Co myślicie o programie 500+?

Masz ochotę pogadać o czymś innym? Oto miejsce!
Awatar użytkownika
EineKleineNachtmusik
mASełko
Posty: 145
Rejestracja: 5 sty 2021, 21:54

Re: Co myślicie o programie 500+?

Post autor: EineKleineNachtmusik »

Każdy program socjalny jest paskudny, bo jest formą kradzieży.
Oczywiście, skoro każdy każdego okrada, i część z kradnących komuś coś da to może się to wydawać obdarowanym dobrym biznesem.
cansat
ASiołek
Posty: 51
Rejestracja: 19 mar 2021, 14:02

Re: Co myślicie o programie 500+?

Post autor: cansat »

"Obywatele nie mają własnych pieniędzy, tylko takie jakie ukradną budżetowi państwa." Vateusz Morewietzki
Mikenoge
pASibrzuch
Posty: 217
Rejestracja: 25 lut 2021, 19:29

Re: Co myślicie o programie 500+?

Post autor: Mikenoge »

AlterEcho pisze: 21 mar 2021, 22:39 Uważam, że pomoc powinni otrzymać tylko ci rodzice, którzy pracują, a mimo tego nie mogą związać końca z końcem i rodzice dzieci niepełnosprawnych, z którymi ktoś musi być ciągle w domu.
Obniżenie podatków wszystkim rozwiązuje problem. I nie jest niesprawiedliwe. Posiadanie dzieci czy nieposiadanie nie ma nic do rzeczy.
"Im bardziej społeczeństwo odchodzi od prawdy, tym bardziej nienawidzi tych, którzy ją głoszą." - George Orwell
Senny
mASełko
Posty: 108
Rejestracja: 1 sty 2021, 05:30

Re: Co myślicie o programie 500+?

Post autor: Senny »

Te całe 500 plus, to jest bardziej skomplikowany problem, niż się wydaje. Nie dla rządzących oczywiście, bo oni po prostu jednym zabierają, a innym dają.

Tu się pojawia pytanie, czy trzeba karać bogatych za to, że potrafią na siebie zarobić, a mówimy rzecz jasna o tych, którzy zarabiają uczciwie. Więc jeśli ktoś poświęcił swój czas załóżmy na naukę, bądź miał pomysł na biznes, teraz rząd go po prostu okrada.

Po drugiej stronie mamy głodujące, przynajmniej w teorii, dzieci.

Moim zdaniem można się ubezpieczyć od zdarzeń losowych, jak np. choroba, bo na to nie mamy wpływu. Każdemu się to może zdarzyć., więc warto płacić tę składkę.
Natomiast jeśli ktoś ma więcej dzieci, niż go stać utrzymać, to jest zwyczajnie głupi. Dzieci się nie powinno klepać hurtowo. I tu powinna się pojawić rola Kościoła, który powinien dopuścić i propagować antykoncepcje.

Czy można się ubezpieczyć od głupoty? Myślę, że nie ma tyle pieniędzy w żadnej skarbonce na świecie. Jednak faktem jest, że dzieci pozostają głodne.

Myślę ostatecznie, że nie powinno być jednej stałej kwoty i dla każdego dzieciatego jak leci. Jeśli np. kobieta zdecyduje urodzić chore/niepełnosprawne dziecko powinna mieć pełne wsparcie państwa, nie ważne czy to będzie 500 czy 1000 czy więcej, natomiast bogaci nie powinni dostawać żadnych pieniędzy na dzieci (tak, wiem że oni są sponsorami).

To poza tym są zagadnienia, na które nie ma prostych odpowiedzi.
Anonimowy

Re: Co myślicie o programie 500+?

