Marzenia

Podziel się swoją radością! :) Oto miejsce aby pisać o Twoich osiągnięciach i sukcesach, oraz o tym co ostatnio sprawiło Ci radość lub przyjemność.
magellan
fantAStyczny
Posty: 556
Rejestracja: 18 lip 2005, 06:48

wasze marzenia?... ;o)

Post autor: magellan »

ostatnio zapytalem, przed czym macie "stracha"... :wink: moze teraz cos przyjemniejszego; o czym wlasciwie marza asy? macie jakies zyczenia (moze zwiazane z wasza aseksualnoscia?), ktore by wam sprawily wielka radosc w waszym zyciu? :D pieniadze? kariera/sukces? a moze i nawet zalozenie rodziny? :roll: napisze wam, o czym ja marze.
jestem materialista - chcial bym z pewnoscia miec duzo pieniedzy (kto by niechcial :wink: ). kupil bym wtedy troche wieksza lodz/maly statek, ktory byl by wyposazony w jako tako niezle mieszkanie, no i w studio muzyczne. chcial bym wyplynac na dluzszy czas (bycmoze juz zawsze tak mieszkac) na jakies wieksze jezioro/troche dalej od brzegu. sam - gdzie nikt by mi nie przeszkadzal. przeszkadzal tzn. zadnych dzwiekow codziennych (rozmow ludzi, chodzacych maszyn, samochodow, szczekajacych psow itd. - po prostu idealna cisza. a pod wieczor, gdy ksiezyc na niebie by sie pokazal i jego odbicie w spokojnej wodzie by bylo widac, w tej absloutnej ciszy dla siebie muzykowac. :wink: to jest moje prawdziwe marzenie. :roll:
uwielbiam przebywac sam - jednak, jak siebie znam, mozliwie za dlugo tez bym tak nie wytrzymal :| (czlowiek dzisiejszych czasow nie jest chyba za dobrze "skonstruowany" do zycia w samotnosci). mogl bym sobie wtedy nawet wyobrazic, ze ten statek bym podzielic mogl z dziewczyna - naturalnie tez as. no i tez muzykowanie by bylo moze ciekawsze :mrgreen: no ale nic... to wszystko z pewnoscia zostanie tylko marzeniem... :lol:

moje inne marzenie, tez nieosiagalne; przeleciec sie w kosmos. przynajmniej raz naokolo ziemi i zobaczyc niebieska kule z gory.

magellan 8)
magellan
fantAStyczny
Posty: 556
Rejestracja: 18 lip 2005, 06:48

Re: wasze marzenia?... ;o)

Post autor: magellan »

niiiikt? :?: szkoda. chyba zly temat wybralem. :lol:

mag :D
Agnieszka
ninjAS
Posty: 2626
Rejestracja: 10 sie 2005, 16:38

Re: wasze marzenia?... ;o)

Post autor: Agnieszka »

Hmm, ja zawsze boję się, że jak napiszę/powiem, o czym marzę, to w ten sposób przekreślę ewentualne szanse/możliwości realizacji tych marzeń - krótko mówiąc boję się zapeszyć :)
Salomea

Re: wasze marzenia?... ;o)

Post autor: Salomea »

Widocznie łatwiej jest napisać czego się boimy, niż przyznać się do własnych marzeń. :)
magellan
fantAStyczny
Posty: 556
Rejestracja: 18 lip 2005, 06:48

Re: wasze marzenia?... ;o)

Post autor: magellan »

@Agnieszka -> oh shit... nie wiedzialem - no to juz moge ten stateczek na jeziorze calkowicie zapomniec... :lol:

@Salomea -> moze masz racje. :wink: no ale jak sie mowi (przynajmniej tu u nas); przeciez/przynajmniej pomarzyc jeszcze mozna... :mrgreen:

dzieki wam za odpowiedzi.

magellan :)
Awatar użytkownika
kibic
łASuch
Posty: 152
Rejestracja: 2 gru 2005, 10:31
Lokalizacja: Poznań

Re: wasze marzenia?... ;o)

Post autor: kibic »

Ja na razie marzę o chłodnym sierpniu. :lol:
wasz k i b i c
magellan
fantAStyczny
Posty: 556
Rejestracja: 18 lip 2005, 06:48

