Co się stało z forum?

Masz propozycję na ulepszenie forum? Daj nam znać...
Awatar użytkownika
wyrwana_z_kontekstu
mASakra
Posty: 2033
Rejestracja: 12 mar 2011, 12:42

Re: Co się stało z forum?

Post autor: wyrwana_z_kontekstu »

Nie odpowiadam za nią. o_O Wypowiadam się w swoim imieniu, piszę, co sądzę o Layli. Ona się sama wypowie albo i nie, co mnie nie zdziwi, bo jedyne, co nasuwa się rozsądnemu człowiekowi w odpowiedzi na te responsy Zdzicha to :dash:
Awatar użytkownika
Zdzichu
łASuch
Posty: 198
Rejestracja: 22 sie 2012, 12:29
Lokalizacja: Wrocław

Re: Co się stało z forum?

Post autor: Zdzichu »

wyrwana_z_kontekstu pisze:, piszę, co sądzę o Layli. O
Tzw. "Wazelina MOD-elarska" :]
@wyrwana_z_kontekstu SSie!
Awatar użytkownika
wyrwana_z_kontekstu
mASakra
Posty: 2033
Rejestracja: 12 mar 2011, 12:42

Re: Co się stało z forum?

Post autor: wyrwana_z_kontekstu »

Niektórzy to potrafią zachować klasę. Prawdziwy facet nie bije kobiet. Słowami też nie.

Ale to trzeba mieć jakiś poziom. Panów tutaj na to nie stać. :)
Ostatnio zmieniony 15 lut 2014, 09:58 przez wyrwana_z_kontekstu, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
marisaxyz
alabAStrowy bożek
Posty: 1230
Rejestracja: 8 gru 2011, 15:34

Re: Co się stało z forum?

Post autor: marisaxyz »

Mnie guzik obchodzi że ktoś z kimś się nie lubi, a mam wrażenie że forum ostatnio stało się miejscem personalnych potyczek, od tego jest PW.
Last night I felt
real arms around me.
No hope, no harm,
just another false alarm...
Awatar użytkownika
dimgraf
szarASek
Posty: 2628
Rejestracja: 7 sie 2011, 13:26
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Re: Co się stało z forum?

Post autor: dimgraf »

Szczerze powiedziawszy to ta cała dyskusja mnie nieco rozbawiła. Wybaczcie.
marisaxyz pisze:Mnie guzik obchodzi że ktoś z kimś się nie lubi, a mam wrażenie że forum ostatnio stało się miejscem personalnych potyczek, od tego jest PW.
Raczej wydaje mnie się, że PW także nie służy do walki słownej i wzajemnego obrażania. Od wyciągania konsekwencji wobec osób niepotrafiących się zachować i prowadzących potyczki słowne są moderatorzy, a to gdzie te potyczki są prowadzone nie ma znaczenia. Uważam, że działania Layli w tym sporze (a raczej nazwijmy to brakiem działań poza sprzątaniem) jest prawidłowe. Zarówno jedna jak i druga strona konfliktu nie jest bez winy więc gdyby Layla ukarała tylko jednego użytkownika można, by zarzucić jej jakąś stronniczość. Ja proponuje zarówno WZK jak i Zdzichu ochłońcie i się po prostu wzajemnie się ignorujcie, a wyjdzie to na zdrowie wam i reszcie forumowiczów.
"Szczęście jest tak bardzo blisko, jeśli tego chcesz
marzeniami zbuduj przyszłość, swój własny los"
Obrazek
Awatar użytkownika
Layla
wASp
Posty: 1946
Rejestracja: 11 lut 2011, 11:06

Re: Co się stało z forum?

Post autor: Layla »

dimgraf pisze: Ja proponuje zarówno WZK jak i Zdzichu ochłońcie i się po prostu wzajemnie się ignorujcie, a wyjdzie to na zdrowie wam i reszcie forumowiczów.
Oby Tobie się udało :P Ja już mówiłam o tym jakoś we wrześniu, jak widać nie poskutkowało :P
- Czy to ten moment, kiedy całe moje życie przesuwa mi się przed oczami?
NIE, TEN MOMENT BYŁ PRZED CHWILĄ.
- Kiedy?
TO MOMENT POMIĘDZY PAŃSKIMI NARODZINAMI A PAŃSKIM ZGONEM.
Awatar użytkownika
dimgraf
szarASek
Posty: 2628
Rejestracja: 7 sie 2011, 13:26
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Re: Co się stało z forum?

Post autor: dimgraf »

Oby Tobie się udało :P Ja już mówiłam o tym jakoś we wrześniu, jak widać nie poskutkowało :P
Pewnie złudne nasze nadzieje :mrgreen:
"Szczęście jest tak bardzo blisko, jeśli tego chcesz
marzeniami zbuduj przyszłość, swój własny los"
Obrazek
Awatar użytkownika
wyrwana_z_kontekstu
mASakra
Posty: 2033
Rejestracja: 12 mar 2011, 12:42

Re: Co się stało z forum?

Post autor: wyrwana_z_kontekstu »

Szczerze powiedziawszy to ta cała dyskusja mnie nieco rozbawiła. Wybaczcie.
A jednak. Poczucie humoru łączy ludzi. W tym wypadku bardzo niskie i pozbawione wyczucia. :roll:
Zarówno jedna jak i druga strona konfliktu nie jest bez winy więc gdyby Layla ukarała tylko jednego użytkownika można, by zarzucić jej jakąś stronniczość.
Layla ukarała Zdzicha nie tak samo jak mnie, dostał bana. I słusznie.

Zdzichu specjalnie zaczepia i prowokuje. Normalni faceci wstydziliby się tak zachowywać.
Awatar użytkownika
dimgraf
szarASek
Posty: 2628
Rejestracja: 7 sie 2011, 13:26
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Re: Co się stało z forum?

