Czy czujesz się osobą szczęśliwą?

Dodaj swój głos! (ankiety są anonimowe)

Czy czujesz się osobą szczęśliwą?

Czas głosowania minął 1 mar 2008, 14:00

Tak
16
36%
Nie
16
36%
Nie wiem//Nie jestem pewny/pewna
12
27%
Nigdy się nad tym nie zastanawiałam / nie zastnawiałem
1
2%
 
Liczba głosów: 45

Awatar użytkownika
Nooki
mASełko
Posty: 131
Rejestracja: 22 sty 2007, 15:12
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nooki »

Tak. Potrafie odnależć w sobie spokój i wewnętrzną koncentrację! 8)
Now I know,
only I can stop the rain
Awatar użytkownika
Magda
bASyliszek
Posty: 1112
Rejestracja: 1 sty 2007, 18:26
Lokalizacja: Gotei13/Seireitei/Soul Society
Kontakt:

Post autor: Magda »

Nie wiem/ nie jestem pewny/ pewna.
Zdarzają się w moim życiu chwile szczęścia, ale, niestety, częściej mają miejsce chwile nieszczęśliwe, wręcz bolesne. Wtedy też zastanawiam się nad sensem swojego istnienia, patrzę w niebo i mówię z gniewem czy nawet z nienawiścią w głosie: "Po co mnie tu zesłałeś?! Jaki jest sens mojego życia?!". Ale, oczywiście, nie otrzymuję żadnej odpowiedzi (standard), więc chyba nie ma kto mnie słyszeć, tam, w niebie :/ .
Obrazek
Obrazek
Waheguru Ji Ka Khalsa!
Waheguru Ji Ki Fateh!
Salomea

Post autor: Salomea »

A ja bywam szczęśliwa i nieszczęśliwa, bilans wychodzi na zero. Aktualnie skończył mi się mhrrroczny etap totalnej rozpaczy i unoszę się na fali ekstatycznego szczęścia. Zapewne wkrótce to się skończy i znów odnajdę przyjemność w dołowaniu się. Jestem już mistrzynią dziwnych zachowań, pojawienie się zarówno rozpaczy jak i szczęścia jest niezależne od czynników zewnętrznych, wystarczy mi moja wyobraźnia i chory umysł.
Jako, że nic się tu nie dzieje, to se pierdnęłam głupim pościkiem. To tyle. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :wampir:
Awatar użytkownika
M@na
mASełko
Posty: 106
Rejestracja: 21 lip 2007, 17:03
Lokalizacja: Nibylandia

Czy czujesz się osobą szczęśliwą???

Post autor: M@na »

To pozornie trudne pytanie. W życiu każdego człowieka są dobre i te złe chwile. Gdy są te złe, to niestety nikomu nie jest wesoło, lecz gdy są te dobre, to czujemy się szczęśliwi. Gdy dobrze pójdzie klasówka, kupimy coś, czego chcieliśmy od dawna, gdy jesteśmy doceniani, robimi to na co mamy ochotę i wiele innych chwil - to małe chwile szczęścia, ale też istotne. Ja, nie czuję się osobą szczęśliwą, gdyś mam w sobię pewną pustkę i nie wiem czym ją wypełnić. Rodzina mnie nie rozumie, znajomi (ta garstka) nie mają czasu, bo spędzają go z ukochanymi osobami. Owszem, czasem mam chwile, w których czuję się szczęśliwa, ale trwają krótko. Często dopada mnie melancholia i uczucie, że osoba taka jak ja nie zazna już więcej szczęścia. Ale chciałabym, aby wszyscy byli osobami szczęśliwymi, ze spełnionymi marzeniami, bo świat wydaje się wtedy lepszy, niż jak go postrzegamy zazwyczaj. Pozdrawiam :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Walczyć tylko dla siebie, żyć kochając tylko siebie...
Bardzo Dziwna Osoba
fantAStyczny
Posty: 551
Rejestracja: 21 lut 2007, 15:28
Lokalizacja: Północ

Post autor: Bardzo Dziwna Osoba »

Ja staram się cieszyć rzeczami zwykłymi: tym że mam psa, że wstało słońce, że jest zielono, że mogę sobie pozwolić na kupowanie różnych drobiazgów, na kino, książki że pracuję dorywczo a moja praca to jedno wielkie spotkanie towarzyskie, że ostatnio moją pasją stały się góry i zamierzam tam niedługo wrócić i zdobyć jak najwięcej szczytów :kocha:
Awatar użytkownika
Honzol
AStral
Posty: 1047
Rejestracja: 26 lis 2006, 20:44
Lokalizacja: Centralna Polska

Post autor: Honzol »

Bardzo Dziwna Osoba napisala:
..moją pasją stały się góry i zamierzam tam niedługo wrócić i zdobyć jak najwięcej szczytów
w jakich gorach operujesz :?: ja w Taterkach glownie we wschodnich(polskich i slowackich) ale zachodnie tez sa super szczegolnie w ramach chilloutu :lol:
AHOJ
Obrazek
Obrazek
नमस्ते
Tyle jest Swiatow ile Ludzi na Ziemi... .. .
wilczek
pASibrzuch
Posty: 286
Rejestracja: 17 lip 2007, 18:46

Post autor: wilczek »

