Którego z polskich miast nienawidzisz najbardziej?

Tutaj moderatorzy nie zaglądają. Można śmiecić do woli ;)

Nienawidzę:

Warszawy
11
61%
stolicy
7
39%
 
Liczba głosów: 18

Indiana
fantAStyczny
Posty: 561
Rejestracja: 26 sty 2014, 00:50

Re: Którego z polskich miast nienawidzisz najbardziej?

Post autor: Indiana »

A ja to nie lubie małych i średnich miast. Lubie skrajności, albo totalną wieś czy puszczę z dala od cywilizacji, albo wielkie miasto, czym większe, tym lepsze.
stendai

Re: Którego z polskich miast nienawidzisz najbardziej?

Post autor: stendai »

Ja najbardziej nie lubię Gdyni. Najbardziej przereklamowane miasto w Polsce. Najlepsi są mieszkańcy południowych dzielnic Gdyni, którzy mówią: "takie wspaniałe, cudowne miasto!" a nigdy nie byli na Pogórzu, Oksywiu, Obłużu, na Grabówku, czy Leszczynkach są raz do roku, a w Chyloni i Cisowej raz na pół roku. Ok, Orłowo, Redłowo, Wzgórze są spoko, ale północne dzielnice Gdyni to smród, brud i gomora - mieszka tam sama patologia i jest brzydko, bardzo brzydko. Niestety, muszę przez Gdynię przejeżdżać, żeby dostać się do Gdańska ;/
Awatar użytkownika
unloveable
starszASek
Posty: 43
Rejestracja: 10 sie 2014, 21:49

Re: Którego z polskich miast nienawidzisz najbardziej?

Post autor: unloveable »

W tej ankiecie nie ma zbytnio wyboru. :P
TheAsd
przedszkolASek
Posty: 9
Rejestracja: 23 sie 2014, 22:25
Lokalizacja: Wrocław/Gdynia

Re: Którego z polskich miast nienawidzisz najbardziej?

Post autor: TheAsd »

stendai pisze:Ja najbardziej nie lubię Gdyni. Najbardziej przereklamowane miasto w Polsce. Najlepsi są mieszkańcy południowych dzielnic Gdyni, którzy mówią: "takie wspaniałe, cudowne miasto!" a nigdy nie byli na Pogórzu, Oksywiu, Obłużu, na Grabówku, czy Leszczynkach są raz do roku, a w Chyloni i Cisowej raz na pół roku. Ok, Orłowo, Redłowo, Wzgórze są spoko, ale północne dzielnice Gdyni to smród, brud i gomora - mieszka tam sama patologia i jest brzydko, bardzo brzydko. Niestety, muszę przez Gdynię przejeżdżać, żeby dostać się do Gdańska ;/
Obłuże, Pogórze, Grabówek itp. są fajne :D Patola jest wszędzie. Mój znajomy gej z Gdańska został przykładowo pobity przez sąsiada tylko dlatego, że sobie szedł ulicą. ^^
Awatar użytkownika
Bujdka
starszASek
Posty: 30
Rejestracja: 18 paź 2014, 12:46
Lokalizacja: Kraków

Re: Którego z polskich miast nienawidzisz najbardziej?

Post autor: Bujdka »

.
Ostatnio zmieniony 23 mar 2016, 21:29 przez Bujdka, łącznie zmieniany 1 raz.
JazonN
bobASek
Posty: 3
Rejestracja: 14 lip 2014, 11:07
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Którego z polskich miast nienawidzisz najbardziej?

Post autor: JazonN »

Nienawidzę Krakowa w sezonie od października do marca/kwietnia - nie dość, że smog to jeszcze od groma słoików w mieście.
Zapraszam na mój blog - kosze wiklinowe oraz do sprawdzenia oferty karm dla gryzoni Megan producenta karm z Krakowa
Awatar użytkownika
89aneta
pASibrzuch
Posty: 224
Rejestracja: 23 lis 2013, 12:29
Lokalizacja: Kielce

Re: Którego z polskich miast nienawidzisz najbardziej?

Post autor: 89aneta »

hehe ale wybór w tej ankiecie :)
Awatar użytkownika
Viljar
Wielki AS Jedi
Posty: 2580
Rejestracja: 16 cze 2009, 21:33
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Którego z polskich miast nienawidzisz najbardziej?

Post autor: Viljar »

No wiesz, stolic Polska miała przed warszawą jeszcze trzy (nie licząc miast, które królowie czasowo obierali za swoje siedziby, jak Ciechanów) ;)
Człowiek-Redaktor czyli mój fanpage
Awatar użytkownika
Małgorzata95
ciAStoholik
Posty: 337
Rejestracja: 6 cze 2017, 19:42
Lokalizacja: Niewielka miejscowość 15 km od Poznania

Re: Którego z polskich miast nienawidzisz najbardziej?