Post autor: Anonimowy »

Na te kwestie należy chyba spojrzeć trochę inaczej. Mamy demokrację. Najgorszy system, ale nikt nie wymyślił lepszego. Chyba, że Muzułmanie? Ludzie wybierają rządzących. Ci z kolei realizują swoje pomysły. Czy się to komuś podoba czy nie, należy się z tym pogodzić. Wybór większości. Raptem i aż na 4 lata. Oni decydują komu zabrać, komu dać. Innej możliwości państwo nie ma. Chociaż to, że państwo nie ma swoich pieniędzy nie do końca jest prawdą. Może mieć swoje firmy i zarabiać. Zawsze należałem do osób, które są płatnikami. Raczej nie jestem beneficjentem systemu. To, że każdy z nas ma inny pomysł na dystrybucję podatków jest tak oczywiste jak nie ma znaczenia. Idź do wyborów następnym razem i wybierz dobrze. Wiem, że wybieramy w ciemno. Przynajmniej niektórzy. Ale mamy wybór jaki mamy. Wybieramy lepiej lub gorzej. Masz lepszy pomysł na politykę? Załóż partię. Przekonaj ludzi. Nie poddaj się politykierstwu i korupcji. Będę za. Też mam swoje zdanie na polityczne rozwiązania i decyzje. Zawsze można zmienić miejsce zamieszkania na lepszy kraj. Czy takie istnieją? Ja się zastanawiam. Mam już obrany kierunek. Tutaj nie zostanę. Nie mam pretensji do nikogo. Czytam rzeczywistość i się dostosowuję. Ludzie głosują przy urnach i nogami. Czy raczej biletami. Lotniczymi.
Mikenoge
pASibrzuch
Posty: 217
Rejestracja: 25 lut 2021, 19:29

Re: Co myślicie o programie 500+?

Post autor: Mikenoge »

Dun Wodis pisze: 22 mar 2021, 20:28 Mamy demokrację.
Ludzie wybierają rządzących. Ci z kolei realizują swoje pomysły.
Dun Wodis pisze: 22 mar 2021, 20:28Masz lepszy pomysł na politykę? Załóż partię. Przekonaj ludzi. Nie poddaj się politykierstwu i korupcji. Będę za.
Jesteś optymistą.
Gdyby wybory coś miały zmienić nie byłyby prowadzone.
500 plusy i inne rozdawanie służą właśnie temu by lud głosował na tę czy inną partię ale to i tak wszystko jedna przestępcza grupa. Już widzę jak wygrywam ze swoją partią. Gdyby np. nowa partia obiecująca zniesienie podatków czy obniżenie nie gadała głupot na tematy obyczajowe i przyjęła postawę liberalną to może by miała znacznie wyższe poparcie ale i tak nie przebiłaby betonu chyba że w jakimś układzie. A jak się dostanie do władzy to i tak będzie kraść bo wie że nic nie zmieni. Nie zniesie 500+ bo spotka ją ostracyzm. Nie wierzę w żadne wybory.
"Im bardziej społeczeństwo odchodzi od prawdy, tym bardziej nienawidzi tych, którzy ją głoszą." - George Orwell
Senny
mASełko
Posty: 108
Rejestracja: 1 sty 2021, 05:30

Re: Co myślicie o programie 500+?

Post autor: Senny »

Sniezny pisze: 22 mar 2021, 22:15 Gdyby wybory coś miały zmienić nie byłyby prowadzone.
To jest sedno sprawy.

Dlatego w TV pokazują święta demokracji, ludzi wiwatujących chorągiewkami i balony. Dlatego, że to system doskonały, bo wmówiono ludziom że to oni głosują.
Anonimowy

Re: Co myślicie o programie 500+?

Post autor: Anonimowy »

Bez wyborów na pewno nic się nie zmieni. Jak macie inne rozwiązanie, to ogłoście je światu. Każdy ma w życiu sprawy do załatwienia. Pomalujesz sam mieszkanie? Super. Jak nie to zapłać fachowcowi. To co nam się przytrafia to właśnie płacenie. Za malowanie czy prowadzenie kraju też. Cena jest wysoka, ale zawsze to wygodniej niż podjąć wysiłek osobiście. Narzekanie bez podania propozycji rozwiązań alternatywnych jest łatwe. Więcej. Propozycja wymaga myślenia. A to boli.
Senny
mASełko
Posty: 108
Rejestracja: 1 sty 2021, 05:30

Re: Co myślicie o programie 500+?

