Czat

Masz propozycję na ulepszenie forum? Daj nam znać...

pokój ''aseksualni' na czacie

tak
18
72%
nie
3
12%
nie wiem
4
16%
 
Liczba głosów: 25

Awatar użytkownika
Ardelia
ciAStomaniak
Posty: 507
Rejestracja: 18 lut 2005, 15:21
Lokalizacja: ~ moja planeta ~

Re: Czat

Post autor: Ardelia »

mosci panstwo, prosze zwrocic oblicze ku glownemu menu:
link na czat dodany. :)
Ardelia
"We are not amused." ;)
~ milosc jest ponad seksem ~

mysle ze ludzie sa bardzo indywidualni i moga ksztaltowac siebie i swoje zycie. nie tlumaczylabym wszystkiego biologia. ~ maneki neko ~
magellan
fantAStyczny
Posty: 556
Rejestracja: 18 lip 2005, 06:48

Re: Czat

Post autor: magellan »

prosze zauwazyc, ze moga maksymalnie dwie osoby w czacie rozmawiac (dwie laleczki na obrazeczku). :lol: :lol: :mrgreen:

*naturalnietylkozart*
:wink:
Awatar użytkownika
Ardelia
ciAStomaniak
Posty: 507
Rejestracja: 18 lut 2005, 15:21
Lokalizacja: ~ moja planeta ~

Re: Czat

Post autor: Ardelia »

magellan pisze:prosze zauwazyc, ze moga maksymalnie dwie osoby w czacie rozmawiac (dwie laleczki na obrazeczku). :lol: :lol: :mrgreen:
no wlasnie, i na dodatek tylko takie z krotkimi wlosami... :lol:
osobiscie nie jestem wielka fanka tej ikonki...moze cos innego? semiotycy, odezwijcie sie!
Ardelia
"We are not amused." ;)
~ milosc jest ponad seksem ~

mysle ze ludzie sa bardzo indywidualni i moga ksztaltowac siebie i swoje zycie. nie tlumaczylabym wszystkiego biologia. ~ maneki neko ~
Awatar użytkownika
Kuba
AS gaduła
Posty: 401
Rejestracja: 8 sie 2006, 01:45
Lokalizacja: The Bronx

Re: Czat

Post autor: Kuba »

No super sprawa. tylko ciacho sie nalezy :ciasto: :ciasto: :ciasto:

Dziekujemy ci S.C. Johnson!
magellan
fantAStyczny
Posty: 556
Rejestracja: 18 lip 2005, 06:48

Re: Czat

Post autor: magellan »

.."no wlasnie, i na dodatek tylko takie z krotkimi wlosami..."

no tak - moze to czat tylko dla facetow? :lol: zrobmy jeszcze dwa dodatkowe czaty; jeden tylko z dlugimi wlosami wylacznie dla dziewczyn, no i z dlugimi i krotkimi, gdy facet z dziewczyna chce pogadac.. :mrgreen: :lol:

.."osobiscie nie jestem wielka fanka tej ikonki...moze cos innego?"..

hmmm... nie podoba ci sie? a dlaczego? :)
ok - moge zrobic pare nowych (sobota/niedziela), bardziej pasujacych do stylu windows xp (fajniejsze w "design"). zobaczymy, czy bedzie lepiej wygladac. chociaz moim zdaniem to nie az tak wazne, jaki symbolek tam sie pojawia. :wink:

:wink:
paraque
bobASek
Posty: 2
Rejestracja: 11 sty 2007, 14:57
Lokalizacja: Żory

Re: Czat

Post autor: paraque »

Nie dziala mi czat ale domyślam się że to czat ircowy, czy ktoś może mi podać serwer i nazwe kanału?

Z góry wielkie dzieki
magellan
fantAStyczny
Posty: 556
Rejestracja: 18 lip 2005, 06:48

Re: Czat

Post autor: magellan »

nasz czat dziala za pomoca "java" - z pewnoscia masz przestarzala java na twoim komputerze.

sprobuj odnowic. tutaj: http://java.com/en/download/index.jsp

:)
Awatar użytkownika
Ardelia
ciAStomaniak
Posty: 507
Rejestracja: 18 lut 2005, 15:21
Lokalizacja: ~ moja planeta ~

Re: Czat

Post autor: Ardelia »

hejka,

magellan dzis chcial pracowac nad nowa forma czatu, w ktorej uzytkownicy musieliby se logowac nickiem z forum. z rozmow na czacie wyniklo, ze jednak uwazacie to za wazna sprawe, o ktorej chcielibyscie glosowac. aby oszczedzic mu darmowa robote, otwieram wiec glosowanie.

czy pasuje wam czat tak jak jest, czy chcecie innych funkcji lub zmiane terazniejszych funkcji? prosze napisac szczegolowo. przyjmujemy opinie przez nastepny tydzien.

ja jestem za opcja obowiazkowych nickow, poniewaz likwiduje to problem ewentualnego podszywania sie pod innych forumowiczow.
jednak nie chce miec czata, w ktorym istnieje mozliwosc protokolowania rozmow (tak jak istnieje w wielu flash-czatow) przed kogokolwiek, obojetnie czy to admod czy nie, obojetnie czy da sie wylaczyc czy nie.

