Watek dla oglaszania nieobecnosci...

Masz ochotę pogadać o czymś innym? Oto miejsce!
Awatar użytkownika
szarysmok
smokASek
Posty: 898
Rejestracja: 27 sie 2009, 21:29

Post autor: szarysmok »

Chciałem się pożegnać na jakiś czas. Wróce pod koniec lutego, może z początkiem marca. Jakiś czas jeszcze będę zagladał. A może nawet wypowiem sie nie na temat. Pozdrawiam :mrgreen:
Libra

Post autor: Libra »

Oznajmiam, że w związku ze zrywaniem z nałogiem internetowym na rzecz ukończenia I roku, idę w cholerę, do zobaczenia w lipcu.
Awatar użytkownika
Artemis
pASsiFlora
Posty: 1355
Rejestracja: 7 sie 2008, 21:41
Lokalizacja: z miasta

Post autor: Artemis »

Libra pisze:Oznajmiam, że w związku ze zrywaniem z nałogiem internetowym na rzecz ukończenia I roku, idę w cholerę, do zobaczenia w lipcu.
Ja proszę o rozważenie tej decyzji... jej skutki mogą być nieobliczalne... pomrzemy tu z nudów bez Ciebie ;). I to nie tylko moja opinia :).

Ps. Też dojrzewam do postanowienia zerwania z tym nałogiem... co najwyżej weekendziki (ale od Nowego Roku, oczywiście :P )
Turysta-człowiek pętający się po szlakach w poszukiwaniu jedzeniaObrazek
aknajilu
mASzkara
Posty: 187
Rejestracja: 27 paź 2009, 19:13

Post autor: aknajilu »

Ostatnio mam sporo na głowie i zauważyłam, że całkiem zaniedbałam forum. W takim razie żegnam się na jakiś czas. Bawcie się dobrze!
Ostatnio zmieniony 28 lut 2010, 09:17 przez aknajilu, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Koffee
łASiczka
Posty: 316
Rejestracja: 27 wrz 2009, 18:40
Lokalizacja: przyległości gdańskie

Post autor: Koffee »

Od pewnego czasu już zaglądam rzadko - a teraz będę to robić jeszcze rzadziej. Wszystko z braku czasu.
To oszpeć mnie... oszpeć mnie miły. Utnij mi język. Jakoś zmogę. Utnij mi język, żebym nie miała pokusy odzywać się do nikogo.
Awatar użytkownika
Blv.
ananAS
Posty: 358
Rejestracja: 2 lut 2008, 17:27
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Blv. »

Moja nieobecność będzie względnie krótka, ale lepiej się ogłosić... Zdechł mi komputer (piszę teraz z zajęć z baz danych ;)), więc przez tydzień-dwa nie będzie mnie na forum wcale albo prawie wcale.
beebep
ASter
Posty: 634
Rejestracja: 13 wrz 2009, 17:37
Lokalizacja: z kapusty:)

Post autor: beebep »

Ja ogłaszam nieobecność - w sumie cóż to kogo obchodzi :P ale jeżeli się zdeklaruję w jakimś publicznym miejscu, to na prawdę będę w stanie odpuścić sobie na jakiś czas - a to raczej konieczne - ku chwale edukacji...:D
Obrazek
Winkie
AScetyk
Posty: 4640
Rejestracja: 25 sie 2011, 18:58

Post autor: Winkie »

Nie będzie mnie tutaj (piszącej) aż do odwołania. Do widzenia i dziękuję za uwagę. Winkie. :)
Awatar użytkownika
Saphiriss
świrASek
Posty: 148
Rejestracja: 29 sie 2011, 22:08
Lokalizacja: Hogwart / Silesia

Post autor: Saphiriss »

Uuuu szkoda Winkie :(
Wiem, że część ludzi za mną nie przepada, trudno ja też nie przepadam za większością z nich ;)
Awatar użytkownika
dimgraf
szarASek
Posty: 2628
Rejestracja: 7 sie 2011, 13:26
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post autor: dimgraf »

No i tylu ciekawych tematów zakopanych gdzieś głęboko na forum nie odkryjemy bez naszej forumowej archeolog :P

Teraz jak Winkie przestała pisać, Tuatha zajęta jest projektem to tak nudno się robi :(
"Szczęście jest tak bardzo blisko, jeśli tego chcesz
marzeniami zbuduj przyszłość, swój własny los"
Obrazek
Awatar użytkownika
Wicherek
przytulAS
Posty: 774
Rejestracja: 1 wrz 2010, 06:56
Lokalizacja: Pyrlandia

Re: Watek dla oglaszania nieobecnosci...

Post autor: Wicherek »

Zito pisze:H, ogłaszam, w sumie nie wiem po co, ale byłem tu 2 lata, więc ogłaszam.