Re: wasze marzenia?... ;o)

Post autor: magellan »

hej.. tez niezle.. :lol:
magellan
fantAStyczny
Posty: 556
Rejestracja: 18 lip 2005, 06:48

Re: wasze marzenia?... ;o)

Post autor: magellan »

hi kosmitka :wink:

dzieki za odpowiedz - i z pewnoscia szalona nie jestes przez to co opisujesz - to ja bym tez musial byc szalony z tym statkiem; bo nawet plywac nie potrafie... :lol:

mozna zapytac co sie za tym kryje? :

.."marzy mi sie życie bez jedzenia, wiem że to jest mozliwe i juz niedługo sama będę na to gotowa"..

nie bardzo tu wiem, o co chodzi... :?: (tylko jesli chcesz o tym pogadac)

magellan :wink:
magellan
fantAStyczny
Posty: 556
Rejestracja: 18 lip 2005, 06:48

Re: wasze marzenia?... ;o)

Post autor: magellan »

hej! :) gdzies na "spokojnej" wyspie zamieszkac? to ladne marzenie, i nawet nie jest takie "niemozliwe" - nigdy nie wiadomo, co kogo spotkac moze. :wink:

ps: przyplyne wtedy cie odwiedzic.. :mrgreen:

magellan :wink:
Awatar użytkownika
Gizmo
Strażnik TeksASu
Posty: 1064
Rejestracja: 13 cze 2006, 11:15
Lokalizacja: Gdańsk

Re: wasze marzenia?... ;o)

Post autor: Gizmo »

Uhh, morze, wyspy.. Troche mi szkoda, ze nie mam az tak pustelniczego charakteru, jak Wy :wink:
Mam marzenie, zeby zarobic tyle pieniedzy, by nie musiec juz o nich myslec :lol: . A tak serio - zwykle marze o tym, co predzej czy pozniej bede w stanie zrealizowac. Chociaz.. Nie, to z wybudowaniem oranzerii pewnie nie wypali :mrgreen:.

Mam nadzieje, Kosmitko, ze nie traktujesz tego niejedzenia zbyt powaznie :wink:.
http://pl.wikipedia.org/wiki/Niejedzenie
Onan Barbarzynca
bobASek
Posty: 1
Rejestracja: 4 wrz 2006, 19:18

Re: wasze marzenia?... ;o)

Post autor: Onan Barbarzynca »

Chcialbym znowu umiec latac - tak jak wtedy gdy bylem dzieckiem .
Zamykalem oczy i wzbijalem sie w powietrze , lecialem nad domami , drzewami , lasami ,gorami i rzekami -ale juz tego nie potrafie :cry:
Awatar użytkownika
Gizmo
Strażnik TeksASu
Posty: 1064
Rejestracja: 13 cze 2006, 11:15
Lokalizacja: Gdańsk

Re: wasze marzenia?... ;o)

Post autor: Gizmo »

To moze pograj w jakas gierke typu Flight Simulator. Po tym przez jakis miesiac snilo mi sie, ze latam :mrgreen:
kot
pASibrzuch
Posty: 252
Rejestracja: 26 sie 2006, 20:31
Lokalizacja: dolnośląskie/

Re: wasze marzenia?... ;o)

Post autor: kot »

Onan ty troche do tego towarzystwa nie pasujesz , to nie jest regionalne towarzystwo rękodziela artystycznego :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
ewutek
kontrabAS
Posty: 600
Rejestracja: 5 wrz 2006, 12:19

Re: wasze marzenia?... ;o)

Post autor: ewutek »

Moje marzenia mają charakter prozaiczny i odnoszą się do przyziemnej sfery życia.
Chciałabym mieć wreszcie laptopa, obronić pracę magisterską w przyszłym roku i jeszcze raz pojechać na miesiąc do Paryża!

Najpiękniejsze marzenia to te, które mogą się spełnić, nieprawdaż? (;
super_sonic
gimnASjalista
Posty: 17
Rejestracja: 5 wrz 2006, 10:21
Lokalizacja: ze świata seksualnych

Re: wasze marzenia?... ;o)

Post autor: super_sonic »

" lecialem nad domami , drzewami , lasami ,gorami i rzekami "
Onan sa na to sposoby i samolotu nie trzeba :lol:
ODPOWIEDZ