ex.Ostrzeżenia i ban

Dla ludzi o mocnych nerwach i nadprogramowej cierpliwości, czyli flame'y i offtopy wszelkiej maści tylko tutaj!
Awatar użytkownika
wyrwana_z_kontekstu
mASakra
Posty: 2033
Rejestracja: 12 mar 2011, 12:42

ex.Ostrzeżenia i ban

Post autor: wyrwana_z_kontekstu »

dziwożona pisze:Szkoda, jestem jego wielbicielką :)
Ciągnie swój do swego. Ostatnim wyczynem pokazał, co sobą reprezentuje. Gratuluję odnalezienia pokrewnej duszy. :)
Awatar użytkownika
dziwożona
tłumok bezczASowy
Posty: 1940
Rejestracja: 29 lut 2008, 20:29
Lokalizacja: z bagien i uroczysk
Kontakt:

Re: Ostrzeżenia i ban

Post autor: dziwożona »

Zdzichu miał odwagę powiedzieć to, co myśli wielu na tym forum, i chwała mu za to, ale nie mówią tego, bo są dobrze wychowani. Uwierz mi, on ma rację. Kiedyś, ktoś Ci nakładzie. Albo weź to sobie do serca i się w końcu dziewczyno uspokój, albo zbieraj na dobrego dentystę :)
Nie zaczynaj, dziecko, bo znowu będziesz płakać...
Seks należy tępić, gdyż z niego biorą się dzieci - źródło naszej nieustającej, pedagogicznej udręki.
Awatar użytkownika
wyrwana_z_kontekstu
mASakra
Posty: 2033
Rejestracja: 12 mar 2011, 12:42

Re: Ostrzeżenia i ban

Post autor: wyrwana_z_kontekstu »

Ty i Twoja kliczka to jeszcze nie "wielu", masz już kłopoty także z liczeniem? Nigdy nie płakałam przez Ciebie ani Tobie podobnych. Nie pochlebiaj sobie.
Ostatnio zmieniony 21 gru 2013, 11:38 przez wyrwana_z_kontekstu, łącznie zmieniany 4 razy.
Awatar użytkownika
Artemis
pASsiFlora
Posty: 1355
Rejestracja: 7 sie 2008, 21:41
Lokalizacja: z miasta

Re: Ostrzeżenia i ban

Post autor: Artemis »

Nie ma co wywracać oczami, tylko się zastanowić co w Tobie wzbudza aż taką agresję (u bardziej odważnych i mniej wytrzymałych).
Turysta-człowiek pętający się po szlakach w poszukiwaniu jedzeniaObrazek
Awatar użytkownika
wyrwana_z_kontekstu
mASakra
Posty: 2033
Rejestracja: 12 mar 2011, 12:42

Re: Ostrzeżenia i ban

Post autor: wyrwana_z_kontekstu »

To, że mówię prawdę i jestem w tym ponad dobrym wychowaniem. I mam uczulenie na głupotę przebraną w szatki mądrości. Oraz towarzystwa wzajemnej adoracji.

Nie wspomnę o tym, że jeśli w kimś wzbudzam agresję, to on ma problem, nie ja. Najczęściej agresję wzbudzają osoby słabe i nieśmiałe. Są jak pies, którego można bezkarnie kopnąć. Ale ja się nie dam.

I od kiedy odwagą są rynsztokowe wyzwiska? Jeśli takie zdanie o mnie ma "wielu" z forum, to mogę im tylko współczuć nieuzasadnionej nienawiści.

A już zupełnie nie rozumiem podwójnych standardów. Ja też mam niską tolerancję na osoby, które wzbudzają agresję, jestem bardziej odważna i mniej wytrzymała. Dlaczego to one nie mają zastanowić się nad sobą? Dlaczego dziwożona nie poniosła konsekwencji za obrażanie mnie na PW, a moja wypowiedź na jej temat w odpowiedzi, bez wyzwisk, po prostu napisałam, co niej myślę, stałą się podstawą do bana dla mnie?
Awatar użytkownika
dziwożona
tłumok bezczASowy
Posty: 1940
Rejestracja: 29 lut 2008, 20:29
Lokalizacja: z bagien i uroczysk
Kontakt:

Re: Ostrzeżenia i ban

Post autor: dziwożona »

To jest moja dobra rada: stopuj dziewczyno, bo spotkasz kogoś agresywnego, kto słowa przekuje w czyn. A niektórzy naprawdę mają ciężką rękę.
I uwierz mi, że gdyby do mnie odezwał się do mnie któryś z uczniów czy rodziców, to założyłabym mu sprawę w sądzie i bym wygrała. Kiedy do Ciebie dotrze, że nie można bezkarnie obrażać ludzi?
Seks należy tępić, gdyż z niego biorą się dzieci - źródło naszej nieustającej, pedagogicznej udręki.
Awatar użytkownika
wyrwana_z_kontekstu
mASakra
Posty: 2033
Rejestracja: 12 mar 2011, 12:42

Re: Ostrzeżenia i ban

Post autor: wyrwana_z_kontekstu »

Gdybym założyła sprawę Zdzichowi za te obelgi, też bym wygrała. I Ty też mnie obraziłaś, pierwsza zaczęłaś do mnie wypisywać obelgi na PW, nie zapominaj o tym i nie wybielaj się, pani nauczycielko. Nie sądzę zresztą, byś mogła wygrać, bo Cię nie wyzwałam, napisałam tylko, że przeceniasz swoje talenty i intelekt.
Ostatnio zmieniony 21 gru 2013, 12:37 przez wyrwana_z_kontekstu, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Layla
wASp
Posty: 1946
Rejestracja: 11 lut 2011, 11:06

Re: Ostrzeżenia i ban

Post autor: Layla »

Proponuję wszystkim trochę ochłonąć.

Zdzichu miał swoją opinię o tym co się tu działo, jednak mógł ją wyrazić bardziej dyplomatycznie, jednak zdecydował się na rozwiązanie wulgarne, przez co nie nazwałabym go odważnym. Do takich rozwiązań uciekają się ludzie, którym myślenie nie wychodzi za dobrze. Bana otrzymał za obraźliwe posty, a nie za to że komuś zwracał uwagę na prowokacje.

Wyrwana_z_kontekstu, posty dziwożony nikogo nie obrażają. Przypominają wypowiedzi mędrca z długą białą brodą ale nie są obraźliwe. A niechciane rady można po prostu zignorować.
- Czy to ten moment, kiedy całe moje życie przesuwa mi się przed oczami?
NIE, TEN MOMENT BYŁ PRZED CHWILĄ.
- Kiedy?
TO MOMENT POMIĘDZY PAŃSKIMI NARODZINAMI A PAŃSKIM ZGONEM.
Awatar użytkownika
wyrwana_z_kontekstu
mASakra
Posty: 2033
Rejestracja: 12 mar 2011, 12:42

Re: Ostrzeżenia i ban

Post autor: wyrwana_z_kontekstu »

Layla pisze: Wyrwana_z_kontekstu, posty dziwożony nikogo nie obrażają. Przypominają wypowiedzi mędrca z długą białą brodą ale nie są obraźliwe. A niechciane rady można po prostu zignorować.
Chyba "mędrca".

Jak to nie obrażają, są naznaczone agresją, wręcz podszyte groźbą. A ja nie widzę za co mogłabym oberwać. Proszę tu zacytować chociaż jedną moją wypowiedź, którą obraziłam Zdzicha czy dziwożonę w taki sposób, by można mnie było pobić.
Ostatnio zmieniony 21 gru 2013, 12:41 przez wyrwana_z_kontekstu, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
dziwożona
tłumok bezczASowy
Posty: 1940
Rejestracja: 29 lut 2008, 20:29
Lokalizacja: z bagien i uroczysk
Kontakt:

Re: Ostrzeżenia i ban

Post autor: dziwożona »

Znajomy prawnik, który widział naszą korespondencję powiedział, że w realu mogłabym od Ciebie dostać od trzech do pięciu tysięcy odszkodowania plus zwrot kosztów sądowych. I praktycznie weszłabym jako wygrana do sali sądowej, bo ja nie powiedziałam nic, to tylko Ty poczułaś się urażona, natomiast wobec mnie zostały użyte słowa powszechnie uznawane za obraźliwe.
Seks należy tępić, gdyż z niego biorą się dzieci - źródło naszej nieustającej, pedagogicznej udręki.
Awatar użytkownika
wyrwana_z_kontekstu
mASakra
Posty: 2033
Rejestracja: 12 mar 2011, 12:42