pozdrawiam,
Ardelia
"We are not amused." ;)
~ milosc jest ponad seksem ~

mysle ze ludzie sa bardzo indywidualni i moga ksztaltowac siebie i swoje zycie. nie tlumaczylabym wszystkiego biologia. ~ maneki neko ~
Ant
BażANT
Posty: 6068
Rejestracja: 1 paź 2006, 14:26

Re: Czat

Post autor: Ant »

Ja jestem za tym, żeby na czacie można było używać tylko i wyłącznie nicka z forum. Jednak z drugiej strony wydaje mi się, że wtedy trzeba było by zmienić czata na jakiś inny, bo może się zdarzyć, że dany nick jest zarejestrowany i trzeba znać hasło, by z niego korzystać (ja tak np. mam, się wyżalił :P). W każdym razie sprawa wygląda tak: zostawiłbym to jak jest, tylko że byłbym za obowiązkowymi nickami. Jeśli zaś chodzi o wszelkie logi - zdecydowane NIE.
Czczony nie tylko w Chinach
Agnieszka
ninjAS
Posty: 2626
Rejestracja: 10 sie 2005, 16:38

Re: Czat

Post autor: Agnieszka »

Osobiście podoba mi się czat, jaki jest i nic bym nie zmieniała. Zdecydowanie jestem przeciwko logom, możliwości czytania przez adminów czy modów treści rozmów prywatnych, logowania IP itp.
Jeśli chodzi o obowiązkowe nicki, to jest druga strona medalu - obecnie można sobie przez nicka np. pokazać swój status czy coś (vide np. Małpa_W_Kąpieli lub Agnieszka_je). Jeśli zostałaby wprowadzona konieczność logowania się pod jednym nickiem dla każdej osoby, to czy istnieje możliwość wprowadzenia statusów do czata?
magellan
fantAStyczny
Posty: 556
Rejestracja: 18 lip 2005, 06:48

Re: Czat

Post autor: magellan »

ok :wink: ja to zaproponowalem, teraz musze opisac, o co chodzi; "nowy" czat jest gotowy, jednak jeszcze nie jest ulokowany na serverze (na razie tylko u mnie w domu na moim komputerze, do proby) - przy czym "nowy" oznacza, ze wszystko dziala i wyglada tak samo jak do tej pory. jest to po prostu calkowicie ten sam czat (dziala jak do tej pory za pomoca java), jedynie co zmienilem, jest jego program/script. mala zmiana w tym script powoduje, ze nie mozna juz wiecej wejsc do czatu jako gosc, tylko trzeba sie najpierw tu na forum zalogowac, zeby mozna bylo kozystac z czatu.

mysle, ze jest to rozwiazanie do ciaglego "zgadywania", z kim sie w czacie rozmawia (gdy gosc sie zaloguje, i nie chce sie ujawnic kim jest).

wszystko jest gotowe i dziala, jesli ma byc zmienione, to zrobie to dzisiaj w nocy, lub jutro rano, gdy nikogo w czacie nie ma.

:wink:
kot
pASibrzuch
Posty: 252
Rejestracja: 26 sie 2006, 20:31
Lokalizacja: dolnośląskie/

Re: Czat

Post autor: kot »

I tu Cię magellan popieram w 100 % . Logo a potem czat . :) . Tylko moze by tak ograniczyć władze niektorych moderatorów , aby nie było takiej sytuacji , jak ja miałem , czyli pojawił sie komunikat , że jeden z moderatorów ..... wykopał "kota" z czatu.Soory ale niektórym brakuje kultury .,.
kot
pASibrzuch
Posty: 252
Rejestracja: 26 sie 2006, 20:31
Lokalizacja: dolnośląskie/

Re: Czat

Post autor: kot »

W drodze wyjaśnienia chodzi o osobę o ksywie w......... . Za szybko nowe osoby na forum dostaja status moderatora czy tez administratora . Powinnae to byc osoby które są na forum co najmniej rok , a nie kilka miesiecy . Sam nie mam najmniejszego zamiaru miec status administratora czy też moderatora , bo sie do tego nie nadaje , ale widocznie nie tylko ja .....
Zycze powodzenia. :|
Ostatnio zmieniony 9 lut 2007, 02:02 przez kot, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
clouds clear
golAS
Posty: 1288
Rejestracja: 4 wrz 2006, 13:36
Lokalizacja: ZIELONA GóRA

Re: Czat

Post autor: clouds clear »

W drodze wyjasnienia, uzytkownik o tym nicku nie jest ani administratorem, ani moderatorem :wink:
Czat rzadzi sie wlasnymi prawami, i wcale nie trzeba pelnic zadnej z tych funkcji , zeby kogos zbanowac. :wink: :wink:
einmal ist keinmal
kot
pASibrzuch
Posty: 252
Rejestracja: 26 sie 2006, 20:31
Lokalizacja: dolnośląskie/

Re: Czat

Post autor: kot »

OK !!! To jest podstawowa wada tego czatu. 8) ,że takie sytuacje mogą mieć miejsce .
ODPOWIEDZ