Honzol pisze:Bardzo Dziwna Osoba napisala:
..moją pasją stały się góry i zamierzam tam niedługo wrócić i zdobyć jak najwięcej szczytów
w jakich gorach operujesz :?: ja w Taterkach glownie we wschodnich(polskich i slowackich) ale zachodnie tez sa super szczegolnie w ramach chilloutu :lol:
AHOJ
Najlepsze góry to BIESZCZADY :mrgreen:
Bardzo Dziwna Osoba
fantAStyczny
Posty: 551
Rejestracja: 21 lut 2007, 15:28
Lokalizacja: Północ

Post autor: Bardzo Dziwna Osoba »

Ja też Tatry. Jak znajdę czas i pieniądze to się wybiorę na Słowację. Bardzo lubię Zakopane- świetny klimat i ludzie. Chętnie bym się tam przeprowadziła. A gdzie byliście w Tatrach?
Awatar użytkownika
DZIEWICA8
zarASek
Posty: 1874
Rejestracja: 6 paź 2006, 09:33
Lokalizacja: z Lublina

Czy czujesz się osobą szczęśliwą???

Post autor: DZIEWICA8 »

Ja przejeżdżałam kiedyś przez góry Alpy - we Włoszech i w Austrii. Oczywiście były piękne, jednak było to piękno majestatyczne, groźne. Przerażały mnie te ogromne przepaście, te kręte drogi zawieszone w powietrzu na wysokich słupach, te ciemne tunele. Tata prowadził samochód, a ja siedziałam z tyłu i się bałam. W górach człowiek czuje się taki mały i kruchy, a jednocześnie pełen podziwu dla piękna i siły przyrody.
Dwa razy miałam też okazję być w Zakopanem, bo byłam w Krakowie: raz na wycieczce ze studiów i dwa razy w domu u brata ciotecznego. Jednak za każdym razem coś nie wychodziło i w końcu nie pojechałam. Ale może jeszcze kiedyś pojadę?
DZIEWICA8
"Boże, daj mi pogodę ducha, abym godziła się z tym, czego zmienić nie mogę,
odwagę, abym zmieniała to, co zmienić mogę, i mądrość, abym zawsze potrafiła
odróżnić jedno od drugiego."

DZIEWICA8
dorosłe dziecko
alabAStrowy bożek
Posty: 1333
Rejestracja: 25 maja 2007, 13:44

Re: Czy czujesz się osobą szczęśliwą???

Post autor: dorosłe dziecko »

DZIEWICA8 pisze:Ja przejeżdżałam kiedyś przez góry Alpy - we Włoszech i w Austrii. Oczywiście były piękne, jednak było to piękno majestatyczne, groźne. Przerażały mnie te ogromne przepaście, te kręte drogi zawieszone w powietrzu na wysokich słupach, te ciemne tunele. Tata prowadził samochód, a ja siedziałam z tyłu i się bałam. W górach człowiek czuje się taki mały i kruchy, a jednocześnie pełen podziwu dla piękna i siły przyrody.
I to jest właśnie piękne w górach. To właśnie przyciąga tam ludzi - alpinistów i zwykłych turystów. Mnie się marzy dom w górach, możliwie, jak najbardziej odludny i zaszyty gdzieś wśród lasów. Tak by mnie nikt nie odwiedzał bez zaproszenia i by rodzinka nie mogła mnie bez nawigacji satelitarnej odnaleźć. :mrgreen: :diabel: Choć zamkiem a la siedziba Raculi też nie pogardzę. :wink:
„Dorosłe dzieci mają żal
Za kiepski przepis na ten świat!
Dorosłe dzieci mają żal
Że ktoś im tyle życia skradł...”
Ant
BażANT
Posty: 6068
Rejestracja: 1 paź 2006, 14:26

Post autor: Ant »

Polecam Olympus Mons na Marsie :twisted:
Czczony nie tylko w Chinach
dorosłe dziecko
alabAStrowy bożek
Posty: 1333
Rejestracja: 25 maja 2007, 13:44

Post autor: dorosłe dziecko »

Ant pisze:Polecam Olympus Mons na Marsie :twisted:
Tam by chyba było trudno z dostarczeniem przesyłek z Ebaya, książek i gier komputerowych. :mrgreen: Ale za to naszych, "kochanych" wybrańców narodu też by nie było i to jest na plus. :lol:
Ale Mars, to czerwona planeta a jak tam panuje komunizm? :shock: :-o :mrgreen:
„Dorosłe dzieci mają żal
Za kiepski przepis na ten świat!
Dorosłe dzieci mają żal
Że ktoś im tyle życia skradł...”
Ant
BażANT
Posty: 6068
Rejestracja: 1 paź 2006, 14:26

Post autor: Ant »

No komunizm to tam jest pełną gębą :?

Nawet wody jako takiej już nie ma :twisted:
Czczony nie tylko w Chinach
dorosłe dziecko
alabAStrowy bożek
Posty: 1333
Rejestracja: 25 maja 2007, 13:44

Post autor: dorosłe dziecko »

W końcu Mars, to prawie Marks. :diabel: :lol:
„Dorosłe dzieci mają żal
Za kiepski przepis na ten świat!
Dorosłe dzieci mają żal
Że ktoś im tyle życia skradł...”
Ant
BażANT
Posty: 6068
Rejestracja: 1 paź 2006, 14:26

Post autor: Ant »

W takim razie trzeba będzie Phobosa i Deimosa przemianować na Engelsa i Lenina :P :twisted:
Czczony nie tylko w Chinach
ODPOWIEDZ