Post autor: Senny »

Dun Wodis pisze: 22 mar 2021, 22:53 Bez wyborów na pewno nic się nie zmieni. Jak macie inne rozwiązanie, to ogłoście je światu. Każdy ma w życiu sprawy do załatwienia. Pomalujesz sam mieszkanie? Super. Jak nie to zapłać fachowcowi. To co nam się przytrafia to właśnie płacenie. Za prowadzenie kraju też. Cena jest wysoka, ale zawsze to wygodniej niż podjąć wysiłek osobiście. Narzekanie bez podania propozycji rozwiązań alternatywnych jest łatwe. Więcej. Wymaga myślenia. A to boli.
Co ty mówisz... Przecież nikt cię nie dopuści do władzy, nie ważne jaki byś miał pomysł. Załóżmy, że masz super pomysł, zaplecze i poparcie ludzi. Jutro znajdują cię powieszonego ;-)

A nam się przytrafia społeczeństwo, które... no właśnie :-) Dobra, bo za dużo powiem. W każdym razie są ponad rządowe stowarzyszenia, i to one trzymają realną władzę, pociągając za sznurki na których wiszą partie, a jeśli nie całe partie, to ich włodarze.
Senny
mASełko
Posty: 108
Rejestracja: 1 sty 2021, 05:30

Re: Co myślicie o programie 500+?

Post autor: Senny »

Senny pisze: 22 mar 2021, 23:06
Dun Wodis pisze: 22 mar 2021, 22:53 Bez wyborów na pewno nic się nie zmieni. Jak macie inne rozwiązanie, to ogłoście je światu. Każdy ma w życiu sprawy do załatwienia. Pomalujesz sam mieszkanie? Super. Jak nie to zapłać fachowcowi. To co nam się przytrafia to właśnie płacenie. Za prowadzenie kraju też. Cena jest wysoka, ale zawsze to wygodniej niż podjąć wysiłek osobiście. Narzekanie bez podania propozycji rozwiązań alternatywnych jest łatwe. Więcej. Wymaga myślenia. A to boli.
Co ty mówisz... Przecież nikt cię nie dopuści do władzy, nie ważne jaki byś miał pomysł. Załóżmy, że masz super pomysł, zaplecze i poparcie ludzi. Jutro znajdują cię powieszonego ;-)

A nam się przytrafia społeczeństwo, które... no właśnie :-) Dobra, bo za dużo powiem. W każdym razie są ponad rządowe stowarzyszenia, i to one trzymają realną władzę, pociągając za sznurki na których wiszą partie, a jeśli nie całe partie, to ich włodarze.
edit

Mówi ci coś "nasza dziewczynka" a propos pewnej pani w Niemczech.. ?:)
Anonimowy

Re: Co myślicie o programie 500+?

Post autor: Anonimowy »

Odwracacie kolejność. W każdej polityce są lobby opłacane przez różne grupy interesów. Szczególnie przez zagraniczne. To właśnie jest polityka. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, by powstał ruch trzeci, czwarty. Mnie osobiście czytelne ingerencje różnych lobby utwierdzają w przekonaniu kto ma rację. Zgadzam się, że można to przypłacić życiem. Takie przypadki rozpoznaję w naszej najnowszej historii (seryjny samobójca). Dobór naturalny. Silniejszy wygrywa. Czy to oznacza, że należy się poddać? Nie. Wierzę, że zasady logiki wciąż obowiązują i ostatecznie wygrają. Inaczej świat stałby się absurdalny a każda dyskusja byłaby bezsensowna. Logika odróżnia nas od świata zwierząt. Są próby jej zagłuszania przez różne media opłacane przez grupy interesów. Nie mam jednak wątpliwości, ze w końcu i tak logika odniesie sukces.
Senny
mASełko
Posty: 108
Rejestracja: 1 sty 2021, 05:30

Re: Co myślicie o programie 500+?

