Ile w tobie kobiety? Ile w tobie mężczyzny?

Gry, żarty, pogaduszki...wyluzuj się tu!
Dolly
ASoholik
Posty: 1782
Rejestracja: 3 lis 2020, 18:54
Lokalizacja: Szczecin

Re: Ile w tobie kobiety? Ile w tobie mężczyzny?

Post autor: Dolly »

Zabawne. Mnie wyszło dokładnie to samo. 😋
stokrotka_39
gimnASjalista
Posty: 16
Rejestracja: 18 maja 2022, 10:04

Re: Ile w tobie kobiety? Ile w tobie mężczyzny?

Post autor: stokrotka_39 »

Stuprocentowa z ciebie babeczka.
Masz mnóstwo żeńskich cech charakteru i damską mentalność. Dobrze radzisz sobie w kontakcie z dziećmi, które zwykle za Tobą przepadają. Całkiem dobrze poruszasz się w świecie trendów i mody. Nieźle czujesz się w galeriach handlowych :) Życie czasem Cię przerasta i wtedy szukasz męskiego oparcia, ale sama też całkiem dobrze dajesz sobie radę.
Awatar użytkownika
Pepronezz
przedszkolASek
Posty: 7
Rejestracja: 10 lip 2022, 14:55

Re: Ile w tobie kobiety? Ile w tobie mężczyzny?

Post autor: Pepronezz »

Męski gość w łagodnej wersji

Twoja męskość została obroniona. Jesteś facetem i każdy to wie. Potrafisz się zachować w sytuacji wymagającej szybkiej i odważnej decyzji, jak również w sytuacji, gdy trzeba dłużej poplanować i zdać się na opinie innych. Dobrze dogadujesz się z kobietami i możesz stanowić dla nich wyzwanie, bo nie tak łatwo potrafią wydedukować, o co Ci chodzi.
Stuprocentowa z Ciebie babeczka

Masz mnóstwo żeńskich cech charakteru i damską mentalność. Dobrze radzisz sobie w kontakcie z dziećmi, które zwykle za Tobą przepadają. Całkiem dobrze poruszasz się w świecie trendów i mody. Nieźle czujesz się w galeriach handlowych :) Życie czasem Cię przerasta i wtedy szukasz męskiego oparcia, ale sama też całkiem dobrze dajesz sobie radę.
Pepe pan robak :mrgreen:
Michaello
przedszkolASek
Posty: 7
Rejestracja: 20 lip 2022, 15:05

Re: Ile w tobie kobiety? Ile w tobie mężczyzny?

Post autor: Michaello »

Dowiedziałem się z tego quizu, że "Kobiecych cech u Ciebie jak na lekarstwo"... Ciekawe dlaczego? Dodatkowo pobawiłem się trochę quizem dla mężczyzn i wychodzi na to, że wystarczy dać skojarzenie randka-łóżko, żeby wyszedł 100% facet.
Kasiaa
przedszkolASek
Posty: 6
Rejestracja: 20 lip 2022, 13:29
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ile w tobie kobiety? Ile w tobie mężczyzny?

Post autor: Kasiaa »

Takie mocno stereotypowe pytania w tym teście :D
ODPOWIEDZ