Moja obecność na forum aseksualnych dobiegła końca. Jeśli człowiek dowiaduje się nagle od jednej z osób, które najbardziej tutaj polubił, że nęka tę osobę, że coś jest nie tak, mimo, że wcześniej nie było takich zgłoszeń, jeśli w końcu zostaje się w sposób ohydy i publiczny - bo przy osobie trzeciej - pomówionym, że włamywało się na konto tej osoby [trzeba mieć bardzo wysokie mniemanie o sobie], jeśli dostaje się zarzut obrażania [gdy obrażany w rzeczywistości byłem ja], to mam tego wszystkiego dosyć.Nie wiedziałem, że zwykła rozmowa, którą AKCEPTUJĄ obie strony jest nękaniem.
Zacząłem edytować i wykropkowywać swoje posty, ale jakoś nie do wszystkich mam dostęp, więc stwierdziłem, że ile wykropokowałem tyle wykropokowałem, a reszta niech zostanie. Modzi mogą pousuwać, mało to już istotne.

Cześć.
I już wszystko jasne o kogo chodzi. Ech...wy, faceci, jesteście tacy niedyskretni.
<< Free hugs >> << Free hugs >> << Free hugs >>
Winkie
AScetyk
Posty: 4640
Rejestracja: 25 sie 2011, 18:58

Re: Watek dla oglaszania nieobecnosci...

Post autor: Winkie »

Zito pisze:H, ogłaszam, w sumie nie wiem po co, ale byłem tu 2 lata, więc ogłaszam.

Moja obecność na forum aseksualnych dobiegła końca. Jeśli człowiek dowiaduje się nagle od jednej z osób, które najbardziej tutaj polubił, że nęka tę osobę, że coś jest nie tak, mimo, że wcześniej nie było takich zgłoszeń, jeśli w końcu zostaje się w sposób ohydy i publiczny - bo przy osobie trzeciej - pomówionym, że włamywało się na konto tej osoby [trzeba mieć bardzo wysokie mniemanie o sobie], jeśli dostaje się zarzut obrażania [gdy obrażany w rzeczywistości byłem ja], to mam tego wszystkiego dosyć.Nie wiedziałem, że zwykła rozmowa, którą AKCEPTUJĄ obie strony jest nękaniem.
Zacząłem edytować i wykropkowywać swoje posty, ale jakoś nie do wszystkich mam dostęp, więc stwierdziłem, że ile wykropokowałem tyle wykropokowałem, a reszta niech zostanie. Modzi mogą pousuwać, mało to już istotne.

Cześć.
Wicherek pisze:I już wszystko jasne o kogo chodzi. Ech...wy, faceci, jesteście tacy niedyskretni.
Co tu się działo? :? Ona również wiele ze swoich wypowiedzi "wykropkowała". On "metodą jednokropkową". Ona "trzykropkową".

Obyło się bez podania nicka, ale kto w temacie - ten i wie o kogo chodzi. (dział na samym dole forum)
Awatar użytkownika
Lachesis
AS gaduła
Posty: 419
Rejestracja: 6 lut 2009, 19:20
Lokalizacja: Smerfów Świat

Re: Watek dla oglaszania nieobecnosci...

Post autor: Lachesis »

A może by tak spróbować na spokojnie sprawę wyjaśnić między sobą, kiedy emocje ochłoną... Szkoda by było utraty kolejnych użytkowników, z całkiem sporym stażem pisania, którzy równie dużo wnieśli na forum.
Winkie
AScetyk
Posty: 4640
Rejestracja: 25 sie 2011, 18:58

Re: Watek dla oglaszania nieobecnosci...

Post autor: Winkie »

Wydaje się, że klamka już zapadła, bowiem swych wypowiedzi nie żal chyba tylko temu kto nie zamierza tu już się wypowiadać.
Co do tych wykasowanych wypowiedzi, to teraz te kropki zaburzają nieco przebieg dyskusji w wielu tematach. Miejscami wręcz nie wiadomo o co w nich chodzi - chyba więc możliwość edytowania wiadomości również powinna ulec zmianie, na czasową - po upływie danego czasu wiadomość będzie "stety" czy nie musiała zostać w pierwotnej formie, bez możliwości zmiany.
Awatar użytkownika
Lachesis
AS gaduła
Posty: 419
Rejestracja: 6 lut 2009, 19:20
Lokalizacja: Smerfów Świat

Re: Watek dla oglaszania nieobecnosci...

Post autor: Lachesis »

Co do tych wykasowanych wypowiedzi, to teraz te kropki zaburzają nieco przebieg dyskusji w wielu tematach. Miejscami wręcz nie wiadomo o co w nich chodzi - chyba więc możliwość edytowania wiadomości również powinna ulec zmianie, na czasową - po upływie danego czasu wiadomość będzie "stety" czy nie musiała zostać w pierwotnej formie, bez możliwości zmiany.
Bardzo dobry pomysł, popieram w całej rozciągłości :). W związku z powyższym nie widzę też większych powodów, dla których nie można by było usunąć konta na prośbę użytkownika, skoro ta możliwość edycji i tak wprowadza zamieszanie.
Wydaje się, że klamka już zapadła, bowiem swych wypowiedzi nie żal chyba tylko temu kto nie zamierza tu już się wypowiadać.
Chyba niestety masz rację Winkie :(. Jednak jakąś tam nadzieję jeszcze mam ;).
ODPOWIEDZ