Post autor: Senny »

To ja może powiem tak: Masoni (tak myślę) albo inne niewyobrażalnie silne stowarzyszenie, chce stworzyć jedno państwo. Wszystko zmierza zwyczajnie do unifikacji, za 200 (oby dopiero wtedy) lat ludzie będą niewolnikami w jednakowych uniformach pracującymi za miskę ryżu.

Żeby do tego doszło, trzeba zniszczyć wszystkie wartości : Boga, rodzinę, cokolwiek, co ma jakąś wartość. Zezwierzęcić ludzkość lewackimi wartościami (każdy ****** się z każdym, dzieci nauczone masturbacji/onanizmu, negacji dwu płci, w jej miejsce 100 dziwactw). Rozbić państwa kulturowo.

Żeby ludzie to kupili, musi być jakiś szczytny postulat, a prawdziwy cel ukryty głęboko w ustawach. Tak więc mówi się o prawach gejów i lesbijek (co jest poniekąd słuszne) a naprawdę chce się przemycić zupełnie gorsze treści. W TV pokazują ci biednego skopanego geja, przekręty prawicowych partii, co wzbudza współczucie i gniew i sprawia, że nienawidzisz tej podłej prawicy i głosujesz na lewice.

Co robi "prawica" (PIS) w tym czasie? Gnębi kobiety, podnosi podatki, kupuje głosy (za to brawo), robi to, co wszyscy politycy, czyli swoje przekręty.

Ja głosuję z WIELKIM niesmakiem na PIS, bo nie chcę żeby mnie jakiś ciapaty ganiał po ulicy jak się zrobi ciemno.

Chyba wyczerpałem temat, sory za offtop.

Edit

ŻEby nie było - prawicowej TV (jedynka itp) w ogóle nie da się oglądać, no ale ja to rozumiem - do ludzi inaczej nie da się podejść, tylko socjotechniką. Tak więc ludzie głosujący na PIS pewnie tylko w 1% rozumieją, czemu trzeba na nich głosować - reszta to drobni pijaczkowie, tępactwo wszelakiej maści stare babcie, 500 plusowcy itd.

Ot, i obraz społeczeństwa.
Hazel
AS gaduła
Posty: 432
Rejestracja: 21 mar 2016, 18:27

Re: Co myślicie o programie 500+?

Post autor: Hazel »

