: 10 sie 2005, 16:38

Re: Jestem nowa

Post autor: Agnieszka »

Witaj Danea - na początek dla zachęty powitalne :ciasto: :ciasto: :)
Awatar użytkownika
Shadow
ASiołek
Posty: 56
Rejestracja: 3 lut 2006, 19:49

Re: Jestem nowa

Post autor: Shadow »

Ja również witam i częstuję :ciasto:
To fajnie, że tu trafiłaś, ale jeszcze lepiej, że nie szufladkujesz się na starcie, pozostając otwartą na różne możliwości. Mam nadzieję, że to forum nie tyle podsunie Ci jakąś gotową odpowiedź na nurtujące Cię pytania, ale raczej zainspiruje do własnych przemyśleń i (oby) lepszego zrozumienia siebie. Hej
:D
Danea
gimnASjalista
Posty: 10
Rejestracja: 15 lut 2006, 22:01
Lokalizacja: Warszawa

Re: Jestem nowa

Post autor: Danea »

Nie szufladkuję się, bo nigdy nie wolno mówić "nigdy".
A forum ma być faktycznie pomocą w moich poszukiwaniach. Moim zdaniem, opinie na forum nie mogą być gotowym przepisem na mnie i moją tożsamość. Mogą być co najwyżej swojego rodzaju mapą, inspiracją do własnych poszukiwań. :)
Awatar użytkownika
kibic
łASuch
Posty: 152
Rejestracja: 2 gru 2005, 10:31
Lokalizacja: Poznań

Re: Jestem nowa

Post autor: kibic »

:) A jednak dobrze że jesteś. :lol:
wasz k i b i c
Danea
gimnASjalista
Posty: 10
Rejestracja: 15 lut 2006, 22:01
Lokalizacja: Warszawa

Re: Jestem nowa

Post autor: Danea »

Dzięki za miłe powitanie! :D
marcin
bobASek
Posty: 4
Rejestracja: 8 lut 2006, 22:22
Lokalizacja: Śląsk

Re: Jestem nowa

Post autor: marcin »

Cześć :) :ciasto:
Awatar użytkownika
lucyfer
AS gaduła
Posty: 454
Rejestracja: 13 kwie 2006, 02:18
Lokalizacja: Łódź

Re: Jestem nowa

Post autor: lucyfer »

Witaj serdecznie :) :ciasto: :ciasto: No ja właśnie dzięki tej stronie zaczynam odnajdywać pytania dotyczące własnej osoby i tego kim i jaki jestem :lol:
Ostatnio zmieniony 20 maja 2016, 12:59 przez lucyfer, łącznie zmieniany 2 razy.
Kamikola
fantAStyczny
Posty: 503
Rejestracja: 2 lut 2005, 07:54
Lokalizacja: Kraina ASmerytów
Kontakt:

Re: Jestem nowa

Post autor: Kamikola »

Nie będę taka i też się z ciachem dołożę. :ciasto: Witaj na forum.
Moja najnowsza fascynacja: Jackie ChanObrazek
marzyciel
ASiołek
Posty: 53
Rejestracja: 29 kwie 2006, 00:52
Lokalizacja: Niemcy

Re: Jestem nowa

Post autor: marzyciel »

I ja rowniez witam Cie serdecznie Danea! :)
Ja w moim przypadku jestem 100% przekonany co do swojej aseksualnosci i w przeciwienstwie do Ciebie wiem na 100% ze dobrze jest ze tu trafilem :mrgreen:
Wreszcie znalazlem swoj dom :lol:
Aha, zapomnialbym poczestowac: :ciasto: :ciasto:
Danea, czuj sie jak u siebie :)
ODPOWIEDZ