Morze czy góry?

Tutaj moderatorzy nie zaglądają. Można śmiecić do woli ;)
Awatar użytkownika
morowy
pASibrzuch
Posty: 256
Rejestracja: 15 paź 2014, 08:02
Lokalizacja: Laniakea

Re: Morze czy góry?

Post autor: morowy »

Nes pisze:E tam, siedzieć na plaży można nawet jak nie ma słońca - w ubraniach też miło. Nawet jak popada deszczyk można pod parasolem posiedzieć - już to przeżyłam, to wiem xD
Zgadzam się. Nad morzem w ogóle jest miło, bo morze jest megafajne :) Ale jak ktos przez całe dwa tygodnie swojego urlopu miałby siedzieć na plaży w ubraniu albo pod parasolem, to już tak jakby mniej miło.
W górach, pomimo braku słonecznej pogody, można z powodzeniem zaliczyć wszystkie górskie atrakcje, a nad morzem to już nie przejdzie (z atrakcjami morskimi).
"Gdy moderator/-ka banuje użytkownika bez ostrzeżenia, a jedyny argument to argument siły - w tym samym czasie gdzieś na świecie umiera jedna tancerka brzucha albo panda w ciąży." - prawo internetu
Awatar użytkownika
Nes
ASiołek
Posty: 50
Rejestracja: 24 wrz 2014, 11:38
Lokalizacja: Szczecin

Re: Morze czy góry?

Post autor: Nes »

morowy pisze:
Nes pisze:E tam, siedzieć na plaży można nawet jak nie ma słońca - w ubraniach też miło. Nawet jak popada deszczyk można pod parasolem posiedzieć - już to przeżyłam, to wiem xD
Zgadzam się. Nad morzem w ogóle jest miło, bo morze jest megafajne :) Ale jak ktos przez całe dwa tygodnie swojego urlopu miałby siedzieć na plaży w ubraniu albo pod parasolem, to już tak jakby mniej miło.
No w sumie też prawda.
"Writing is a socially acceptable form of schizophrenia."
~E.L. Doctorow
Awatar użytkownika
chochol
pASsé
Posty: 1965
Rejestracja: 15 wrz 2011, 10:22
Lokalizacja: 49º06’17’’N 22º39’02’’E / 50º02’01’’N 22º00’17’’E

Re: Morze czy góry?

Post autor: chochol »

Zdecydowanie góry! Zwłaszcza Biesy i Czady, te Nasze polskie i po ukraińskiej stronie, jesienną porą... Ach cała gama kolorów liści, łagodne wzniesienia i klimat. Się rozmarzyłam.
"Serce czyste i otwarte, w dobrą zmienia trefną kartę"

"chochoł = feminoasozołza"
Awatar użytkownika
marisaxyz
alabAStrowy bożek
Posty: 1230
Rejestracja: 8 gru 2011, 15:34

Re: Morze czy góry?

Post autor: marisaxyz »

Zgadzam się, góry najpiękniejsze są jesienią, uwielbiam jak liście szeleszczą mi pod nogami :rozowe:
Last night I felt
real arms around me.
No hope, no harm,
just another false alarm...
Awatar użytkownika
Puf
gimnASjalista
Posty: 16
Rejestracja: 7 paź 2014, 22:47

Re: Morze czy góry?

Post autor: Puf »

Uwielbiam podróżować i podziwiać widoki, więc chciałabym kiedyś pokochać góry i chodzenie po nich. Niestety, brak kondycji w powiązaniu z niezbyt miłymi wspomnieniami (jeździłam na wszystkie zielone szkoły w góry i nigdy nie było fajnie) sprawia, że gór nie lubię :? Ale w te wakacje planuje się przełamać i znaleźć kogoś, kto ze mną pojedzie i połazi. Może uda się odczarować tę dziwną niechęć.
Za to morze kocham ponad wszystko, chciałabym mieszkać przy plaży - mogłabym codziennie wyłazić i po prostu się na nie gapić bez sensu ;) W te wakacje padało mi przez 4 dni wyjazdu z 5, ale i tak było absolutnie wspaniale, bo morze.
Awatar użytkownika
Viljar
Wielki AS Jedi
Posty: 2580
Rejestracja: 16 cze 2009, 21:33
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Morze czy góry?

Post autor: Viljar »

Wybieram góry bez wahania. Kiedy mieszkałem nad morzem, wydawało mi się, że nic ładniejszego nie zobaczę. Tylko że wówczas nigdy jeszcze gór nie widziałem. Pierwszy raz pojechałem w zeszłym roku na wakacje. Potem przeprowadziłem się do Wrocławia i średnio co miesiąc wybieram się na przebieżkę na jakiś szczyt w Sudetach. A raz miałem "szczęście", bo jak byłem na Śnieżce, to złapała mnie burza, którą potem mogłem oglądać praktycznie z góry, jak przechodziła nad Karpaczem - to było dopiero widowisko :D
Człowiek-Redaktor czyli mój fanpage
melodia
AS gaduła
Posty: 404
Rejestracja: 10 lip 2012, 15:38

Re: Morze czy góry?