Post autor: Małgorzata95 »

Zdecydowanie Poznań.
Za­nim potępisz człowieka za je­go in­ność,
zde­finiuj wpierw, czym jest nor­malność i po­każ,
jak sam zgod­nie z nią żyjesz.
Awatar użytkownika
agnieszka66
ASiołek
Posty: 52
Rejestracja: 7 maja 2017, 11:50

Re: Którego z polskich miast nienawidzisz najbardziej?

Post autor: agnieszka66 »

Nie przepadam za Wrocławiem... (Chyba nie znajdę zrozumienia ;) ).
Jedyna różnica między mną a wariatem polega na tym, że ja nim nie jestem (S. Dali. I ja.)
Awatar użytkownika
AlaZala
AS gaduła
Posty: 426
Rejestracja: 19 lis 2016, 17:06

Re: Którego z polskich miast nienawidzisz najbardziej?

Post autor: AlaZala »

O co tutaj chodzi? To jakiś wątek dla hejterów?

Chodzi o sprawienie przykrości mieszkańcom poszczególnych miast i ich obrażenie?

Czy zaraz pojawią się wątki "Której narodowości nienawidzisz najbardziej?" i "Której rasy nienawidzisz najbardziej?"?
Awatar użytkownika
Viljar
Wielki AS Jedi
Posty: 2580
Rejestracja: 16 cze 2009, 21:33
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Którego z polskich miast nienawidzisz najbardziej?

Post autor: Viljar »

Czepiasz się :P Każdy ma prawo wyrazić swoje zdanie, jeśli czegoś nie lubi i co w tym złego? Byleby to nie był hejt dla hejtu. A poza tym mieszkaniec danego miasta ma chyba świadomość, że nie każdemu musi się ono podobać ;)

Ja na ten przykład nie lubię Łodzi. Bo jest obecnie niczym więcej, niż warszawską sypialnią, a przy tym polskim Detroit - miastem upadłym, umierającym, które nadal cierpi na kompleks metropolii i domaga się dla siebie wszystkiego, co najlepsze (czego dowodem jakość pociągów, które się tam posyła - kosztem reszty Polski i fakt, że władze miasta STANOWCZO domagają się, żeby pociągi pospieszne zatrzymywały się tam na każdej stacji, robiąc za zwykłe osobówki i kij z tym, że w ten sposób czas jazdy wydłuży się o prawie pół godziny). Chociaż przyznaję, że kulturalnie zaczyna odżywać.
Człowiek-Redaktor czyli mój fanpage
Awatar użytkownika
aldrig
starszASek
Posty: 32
Rejestracja: 29 lip 2017, 12:22

Re: Którego z polskich miast nienawidzisz najbardziej?

Post autor: aldrig »

Żadne miasto mi chyba jeszcze nie podpadło jak ten sławetny Sosnowiec. Ale to tylko dlatego, że wiecznie się tam gubiłam, że autobusy nigdy nie przyjeżdżały na czas (znaczy, ten aglomeracyjny z mojego miasta, sosnowieckie nie wiem, ale na pewno nauczyły mnie od nowa czym jest kasownik do biletów, za co dziękuję), no i że tam zebrałam pierwszą i jedyną w swoim życiu "lepę na ryj" od jakichś Sebastianów w ilości trzech (odważne chłopaki, a dziewczynka-ja w wieku lat czternastu).

No a mimo, żem urodzona w Krakowie, to animozji do Warszawy nie posiadam żadnych.
(No, może poza złymi wspomnieniami, ale akurat ten ładunek emocjonalny, jaki by nie był, zazwyczaj jest dla miasta na plus.)
panna_x
ASoholik
Posty: 1712
Rejestracja: 9 sty 2013, 13:20

Re: Którego z polskich miast nienawidzisz najbardziej?

Post autor: panna_x »

Ja lubię swoje miasta, czyli Zagłębie Dąbrowskie, mam wielki sentyment do Sosnowca, jako, że się tam wychowywałam i lubię go, choć wiem, że ma złą sławę w tzw świecie. Za to nie lubię Katowic, i nie dlatego, że Śląsk, po prostu nigdy nie lubiłam i mi się nie podobało tam. Jakieś takie szare, brudne, ponure, przytłaczające, a studiowałam tam kilka lat. Teraz zmienili centrum miasta, ale dalej mi się nie podoba.
Nie lubię swojego obecnego osiedla, ale jest to typowe blokowisko, same betony, samochody i parkingi, więc miasto nie ma znaczenia, w jakimkolwiek by to nie było, mnie by nie pasowało.
Awatar użytkownika
Keri
łASkawca
Posty: 1656
Rejestracja: 16 cze 2009, 11:13
Lokalizacja: ze źródła światła :D (okolice Łodzi :P )

Re: Którego z polskich miast nienawidzisz najbardziej?

Post autor: Keri »

Obrażę Łodziaków, ale nie cierpię Łodzi, za gwar tłok, spaliny i brak pięknych zabytków itd. Nic nie ma w tym mieście pięknego pod kątem architektury. Kamienice są, ale to wyglądają jak bloki robotników, tylko z okresu XIX w.
ODPOWIEDZ