Uwaga, będzie srogi offtop :? Bo nie mam cierpliwości do tych infantylnych kocopołów.
Senny pisze: 23 mar 2021, 11:00 To ja może powiem tak: Masoni (tak myślę) albo inne niewyobrażalnie silne stowarzyszenie, chce stworzyć jedno państwo.
Członkowie tego niezwykle silnego stowarzyszenia to rozumiem, że to są jakieś kosmity? Albo jacyś bohaterowie anime, którzy jednym splunięciem rozwalają księżyc. Dobra, suchy dowcip.
Powiem tak - owszem, mogą być jakieś grupy ludzi, którzy mogą mieć mokre sny o rządzeniu całym światem. Jednak to tego nigdy nie dojdzie z powodu ludzkiej natury. Jeśli ktoś chce rządzić całym światem, to znaczy, że jest chorobliwie ambitny. Choćby nawet udało im się w ramach dążenia do wspólnego celu osiągnąć jakiś pierwsze cele, to grupa chorobliwie ambitnych ludzi nigdy niczego trwałego nie stworzy, bo z czasem padnie to pod ciężarem indywidualnych konfliktów w takiej grupie.
Owszem, zdarzały się w historii ludzkości wielkie imperia. Każde z nich upadło w stosunkowo krótkim czasie i zazwyczaj dość gwałtownie, kilka z nich natomiast w długotrwałych konwulsjach.
Senny pisze: 23 mar 2021, 11:00 Wszystko zmierza zwyczajnie do unifikacji, za 200 (oby dopiero wtedy) lat ludzie będą niewolnikami w jednakowych uniformach pracującymi za miskę ryżu.
Taki system załamie się w bardzo krótkim czasie. Jeśli siła tychże potężnych bierze się z ich bogactwa, to w takiej fantazyjnej sytuacji oni sami szybko staną się ofiarami. Skoro ludzie mają być niewolnikami pracującymi za miskę ryżu, to ciekawe kto będzie kupował wszelkie produkty i usługi, by wytworzyć zysk na utrzymanie tego bogactwa?
Kompletny nonsens. Polecam najpierw wziąć do ręki dobry podręcznik ekonomii i czytać ze zrozumiem.
Senny pisze: 23 mar 2021, 11:00 Żeby do tego doszło, trzeba zniszczyć wszystkie wartości : Boga, rodzinę, cokolwiek, co ma jakąś wartość. Zezwierzęcić ludzkość lewackimi wartościami (każdy ****** się z każdym, dzieci nauczone masturbacji/onanizmu, negacji dwu płci, w jej miejsce 100 dziwactw). Rozbić państwa kulturowo.
Cóż, dla niektórych atakiem na Boga jest po prostu przyznanie wolności wyznania lub bezwyznaniowości oraz to, by instytucje kościelne same sobie zapewniały finansowanie - zatem ukonstytuowanie właśnie wolności obywatelskiej. Z tym rzekomym atakiem na rodzinę też bym wstrzymał konie na twoim miejscu, bo właśnie opresyjne działania tzw. obrońców życia i rodziny powodują to, że spora liczna osób nie będzie chciała zawierać małżeństw i mieć dzieci - z czystej obawy, że mogą utkwić w naprawdę czymś złym na całe swoje życie.
Natomiast rzekoma rozwiązłość seksualna ludzi w obecnych czasach to mit. Dzisiaj po prostu nie ma takiej hipokryzji jaka była np. w latach międzywojennych, za epoki wiktoriańskiej, epoce reformacji czy późnym średniowieczu, kiedy nie było oficjalnego przyzwolenia na swobodę seksualną, ale kwitła za to prostytucja, jeden z największych domów publicznych w średniowiecznej Europie znajdował się na terenie Watykanu, a Sobór w Konstancji obsługiwało ok. 2000 prostytutek, również męskich.
O tej nauce masturbacji/onanizmu i rzekomej negacji płci to temat szerszy i szkoda poruszać to tutaj.
Senny pisze: 23 mar 2021, 11:00 W TV pokazują ci biednego skopanego geja, przekręty prawicowych partii, co wzbudza współczucie i gniew i sprawia, że nienawidzisz tej podłej prawicy i głosujesz na lewice.
Czyli zatem media - dla rzekomego dobra ludzkości - powinny się autocenzurować, nie mówić o przypadkach przemocy i przekrętach prawicowych partii... "Gratuluję" podejścia... :blink:
GG: 3498837
Awatar użytkownika
EineKleineNachtmusik
mASełko
Posty: 145
Rejestracja: 5 sty 2021, 21:54

Re: Co myślicie o programie 500+?

Post autor: EineKleineNachtmusik »