Re: Ostrzeżenia i ban

Post autor: wyrwana_z_kontekstu »

dziwożona pisze:Znajomy prawnik, który widział naszą korespondencję powiedział, że w realu mogłabym od Ciebie dostać od trzech do pięciu tysięcy odszkodowania plus zwrot kosztów sądowych.
Jakie to były słowa? Suka, idiotka, zdzira, gów.no, a może szmata? Ja te wszystkie tu usłyszałam, na ile tysięcy mogę liczyć? Możesz wnieść pozew, odbiję sobie z nawiązką, też go wnosząc.
Ostatnio zmieniony 21 gru 2013, 12:48 przez wyrwana_z_kontekstu, łącznie zmieniany 4 razy.
Awatar użytkownika
Layla
wASp
Posty: 1946
Rejestracja: 11 lut 2011, 11:06

Re: Ostrzeżenia i ban

Post autor: Layla »

wyrwana_z_kontekstu pisze: Jak to nie obrażają, są naznaczone agresją, wręcz podszyte groźbą. A ja nie widzę za co mogłabym oberwać.
Ja żadnej groźby nie widzę. Jedynie przestrogi. Zawsze możesz zrobić screeny i zachować.
wyrwana_z_kontekstu pisze:Proszę tu zacytować chociaż jedną moją wypowiedź, którą obraziłam Zdzicha w taki sposób, by można mnie było pobić.
Też bym prosiła, bardzo ciekawa jestem, przyznam że od jakiegoś czasu mnie to intryguje.
- Czy to ten moment, kiedy całe moje życie przesuwa mi się przed oczami?
NIE, TEN MOMENT BYŁ PRZED CHWILĄ.
- Kiedy?
TO MOMENT POMIĘDZY PAŃSKIMI NARODZINAMI A PAŃSKIM ZGONEM.
Awatar użytkownika
dziwożona
tłumok bezczASowy
Posty: 1940
Rejestracja: 29 lut 2008, 20:29
Lokalizacja: z bagien i uroczysk
Kontakt:

Re: Ostrzeżenia i ban

Post autor: dziwożona »

To się nie ma czym chwalić :roll:
Jeśli ludzie spokojni i zrównoważeni używają takich określeń to im naprawdę musiały puścić nerwy.
Tutaj chodzi o całokształt Twojej forumowej tfurczości.
Seks należy tępić, gdyż z niego biorą się dzieci - źródło naszej nieustającej, pedagogicznej udręki.
Awatar użytkownika
wyrwana_z_kontekstu
mASakra
Posty: 2033
Rejestracja: 12 mar 2011, 12:42

Re: Ostrzeżenia i ban

Post autor: wyrwana_z_kontekstu »

dziwożona pisze: Jeśli ludzie spokojni i zrównoważeni używają takich określeń to im naprawdę musiały puścić nerwy.
Kpisz sobie? Nie wierzę, że osoba inteligentna, za którą się uważasz, może tak pisać serio. Odrobinę obiektywizmu. Spróbuj wyjść poza tę urazę, którą do mnie czujesz, za to, co napisałam Ci od serca i ocenić to bardziej merytorycznie.
dziwożona pisze: Tutaj chodzi o całokształt Twojej forumowej tfurczości.
Konkrety, pani doktor.
Awatar użytkownika
dziwożona
tłumok bezczASowy
Posty: 1940
Rejestracja: 29 lut 2008, 20:29
Lokalizacja: z bagien i uroczysk
Kontakt:

Re: Ostrzeżenia i ban

Post autor: dziwożona »

Nieważne*

Wesołych świąt.






* mówi się wtedy, kiedy nie chce się powtarzać tego samego. Jeśli ktoś nie zajarzył za pierwszym razem, nie zrobi tego prawdopodobnie nigdy.
Seks należy tępić, gdyż z niego biorą się dzieci - źródło naszej nieustającej, pedagogicznej udręki.
Zablokowany