Post autor: melodia »

Może góry. Nie byłam, a mam ochotę na taką wycieczkę. Pochodziłabym sobie po tych wzniesieniach... i te krajobrazy! Zdecydowanie trzeba się wybrać.
Awatar użytkownika
Layla
wASp
Posty: 1946
Rejestracja: 11 lut 2011, 11:06

Re: Morze czy góry?

Post autor: Layla »

Góry! Zdecydowanie góry :D

Czasem mogę iść na kompromis i dać się zabrać nad jakieś bardzo ładne przezroczyste morze i na czystą plażę :mrgreen:
- Czy to ten moment, kiedy całe moje życie przesuwa mi się przed oczami?
NIE, TEN MOMENT BYŁ PRZED CHWILĄ.
- Kiedy?
TO MOMENT POMIĘDZY PAŃSKIMI NARODZINAMI A PAŃSKIM ZGONEM.
melodia
AS gaduła
Posty: 404
Rejestracja: 10 lip 2012, 15:38

Re: Morze czy góry?

Post autor: melodia »

Layla pisze:Góry! Zdecydowanie góry :D
Ta pakuj się i jaaaadziem! :mrgreen:
qwerty_456
mASełko
Posty: 148
Rejestracja: 24 lis 2014, 21:52

Re: Morze czy góry?

Post autor: qwerty_456 »

Góry, nad morzem nigdy nie byłem i jakoś mnie tam nie ciągnie.
Nadmierny dobrobyt szkodzi równie mocno co złe doświadczenia.
Awatar użytkownika
taka_m
młodASek
Posty: 26
Rejestracja: 9 gru 2014, 16:37
Lokalizacja: Szczecin

Re: Morze czy góry?

Post autor: taka_m »

Jak dla mnie to morze jest fajne na chwilę, najbardziej lubię ten pierwszy jego widok ten bezkres.
W górach mogę siedzieć długo i rozmyślać , są dla mnie atrakcyjne o każdej porze roku :wink:
A gdy rozsądku głos gdzieś zaginie to
wiedz, że ryzyko czasem ma sens.
szczecinianin
łASuch
Posty: 189
Rejestracja: 29 mar 2013, 19:02
Lokalizacja: Szczecin

Re: Morze czy góry?

Post autor: szczecinianin »

taka_m pisze:Jak dla mnie to morze jest fajne na chwilę, najbardziej lubię ten pierwszy jego widok ten bezkres.
W górach mogę siedzieć długo i rozmyślać , są dla mnie atrakcyjne o każdej porze roku :wink:
ale akurat dla nas (mieszkancow pomorza) morze jest tak blisko a w góry to wyprawa na drugi koniec kraju!
pomyśl ile rzeczy moża zrobić nad morzem w ciągu 14h których zazwyczaj potrzeba aby dojechac w góry ;)
Awatar użytkownika
taka_m
młodASek
Posty: 26
Rejestracja: 9 gru 2014, 16:37
Lokalizacja: Szczecin

Re: Morze czy góry?

Post autor: taka_m »

szczecinianin pisze:
taka_m pisze:Jak dla mnie to morze jest fajne na chwilę, najbardziej lubię ten pierwszy jego widok ten bezkres.
W górach mogę siedzieć długo i rozmyślać , są dla mnie atrakcyjne o każdej porze roku :wink:
ale akurat dla nas (mieszkancow pomorza) morze jest tak blisko a w góry to wyprawa na drugi koniec kraju!
pomyśl ile rzeczy moża zrobić nad morzem w ciągu 14h których zazwyczaj potrzeba aby dojechac w góry ;)
ale ta wyprawa na drugi koniec kraju potrafi być bardzo fascynująca :D a w podróży np. pkp, można poznać czasami fajnych ludzi :D
A gdy rozsądku głos gdzieś zaginie to
wiedz, że ryzyko czasem ma sens.
Awatar użytkownika
Cortes
ASiołek
Posty: 89
Rejestracja: 1 lip 2013, 11:45
Lokalizacja: Poznać

Re: Morze czy góry?

Post autor: Cortes »

Nad morzem człowiek się szybko nudzi, chyba że ktoś lubi bierne wypoczywanie. Ja tam wolę dużo chodzić, a góry są do tego idealne. W Tatrach byłem kilka razy, ale za każdym razem wracam tam z przyjemnością.
szczecinianin
łASuch
Posty: 189
Rejestracja: 29 mar 2013, 19:02
Lokalizacja: Szczecin

Re: Morze czy góry?

Post autor: szczecinianin »

taka_m pisze: ale ta wyprawa na drugi koniec kraju potrafi być bardzo fascynująca :D a w podróży np. pkp, można poznać czasami fajnych ludzi :D
zostane sceptyczny czy min.14h (jesli nie bedzie opoznienia), w scisku i np. 30 stopniowym upale podroz PKP jest fascynujaca... nawet jesli ktos ma szczescie do spotykania ciekawych ludzi ;)
ODPOWIEDZ