Post autor: dimgraf »

A jednak. Poczucie humoru łączy ludzi. W tym wypadku bardzo niskie i pozbawione wyczucia. :roll:
Mnie nie rozbawiła treść, a wasze zachowanie. Zupełnie jak dzieci:
Z - to ona!
W - Nie, to on!
Z - Ona jest trolem!
W - To on jest trolem!

I tak bez końca. Ale Layla widać straciła cierpliwość do "dzieci" i postawiła jedno do kąta.
Zdzichu specjalnie zaczepia i prowokuje. Pewnie teraz się idiotycznie śmieje, że udało mu się znów mnie zdenerwować.
Pewnie tak. Pewnie teraz w "kącie" się śmieje.
"Szczęście jest tak bardzo blisko, jeśli tego chcesz
marzeniami zbuduj przyszłość, swój własny los"
Obrazek
Awatar użytkownika
wyrwana_z_kontekstu
mASakra
Posty: 2033
Rejestracja: 12 mar 2011, 12:42

Re: Co się stało z forum?

Post autor: wyrwana_z_kontekstu »

dimgraf pisze: Mnie nie rozbawiła treść, a wasze zachowanie. Zupełnie jak dzieci
Jeśli nie widzisz różnicy w tym, jak on pisał o mnie a moim tłumaczeniem na zasadzie zdartej płyty, że nic temu człowiekowi nie zrobiłam, a on się mnie czepia i wyzywa, to gratuluję spostrzegawczości. :roll: No, ale o tym, ze nie jest ona Twoją mocną stroną już nieraz się przekonaliśmy. :)
Awatar użytkownika
dimgraf
szarASek
Posty: 2628
Rejestracja: 7 sie 2011, 13:26
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Re: Co się stało z forum?

Post autor: dimgraf »

ale o tym, ze nie jest ona Twoją mocną stroną już nieraz się przekonaliśmy. :)
Tak jak i o tym, że Ty wcale nie zaczepiasz. :mrgreen:
Ale Ty nic nie robisz. Jesteś bezbłędna i nie piszesz innym przykrych rzeczy....

Dla mnie koniec tematu, bo widzę, że jak nie ma Zdzicha to szukasz innego obiektu do potyczki.
"Szczęście jest tak bardzo blisko, jeśli tego chcesz
marzeniami zbuduj przyszłość, swój własny los"
Obrazek
Awatar użytkownika
wyrwana_z_kontekstu
mASakra
Posty: 2033
Rejestracja: 12 mar 2011, 12:42

Re: Co się stało z forum?

Post autor: wyrwana_z_kontekstu »

dimgraf pisze:ale o tym, ze nie jest ona Twoją mocną stroną już nieraz się przekonaliśmy. :)
Tak jak i o tym, że Ty wcale nie zaczepiasz. :mrgreen:
Ale Ty nic nie robisz. Jesteś bezbłędna i nie piszesz innym przykrych rzeczy....
[/quote]

Zdzicha zaczepiałam? Poważnie? Znajdź mi przykład, bo nie pomnę.

Nie jestem bezbłędna. Owszem, piszę przykre rzeczy, ale jestem zbyt dobrze wychowana, by nie dawać w tym innym pierwszeństwa. Ja potem po prostu dostosowuję się do ich tonu. :)
szukasz innego obiektu do potyczki.
Podaj przykład, kiedy zaatakowałam, nie będąc wcześniej sprowokowana czy obrażona. To nie ja szukam, sami szukają sprzeczki ze mną.
szczecinianin
łASuch
Posty: 189
Rejestracja: 29 mar 2013, 19:02
Lokalizacja: Szczecin

Re: Co się stało z forum?

Post autor: szczecinianin »

89aneta pisze:Oj jest dużo użytkowników , którzy nie podali skąd są, a szkoda. Fajnie by było gdyby każdy użytkownik uzupełnił w swoim profilu lokalizacje, łatwiej by było się skontaktować z osobami z tego samego miasta, województwa :)
bardzo sluszna uwaga... a jak kogoś interesuje znajomośc tylko wirtualna to pisze w opisie lokalizacji "internet" i wszystko jasne!
też zauważyłem że ludzie jakoś nie chcą podawać swoich lokalizacji a niektórzy wręcz jak ich oto zapytasz to się obrażaa , kończą znajomośc, itp.
Rozumiem dybyś pytal/a o dokladny adres z podaniem kodu pocztowego czy ulicy? ale pytanie typu z jakiego jestes miasta chyba nie jest czymś obraźliwym? a jak to jaks mala miejscowosc wioska, itp to co za problem podac najblisze duze miasto np. jestem spod Krakowa i koniec (dokladniej ci nie powiem bo to np. mala wioska) lub w ostaetcznosci nawet tylko pdac wojewodztwo...
Awatar użytkownika
89aneta
pASibrzuch
Posty: 224
Rejestracja: 23 lis 2013, 12:29
Lokalizacja: Kielce

Re: Co się stało z forum?

Post autor: 89aneta »

i żeby przy profilu obok miasta/województwa była tez dodatkowa opcja: szukam znajomych, szukam miłości, chce pogadać, szukam na spacer, szukam na wycieczkę, itp., itd., wtedy by się mniej więcej wiedziało tez czego oczekują forumowicze :) pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
Viljar
Wielki AS Jedi
Posty: 2580
Rejestracja: 16 cze 2009, 21:33
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Co się stało z forum?

Post autor: Viljar »

Ale te rzeczy mogą ewoluować z czasem - pytanie, ile osób pamiętałoby o aktualizacjach ;)
Człowiek-Redaktor czyli mój fanpage
ODPOWIEDZ