Hazel pisze: Z tym rzekomym atakiem na rodzinę też bym wstrzymał konie na twoim miejscu, bo właśnie opresyjne działania tzw. obrońców życia i rodziny powodują to, że spora liczna osób nie będzie chciała zawierać małżeństw i mieć dzieci - z czystej obawy, że mogą utkwić w naprawdę czymś złym na całe swoje życie.
Kiepskie perspektywy materialne, narzucanie się państwa do władzy rodzicielskiej, niesprawiedliwe dla mężczyzn prawo rozwodowe i opieki nad dziećmi, propagacja aborcji... mają chyba ciutkę większe znaczenie niż działania obrońców życia, czemu ludzie coraz mniej zawierają małżeństw/mają dzieci.
Czyli zatem media - dla rzekomego dobra ludzkości - powinny się autocenzurować, nie mówić o przypadkach przemocy i przekrętach prawicowych partii... "Gratuluję" podejścia... :blink:
Domyślam się, że autorowi chodziło tylko o pokazywanie punktu widzenia tylko z jednej strony czy też generowanie nagonki tylko na nią.
A jakby odwrócić kota ogonem i mainstream pokazywał tylko wpadki i przekręty lewicy, do tego cały czas historię o tym, że jakiemuś księdzu grożono śmiercią lub że był niesłusznie oskarżony o pedofilię, lub też to, że jacyś imigranci spowodowali wybuch zarazy gdzieś tam, i tak ciągle non stop i to wszystko w mediach publicznych za aprobatą władzy - to cenzura byłaby wskazana, czy wolnoć Tomku w swoim domku?
Senny
mASełko
Posty: 108
Rejestracja: 1 sty 2021, 05:30

Re: Co myślicie o programie 500+?

Post autor: Senny »

Hazel pisze: 23 mar 2021, 13:22 Uwaga, będzie srogi offtop :? Bo nie mam cierpliwości do tych infantylnych kocopołów.
Senny pisze: 23 mar 2021, 11:00 To ja może powiem tak: Masoni (tak myślę) albo inne niewyobrażalnie silne stowarzyszenie, chce stworzyć jedno państwo.
Członkowie tego niezwykle silnego stowarzyszenia to rozumiem, że to są jakieś kosmity? Albo jacyś bohaterowie anime, którzy jednym splunięciem rozwalają księżyc. Dobra, suchy dowcip.
Powiem tak - owszem, mogą być jakieś grupy ludzi, którzy mogą mieć mokre sny o rządzeniu całym światem. Jednak to tego nigdy nie dojdzie z powodu ludzkiej natury. Jeśli ktoś chce rządzić całym światem, to znaczy, że jest chorobliwie ambitny. Choćby nawet udało im się w ramach dążenia do wspólnego celu osiągnąć jakiś pierwsze cele, to grupa chorobliwie ambitnych ludzi nigdy niczego trwałego nie stworzy, bo z czasem padnie to pod ciężarem indywidualnych konfliktów w takiej grupie.
Owszem, zdarzały się w historii ludzkości wielkie imperia. Każde z nich upadło w stosunkowo krótkim czasie i zazwyczaj dość gwałtownie, kilka z nich natomiast w długotrwałych konwulsjach.
Senny pisze: 23 mar 2021, 11:00 Wszystko zmierza zwyczajnie do unifikacji, za 200 (oby dopiero wtedy) lat ludzie będą niewolnikami w jednakowych uniformach pracującymi za miskę ryżu.
Taki system załamie się w bardzo krótkim czasie. Jeśli siła tychże potężnych bierze się z ich bogactwa, to w takiej fantazyjnej sytuacji oni sami szybko staną się ofiarami. Skoro ludzie mają być niewolnikami pracującymi za miskę ryżu, to ciekawe kto będzie kupował wszelkie produkty i usługi, by wytworzyć zysk na utrzymanie tego bogactwa?
Kompletny nonsens. Polecam najpierw wziąć do ręki dobry podręcznik ekonomii i czytać ze zrozumiem.
Senny pisze: 23 mar 2021, 11:00 Żeby do tego doszło, trzeba zniszczyć wszystkie wartości : Boga, rodzinę, cokolwiek, co ma jakąś wartość. Zezwierzęcić ludzkość lewackimi wartościami (każdy ****** się z każdym, dzieci nauczone masturbacji/onanizmu, negacji dwu płci, w jej miejsce 100 dziwactw). Rozbić państwa kulturowo.
Cóż, dla niektórych atakiem na Boga jest po prostu przyznanie wolności wyznania lub bezwyznaniowości oraz to, by instytucje kościelne same sobie zapewniały finansowanie - zatem ukonstytuowanie właśnie wolności obywatelskiej. Z tym rzekomym atakiem na rodzinę też bym wstrzymał konie na twoim miejscu, bo właśnie opresyjne działania tzw. obrońców życia i rodziny powodują to, że spora liczna osób nie będzie chciała zawierać małżeństw i mieć dzieci - z czystej obawy, że mogą utkwić w naprawdę czymś złym na całe swoje życie.
Natomiast rzekoma rozwiązłość seksualna ludzi w obecnych czasach to mit. Dzisiaj po prostu nie ma takiej hipokryzji jaka była np. w latach międzywojennych, za epoki wiktoriańskiej, epoce reformacji czy późnym średniowieczu, kiedy nie było oficjalnego przyzwolenia na swobodę seksualną, ale kwitła za to prostytucja, jeden z największych domów publicznych w średniowiecznej Europie znajdował się na terenie Watykanu, a Sobór w Konstancji obsługiwało ok. 2000 prostytutek, również męskich.
O tej nauce masturbacji/onanizmu i rzekomej negacji płci to temat szerszy i szkoda poruszać to tutaj.
Senny pisze: 23 mar 2021, 11:00 W TV pokazują ci biednego skopanego geja, przekręty prawicowych partii, co wzbudza współczucie i gniew i sprawia, że nienawidzisz tej podłej prawicy i głosujesz na lewice.
Czyli zatem media - dla rzekomego dobra ludzkości - powinny się autocenzurować, nie mówić o przypadkach przemocy i przekrętach prawicowych partii... "Gratuluję" podejścia... :blink:
Ale czemu mnie obrażasz? To pierwsze i najważniejsze. Zachowajmy do siebie szacunek, ok?

AD 1)
Tam, gdzie są 3 osoby, tam jest spisek. Myślisz, że nie ma spisku tam, gdzie są miliardy ludzi? Po co ta ironią, jakie "kosmity"??? To są zapewne bardzo wpływowi ludzie. Twoja ironia to jedynie potwierdzenie, że nie masz żadnych argumentów.

Poza tym bredzisz coś o "chorobliwych ambicjach" o tym że grupa ludzi się nie połączy (?). Tego się nie da komentować w ogóle. Sory, ale to bełkot.

AD 2) Twierdzenie, że są ludzie, którzy nie będą dążyć do całkowitej władzy nad drugim człowiekiem, jest niedorzeczne. Przecież to już się dzieje, trzeba otworzyć tylko oczy. Bogaci się bogacą, biedni biednieją. To nie są moje wymysły. Po prostu powstanie rasa panów.

Zresztą, gdybyś miał otwarty umysł, wiedziałbyś, że stanie się to zapewne przez wywłaszczenie. Ludziom po prostu odbierze się majątki, albo przejmie za bezcen.

Jeśli chodzi o Watykan - nie bronię KK. O tym pisałem zresztą w innych tematach.

AD 3) Atak na rodzinę to cała lewacka ideologia którą już wymieniłem zdaje się. Owszem, prawica się broni w różny sposób, i tam też są głównie umoczeni po uszy albo zwykli bandyci którzy chcą lać wszystko co odmienne.

Odnośnie mediów, i tak będą pokazywać to, co im na rękę. Zresztą, ja tylko opisuję sytuację która jest, i to bez wybielania prawicy.

Tak jeszcze odnośnie ataku na rodzinę, bo nie wiem czy nie zrozumiałeś, czy tylko udajesz : siła rodziny polega na tym, że człowiek ma dla kogo żyć, widzi cel w wychowaniu dzieci i na tym się koncentruje. Człowiek, który nie ma rodziny, co człowiek pozbawiony sensu życia. (np. jak częściowo ja ;-))
ODPOWIEDZ